Софт-line:
Ashampoo Photo Commander 16.0.3 / 11.2.0 -- "Ashampoo Photo Commander - універсальний набір засобів для роботи з ..." -- 14 липня 2018
Калькулятор розрахунку полістиролбетонних блоків ... -- "Калькулятор розрахунку полістиролбетонних блоків призначений для ..." -- 13 липня 2018
Калькулятор розрахунку керамзитобетонних блоків ... -- "Калькулятор розрахунку керамзитобетонних блоків призначений для ..." -- 12 липня 2018
YellowpileXXL 1.0.0.754 -- "YellowpileXXL - проста, але дуже ефективна програма для створення ..." -- 12 липня 2018
VKWorker 1.01 -- "VKWorker — абсолютно безкоштовний і незамінний інструмент з постійно ..." -- 11 липня 2018
XLSTAT 2018.4 -- "XLSTAT - це надбудова для MS Excel для статистики та аналізу даних, ..." -- 11 липня 2018
Screeny 4.2.2 Free -- "Screeny - програма для зняття високоякісних скріншотів з екрану ..." -- 11 липня 2018
Система підбору доглядальниць і нянь 2.1 -- "Система підбору доглядальниць і нянь - відмінний інструмент для ..." -- 10 липня 2018
Icecream PDF Converter 2.81 -- "Icecream PDF Converter - проста у використанні програма для ..." -- 10 липня 2018
Ulinsoft Password Manager 1.0 -- "Ulinsoft Password Manager - це проста, але дійсно зручна програма, ..." -- 10 липня 2018


"Твіттер-революції" майже нічим не відрізняються від пропагандистських листівок, які в роки Другої світової скидалися з літаків, заявив Євген Касперський в інтерв'ю Newsweek. Журналістка Ніна Берлі поспілкувалася з ним на конференції вчених-лауреатів Нобелівських премій в Тенеріфе.

"На мій погляд, соцмережі використовуються для маніпулювання думкою людей. Боюся, що деякі держави... мені б не хотілося стверджувати, що вони фабрикують інтернет-пропаганду... але, скажімо так, вони хочуть творити добро, але шляхом втручання в соцмережі, і вони стимулюють інші уряду до введення більшого контролю над медіа. Справа тонка", - продовжував Касперський.

"Ви говорили, що необхідно ввести загальний заборона на "кибервооружения Судного дня" начебто Stuxnet, і порівняли їх з зарином. Реальні шанси на введення такої заборони?" - запитала журналістка.

"Я два роки обговорював це з офіційними особами США, Росії та ООН. З ООН ми домовилися просувати ідею щодо заборони кіберозброєння, але ці зусилля перервалися. Не знаю, чому", - відповів Касперський.

Він підкреслив: системи уразливі перед кібератаками, так як спочатку не проектувалися як безпечні і захищені. "Все треба проектувати заново! Для цього в жодній країні світу не вистачить інженерів", - поскаржився він.

Журналістка нагадала, що Касперський не поділяє думки Білла Гейтса, Елона Маска і Стівена Хокінга, що штучний інтелект небезпечний людству.

Касперський пояснив: "Те, що вони називають штучним інтелектом, насправді не володіє інтелектом. Це просто алгоритми, не здатні змінювати себе самі. Але щодо майбутнього я згоден. Можливо, це лише наступний етап еволюції. Боюся, що еволюція хомо сапієнс закінчена, так як світ став глобальним. Але, можливо, хомо сапієнс створять штучний інтелект і потроху вдосконалюються. Можливо, створять нові ланцюжки генів. Це станеться. Але, сподіваюся, я до цього не доживу".

"The New York Times і Bloomberg стверджують, що Касперський м'яко ставиться до кібератак, що походить від російського уряду. Це правда?" - запитала журналістка.

"Ні. Як це може бути правдою? У нас є група глобальних досліджень та аналізу відповідає за аналіз найбільш професійних атак). Більша частина - 99%, точніше, 99,999% - всього шкідливого, що ми збираємо в інтернеті, - це щось кримінальне. У випадку з самими хитромудрими і вузькоспрямованими атаками ми не знаємо, які вони - злочинні або державні, але ми изловим цю рибку, ми не знаємо, що це за рибка, поки не витягнемо її з води. Отже, у багатьох випадках ми ловимо рибу і не знаємо, якою мовою ця риба говорить", - сказав Касперський.

"А що ви робите, коли ви виявляєте щось на зразок Stuxnet, що має відношення до урядів, які в політичному відношенні, можливо, не ладнають з Росією?" - запитала журналістка.

"У Росії та деяких інших країнах ми захищаємо урядові кола, а на Заході - не в такій мірі. Тому ми бачимо більше атак з Заходу. Наші клієнти зосереджені переважно в Росії і Східній Європі, хоча в Західній Європі у нас теж є деякі клієнти з урядових кіл", - повідомив Касперський.

"Міністерство внутрішньої безпеки США не дзвонить Касперському з проханням допомогти?" - запитала журналістка.

"Щоб поділитися деякою інформацією - так, але не заради захисту мереж. Ми не знаємо, що відбувається з урядом США. Не знаємо. Можливо, з-за цього ми взагалі не бачимо російських атак. Я цілком упевнений, що США, Росія і Китай знаходяться приблизно на одному рівні в плані можливостей, кількості атак і їх масштабу. Я не можу цього довести, але нюхом відчуваю", - сказав Касперський.

Головне на ПК-манія

Ippon представила ДБЖ Back Power Pro II з підключенням до чотирьох пристроїв

Компанія Ippon оновила свій асортимент джерел безперебійного живлення (ДБЖ), додавши в нього ...

Hard новини 2018-07-16 04:04:29

«Рікор» представив свій BIOS

Російський технологічний холдинг «Рікор» оголосив про створення вітчизняного аналогу серверної ...

Software новини 2018-07-15 20:45:39

В MIT розробили ШІ, який може «бачити» людей крізь стіни

Використовуючи радіохвилі і ШІ, дослідники MIT створили систему RF-Pose, здатну візуалізувати ...

IT новини 2018-07-15 20:42:08

Відео дня

Живі додатки

Хобі та захоплення

Ворожіння на картах 2.00

Ворожіння на картах - унікальна система гадання про минулому, сьогоденні і майбутньому від всесвітньо відомої французької

Безпека

Privacy Cleaner 1.0.0.5578

Програма для видалення особистої інформації Privacy Cleaner є потужним і простим у використанні інструментом видалення

  • Prev
  • software
Scroll to top