Софт-line:
Adobe Premiere Pro CS6 / 2.0 -- "Adobe Premiere Pro це потужний пакет програм для редагування відео з ..." -- 25 жовтня 2016
RealPlayer 16.0.3.51 -- "RealPlayer - це популярний програвач аудіо і відео. Програвач ..." -- 25 жовтня 2016
BSPlayer 2.70.1080 -- "BSplayer - мультимедіа програвач з підтримкою скінів. BSplayer ..." -- 25 жовтня 2016
CrystalDiskInfo 7.0.4 -- "CrystalDiskInfo - відстежує стан жорстких дисків, що підтримують ..." -- 25 жовтня 2016
Comodo AntiSpam 2.70 -- "Comodo AntiSpam - програма для блокування вхідного спаму із ..." -- 25 жовтня 2016
DVD X Player Pro 4.1 -- "DVD X Player - DVD плеєр з вбудованою функцією обходу регіонального ..." -- 25 жовтня 2016
DivX 10.6.2 -- "DivX - найпопулярніший на сьогоднішній день відеокодек. DivX - ..." -- 25 жовтня 2016
Ігрові автомати 1.1 -- "Ігрові автомати - Програма призначена для збору та аналізу інформації ..." -- 25 жовтня 2016
Need For Speed: Underground -- "Need For Speed: Underground - продовження аркадного вулично-гоночного ..." -- 25 жовтня 2016
Journey Through The Firmanent 1.0 -- "Journey Through The Firmanent - вражає своєю красою і реальністю ..." -- 25 жовтня 2016

Судячи з витрат споживачів у святковому кварталі 2016 року, планшети явно не користувалися популярністю, оскільки ринок продовжував стрімко падати. Четвертий квартал 2016 року став дев'ятим поспіль кварталом зниження поставок планшетів. За попередніми даними IDC, виробники відвантажили 52,9 млн планшетів в четвертому кварталі, що на 20,1% менше, ніж в тому ж кварталі рік тому. Аналогічним чином, поставки в кількості 174,8 млн штук за весь 2016 рік знизилися на 15,6% порівняно з 2015-му - другий рік зменшення поставок поспіль.

"Ринок планшетів продовжує втрачати новизну незважаючи на розмови про виробників, що переводять свої лінійки продуктів в сегмент знімних пристроїв, - розповів Райан Рейт, віце-президент програми IDC Worldwide Quarterly Mobile Device Trackers. - Типові планшети без спеціальної клавіатури, яких IDC називають компактними, продовжують втрачати актуальність у всіх регіонах і, як наслідок, ми спостерігаємо всесвітнє зниження. Ми бачимо майбутнє зростання на деяких ринках, таких як Близький Схід і Африка, а також Центральна і Східна Європа, де єдиними каталізаторами є простота і низька вартість. На жаль, для даної галузі це ті пристрої, які не приносять великих доходів".

Продавці, які історично лідирували на ринку ноутбуків, також подейкують про розширення асортименту продукції та включення більшого числа змінних планшетів, хоча в даний час відбувається більше розмов, ніж дій. В результаті Apple і Microsoft домінують в сегменті знімних планшетів. IDC вважає, що друга половина 2017 року буде багата на нові знімні пристрої від провідних виробників ноутбуків, а також від гравців, переважно зосереджених на смартфоном бізнесі.

Однак навіть знімні планшети з працею зберегли темп у четвертому кварталі - з-за того, що флагманські продукти таких ключових гравців, як Microsoft і Apple, почали застарівати. "Ринок продовжує вподобу до пристроїв "два-в-одному", але тепер ми дійшли до точки, де невідповідність ціни і продуктивності між змінними пристроями і пристроями подвійного призначення почало звужуватися, і додаткова конкуренція призвела до стримування зростання сегмента знімних планшетів, - заявив Джитеш Убрани, старший аналітик IDC Worldwide Quarterly Mobile Device Trackers. - Ми думаємо, що це тимчасово, оскільки тільки дві з трьох основних апаратних платформ займають істотне місце на ринку знімних пристроїв, а екосистеми підлягають подальшій доробці у вигляді майбутніх оновлень і підтримки розробників".

Лідерство Apple на ринку планшетів ще належить заперечити, хоча і ця компанія не застрахована від загальних ринкових проблем - в четвертому кварталі її постачання знизилися на 18,8% (13,1 млн штук), частка ринку Apple склав 24,7%. Лінійка iPad Pro склала лише невелику частину загальних поставок, тоді як на планшети iPad 2 і Mini Air як і раніше припадає більша частина. На кожні десять відвантажених компактних планшетів доводиться тільки один проданий Apple iPad Pro.

Samsung залишилася другим за популярністю постачальником у святковому кварталі, захопивши частку ринку 15,1% (8 млн планшетів). Відвантаження корейського вендора знизилися на 11,4% порівняно з четвертим кварталом 2015 року. Tab S2 Tab, А залишаються найпопулярнішими моделями Samsung, і найбільшими ринками їх збуту, як і раніше є США, Європа і Азіатсько-Тихоокеанський регіон (за винятком Японії).

Смуга везіння для планшетів Fire від Amazon триває - завдяки ним компанія зайняла 3 місце в 4 кварталі 2016 року (9,7% ринку, 5,2 млн проданих пристроїв). І без того низька вартість планшета була додатково знижена в рамках розпродажу "Чорна п'ятниця", втім, цього виявилося недостатньо, щоб запобігти річний спад на 0,6%. Тим не менш варто відзначити, що Amazon знаходиться в унікальному становищі, коли частка на ринку планшетів не має істотного значення, оскільки компанія залишається зосередженою у вищій мірі на залученні додаткових передплатників Prime, незалежно від типу використовуваного пристрою.

Lenovo стала одним з двох зростаючих постачальників в 4 кварталі компанії вдалося вирости на 2,1% порівняно з тим же періодом в 2015 році (частка ринку склала 7% при 3,7 млн проданих планшетів). IDC очікує, що, володіючи широкою лінійкою продуктів та інноваційними проектами, цей постачальник буде єдиним, за ким варто спостерігати в 2017 році.

Якщо не брати до уваги вартість, підтримка стільникового зв'язку в планшетів Huawei є цінним пропозицією - більшість її пристроїв оснащені модулями 3G або 4G. На сьогоднішній день китайська компанія встигла розширити вплив на азіатському, європейському та близькосхідному ринках, хоча її присутність планшетів на ринку США прагне до нуля. Підсумок 4 кварталу - 3,2 млн проданих пристроїв, частка ринку - 6% (зростання 43,5% за рік).

На частку інших виробників довелося 37,4% від загального ринку - 19,8 млн проданих планшетів, на 35,1% менше, ніж у 4 кварталі минулого року.

Останні новини

Новини інтернету 20.10.2017

Поставки ігрових

Поставки моніторів ігрової спрямованості за

Hard новини 19.10.2017

Apple вдвічі зменшила

Джерело, близьке до ланцюжку поставок,

Новини інтернету 19.10.2017

Samsung представила

Samsung в ході свого заходи Samsung Developer

Новини інтернету 19.10.2017

Протокол, 13 років

Фахівці з'ясували, що хакерам вдалося зламати

Software новини 19.10.2017

Google Фото навчився

Компанія Google регулярно покращує свої

Software новини 19.10.2017

Сервіс Am.ru представив

Сервіс автомобільних оголошень Am.ru оголосив про

Головне на ПК-манія 

Verizon і Cisco побудують полігон ...

Компанія Verizon у співпраці з Cisco будує один з найбільших у світі випробувальних полігонів для ...

Американка відсудила у Microsoft ...

Мешканка Каліфорнії Тері Гольдштейн відсудила у Microsoft $10 тис. після того, як її комп'ютер ...

HP t730: тонкий клієнт з ...

Компанія HP анонсувала тонкий клієнт HP t730. Рішення підтримує дозвіл UHD/4K і забезпечує висока ...

Відео дня

Живі додатки

CTSSystemManager 1.2.3

CTSSystemManager - безкоштовна програма, за допомогою якого ...

WLAN Optimizer 0.21 Alpha

WLAN Optimizer - невелика утиліта, яка відключає фонове ...

Sweepi 5.4.00

Sweepi - програма для видалення слідів вашого перебування в ...

  • Prev
  • software
Scroll to top