Софт-line:
Ashampoo Video Fisheye Removal 1.0.0 -- "Спотворення у вигляді риб'ячого ока – це основна проблема популярних ..." -- 23 січня 2019
EF StartUp Manager 18.11 -- "EF StartUp Manager - менеджер автозавантаження, який дозволяє ..." -- 23 січня 2019
Visual Similarity Duplicate Image Finder 6.7.0.1 -- "Visual Similarity Duplicate Image Finder - основною метою програми є ..." -- 22 січня 2019
friGate 3.0.12 для Chrome, Opera, Firefox -- "friGate - зручне розширення для популярних веб-браузерів Google ..." -- 22 січня 2019
KiTTY 0.70.0.6 -- "KiTTY - модифікація популярного Telnet SSH-клієнта PuTTY, але з ..." -- 21 січня 2019
AudioLava 2.0.2 -- "AudioLava - програмне забезпечення призначене для відновлення і ..." -- 21 січня 2019
Media Player Classic-Black Edition 1.5.2 / ... -- "Media Player Classic-Black Edition - відмінний мультимедійний ..." -- 21 січня 2019
Hosts File Editor 1.5.8 -- "Hosts File Editor - невелика безкоштовна утиліта, яка дозволяє легко ..." -- 21 січня 2019
4K Video Downloader 4.4.11 -- "4K Video Downloader - програма для завантаження відео, аудіо і ..." -- 20 січня 2019
Kaspersky Update Utility 3.0 (3.2.0.153) -- "Kaspersky Update Utility - офіційна утиліта оновлення антивірусних ..." -- 20 січня 2019


Компанія не робила стандартом HTML5 за замовчуванням з-за деяких присутніх у ньому обмежень Місце Flash посіла технологія HTML5.

YouTube повністю відмовився від використання технології Flash в якості основної для відтворення відео у веб-браузерах, повідомляє The Verge. Місце Flash посіла технологія HTML5.

Близько п'яти років тому Google ввела в YouTube поряд з Flash підтримку HTML5. Однак, якщо користувач бажав отримувати відео саме у форматі HTML5, досі йому для цього доводилося проходити за посиланням YouTube.com/HTML5.

Компанія не робила стандартом HTML5 за замовчуванням з-за деяких присутніх у ньому обмежень. Найбільш важливим з них була відсутність підтримки методу Adaptive Bitrate (ABR), розповів Лейдер.

ABR дозволяє скоротити час буферизації при повільному з'єднанні і відкривати більшу кількість відеороликів одночасно за рахунок автоматичної адаптації параметрів відео, таких як дозвіл і бітрейт.

За даними YouTube, ABR дозволив скоротити час буферизації на 50 відсотків в середньому на 80 відсотків - у перевантажених мережах.

Технологія Flash була розроблена компанією Macromedia, а в 2005 році ця компанія була придбана корпорацією Adobe Systems (розробником Photoshop і інших популярних програм для роботи з графікою).

В останні роки багато компаній стали відмовлятися від підтримки Flash в своїх продуктах, включаючи Microsoft (Internet Explorer для Windows 8) і Google Android). Вважається, що поштовхом до таких рішень стало відкритий лист колишнього глави Apple Стіва Джобса, опублікований ним в 2010 році.

У листі Джобс пояснив, що компанія не додає підтримку Flash в мобільну платформу iOS з-за того, що вона занадто повільно працює, споживає багато енергії і містить велику кількість вразливостей.

Мова розмітки веб-сторінок HTML5 позбавлений цих недоліків, перш за все, тому що це відкрита технологія, що розробляється спільно великою кількістю компаній (в їх число входять і Apple і Google).

Технологія Flash, в свою чергу, є пропрієтарної, закритою. Робота над специфікацією HTML5 була завершена в жовтні 2014 року.

Варто відзначити, що користувачі нововведення сприйняли неоднозначно. Так, троє з них у коментарях до запису послалися на баг в Google Chrome, що виникає при обробці тег video. Він полягає в тому, що браузер створює два HTTP-запиту при відкритті відео, один з яких висить до тих пір, поки користувач не закриє вкладку.

Це призводить до того, що при відкритті великої кількості вкладок з відео, відео на нових вкладках не починає завантажуватися, поки не будуть закриті інші вкладки (з подвисшими запитами).

Раніше повідомлялося, що YouTube введе плату за перегляд відеороликів без реклами.

 

pkhelp.net.ua

Головне на ПК-манія

OLED-дисплеї навчилися інтегрувати в тканину

Пересувна електроніка незабаром може вийти на абсолютно новий рівень завдяки розробці команди ...

IT новини 2019-01-24 07:35:11

Xiaomi показала відео робочий прототип свого складного смартфона

На початку цього року популярний інсайдер Еван Бласс повідомив про розробку компанією Xiaomi ...

Hard новини 2019-01-24 07:29:38

Темпи зростання бізнесу Konica Minolta в Росії потроїлися

Компанія Konica Minolta, великий постачальник ІТ-послуг, а також рішень в області управління ...

Software новини 2019-01-24 05:19:10

Відео дня

Живі додатки

Файли та диски

ID Browser Backup 3.5.0.0

ID Browser Backup - незамінна програма для тих, хто після переустановки системи хоче зберегти всі налаштування своїх браузерів -

Системні програми

Windows 2000 Service Pack 4

Windows 2000 Service Pack 4 - Пакет оновлень включає латочки для всіх вразливостей, виявлених з моменту виходу попереднього

  • Prev
  • software
Scroll to top