Софт-line:
Bootable USB Test 1.4.0000 -- "Bootable USB Test - зручний спосіб тестування завантажувального ..." -- 21 червня 2018
Avast Secure Browser 66.2.567.181 -- "Avast Secure Browser - браузер від компанії Avast, який пропонує ..." -- 21 червня 2018
SIP Killer 1.1 -- "SIP Killer - додатки для флуду телефонними дзвінками. Варіантів ..." -- 20 червня 2018
TSR Watermark Image 3.5.8.6 -- "TSR Watermark Image - безкоштовна програма, завдяки якій користувач ..." -- 20 червня 2018
LastPass 4.1.55 -- "LastPass - зручний інструмент, що дозволяє зберігати паролі і логіни, ..." -- 20 червня 2018
uGet Youtube Downloader 2.1.1 -- "uGet Youtube Downloader - невелика безкоштовна програма для ..." -- 20 червня 2018
FSS Google Books Downloader 1.9.0.6 -- "FSS Google Books Downloader - безкоштовна і проста у використанні ..." -- 19 червня 2018
Agisoft PhotoScan 1.4.1 -- "Agisoft PhotoScan - потужний графічний інструмент для створення ..." -- 19 червня 2018
TrueConf Server 4.3.7 -- "TrueConf Server - універсальний програмний сервер ..." -- 19 червня 2018
KoolMoves 9.8.2 -- "KoolMoves - програма для створення web-анімації з використанням ..." -- 19 червня 2018


Ще не так давно венчурні капіталісти міркували про те, як Bitcoin змінить всю світову валютну систему і відбере у держав функції з нагляду за грошовими операціями. Але сьогодні ця валюта сама бореться за виживання.

Нова реальність почалася 14 січня, коли впливовий розробник Bitcoin Майк Херн про крах проекту і додав, що продав всі свої біткойни. Після цього ціна биткойна впала за один день на 10% – неприємна новина для тих, хто втратив на цьому гроші.

У Bitcoin був серйозний потенціал, але зараз його вже не повернути. Вкрай необхідно створити щось нове.

Більшість грошових і банківських систем, як і раніше непрозорі, неефективні і недешеві.

Візьмемо для прикладу Північноамериканську фондову біржу NASDAQ. Одна з найбільш технічно досконалих бірж у світі. Щоб купити або продати на ній акцію Facebook, закриття угоди потрібно чекати кілька днів. Це абсолютно неприйнятно, угода повинна проходити за мілісекунди.

У Венесуелі, щоб купити хоч що-небудь корисне в супермаркеті, люди стоять у чергах цілодобово, тому що з-за гіперінфляції гроші сильно знецінюються кожен день.

Коли тамтешні робітники-мігранти відправляють гроші своїм сім'ям в Мексиці, Індії чи Африці, оператори грошових переказів відверто вимагають у них гроші – до 5-12% від суми переказу. Навіть у США платіжні процесори і емітенти банківських карт беруть 1-2,5% від кожної транзакції. Цей тягар лежить на всій економіці.

Bitcoin намагався це змінити, але з самого початку страждав від декількох проблем. По-перше, це нерегулиремость і анонімність, в силу чого він швидко став притулком наркоторговців і анархістів. Неймовірна волатильність курсу стала приводом для божевільних спекуляцій. Більшість біткойнів знаходяться у володінні невеликої групи людей, які першими стали просувати систему – пішли порівняння з фінансовою пірамідою.

Обмінні сервіси на базі Bitcoin мали серйозні уразливості. А потім на вудку попалися й венчурні капіталісти.

Деякі з них купили великі суми валюти і почали розкручувати Bitcoin як потужний вибух, який потягне за собою цілий ланцюжок фінансових інновацій у всіх областях, від мобільного банкінгу до миттєвих закордонних переказів. Вони влили мільйони доларів в Bitcoin-стартапи в надії заробити стану.

Але Bitcoin ні зараз, ні тоді не був готовий до широкого впровадження. оголило жорстоку реальність – цілу низку серйозних, хронічних проблем.

Наприклад, понад 50% всіх видобувних потужностей контролюють майнеры з Китаю, які пов'язані з іншою екосистемою Bitcoin через Великий китайський фаєрвол. Це уповільнює роботу всієї системи подібно поганому Wi-Fi в готелі, за словами Херна. А ще це дає китайської Народної армії стратегічний контроль над усією світовою валютою.

Розподілена мережа Bitcoin здатна обробляти лише кілька транзакцій за секунду. Це викликає непередбачувані затримки при обробці транзакцій та інші вкрай небажані в грошовій системі тенденції. Наприклад, в моменти пікових навантажень комісії в Bitcoin можуть бути вище, ніж по банківських картах.

Але і це ще не все: в співтоваристві Bitcoin ведеться ціла громадянська війна. Його члени займаються цензурою дебатів і атакують сервери один одного. Крихітний комітет з п'яти головних розробників, контролюючий код Bitcoin, перетворився в Зоряну палату, яка вершить долі технології.

Все це вже серйозно вдарило по репутації – і гаманцях – багатьох венчурних капіталістів. Але деякі з них продовжують активно захищати Bitcoin.

Настав час визнати, що Bitcoin в його нинішньому вигляді має зникнути й поступитися дорогу інноваціям на основі технології блокової ланцюга, яка лежить в його основі.

Блокова ланцюг – це прозора база транзакцій, яка одночасно зберігається на безлічі комп'ютерів по всьому світу, і з її допомогою можна створювати цифрові валюти і цілі віртуальні банки.

Якщо реалізувати цю концепцію правильно, мені здається, можна створити кращу модель проведення і перевірки транзакцій, ніж та, що використовується у світовій фінансовій системі зараз. Можна створити і багато інших видів операцій: голосування, публічні реєстри, походження об'єктів мистецтва, зміна власників нерухомості.

Провали Bitcoin навчають нас, як не повинні працювати цифрові комунікації. Ми побачили, що блокові системи можна зламати. Ми побачили бездумну витрату ресурсів, коли в гігантських серверних фермах в Китаї гігават-години електроенергії витрачаються заради однієї гри цифр, щоб «добувати» біткойни.

Потрібно вчитися в успішних технологічних проектів з відкритим вихідним кодом, таких як Linux Foundation. Ця організація сьогодні процвітає в основному тому, що довела свою корисність як нейтрального органу, керуючого різними відкритими проектами, які занадто розрослися, щоб ними могли керувати маленькі групи традиційними способами. Також потрібно переглянути ряд аспектів блокової ланцюга, про що говорять Херн і прихильники Bitcoin.

А ще давайте не забувати про ту причину, по якій деякі венчурні капіталісти перетворюються в ревнителів Bitcoin, – чистої води жадібність. Особисто для мене це найочевидніша причина провалу Bitcoin. Ця система замислювалася як зрівнювач правил гри, як більш ефективна система транзакцій, але в результаті переросла в бійку зацікавлених сторін про те, у кого більше грошей.

Спочатку Bitcoin був благородним експериментом. Сьогодні це відволікання. Настав час створити більш раціональні, прозорі, потужні, підзвітні системи управління, щоб забезпечити більш процвітаюче майбутнє для кожного.

Головне на ПК-манія

Instagram користується більше мільярда людей!

Графічна соціальна мережа Instagram швидко завойовує популярність у користувачів по всьому світу. ...

Новини інтернету 2018-06-21 17:21:00

Huawei випустить процесор HiSilicon Kirin 1020 для смартфонів 5G

Компанія Huawei постійно працює на перспективу, особливо що стосується baseband-процесорів і чіпів ...

Hard новини 2018-06-21 15:57:17

Хмарна виручка Oracle досягла $1,7 млрд

Компанія Oracle, яку Bloomberg називає другим за величиною в світі виробником програмного ...

Software новини 2018-06-21 13:45:19

Відео дня

Живі додатки

Мережа та інтернет

Virtual WIFI 9.3

Virtual WIFI - повнофункціональний віртуальний маршрутизатор прямо всередині вашого ПК. Тепер ви зможете перетворити ваш

  • Prev
  • software
Scroll to top