Софт-line:
Hetman File Repair 1.1 -- "Hetman File Repair - програма для відновлення пошкоджених файлів ..." -- 12 грудня 2017
HashMyFiles 2.24 -- "HashMyFiles - невелика безкоштовна утиліта, яка дозволяє обчислити ..." -- 12 грудня 2017
Precise Calculator 2.6.3 -- "Precise Calculator - безкоштовний науковий калькулятор з відкритим ..." -- 11 грудня 2017
Orion File Recovery Software 1.11 -- "Orion File Recovery Software - невелика і проста у використанні ..." -- 11 грудня 2017
Конверт 2.1.0.7 -- "Конверт - програма, яка призначена для зберігання та друку адрес на ..." -- 11 грудня 2017
Photo Zoomer For Facebook 1.3.0 для Google Chrome -- "Photo Zoomer For Facebook - розширення для Google Chrome, який ..." -- 10 грудня 2017
123 Free Solitaire 10.3 -- "123 Free Solitaire - колекція з 12 карткових пасьясов - Carpet, Forty ..." -- 10 грудня 2017
Zip Express Plus 3.03 -- "Zip Express Plus - невеликий і простий у використанні архіватор, за ..." -- 10 грудня 2017
Navigator 2.0 build 15104 -- "Navigator - програма для швидкого доступу до виконуваних файлів на ..." -- 10 грудня 2017
MAC_spoofer 1.0.0.1 -- "MAC_spoofer - при налагодження комп'ютерних мереж, іноді буває ..." -- 08 грудня 2017

Судячи з витрат споживачів у святковому кварталі 2016 року, планшети явно не користувалися популярністю, оскільки ринок продовжував стрімко падати. Четвертий квартал 2016 року став дев'ятим поспіль кварталом зниження поставок планшетів. За попередніми даними IDC, виробники відвантажили 52,9 млн планшетів в четвертому кварталі, що на 20,1% менше, ніж в тому ж кварталі рік тому. Аналогічним чином, поставки в кількості 174,8 млн штук за весь 2016 рік знизилися на 15,6% порівняно з 2015-му - другий рік зменшення поставок поспіль.

"Ринок планшетів продовжує втрачати новизну незважаючи на розмови про виробників, що переводять свої лінійки продуктів в сегмент знімних пристроїв, - розповів Райан Рейт, віце-президент програми IDC Worldwide Quarterly Mobile Device Trackers. - Типові планшети без спеціальної клавіатури, яких IDC називають компактними, продовжують втрачати актуальність у всіх регіонах і, як наслідок, ми спостерігаємо всесвітнє зниження. Ми бачимо майбутнє зростання на деяких ринках, таких як Близький Схід і Африка, а також Центральна і Східна Європа, де єдиними каталізаторами є простота і низька вартість. На жаль, для даної галузі це ті пристрої, які не приносять великих доходів".

Продавці, які історично лідирували на ринку ноутбуків, також подейкують про розширення асортименту продукції та включення більшого числа змінних планшетів, хоча в даний час відбувається більше розмов, ніж дій. В результаті Apple і Microsoft домінують в сегменті знімних планшетів. IDC вважає, що друга половина 2017 року буде багата на нові знімні пристрої від провідних виробників ноутбуків, а також від гравців, переважно зосереджених на смартфоном бізнесі.

Однак навіть знімні планшети з працею зберегли темп у четвертому кварталі - з-за того, що флагманські продукти таких ключових гравців, як Microsoft і Apple, почали застарівати. "Ринок продовжує вподобу до пристроїв "два-в-одному", але тепер ми дійшли до точки, де невідповідність ціни і продуктивності між змінними пристроями і пристроями подвійного призначення почало звужуватися, і додаткова конкуренція призвела до стримування зростання сегмента знімних планшетів, - заявив Джитеш Убрани, старший аналітик IDC Worldwide Quarterly Mobile Device Trackers. - Ми думаємо, що це тимчасово, оскільки тільки дві з трьох основних апаратних платформ займають істотне місце на ринку знімних пристроїв, а екосистеми підлягають подальшій доробці у вигляді майбутніх оновлень і підтримки розробників".

Лідерство Apple на ринку планшетів ще належить заперечити, хоча і ця компанія не застрахована від загальних ринкових проблем - в четвертому кварталі її постачання знизилися на 18,8% (13,1 млн штук), частка ринку Apple склав 24,7%. Лінійка iPad Pro склала лише невелику частину загальних поставок, тоді як на планшети iPad 2 і Mini Air як і раніше припадає більша частина. На кожні десять відвантажених компактних планшетів доводиться тільки один проданий Apple iPad Pro.

Samsung залишилася другим за популярністю постачальником у святковому кварталі, захопивши частку ринку 15,1% (8 млн планшетів). Відвантаження корейського вендора знизилися на 11,4% порівняно з четвертим кварталом 2015 року. Tab S2 Tab, А залишаються найпопулярнішими моделями Samsung, і найбільшими ринками їх збуту, як і раніше є США, Європа і Азіатсько-Тихоокеанський регіон (за винятком Японії).

Смуга везіння для планшетів Fire від Amazon триває - завдяки ним компанія зайняла 3 місце в 4 кварталі 2016 року (9,7% ринку, 5,2 млн проданих пристроїв). І без того низька вартість планшета була додатково знижена в рамках розпродажу "Чорна п'ятниця", втім, цього виявилося недостатньо, щоб запобігти річний спад на 0,6%. Тим не менш варто відзначити, що Amazon знаходиться в унікальному становищі, коли частка на ринку планшетів не має істотного значення, оскільки компанія залишається зосередженою у вищій мірі на залученні додаткових передплатників Prime, незалежно від типу використовуваного пристрою.

Lenovo стала одним з двох зростаючих постачальників в 4 кварталі компанії вдалося вирости на 2,1% порівняно з тим же періодом в 2015 році (частка ринку склала 7% при 3,7 млн проданих планшетів). IDC очікує, що, володіючи широкою лінійкою продуктів та інноваційними проектами, цей постачальник буде єдиним, за ким варто спостерігати в 2017 році.

Якщо не брати до уваги вартість, підтримка стільникового зв'язку в планшетів Huawei є цінним пропозицією - більшість її пристроїв оснащені модулями 3G або 4G. На сьогоднішній день китайська компанія встигла розширити вплив на азіатському, європейському та близькосхідному ринках, хоча її присутність планшетів на ринку США прагне до нуля. Підсумок 4 кварталу - 3,2 млн проданих пристроїв, частка ринку - 6% (зростання 43,5% за рік).

На частку інших виробників довелося 37,4% від загального ринку - 19,8 млн проданих планшетів, на 35,1% менше, ніж у 4 кварталі минулого року.

Головне на ПК-манія

Купуєте б/у iPhone? Перевірте, чи не крадений він

Якщо ви мрієте про iPhone, але на новинку не вистачає коштів, є сенс придивитися до старих ...

Software новини 2014-10-04 00:42:23

Україна може закрити російські сайти, які допомагають терористам на Сході

Україна може закрити російські сайти, пособляющие терористам на Сході Українська влада розглядає ...

Новини інтернету 2014-04-29 19:24:47

У Мережі з'явилася карта підводних комунікацій інтернету

У Мережі з'явилася карта підводних комунікацій інтернету ...

Новини інтернету 2014-03-05 13:33:13

Google і Über працюють над створенням безпілотних таксі

Агентство Bloomberg повідомило, що компанія Google розробляє сервіс за викликом таксі через ...

Software новини 2015-02-04 15:42:07

У Росії запустять власну мережу інтернет "Чебурашка"

У Росії запустять власну мережу інтернет "Чебурашка" Росія може створити власну комунікаційну ...

Новини інтернету 2014-04-29 12:00:02

Інтимні фото голлівудських зірок потрапили в мережу

31 серпня соціальні мережі буквально підірвала новина про витік особистих фотографій ...

Software новини 2014-09-02 08:26:01

Відео дня

Живі додатки

Мультимедіа

RightMark 3DSound 2.3

RightMark 3DSound - даний тестовий пакет є синтетичним звуковим тестом, який дозволяє тестувати апаратні можливості і якість

Мультимедіа

Xlinksoft Sansa Converter 2013.01.07

Xlinksoft Sansa Converter - простий і зручний конвертер за допомогою якого можна швидко і легко конвертувати всі популярні

Ігри та розваги

Wiki Wiki Earth 1.0.3.2

Wiki Wiki Earth - навчальна гра, в якій учасники по черзі називають слова на певну тему (наприклад, міста світу, зірки,

Системні програми

HelioBar 1.6

HelioBar - це утиліта, яка прикрасить робочий стіл будь-якого користувача. З допомогою HelioBar'a, Ви можете задати будь-яку

  • Prev
  • software
Scroll to top