Софт-line:
Bootable USB Test 1.4.0000 -- "Bootable USB Test - зручний спосіб тестування завантажувального ..." -- 21 червня 2018
Avast Secure Browser 66.2.567.181 -- "Avast Secure Browser - браузер від компанії Avast, який пропонує ..." -- 21 червня 2018
SIP Killer 1.1 -- "SIP Killer - додатки для флуду телефонними дзвінками. Варіантів ..." -- 20 червня 2018
TSR Watermark Image 3.5.8.6 -- "TSR Watermark Image - безкоштовна програма, завдяки якій користувач ..." -- 20 червня 2018
LastPass 4.1.55 -- "LastPass - зручний інструмент, що дозволяє зберігати паролі і логіни, ..." -- 20 червня 2018
uGet Youtube Downloader 2.1.1 -- "uGet Youtube Downloader - невелика безкоштовна програма для ..." -- 20 червня 2018
FSS Google Books Downloader 1.9.0.6 -- "FSS Google Books Downloader - безкоштовна і проста у використанні ..." -- 19 червня 2018
Agisoft PhotoScan 1.4.1 -- "Agisoft PhotoScan - потужний графічний інструмент для створення ..." -- 19 червня 2018
TrueConf Server 4.3.7 -- "TrueConf Server - універсальний програмний сервер ..." -- 19 червня 2018
KoolMoves 9.8.2 -- "KoolMoves - програма для створення web-анімації з використанням ..." -- 19 червня 2018


Судячи з витрат споживачів у святковому кварталі 2016 року, планшети явно не користувалися популярністю, оскільки ринок продовжував стрімко падати. Четвертий квартал 2016 року став дев'ятим поспіль кварталом зниження поставок планшетів. За попередніми даними IDC, виробники відвантажили 52,9 млн планшетів в четвертому кварталі, що на 20,1% менше, ніж в тому ж кварталі рік тому. Аналогічним чином, поставки в кількості 174,8 млн штук за весь 2016 рік знизилися на 15,6% порівняно з 2015-му - другий рік зменшення поставок поспіль.

"Ринок планшетів продовжує втрачати новизну незважаючи на розмови про виробників, що переводять свої лінійки продуктів в сегмент знімних пристроїв, - розповів Райан Рейт, віце-президент програми IDC Worldwide Quarterly Mobile Device Trackers. - Типові планшети без спеціальної клавіатури, яких IDC називають компактними, продовжують втрачати актуальність у всіх регіонах і, як наслідок, ми спостерігаємо всесвітнє зниження. Ми бачимо майбутнє зростання на деяких ринках, таких як Близький Схід і Африка, а також Центральна і Східна Європа, де єдиними каталізаторами є простота і низька вартість. На жаль, для даної галузі це ті пристрої, які не приносять великих доходів".

Продавці, які історично лідирували на ринку ноутбуків, також подейкують про розширення асортименту продукції та включення більшого числа змінних планшетів, хоча в даний час відбувається більше розмов, ніж дій. В результаті Apple і Microsoft домінують в сегменті знімних планшетів. IDC вважає, що друга половина 2017 року буде багата на нові знімні пристрої від провідних виробників ноутбуків, а також від гравців, переважно зосереджених на смартфоном бізнесі.

Однак навіть знімні планшети з працею зберегли темп у четвертому кварталі - з-за того, що флагманські продукти таких ключових гравців, як Microsoft і Apple, почали застарівати. "Ринок продовжує вподобу до пристроїв "два-в-одному", але тепер ми дійшли до точки, де невідповідність ціни і продуктивності між змінними пристроями і пристроями подвійного призначення почало звужуватися, і додаткова конкуренція призвела до стримування зростання сегмента знімних планшетів, - заявив Джитеш Убрани, старший аналітик IDC Worldwide Quarterly Mobile Device Trackers. - Ми думаємо, що це тимчасово, оскільки тільки дві з трьох основних апаратних платформ займають істотне місце на ринку знімних пристроїв, а екосистеми підлягають подальшій доробці у вигляді майбутніх оновлень і підтримки розробників".

Лідерство Apple на ринку планшетів ще належить заперечити, хоча і ця компанія не застрахована від загальних ринкових проблем - в четвертому кварталі її постачання знизилися на 18,8% (13,1 млн штук), частка ринку Apple склав 24,7%. Лінійка iPad Pro склала лише невелику частину загальних поставок, тоді як на планшети iPad 2 і Mini Air як і раніше припадає більша частина. На кожні десять відвантажених компактних планшетів доводиться тільки один проданий Apple iPad Pro.

Samsung залишилася другим за популярністю постачальником у святковому кварталі, захопивши частку ринку 15,1% (8 млн планшетів). Відвантаження корейського вендора знизилися на 11,4% порівняно з четвертим кварталом 2015 року. Tab S2 Tab, А залишаються найпопулярнішими моделями Samsung, і найбільшими ринками їх збуту, як і раніше є США, Європа і Азіатсько-Тихоокеанський регіон (за винятком Японії).

Смуга везіння для планшетів Fire від Amazon триває - завдяки ним компанія зайняла 3 місце в 4 кварталі 2016 року (9,7% ринку, 5,2 млн проданих пристроїв). І без того низька вартість планшета була додатково знижена в рамках розпродажу "Чорна п'ятниця", втім, цього виявилося недостатньо, щоб запобігти річний спад на 0,6%. Тим не менш варто відзначити, що Amazon знаходиться в унікальному становищі, коли частка на ринку планшетів не має істотного значення, оскільки компанія залишається зосередженою у вищій мірі на залученні додаткових передплатників Prime, незалежно від типу використовуваного пристрою.

Lenovo стала одним з двох зростаючих постачальників в 4 кварталі компанії вдалося вирости на 2,1% порівняно з тим же періодом в 2015 році (частка ринку склала 7% при 3,7 млн проданих планшетів). IDC очікує, що, володіючи широкою лінійкою продуктів та інноваційними проектами, цей постачальник буде єдиним, за ким варто спостерігати в 2017 році.

Якщо не брати до уваги вартість, підтримка стільникового зв'язку в планшетів Huawei є цінним пропозицією - більшість її пристроїв оснащені модулями 3G або 4G. На сьогоднішній день китайська компанія встигла розширити вплив на азіатському, європейському та близькосхідному ринках, хоча її присутність планшетів на ринку США прагне до нуля. Підсумок 4 кварталу - 3,2 млн проданих пристроїв, частка ринку - 6% (зростання 43,5% за рік).

На частку інших виробників довелося 37,4% від загального ринку - 19,8 млн проданих планшетів, на 35,1% менше, ніж у 4 кварталі минулого року.

Головне на ПК-манія

Instagram користується більше мільярда людей!

Графічна соціальна мережа Instagram швидко завойовує популярність у користувачів по всьому світу. ...

Новини інтернету 2018-06-21 17:21:00

Huawei випустить процесор HiSilicon Kirin 1020 для смартфонів 5G

Компанія Huawei постійно працює на перспективу, особливо що стосується baseband-процесорів і чіпів ...

Hard новини 2018-06-21 15:57:17

Хмарна виручка Oracle досягла $1,7 млрд

Компанія Oracle, яку Bloomberg називає другим за величиною в світі виробником програмного ...

Software новини 2018-06-21 13:45:19

Відео дня

Живі додатки

Мережа та інтернет

Coolreferat 1.11

Coolreferat - невелика безкоштовна програма для швидкого пошуку і скачування рефератів за ключовими словами. Досить ввести

Мережа та інтернет

Курси валют 2.12

Програма Курси валют призначена для отримання курсів валют з сервера Центрального банку Російської Федерації. Швидкий

  • Prev
  • software
Scroll to top