Софт-line:
Pampa Browser 5.1.2.10 -- "Pampa Browser - новий швидкий і простий у налаштуванні браузер на ..." -- 22 липня 2018
Screenshot Captor 4.29.0 -- "" -- 22 липня 2018
PC Services Optimizer 3.0.842 -- "PC Services Optimizer (Vista Services Optimizer) - безкоштовна ..." -- 22 липня 2018
Chedot 51.0.2704.5405 -- "Chedot - чергова реалізація браузерною програми на основі Chromium, ..." -- 22 липня 2018
ImBatch 5.9.1 -- "ImBatch - відмінний багатофункціональний редактор зображень, який ..." -- 22 липня 2018
Fastlock 1.2 -- "Fastlock - невелика утиліта, за допомогою якої можна швидко ..." -- 22 липня 2018
ARC Welder 54.5021.629.0 для Google Chrome -- "ARC Welder - розширення для браузера Google Chrome, за допомогою ..." -- 21 липня 2018
Business Card Designer Plus 12.0.6.0 -- "Business Card Designer Plus - хочете візитку - не питання! За 5 ..." -- 21 липня 2018
SimpleWMIView 1.32 -- "SimpleWMIView - невелика простенька утиліта, за допомогою якої Ви ..." -- 21 липня 2018
Spark 2.8.3 -- "Spark - багатоплатформовий додаток, що дозволяє обмінюватися ..." -- 21 липня 2018


Незважаючи на те, що творцем одного з найбільш відомих у всьому світі логотипів є Ірина Блок, її робота так і не зробила її знаменитою. В інтерв'ю видавництву The New York Times Блок змогла пригадати лише один випадок, коли їй вдалося привернути увагу громадськості.

У 2010 році вона та її 6-річна дочка знаходилися в залі кінотеатру в очікуванні початку фільму «Аліса в країні чудес», як раптом на екрані з'явився яскравий логотип забавного зеленого робота Android, а в цей момент її дочка, схопившись зі свого місця, прокричала: «моя матуся зробила!». Всі знаходяться в залі люди відразу повернулися в бік Ірини і, за її словами, в той момент вона була настільки збентежена, що навіть випустила з рук склянку з попкорном.

Логотип Android народився за три роки до цієї події в кінотеатрі, коли Блок працювала дизайнером в Google. Так як Google збиралася представити ринку свою власну програмну платформу для мобільних пристроїв, Блок і її дизайнерської команді було поставлено завдання створити особа цього програмного забезпечення — щось, що покупці змогли б скрізь, де б то не було, моментально дізнатися. Ірина розповідає, що за задумом на логотипі повинен бути зображений робот, тому в той момент вона почала цікавитися різними іграшками і фільмами, пов'язаними з науковою фантастикою — тобто всім тим, що допомогло б їй створити потрібного персонажа для лого. Як би це смішно не звучало, але в підсумку на допомогу Ірині прийшли зовсім звичайні і цілком собі земні речі: піктограми на дверях чоловічих і жіночих туалетів. Так з'явився робот з формою тіла у вигляді жерстяної банки і антенами на голові.

Коли Блок і її команда розробляли дизайн, вони всі разом погодилися з тим, що лого, як і саме програмне забезпечення, для якого розроблявся цей логотип, повинно бути відкритим для людей.

«Ми вирішили, що логотип повинен бути повністю відкритим для людей, щоб будь-яка людина за своїм бажанням міг його переробити. І це було досить сміливе рішення», — каже Ірина.

І з цим складно не погодитися. Більшість компаній захищають свої торгові марки і складають багатомільйонні позови проти тих, хто копіює їх логотипи і назви, порушуючи авторські права. Але Android створювався, залишається і буде залишатися відкритим і безкоштовним для всіх.

Через останні три роки робот Android побував вже у різноманітних образах: його одягали як ніндзя, ставили на лижі і скейтборд і навіть представили у формі шоколадного ласощі Kit-Kat. Сама ж Блок (яка, до речі, зараз працює креативним директором в Edmodo соціальній мережі для студентів і викладачів) каже, що створення логотипу Android було порівняй ращению дитини:

«Ви даєте життя нової особистості і дозволяєте їй вибирати свій власний шлях».

Головне на ПК-манія

Huawei вже продала 100 мільйонів смартфонів в 2018 році

Під час презентації смартфона Nova 3, генеральний директор Huawei Річард Ю ( Richard Yu) був ...

IT новини 2018-07-22 19:48:14

ФСБ визнає зростання тарифів на зв'язок через «пакету Ярий»

Федеральна служба безпеки (ФСБ) вважає, що вступ в силу «пакету Ярий» вже на початковому етапі ...

Новини інтернету 2018-07-22 14:26:32

«Доктор Веб» допоможе блокування шкідливих сайтів

«Доктор Веб» уклав угоду про протидії кіберзагрозам у доменах .РФ і .RU. з Координаційним центром ...

Software новини 2018-07-22 14:21:14

Відео дня

Живі додатки

Ігри та розваги

Actual Coach 2.2

Actual Coach - це гра відноситься до класу футбольних менеджерів. У ній ви можете спробувати свої сили в якості тренера одного з

Мережа та інтернет

Adblock для Youtube 2.17 для Google Chrome

Adblock для Youtube - розширення для браузера Google Chrome, з допомогою якого блокується вся реклама на популярному медиаресурсе

SALE !!!

 

  • Prev
  • software
Scroll to top