Софт-line:
Express Uninstaller 3.1 -- "Express Uninstaller - інструмент для швидкого і якісного видалення ..." -- 18 жовтня 2018
SterJo Opera Passwords 1.4 -- "SterJo Opera Passwords - ця невелика утиліта може показати Вам всі ..." -- 18 жовтня 2018
Game Assistant 3.1 -- "Game Assistant - проста у використанні системна утиліта, за допомогою ..." -- 18 жовтня 2018
FlashFXP 5.4.0.3966 -- "FlashFXP - Популярний FTP клієнт. Дана програма дозволяє, крім ..." -- 18 жовтня 2018
Soft4Boost Photo Studio 7.1.3.159 -- "S4B Photo Studio - багатофункціональний додаток для редагування ..." -- 18 жовтня 2018
Zadarma 1.1.0.4572 -- "Zadarma - зручна і проста програма для Windows, яка володіє ..." -- 17 жовтня 2018
Droid4X 0.10.6 -- "Droid4X - чудовий емулятор ос Android для запуску додатків цієї ..." -- 17 жовтня 2018
IcoFX 3.2.1 -- "IcoFX - потужний редактор іконок і курсорів, що володіє всіма ..." -- 17 жовтня 2018
Free Instagram Download 2.1.31.315 -- "Free Instagram Download - зручна безкоштовна програма, яка допоможе ..." -- 17 жовтня 2018
Phoenix OS 2.5.0 / 1.5.0 -- "Phoenix OS - операційна система на основі Android, яку можна ..." -- 17 жовтня 2018


"Твіттер-революції" майже нічим не відрізняються від пропагандистських листівок, які в роки Другої світової скидалися з літаків, заявив Євген Касперський в інтерв'ю Newsweek. Журналістка Ніна Берлі поспілкувалася з ним на конференції вчених-лауреатів Нобелівських премій в Тенеріфе.

"На мій погляд, соцмережі використовуються для маніпулювання думкою людей. Боюся, що деякі держави... мені б не хотілося стверджувати, що вони фабрикують інтернет-пропаганду... але, скажімо так, вони хочуть творити добро, але шляхом втручання в соцмережі, і вони стимулюють інші уряду до введення більшого контролю над медіа. Справа тонка", - продовжував Касперський.

"Ви говорили, що необхідно ввести загальний заборона на "кибервооружения Судного дня" начебто Stuxnet, і порівняли їх з зарином. Реальні шанси на введення такої заборони?" - запитала журналістка.

"Я два роки обговорював це з офіційними особами США, Росії та ООН. З ООН ми домовилися просувати ідею щодо заборони кіберозброєння, але ці зусилля перервалися. Не знаю, чому", - відповів Касперський.

Він підкреслив: системи уразливі перед кібератаками, так як спочатку не проектувалися як безпечні і захищені. "Все треба проектувати заново! Для цього в жодній країні світу не вистачить інженерів", - поскаржився він.

Журналістка нагадала, що Касперський не поділяє думки Білла Гейтса, Елона Маска і Стівена Хокінга, що штучний інтелект небезпечний людству.

Касперський пояснив: "Те, що вони називають штучним інтелектом, насправді не володіє інтелектом. Це просто алгоритми, не здатні змінювати себе самі. Але щодо майбутнього я згоден. Можливо, це лише наступний етап еволюції. Боюся, що еволюція хомо сапієнс закінчена, так як світ став глобальним. Але, можливо, хомо сапієнс створять штучний інтелект і потроху вдосконалюються. Можливо, створять нові ланцюжки генів. Це станеться. Але, сподіваюся, я до цього не доживу".

"The New York Times і Bloomberg стверджують, що Касперський м'яко ставиться до кібератак, що походить від російського уряду. Це правда?" - запитала журналістка.

"Ні. Як це може бути правдою? У нас є група глобальних досліджень та аналізу відповідає за аналіз найбільш професійних атак). Більша частина - 99%, точніше, 99,999% - всього шкідливого, що ми збираємо в інтернеті, - це щось кримінальне. У випадку з самими хитромудрими і вузькоспрямованими атаками ми не знаємо, які вони - злочинні або державні, але ми изловим цю рибку, ми не знаємо, що це за рибка, поки не витягнемо її з води. Отже, у багатьох випадках ми ловимо рибу і не знаємо, якою мовою ця риба говорить", - сказав Касперський.

"А що ви робите, коли ви виявляєте щось на зразок Stuxnet, що має відношення до урядів, які в політичному відношенні, можливо, не ладнають з Росією?" - запитала журналістка.

"У Росії та деяких інших країнах ми захищаємо урядові кола, а на Заході - не в такій мірі. Тому ми бачимо більше атак з Заходу. Наші клієнти зосереджені переважно в Росії і Східній Європі, хоча в Західній Європі у нас теж є деякі клієнти з урядових кіл", - повідомив Касперський.

"Міністерство внутрішньої безпеки США не дзвонить Касперському з проханням допомогти?" - запитала журналістка.

"Щоб поділитися деякою інформацією - так, але не заради захисту мереж. Ми не знаємо, що відбувається з урядом США. Не знаємо. Можливо, з-за цього ми взагалі не бачимо російських атак. Я цілком упевнений, що США, Росія і Китай знаходяться приблизно на одному рівні в плані можливостей, кількості атак і їх масштабу. Я не можу цього довести, але нюхом відчуваю", - сказав Касперський.

Головне на ПК-манія

Маршрутизатор Synology Mesh Router MR2200ac оцінений в $140

Компанія Synology офіційно оголосила про випуск маршрутизатора Mesh Router MR2200ac, про ...

Новини інтернету 2018-10-18 18:02:47

Темпи зростання хмарної виручки IBM знизилися вдвічі

International Business Machines (IBM) завершила третій квартал з 2,1-відсотковим падінням ...

Hard новини 2018-10-18 16:29:11

QNAP TS-351: мережеве сховище для домашніх користувачів

Компанія QNAP Systems анонсувала нове мережеве сховище (NAS) даних під назвою TS-351, розраховане ...

Hard новини 2018-10-17 16:45:42

Відео дня

Живі додатки

Мапи та новігація

TourMap 3.9

TourMap - Безкоштовна карта Москви і Санкт-Петербурга з підтримкою GPS. Карта для ПК або ноутбука

Мережа та інтернет

IP Locator 1.41

IP Locator призначений для обробки списків, що містять IP адреси і імена хостів (журнали веб-серверів і т. д.). IP Locator

  • Prev
  • software
Scroll to top