Софт-line:
Privacy Drive 3.10.2.1280 -- "Privacy Drive - потужний інструмент для створення захищених ..." -- 21 лютого 2018
CloudClipboard 1.15.07.27 -- "CloudClipboard - проста, але досить зручна утиліта для швидкого і ..." -- 21 лютого 2018
AKVIS HDRFactory 5.5 -- "AKVIS HDRFactory - програма для створення зображень з високим ..." -- 21 лютого 2018
XtremeMark 5.6.0.400 -- "XtremeMark - невелика утиліта для тестування продуктивності процесора ..." -- 21 лютого 2018
RS FAT Recovery 2.7 -- "RS FAT Recovery це проста у використанні програма для відновлення ..." -- 21 лютого 2018
GFI LANguard Network Security Scanner ... -- "GFI LANguard Network Security Scanner виконує сканування мережі і ..." -- 21 лютого 2018
Мультфільми online 2.1 -- "Мультфільми онлайн - цей каталог містить понад 3900 мультфільмів, які ..." -- 21 лютого 2018
RS NTFS Recovery 2.7 -- "RS NTFS Recovery інструмент для відновлення структури NTFS-диска ..." -- 21 лютого 2018
Win Product Key Viewer 1.0 -- "Win Product Key Viewer - проста утиліта для виявлення і відображення ..." -- 20 лютого 2018
Torrent Monster 4.6 -- "Torrent Monster - сучасний, наочний і продуктивний P2P-клієнт, за ..." -- 20 лютого 2018


Судячи з витрат споживачів у святковому кварталі 2016 року, планшети явно не користувалися популярністю, оскільки ринок продовжував стрімко падати. Четвертий квартал 2016 року став дев'ятим поспіль кварталом зниження поставок планшетів. За попередніми даними IDC, виробники відвантажили 52,9 млн планшетів в четвертому кварталі, що на 20,1% менше, ніж в тому ж кварталі рік тому. Аналогічним чином, поставки в кількості 174,8 млн штук за весь 2016 рік знизилися на 15,6% порівняно з 2015-му - другий рік зменшення поставок поспіль.

"Ринок планшетів продовжує втрачати новизну незважаючи на розмови про виробників, що переводять свої лінійки продуктів в сегмент знімних пристроїв, - розповів Райан Рейт, віце-президент програми IDC Worldwide Quarterly Mobile Device Trackers. - Типові планшети без спеціальної клавіатури, яких IDC називають компактними, продовжують втрачати актуальність у всіх регіонах і, як наслідок, ми спостерігаємо всесвітнє зниження. Ми бачимо майбутнє зростання на деяких ринках, таких як Близький Схід і Африка, а також Центральна і Східна Європа, де єдиними каталізаторами є простота і низька вартість. На жаль, для даної галузі це ті пристрої, які не приносять великих доходів".

Продавці, які історично лідирували на ринку ноутбуків, також подейкують про розширення асортименту продукції та включення більшого числа змінних планшетів, хоча в даний час відбувається більше розмов, ніж дій. В результаті Apple і Microsoft домінують в сегменті знімних планшетів. IDC вважає, що друга половина 2017 року буде багата на нові знімні пристрої від провідних виробників ноутбуків, а також від гравців, переважно зосереджених на смартфоном бізнесі.

Однак навіть знімні планшети з працею зберегли темп у четвертому кварталі - з-за того, що флагманські продукти таких ключових гравців, як Microsoft і Apple, почали застарівати. "Ринок продовжує вподобу до пристроїв "два-в-одному", але тепер ми дійшли до точки, де невідповідність ціни і продуктивності між змінними пристроями і пристроями подвійного призначення почало звужуватися, і додаткова конкуренція призвела до стримування зростання сегмента знімних планшетів, - заявив Джитеш Убрани, старший аналітик IDC Worldwide Quarterly Mobile Device Trackers. - Ми думаємо, що це тимчасово, оскільки тільки дві з трьох основних апаратних платформ займають істотне місце на ринку знімних пристроїв, а екосистеми підлягають подальшій доробці у вигляді майбутніх оновлень і підтримки розробників".

Лідерство Apple на ринку планшетів ще належить заперечити, хоча і ця компанія не застрахована від загальних ринкових проблем - в четвертому кварталі її постачання знизилися на 18,8% (13,1 млн штук), частка ринку Apple склав 24,7%. Лінійка iPad Pro склала лише невелику частину загальних поставок, тоді як на планшети iPad 2 і Mini Air як і раніше припадає більша частина. На кожні десять відвантажених компактних планшетів доводиться тільки один проданий Apple iPad Pro.

Samsung залишилася другим за популярністю постачальником у святковому кварталі, захопивши частку ринку 15,1% (8 млн планшетів). Відвантаження корейського вендора знизилися на 11,4% порівняно з четвертим кварталом 2015 року. Tab S2 Tab, А залишаються найпопулярнішими моделями Samsung, і найбільшими ринками їх збуту, як і раніше є США, Європа і Азіатсько-Тихоокеанський регіон (за винятком Японії).

Смуга везіння для планшетів Fire від Amazon триває - завдяки ним компанія зайняла 3 місце в 4 кварталі 2016 року (9,7% ринку, 5,2 млн проданих пристроїв). І без того низька вартість планшета була додатково знижена в рамках розпродажу "Чорна п'ятниця", втім, цього виявилося недостатньо, щоб запобігти річний спад на 0,6%. Тим не менш варто відзначити, що Amazon знаходиться в унікальному становищі, коли частка на ринку планшетів не має істотного значення, оскільки компанія залишається зосередженою у вищій мірі на залученні додаткових передплатників Prime, незалежно від типу використовуваного пристрою.

Lenovo стала одним з двох зростаючих постачальників в 4 кварталі компанії вдалося вирости на 2,1% порівняно з тим же періодом в 2015 році (частка ринку склала 7% при 3,7 млн проданих планшетів). IDC очікує, що, володіючи широкою лінійкою продуктів та інноваційними проектами, цей постачальник буде єдиним, за ким варто спостерігати в 2017 році.

Якщо не брати до уваги вартість, підтримка стільникового зв'язку в планшетів Huawei є цінним пропозицією - більшість її пристроїв оснащені модулями 3G або 4G. На сьогоднішній день китайська компанія встигла розширити вплив на азіатському, європейському та близькосхідному ринках, хоча її присутність планшетів на ринку США прагне до нуля. Підсумок 4 кварталу - 3,2 млн проданих пристроїв, частка ринку - 6% (зростання 43,5% за рік).

На частку інших виробників довелося 37,4% від загального ринку - 19,8 млн проданих планшетів, на 35,1% менше, ніж у 4 кварталі минулого року.

Головне на ПК-манія

iPhone SE 2 буде більше і могутніше попередника

Китайські ЗМІ стверджують, що недорогий смартфон iPhone SE 2 все-таки вийде в поточному році. ...

Hard новини 2018-02-22 08:57:08

Samsung запатентувала безрамковий дисплей з вирізом для камери

Основна частина виробників смартфонів або вже випустила, або незабаром випустить смартфон з ...

IT новини 2018-02-22 06:09:07

Смартфон Samsung Galaxy S9 зображений на реальних фотографіях

Нас вже нітрохи не дивує те, що за кілька тижнів чи днів до анонсу нових флагманів, в Мережу ...

Hard новини 2018-02-22 05:46:10

Відео дня

Живі додатки

Комп'ютерне навчання

Вчіться швидко читати 0.9

Вчіться швидко читати - курс навчання по книзі Андрєєв О. А. "Вчіться швидко читати". У програмі присутні вкладки по главах

Мережа та інтернет

Net Privacy Monitor 0.3.0.3

Net Privacy Monitor - невелика безкоштовна утиліта, яка призначена для моніторингу активності мережевих підключень, що інформує

  • Prev
  • software
Scroll to top