Софт-line:
VeralTest 2.7.1 Professional -- "VeralTest Professional - зручний пакет програм, що дозволяє легко і ..." -- 24 січня 2018
Internet Connection Counter 7.6-Rus -- "Internet Connection Counter - програма для обліку трафіку, часу і ..." -- 23 січня 2018
BonAView 1.9.0 -- "BonAView - безкоштовний менеджер фото і графічний редактор, що ..." -- 23 січня 2018
TweakNow RegCleaner 7.3.6 -- "TweakNow RegCleaner - Програма допомагає очистити реєстр від ..." -- 23 січня 2018
Cross+A 8.48 -- "Cross+A - програма призначена для вирішення кросвордів, сканвордів, ..." -- 23 січня 2018
Free Video Editor 1.4.54.606 -- "Free Video Editor - безкоштовна програма для простого і швидкого ..." -- 23 січня 2018
Hard Disk Sentinel 5.01 -- "Hard Disk Sentinel - програма для моніторингу і контролю стану ..." -- 23 січня 2018
Junkware Removal Tool (JRT) 8.1.4 -- "Junkware Removal Tool - проста, але ефективна утиліта, яка сканує ..." -- 23 січня 2018
TaskLayout 0.6.1.1 -- "TaskLayout - невелика утиліта для налаштування розташування вікон ..." -- 23 січня 2018
Вчіться швидко читати 0.9 -- "Вчіться швидко читати - курс навчання по книзі Андрєєв О. А. "Вчіться ..." -- 23 січня 2018
Компанія не робила стандартом HTML5 за замовчуванням з-за деяких присутніх у ньому обмежень Місце Flash посіла технологія HTML5.

YouTube повністю відмовився від використання технології Flash в якості основної для відтворення відео у веб-браузерах, повідомляє The Verge. Місце Flash посіла технологія HTML5.

Близько п'яти років тому Google ввела в YouTube поряд з Flash підтримку HTML5. Однак, якщо користувач бажав отримувати відео саме у форматі HTML5, досі йому для цього доводилося проходити за посиланням YouTube.com/HTML5.

Компанія не робила стандартом HTML5 за замовчуванням з-за деяких присутніх у ньому обмежень. Найбільш важливим з них була відсутність підтримки методу Adaptive Bitrate (ABR), розповів Лейдер.

ABR дозволяє скоротити час буферизації при повільному з'єднанні і відкривати більшу кількість відеороликів одночасно за рахунок автоматичної адаптації параметрів відео, таких як дозвіл і бітрейт.

За даними YouTube, ABR дозволив скоротити час буферизації на 50 відсотків в середньому на 80 відсотків - у перевантажених мережах.

Технологія Flash була розроблена компанією Macromedia, а в 2005 році ця компанія була придбана корпорацією Adobe Systems (розробником Photoshop і інших популярних програм для роботи з графікою).

В останні роки багато компаній стали відмовлятися від підтримки Flash в своїх продуктах, включаючи Microsoft (Internet Explorer для Windows 8) і Google Android). Вважається, що поштовхом до таких рішень стало відкритий лист колишнього глави Apple Стіва Джобса, опублікований ним в 2010 році.

У листі Джобс пояснив, що компанія не додає підтримку Flash в мобільну платформу iOS з-за того, що вона занадто повільно працює, споживає багато енергії і містить велику кількість вразливостей.

Мова розмітки веб-сторінок HTML5 позбавлений цих недоліків, перш за все, тому що це відкрита технологія, що розробляється спільно великою кількістю компаній (в їх число входять і Apple і Google).

Технологія Flash, в свою чергу, є пропрієтарної, закритою. Робота над специфікацією HTML5 була завершена в жовтні 2014 року.

Варто відзначити, що користувачі нововведення сприйняли неоднозначно. Так, троє з них у коментарях до запису послалися на баг в Google Chrome, що виникає при обробці тег video. Він полягає в тому, що браузер створює два HTTP-запиту при відкритті відео, один з яких висить до тих пір, поки користувач не закриє вкладку.

Це призводить до того, що при відкритті великої кількості вкладок з відео, відео на нових вкладках не починає завантажуватися, поки не будуть закриті інші вкладки (з подвисшими запитами).

Раніше повідомлялося, що YouTube введе плату за перегляд відеороликів без реклами.

 

pkhelp.net.ua

Головне на ПК-манія

Купуєте б/у iPhone? Перевірте, чи не крадений він

Якщо ви мрієте про iPhone, але на новинку не вистачає коштів, є сенс придивитися до старих ...

Software новини 2014-10-04 00:42:23

Україна може закрити російські сайти, які допомагають терористам на Сході

Україна може закрити російські сайти, пособляющие терористам на Сході Українська влада розглядає ...

Новини інтернету 2014-04-29 19:24:47

У Мережі з'явилася карта підводних комунікацій інтернету

У Мережі з'явилася карта підводних комунікацій інтернету ...

Новини інтернету 2014-03-05 13:33:13

Google і Über працюють над створенням безпілотних таксі

Агентство Bloomberg повідомило, що компанія Google розробляє сервіс за викликом таксі через ...

Software новини 2015-02-04 15:42:07

У Росії запустять власну мережу інтернет "Чебурашка"

У Росії запустять власну мережу інтернет "Чебурашка" Росія може створити власну комунікаційну ...

Новини інтернету 2014-04-29 12:00:02

Інтимні фото голлівудських зірок потрапили в мережу

31 серпня соціальні мережі буквально підірвала новина про витік особистих фотографій ...

Software новини 2014-09-02 08:26:01

Відео дня

Живі додатки

Мультимедіа

Crystal Player Pro 1.99

Crystal Player Pro - відеопрогравач з розширеними можливостями та доброзичливим інтерфейсом. Програма працює з ресурсами

Безпека

YaAdmin 1.5

YaAdmin - безкоштовний помічник Адміністратора 1С, який дозволяє стежити за вашими інформаційними базами, користувачами, що

Мережа та інтернет

CommView Remote Agent 2.3.112

CommView Remote Agent - програма призначена для спостереження трафіку у віддаленій мережі. Вона дозволяє користувачам програми

Хобі та захоплення

OpenNumismat 1.4.6

OpenNumismat - додаток для любителів монет і нумізматів. Дозволяє створювати і керувати електронними каталогами з докладним

  • Prev
  • software
Scroll to top