Софт-line:
iRedSoft Image Resizer 5.43 -- "iRedSoft Image Resizer - програма для обробки колекцій цифрових ..." -- 19 вересня 2018
NonCompressibleFiles 2.83 -- "NonCompressibleFiles - невелика безкоштовна програма, яка дозволяє ..." -- 18 вересня 2018
SigmaCAD 1.1.0.646 -- "SigmaCAD - додаток яке призначене для виконання стандартних обчислень ..." -- 17 вересня 2018
VMware OS Optimization Tool b1094 -- "VMware OS Оптимізація Tool - безкоштовна програма для оптимізації ..." -- 15 вересня 2018
Movavi СлайдШОУ 4.2.0 -- "Movavi СлайдШОУ - проста і зручна у використанні програма, що ..." -- 13 вересня 2018
Steganos Safe 20.0.0 Rev 12366 -- "Steganos Safe - програма, яка дозволяє надійно захистити ..." -- 13 вересня 2018
ASAP Utilities 7.4 -- "ASAP Utilities - це, мабуть, одна з найпопулярніших надбудови MS ..." -- 13 вересня 2018
ReIcon 1.8 -- "ReIcon - не вимагає установки утиліта для управління іконками ..." -- 13 вересня 2018
Advanced TIFF Editor 4.18.6.25 -- "Advanced TIFF Editor - потужний переглядач і редактор для файлів ..." -- 13 вересня 2018
SysExporter 1.76 -- "SysExporter - проста утиліта для витягання даних з сторонніх ..." -- 12 вересня 2018


Судячи з витрат споживачів у святковому кварталі 2016 року, планшети явно не користувалися популярністю, оскільки ринок продовжував стрімко падати. Четвертий квартал 2016 року став дев'ятим поспіль кварталом зниження поставок планшетів. За попередніми даними IDC, виробники відвантажили 52,9 млн планшетів в четвертому кварталі, що на 20,1% менше, ніж в тому ж кварталі рік тому. Аналогічним чином, поставки в кількості 174,8 млн штук за весь 2016 рік знизилися на 15,6% порівняно з 2015-му - другий рік зменшення поставок поспіль.

"Ринок планшетів продовжує втрачати новизну незважаючи на розмови про виробників, що переводять свої лінійки продуктів в сегмент знімних пристроїв, - розповів Райан Рейт, віце-президент програми IDC Worldwide Quarterly Mobile Device Trackers. - Типові планшети без спеціальної клавіатури, яких IDC називають компактними, продовжують втрачати актуальність у всіх регіонах і, як наслідок, ми спостерігаємо всесвітнє зниження. Ми бачимо майбутнє зростання на деяких ринках, таких як Близький Схід і Африка, а також Центральна і Східна Європа, де єдиними каталізаторами є простота і низька вартість. На жаль, для даної галузі це ті пристрої, які не приносять великих доходів".

Продавці, які історично лідирували на ринку ноутбуків, також подейкують про розширення асортименту продукції та включення більшого числа змінних планшетів, хоча в даний час відбувається більше розмов, ніж дій. В результаті Apple і Microsoft домінують в сегменті знімних планшетів. IDC вважає, що друга половина 2017 року буде багата на нові знімні пристрої від провідних виробників ноутбуків, а також від гравців, переважно зосереджених на смартфоном бізнесі.

Однак навіть знімні планшети з працею зберегли темп у четвертому кварталі - з-за того, що флагманські продукти таких ключових гравців, як Microsoft і Apple, почали застарівати. "Ринок продовжує вподобу до пристроїв "два-в-одному", але тепер ми дійшли до точки, де невідповідність ціни і продуктивності між змінними пристроями і пристроями подвійного призначення почало звужуватися, і додаткова конкуренція призвела до стримування зростання сегмента знімних планшетів, - заявив Джитеш Убрани, старший аналітик IDC Worldwide Quarterly Mobile Device Trackers. - Ми думаємо, що це тимчасово, оскільки тільки дві з трьох основних апаратних платформ займають істотне місце на ринку знімних пристроїв, а екосистеми підлягають подальшій доробці у вигляді майбутніх оновлень і підтримки розробників".

Лідерство Apple на ринку планшетів ще належить заперечити, хоча і ця компанія не застрахована від загальних ринкових проблем - в четвертому кварталі її постачання знизилися на 18,8% (13,1 млн штук), частка ринку Apple склав 24,7%. Лінійка iPad Pro склала лише невелику частину загальних поставок, тоді як на планшети iPad 2 і Mini Air як і раніше припадає більша частина. На кожні десять відвантажених компактних планшетів доводиться тільки один проданий Apple iPad Pro.

Samsung залишилася другим за популярністю постачальником у святковому кварталі, захопивши частку ринку 15,1% (8 млн планшетів). Відвантаження корейського вендора знизилися на 11,4% порівняно з четвертим кварталом 2015 року. Tab S2 Tab, А залишаються найпопулярнішими моделями Samsung, і найбільшими ринками їх збуту, як і раніше є США, Європа і Азіатсько-Тихоокеанський регіон (за винятком Японії).

Смуга везіння для планшетів Fire від Amazon триває - завдяки ним компанія зайняла 3 місце в 4 кварталі 2016 року (9,7% ринку, 5,2 млн проданих пристроїв). І без того низька вартість планшета була додатково знижена в рамках розпродажу "Чорна п'ятниця", втім, цього виявилося недостатньо, щоб запобігти річний спад на 0,6%. Тим не менш варто відзначити, що Amazon знаходиться в унікальному становищі, коли частка на ринку планшетів не має істотного значення, оскільки компанія залишається зосередженою у вищій мірі на залученні додаткових передплатників Prime, незалежно від типу використовуваного пристрою.

Lenovo стала одним з двох зростаючих постачальників в 4 кварталі компанії вдалося вирости на 2,1% порівняно з тим же періодом в 2015 році (частка ринку склала 7% при 3,7 млн проданих планшетів). IDC очікує, що, володіючи широкою лінійкою продуктів та інноваційними проектами, цей постачальник буде єдиним, за ким варто спостерігати в 2017 році.

Якщо не брати до уваги вартість, підтримка стільникового зв'язку в планшетів Huawei є цінним пропозицією - більшість її пристроїв оснащені модулями 3G або 4G. На сьогоднішній день китайська компанія встигла розширити вплив на азіатському, європейському та близькосхідному ринках, хоча її присутність планшетів на ринку США прагне до нуля. Підсумок 4 кварталу - 3,2 млн проданих пристроїв, частка ринку - 6% (зростання 43,5% за рік).

На частку інших виробників довелося 37,4% від загального ринку - 19,8 млн проданих планшетів, на 35,1% менше, ніж у 4 кварталі минулого року.

Головне на ПК-манія

Кількість кіберзагроз у сегменті Інтернету речей стрімко зростає

Дослідження, проведене «Лабораторією Касперського», говорить про те, що мережеві зловмисники все ...

Новини інтернету 2018-09-18 17:34:11

Дата-центри втричі збільшили частку доходів від хмарних сервісів в Росії

Оператори комерційних центрів зберігання і обробки даних в Росії заробили на надання хмарних ...

Hard новини 2018-09-18 17:33:37

«Інформзахист» залучила до співпраці блокчейн-компанію Bitfury

Російський системний інтегратор в області інформаційної безпеки «Інформзахист» оголосив про ...

Software новини 2018-09-18 16:27:09

Відео дня

Живі додатки

Графіка та дизайн

PhotoSun 14.2.1.1

PhotoSun - відмінний безкоштовний графічний редактор, який містить базовий інструментарій для обробки і поліпшення цифрових

Управління бізнесом

TzMaker 1.0

TzMaker - повністю безкоштовна програма для складання технічних завдань (тз). Вона допоможе вам максимально швидко і просто

  • Prev
  • software
Scroll to top