Софт-line:
KiTTY 0.70.0.6 -- "KiTTY - модифікація популярного Telnet SSH-клієнта PuTTY, але з ..." -- 21 січня 2019
AudioLava 2.0.2 -- "AudioLava - програмне забезпечення призначене для відновлення і ..." -- 21 січня 2019
Media Player Classic-Black Edition 1.5.2 / ... -- "Media Player Classic-Black Edition - відмінний мультимедійний ..." -- 21 січня 2019
Hosts File Editor 1.5.8 -- "Hosts File Editor - невелика безкоштовна утиліта, яка дозволяє легко ..." -- 21 січня 2019
4K Video Downloader 4.4.11 -- "4K Video Downloader - програма для завантаження відео, аудіо і ..." -- 20 січня 2019
Kaspersky Update Utility 3.0 (3.2.0.153) -- "Kaspersky Update Utility - офіційна утиліта оновлення антивірусних ..." -- 20 січня 2019
WebSite-Watcher 2018 (18.3) -- "WebSite-Watcher перевіряє необмежену кількість сайтів на зміни і ..." -- 19 січня 2019
Free YouTube Download 4.1.87.1005 -- "Free YouTube Download - безкоштовна і проста у використанні програма ..." -- 18 січня 2019
Passware Kit 2019.1 Standart -- "Passware Kit - Дозволяє відновлювати забуті або чужі паролі, які ..." -- 18 січня 2019
Internet Download Accelerator 6.17 -- "Internet Download Accelerator - простий, але ефективний менеджер ..." -- 18 січня 2019


Російські онкологи запустили онлайн-сервіс, що дозволяє на основі опитування користувача визначити групу ризику по раку.

Система SCREEN також дозволяє визначити індивідуальні рекомендації по обстеженню та профілактики онкологічних захворювань і надає сервіс для миттєвого запису на обстеження. Проект був запущений фахівцями Фонду профілактики раку та ФГБУ НДІ онкології імені Петрова, повідомляє Lenta.ru.

«SCREEN — це зручний інструмент для визначення показань до обстеження на основні локалізації раку. А отримані в ході тестування дані про розподіл факторів ризику, допоможуть створити ефективну модель популяційного скринінгу для Росії», — зазначив виконавчий директор Фонду профілактики раку Ілля Фоминцев.

Алгоритми визначення груп ризику і призначення рекомендацій SCREEN засновані на керівництвах, розроблених найбільшими онкологічними товариствами і адаптовані для застосування в Росії.

У експертна рада з дослідження отриманих в ході тестування даних увійшли найбільші російські і зарубіжні фахівці в галузі онкології і онкоэпидемиологии.

З метою просвіти населення та популяризації ефективних методів діагностики та профілактики раку організатори запланували в цьому році масштабну інформаційно-просвітницьку кампанію під назвою «Рік профілактики раку», яка покликана об'єднати зусилля онкологів, наукового співтовариства, громадських організацій і ЗМІ.

«Допомогти нашим громадянам, заклопотаним своїм здоров'ям, визначити ступінь індивідуального ризику виникнення онкологічних захворювань і вибрати адекватні методи діагностики — дуже важливе завдання в ранній діагностиці раку, — пояснив директор НДІ Онкології імені Петрова Олексій Бєляєв. — Крім того, ми чітко розуміємо, наскільки важливі не тільки показання до дослідження та вибір методу діагностики, але якість і безпеку дослідження, а, отже, контроль якості та створення референс-центрів діагностики раку».

За даними Фонду, щорічно в нашій країні понад 550 тисяч людина захворює на рак, а помирає понад 280 тисяч чоловік. Медики пов'язують ці показники з низькою обізнаністю населення і лікарів про сучасні методи профілактики раку, а також відсутністю спеціальних програм скриннинга.

Головне на ПК-манія

Xiaomi випустила друге покоління портативної ретро-колонки

Китайська компанія Xiaomi випустила вже друге покоління портативної колонки Elvis Presley Atomic ...

IT новини 2019-01-22 02:19:18

Подешевшав iPhone SE розкупили менше, ніж за добу

Як ми повідомили кілька годин тому, купертиновская компанія знову повернула в продаж смартфон ...

Hard новини 2019-01-22 02:18:48

Концепт плеєра iPod touch сьомого покоління, натхненний iPhone X

Численні джерела продовжують нас запевняти, що незабаром компанія Apple представить новий ...

Hard новини 2019-01-22 02:07:13

Відео дня

Живі додатки

Системні програми

Rainmeter 4.2.0.3111

Rainmeter - набір віджетів в стилі Windows 7, який можна редагувати в залежності від своїх уподобань і потреб

Мультимедіа

RipTiger 3.4.4

RipTiger - програма для скачування потокових відео з різних відео сервісів, таких як YouTube, Vimeo, Hulu, RuTube і т. д.

  • Prev
  • software
Scroll to top