Софт-line:
Norton Security 22.14.0.54 -- "Norton Security - забезпечує необхідну ступінь захисту від вірусів, ..." -- 19 квітня 2018
PDF Candy Desktop 2.0 -- "PDF Candy Desktop багатофункціональна програма, що надає широкий ..." -- 19 квітня 2018
Kaspersky Rescue Disk 10.0.32.17 (09.04.2018) -- "Kaspersky Rescue Disk - засіб швидкої антивірусної допомоги, який ..." -- 18 квітня 2018
R-Studio 8.5 build 170237 -- "R-Studio - набір утиліт для відновлення даних і файлів з жорстких ..." -- 18 квітня 2018
Etcher 1.3.1 -- "Etcher – просте і надійне додаток для запису ISO, ZIP та інших ..." -- 17 квітня 2018
O&O RegEditor 12.0.2172 -- "O&O RegEditor - потужний редактор реєстру, аналог редактора ..." -- 17 квітня 2018
Hetman Partition Recovery 2.8 -- "Hetman Partition Recovery - програма для відновлення зіпсованих ..." -- 17 квітня 2018
Windows 7 Manager 5.1.9 -- "Windows 7 Manager - програма для настройки і оптимізації операційної ..." -- 16 квітня 2018
EDS Video Downloader 2.0.1.2 -- "EDS Video Downloader - відмінний і зручний завантажувач відео файлів ..." -- 16 квітня 2018
Hetman NTFS Recovery 2.8 -- "Hetman NTFS Recovery - програма для відновлення інформації з NTFS ..." -- 16 квітня 2018


"Твіттер-революції" майже нічим не відрізняються від пропагандистських листівок, які в роки Другої світової скидалися з літаків, заявив Євген Касперський в інтерв'ю Newsweek. Журналістка Ніна Берлі поспілкувалася з ним на конференції вчених-лауреатів Нобелівських премій в Тенеріфе.

"На мій погляд, соцмережі використовуються для маніпулювання думкою людей. Боюся, що деякі держави... мені б не хотілося стверджувати, що вони фабрикують інтернет-пропаганду... але, скажімо так, вони хочуть творити добро, але шляхом втручання в соцмережі, і вони стимулюють інші уряду до введення більшого контролю над медіа. Справа тонка", - продовжував Касперський.

"Ви говорили, що необхідно ввести загальний заборона на "кибервооружения Судного дня" начебто Stuxnet, і порівняли їх з зарином. Реальні шанси на введення такої заборони?" - запитала журналістка.

"Я два роки обговорював це з офіційними особами США, Росії та ООН. З ООН ми домовилися просувати ідею щодо заборони кіберозброєння, але ці зусилля перервалися. Не знаю, чому", - відповів Касперський.

Він підкреслив: системи уразливі перед кібератаками, так як спочатку не проектувалися як безпечні і захищені. "Все треба проектувати заново! Для цього в жодній країні світу не вистачить інженерів", - поскаржився він.

Журналістка нагадала, що Касперський не поділяє думки Білла Гейтса, Елона Маска і Стівена Хокінга, що штучний інтелект небезпечний людству.

Касперський пояснив: "Те, що вони називають штучним інтелектом, насправді не володіє інтелектом. Це просто алгоритми, не здатні змінювати себе самі. Але щодо майбутнього я згоден. Можливо, це лише наступний етап еволюції. Боюся, що еволюція хомо сапієнс закінчена, так як світ став глобальним. Але, можливо, хомо сапієнс створять штучний інтелект і потроху вдосконалюються. Можливо, створять нові ланцюжки генів. Це станеться. Але, сподіваюся, я до цього не доживу".

"The New York Times і Bloomberg стверджують, що Касперський м'яко ставиться до кібератак, що походить від російського уряду. Це правда?" - запитала журналістка.

"Ні. Як це може бути правдою? У нас є група глобальних досліджень та аналізу відповідає за аналіз найбільш професійних атак). Більша частина - 99%, точніше, 99,999% - всього шкідливого, що ми збираємо в інтернеті, - це щось кримінальне. У випадку з самими хитромудрими і вузькоспрямованими атаками ми не знаємо, які вони - злочинні або державні, але ми изловим цю рибку, ми не знаємо, що це за рибка, поки не витягнемо її з води. Отже, у багатьох випадках ми ловимо рибу і не знаємо, якою мовою ця риба говорить", - сказав Касперський.

"А що ви робите, коли ви виявляєте щось на зразок Stuxnet, що має відношення до урядів, які в політичному відношенні, можливо, не ладнають з Росією?" - запитала журналістка.

"У Росії та деяких інших країнах ми захищаємо урядові кола, а на Заході - не в такій мірі. Тому ми бачимо більше атак з Заходу. Наші клієнти зосереджені переважно в Росії і Східній Європі, хоча в Західній Європі у нас теж є деякі клієнти з урядових кіл", - повідомив Касперський.

"Міністерство внутрішньої безпеки США не дзвонить Касперському з проханням допомогти?" - запитала журналістка.

"Щоб поділитися деякою інформацією - так, але не заради захисту мереж. Ми не знаємо, що відбувається з урядом США. Не знаємо. Можливо, з-за цього ми взагалі не бачимо російських атак. Я цілком упевнений, що США, Росія і Китай знаходяться приблизно на одному рівні в плані можливостей, кількості атак і їх масштабу. Я не можу цього довести, але нюхом відчуваю", - сказав Касперський.

Головне на ПК-манія

Суб-бренд Huawei представив свій перший ноутбук Honor MagicBook

Компанія Honor, що є суб-брендом Huawei, на сьогоднішньому заході анонсувала не тільки смартфон ...

Hard новини 2018-04-20 05:40:24

Представлений ігровий смартфон Nubia Red Magic з доступним цінником

Китайська компанія ZTE офіційно представила перший ігровий смартфон власного виробництва.Пристрій ...

Hard новини 2018-04-20 03:12:41

У Санкт-Петербурзі з'явиться дослідна зона Інтернету речей

В рамках «Петербурзького цифрового форуму» оператор МТС і адміністрація Санкт-Петербурга ...

Новини інтернету 2018-04-19 16:35:49

Відео дня

Живі додатки

Файли та диски

Easy CD Ripper 2.3.14

Easy CD Ripper - утиліта, яка дозволяє робити цифрові копії вмісту аудіо компакт-дисків (переписує музичні композиції з CD на

Мережа та інтернет

Windows Toolbar 1.2

Windows Toolbar - безкоштовне розширення для браузерів Internet Explorer, Mozilla Firefox і Opera, за допомогою якого ви завжди

  • Prev
  • software
Scroll to top