Софт-line:
Privacy Drive 3.10.2.1280 -- "Privacy Drive - потужний інструмент для створення захищених ..." -- 21 лютого 2018
CloudClipboard 1.15.07.27 -- "CloudClipboard - проста, але досить зручна утиліта для швидкого і ..." -- 21 лютого 2018
AKVIS HDRFactory 5.5 -- "AKVIS HDRFactory - програма для створення зображень з високим ..." -- 21 лютого 2018
XtremeMark 5.6.0.400 -- "XtremeMark - невелика утиліта для тестування продуктивності процесора ..." -- 21 лютого 2018
RS FAT Recovery 2.7 -- "RS FAT Recovery це проста у використанні програма для відновлення ..." -- 21 лютого 2018
GFI LANguard Network Security Scanner ... -- "GFI LANguard Network Security Scanner виконує сканування мережі і ..." -- 21 лютого 2018
Мультфільми online 2.1 -- "Мультфільми онлайн - цей каталог містить понад 3900 мультфільмів, які ..." -- 21 лютого 2018
RS NTFS Recovery 2.7 -- "RS NTFS Recovery інструмент для відновлення структури NTFS-диска ..." -- 21 лютого 2018
Win Product Key Viewer 1.0 -- "Win Product Key Viewer - проста утиліта для виявлення і відображення ..." -- 20 лютого 2018
Torrent Monster 4.6 -- "Torrent Monster - сучасний, наочний і продуктивний P2P-клієнт, за ..." -- 20 лютого 2018


Через злом Snapchat в Мережі виявилися дані мільйонів американців

Зазнала злому досить популярна служба Snapchat для обміну повідомленнями, фотографіями, відео і цілими мультимедійними колекціями з обмеженням по часу для перегляду.

Внаслідок в інтернет потрапили 4,6 мільйона телефонів та імена користувачів з США, які складають більше 80% від загальної аудиторії Snapchat.

Створений сайт хакерами SnapchatDB надає відкритий доступ до двох файлів: файлу CSV, SQL дамп, що містить вкрадену інформацію.

Як відзначають зловмисники, мета даної акції - показати людям, що слід бути обережним, коли довіряєш свою інформацію компаніям. Користувачі зазвичай використовують однакову обліковий запис на всіх сайтах, тому подібна витік дозволяє дізнатися телефонний номер користувачів інших соціальних мереж на зразок Facebook, Twitter або форумів.

Для мінімізації наслідків публікації хакери приховали в базі даних останні дві цифри телефонного номера, але при певних обставинах готові надати нередактированную базу, пропонуючи зацікавленим особам звертатися з цього питання по вказаним на сайті контактним даними.

Хоча хакери стверджують, що в опублікованій базі містяться телефонні номери майже всіх користувачів з США, в дійсності фігурують тільки 76 з 322 обласних кодів, а також два канадських коду.

Витік стався менш ніж через тиждень після того, як адміністрація Snapchat отримала повідомлення від групи Gibson Security про виявленої проблеми безпеки в запущеній в серпні функції пошуку друзів за номером телефону, причому вона могла бути виправлена кількома рядками коду. 24 грудня, зважаючи на відсутність реакції з боку Snapchat, група Gibson Security опублікувала докладний опис роботи API цієї служби, показавши, як в лічені хвилини можна отримати імена користувачів для тисяч телефонних номерів.

27 грудня Snapchat визнала, що в теорії при завантаженні великої кількості телефонних номерів можна з'ясувати відповідні імена користувачів. Однак компанія продовжила применшувати загрозу, вказуючи, що протягом усього року робила різні заходи безпеки для ускладнення цієї процедури.    

Вартість Snapchat до сьогоднішнього дня оцінювалася в 3-4 мільярди доларів. Служба часто критикується за популярність поширення через неї матеріалів забороненого характеру, але Snapchat заперечує подібні звинувачення, хоча і продовжує впроваджувати системи для боротьби з цим небажаним явищем.

pkhelp.net.ua

Головне на ПК-манія

iPhone SE 2 буде більше і могутніше попередника

Китайські ЗМІ стверджують, що недорогий смартфон iPhone SE 2 все-таки вийде в поточному році. ...

Hard новини 2018-02-22 08:57:08

Samsung запатентувала безрамковий дисплей з вирізом для камери

Основна частина виробників смартфонів або вже випустила, або незабаром випустить смартфон з ...

IT новини 2018-02-22 06:09:07

Смартфон Samsung Galaxy S9 зображений на реальних фотографіях

Нас вже нітрохи не дивує те, що за кілька тижнів чи днів до анонсу нових флагманів, в Мережу ...

Hard новини 2018-02-22 05:46:10

Відео дня

Живі додатки

Для мобільного

Nokia Software Updater 3.0.655

Nokia Software Updater - корисний додаток для власників мобільних телефонів Nokia, що дозволяє завантажувати і встановлювати

Мережа та інтернет

VKGroupCommentsToCSV 2.0.0.4

VKGroupCommentsToCSV - утиліта для збору коментарів до фотографій і обговорень для груп сайту Вконтакте. Може стати корисним

  • Prev
  • software
Scroll to top