Софт-line:
NonCompressibleFiles 2.83 -- "NonCompressibleFiles - невелика безкоштовна програма, яка дозволяє ..." -- 18 вересня 2018
SigmaCAD 1.1.0.646 -- "SigmaCAD - додаток яке призначене для виконання стандартних обчислень ..." -- 17 вересня 2018
VMware OS Optimization Tool b1094 -- "VMware OS Оптимізація Tool - безкоштовна програма для оптимізації ..." -- 15 вересня 2018
Movavi СлайдШОУ 4.2.0 -- "Movavi СлайдШОУ - проста і зручна у використанні програма, що ..." -- 13 вересня 2018
Steganos Safe 20.0.0 Rev 12366 -- "Steganos Safe - програма, яка дозволяє надійно захистити ..." -- 13 вересня 2018
ASAP Utilities 7.4 -- "ASAP Utilities - це, мабуть, одна з найпопулярніших надбудови MS ..." -- 13 вересня 2018
ReIcon 1.8 -- "ReIcon - не вимагає установки утиліта для управління іконками ..." -- 13 вересня 2018
Advanced TIFF Editor 4.18.6.25 -- "Advanced TIFF Editor - потужний переглядач і редактор для файлів ..." -- 13 вересня 2018
SysExporter 1.76 -- "SysExporter - проста утиліта для витягання даних з сторонніх ..." -- 12 вересня 2018
DiskMax 6.02 -- "DiskMax - інструмент для очищення комп'ютера від сміття та ..." -- 08 вересня 2018


Незважаючи на те, що творцем одного з найбільш відомих у всьому світі логотипів є Ірина Блок, її робота так і не зробила її знаменитою. В інтерв'ю видавництву The New York Times Блок змогла пригадати лише один випадок, коли їй вдалося привернути увагу громадськості.

У 2010 році вона та її 6-річна дочка знаходилися в залі кінотеатру в очікуванні початку фільму «Аліса в країні чудес», як раптом на екрані з'явився яскравий логотип забавного зеленого робота Android, а в цей момент її дочка, схопившись зі свого місця, прокричала: «моя матуся зробила!». Всі знаходяться в залі люди відразу повернулися в бік Ірини і, за її словами, в той момент вона була настільки збентежена, що навіть випустила з рук склянку з попкорном.

Логотип Android народився за три роки до цієї події в кінотеатрі, коли Блок працювала дизайнером в Google. Так як Google збиралася представити ринку свою власну програмну платформу для мобільних пристроїв, Блок і її дизайнерської команді було поставлено завдання створити особа цього програмного забезпечення — щось, що покупці змогли б скрізь, де б то не було, моментально дізнатися. Ірина розповідає, що за задумом на логотипі повинен бути зображений робот, тому в той момент вона почала цікавитися різними іграшками і фільмами, пов'язаними з науковою фантастикою — тобто всім тим, що допомогло б їй створити потрібного персонажа для лого. Як би це смішно не звучало, але в підсумку на допомогу Ірині прийшли зовсім звичайні і цілком собі земні речі: піктограми на дверях чоловічих і жіночих туалетів. Так з'явився робот з формою тіла у вигляді жерстяної банки і антенами на голові.

Коли Блок і її команда розробляли дизайн, вони всі разом погодилися з тим, що лого, як і саме програмне забезпечення, для якого розроблявся цей логотип, повинно бути відкритим для людей.

«Ми вирішили, що логотип повинен бути повністю відкритим для людей, щоб будь-яка людина за своїм бажанням міг його переробити. І це було досить сміливе рішення», — каже Ірина.

І з цим складно не погодитися. Більшість компаній захищають свої торгові марки і складають багатомільйонні позови проти тих, хто копіює їх логотипи і назви, порушуючи авторські права. Але Android створювався, залишається і буде залишатися відкритим і безкоштовним для всіх.

Через останні три роки робот Android побував вже у різноманітних образах: його одягали як ніндзя, ставили на лижі і скейтборд і навіть представили у формі шоколадного ласощі Kit-Kat. Сама ж Блок (яка, до речі, зараз працює креативним директором в Edmodo соціальній мережі для студентів і викладачів) каже, що створення логотипу Android було порівняй ращению дитини:

«Ви даєте життя нової особистості і дозволяєте їй вибирати свій власний шлях».

Головне на ПК-манія

Кількість кіберзагроз у сегменті Інтернету речей стрімко зростає

Дослідження, проведене «Лабораторією Касперського», говорить про те, що мережеві зловмисники все ...

Новини інтернету 2018-09-18 17:34:11

Дата-центри втричі збільшили частку доходів від хмарних сервісів в Росії

Оператори комерційних центрів зберігання і обробки даних в Росії заробили на надання хмарних ...

Hard новини 2018-09-18 17:33:37

«Інформзахист» залучила до співпраці блокчейн-компанію Bitfury

Російський системний інтегратор в області інформаційної безпеки «Інформзахист» оголосив про ...

Software новини 2018-09-18 16:27:09

Відео дня

Живі додатки

Графіка та дизайн

Штрих-кодер 1.5

Штрих-кодер - Програма призначена для побудови зображень штрихових кодів і їх друку на стандартному офісному обладнанні

Мультимедіа

Flying Echo Pro 1.00

Flying Echo Pro - більш просунутий варіант Flying Echo, в якому число затримок збільшено до 15, що дає можливість використовувати

  • Prev
  • software
Scroll to top