Софт-line:
Ultra Adware Killer 7.5.0.0 -- "Ultra Adware Killer - потужний інструмент для пошуку і видалення ..." -- 16 липня 2018
Image for Windows 3.20 -- "Image for Windows - потужна програма для створення копій (знімків) ..." -- 16 липня 2018
Lim Anti Boss 1.0 -- "Lim Anti Boss - безкоштовна програма, за допомогою якої легко і ..." -- 16 липня 2018
Калькулятор розрахунку шлакобетонних блоків ... -- "Калькулятор розрахунку шлакобетонних блоків призначений для ..." -- 16 липня 2018
Windows Mail Restore Tool 2.1.1 -- "Windows Mail Restore Tool - засіб відновлення Windows Mail, який ..." -- 16 липня 2018
iClone Pro 7.21.1609.2 -- "iClone Studio - програма для створення 3D-анімації. У ній користувачі ..." -- 16 липня 2018
Ashampoo Photo Commander 16.0.3 / 11.2.0 -- "Ashampoo Photo Commander - універсальний набір засобів для роботи з ..." -- 14 липня 2018
Калькулятор розрахунку полістиролбетонних блоків ... -- "Калькулятор розрахунку полістиролбетонних блоків призначений для ..." -- 13 липня 2018
Калькулятор розрахунку керамзитобетонних блоків ... -- "Калькулятор розрахунку керамзитобетонних блоків призначений для ..." -- 12 липня 2018
YellowpileXXL 1.0.0.754 -- "YellowpileXXL - проста, але дуже ефективна програма для створення ..." -- 12 липня 2018


Компанія не робила стандартом HTML5 за замовчуванням з-за деяких присутніх у ньому обмежень Місце Flash посіла технологія HTML5.

YouTube повністю відмовився від використання технології Flash в якості основної для відтворення відео у веб-браузерах, повідомляє The Verge. Місце Flash посіла технологія HTML5.

Близько п'яти років тому Google ввела в YouTube поряд з Flash підтримку HTML5. Однак, якщо користувач бажав отримувати відео саме у форматі HTML5, досі йому для цього доводилося проходити за посиланням YouTube.com/HTML5.

Компанія не робила стандартом HTML5 за замовчуванням з-за деяких присутніх у ньому обмежень. Найбільш важливим з них була відсутність підтримки методу Adaptive Bitrate (ABR), розповів Лейдер.

ABR дозволяє скоротити час буферизації при повільному з'єднанні і відкривати більшу кількість відеороликів одночасно за рахунок автоматичної адаптації параметрів відео, таких як дозвіл і бітрейт.

За даними YouTube, ABR дозволив скоротити час буферизації на 50 відсотків в середньому на 80 відсотків - у перевантажених мережах.

Технологія Flash була розроблена компанією Macromedia, а в 2005 році ця компанія була придбана корпорацією Adobe Systems (розробником Photoshop і інших популярних програм для роботи з графікою).

В останні роки багато компаній стали відмовлятися від підтримки Flash в своїх продуктах, включаючи Microsoft (Internet Explorer для Windows 8) і Google Android). Вважається, що поштовхом до таких рішень стало відкритий лист колишнього глави Apple Стіва Джобса, опублікований ним в 2010 році.

У листі Джобс пояснив, що компанія не додає підтримку Flash в мобільну платформу iOS з-за того, що вона занадто повільно працює, споживає багато енергії і містить велику кількість вразливостей.

Мова розмітки веб-сторінок HTML5 позбавлений цих недоліків, перш за все, тому що це відкрита технологія, що розробляється спільно великою кількістю компаній (в їх число входять і Apple і Google).

Технологія Flash, в свою чергу, є пропрієтарної, закритою. Робота над специфікацією HTML5 була завершена в жовтні 2014 року.

Варто відзначити, що користувачі нововведення сприйняли неоднозначно. Так, троє з них у коментарях до запису послалися на баг в Google Chrome, що виникає при обробці тег video. Він полягає в тому, що браузер створює два HTTP-запиту при відкритті відео, один з яких висить до тих пір, поки користувач не закриє вкладку.

Це призводить до того, що при відкритті великої кількості вкладок з відео, відео на нових вкладках не починає завантажуватися, поки не будуть закриті інші вкладки (з подвисшими запитами).

Раніше повідомлялося, що YouTube введе плату за перегляд відеороликів без реклами.

 

pkhelp.net.ua

Головне на ПК-манія

Продажу комутаторів виросли на 12 %

Світовий ринок Ethernet-комутаторів став рости швидше завдяки проектам оновлення дата-центрів та ...

Hard новини 2018-07-17 03:10:05

Apple представила оновлені MacBook Pro

Купертиновская компанія, без пафосних презентацій та анонсів, випустила оновлені версії ноутбуків ...

Hard новини 2018-07-16 22:18:42

Huawei працює над швидкою зарядкою Super Charge наступного покоління

В даний час більшість виробників смартфонів придумують швидкі технології зарядки, гарантуючи, що ...

IT новини 2018-07-16 21:51:22

Відео дня

Живі додатки

Графіка та дизайн

Effect3D Studio 1.1

Effect3D - Програма для створення і редагування тривимірних об'єктів, а також створення анімації. У Effect3D зібрано понад 700

Системні програми

AltDesk 1.9.1

AltDesk - менеджер віртуальних екранів для Windows з підтримкою скінів. Технологія Віртуальних Робочих Столів, застосована в

  • Prev
  • software
Scroll to top