Софт-line:
Равноускоренное рух 1.0 -- "Равноускоренное рух - додаток, який імітує виконання лабораторної ..." -- 20 квітня 2018
Norton Security 22.14.0.54 -- "Norton Security - забезпечує необхідну ступінь захисту від вірусів, ..." -- 19 квітня 2018
PDF Candy Desktop 2.0 -- "PDF Candy Desktop багатофункціональна програма, що надає широкий ..." -- 19 квітня 2018
Kaspersky Rescue Disk 10.0.32.17 (09.04.2018) -- "Kaspersky Rescue Disk - засіб швидкої антивірусної допомоги, який ..." -- 18 квітня 2018
R-Studio 8.5 build 170237 -- "R-Studio - набір утиліт для відновлення даних і файлів з жорстких ..." -- 18 квітня 2018
Etcher 1.3.1 -- "Etcher – просте і надійне додаток для запису ISO, ZIP та інших ..." -- 17 квітня 2018
O&O RegEditor 12.0.2172 -- "O&O RegEditor - потужний редактор реєстру, аналог редактора ..." -- 17 квітня 2018
Hetman Partition Recovery 2.8 -- "Hetman Partition Recovery - програма для відновлення зіпсованих ..." -- 17 квітня 2018
Windows 7 Manager 5.1.9 -- "Windows 7 Manager - програма для настройки і оптимізації операційної ..." -- 16 квітня 2018
EDS Video Downloader 2.0.1.2 -- "EDS Video Downloader - відмінний і зручний завантажувач відео файлів ..." -- 16 квітня 2018


Компанія не робила стандартом HTML5 за замовчуванням з-за деяких присутніх у ньому обмежень Місце Flash посіла технологія HTML5.

YouTube повністю відмовився від використання технології Flash в якості основної для відтворення відео у веб-браузерах, повідомляє The Verge. Місце Flash посіла технологія HTML5.

Близько п'яти років тому Google ввела в YouTube поряд з Flash підтримку HTML5. Однак, якщо користувач бажав отримувати відео саме у форматі HTML5, досі йому для цього доводилося проходити за посиланням YouTube.com/HTML5.

Компанія не робила стандартом HTML5 за замовчуванням з-за деяких присутніх у ньому обмежень. Найбільш важливим з них була відсутність підтримки методу Adaptive Bitrate (ABR), розповів Лейдер.

ABR дозволяє скоротити час буферизації при повільному з'єднанні і відкривати більшу кількість відеороликів одночасно за рахунок автоматичної адаптації параметрів відео, таких як дозвіл і бітрейт.

За даними YouTube, ABR дозволив скоротити час буферизації на 50 відсотків в середньому на 80 відсотків - у перевантажених мережах.

Технологія Flash була розроблена компанією Macromedia, а в 2005 році ця компанія була придбана корпорацією Adobe Systems (розробником Photoshop і інших популярних програм для роботи з графікою).

В останні роки багато компаній стали відмовлятися від підтримки Flash в своїх продуктах, включаючи Microsoft (Internet Explorer для Windows 8) і Google Android). Вважається, що поштовхом до таких рішень стало відкритий лист колишнього глави Apple Стіва Джобса, опублікований ним в 2010 році.

У листі Джобс пояснив, що компанія не додає підтримку Flash в мобільну платформу iOS з-за того, що вона занадто повільно працює, споживає багато енергії і містить велику кількість вразливостей.

Мова розмітки веб-сторінок HTML5 позбавлений цих недоліків, перш за все, тому що це відкрита технологія, що розробляється спільно великою кількістю компаній (в їх число входять і Apple і Google).

Технологія Flash, в свою чергу, є пропрієтарної, закритою. Робота над специфікацією HTML5 була завершена в жовтні 2014 року.

Варто відзначити, що користувачі нововведення сприйняли неоднозначно. Так, троє з них у коментарях до запису послалися на баг в Google Chrome, що виникає при обробці тег video. Він полягає в тому, що браузер створює два HTTP-запиту при відкритті відео, один з яких висить до тих пір, поки користувач не закриє вкладку.

Це призводить до того, що при відкритті великої кількості вкладок з відео, відео на нових вкладках не починає завантажуватися, поки не будуть закриті інші вкладки (з подвисшими запитами).

Раніше повідомлялося, що YouTube введе плату за перегляд відеороликів без реклами.

 

pkhelp.net.ua

Головне на ПК-манія

Безрамковий смартфон Huawei Honor 10 з подвійною камерою представлений офіційно

Компанія Huawei офіційно представила смартфон Honor 10. У нього – безрамковий дизайн, подвійна ...

Hard новини 2018-04-20 21:55:25

Уряд затвердив правила зберігання даних відповідно до «пакету Ярий»

З 1 жовтня російські оператори стільникового зв'язку будуть зобов'язані забезпечувати зберігання ...

Новини інтернету 2018-04-20 19:12:30

Commvault розширює інтеграцію з Microsoft Azure Stack

Розробник ПЗ для захисту даних і управління інформацією Commvault Software повідомив про ...

Software новини 2018-04-20 19:07:09

Відео дня

Живі додатки

Мережа та інтернет

vPause 3.1 для Opera

vPause - розширення для Opera, яке дозволяє контролювати аудіоплеєр vk.com з будь-якої вкладки, додаючи в адресний рядок

Мультимедіа

Wondershare iPhone Video Converter 4.4.5

Wondershare iPhone Video Converter - утиліта, яка дозволяє конвертувати відео у формати, призначені для перегляду на мобільних

  • Prev
  • software
Scroll to top