Софт-line:
RapidTyping 5.2 -- "RapidTyping - абсолютно безкоштовний клавіатурний тренажер, який ..." -- 16 січня 2018
DeviceIOView 1.05 -- "DeviceIOView - безкоштовна утиліта, яка дозволяє переглядати ..." -- 16 січня 2018
FlightGear 2017.3.1 -- "FlightGear - потужний симулятор польотів для різних літальних ..." -- 16 січня 2018
DeleteOldFiles (GUI версія) 4.0.3 -- "DeleteOldFiles (GUI версія) - версія програми DeleteOldFiles c ..." -- 15 січня 2018
Duplicate Cleaner Free 4.0.5 -- "Duplicate Cleaner - безкоштовна програма для пошуку і видалення ..." -- 15 січня 2018
PE Dropper Monitor 1.4.0.0 Free / 1.6.0.0 -- "PE Dropper Monitor - програма для ведення журналів подій (логів) для ..." -- 15 січня 2018
Pet Eye Fix Guide 2.2.7 -- "Pet Eye Fix Guide - програма для усунення ефекту засвічених очей з ..." -- 15 січня 2018
Back4Sure 3.7.4.1 -- "Back4Sure - безкоштовна програма для створення резервних копій всіх ..." -- 15 січня 2018
Testdel 2.4.7 -- "Testdel - це програма для проведення тестування учнів відповідно до ..." -- 14 січня 2018
TDSSKiller 3.1.0.15 -- "Kaspersky TDSSKiller - невелика безкоштовна програма від компанії ..." -- 13 січня 2018

"Твіттер-революції" майже нічим не відрізняються від пропагандистських листівок, які в роки Другої світової скидалися з літаків, заявив Євген Касперський в інтерв'ю Newsweek. Журналістка Ніна Берлі поспілкувалася з ним на конференції вчених-лауреатів Нобелівських премій в Тенеріфе.

"На мій погляд, соцмережі використовуються для маніпулювання думкою людей. Боюся, що деякі держави... мені б не хотілося стверджувати, що вони фабрикують інтернет-пропаганду... але, скажімо так, вони хочуть творити добро, але шляхом втручання в соцмережі, і вони стимулюють інші уряду до введення більшого контролю над медіа. Справа тонка", - продовжував Касперський.

"Ви говорили, що необхідно ввести загальний заборона на "кибервооружения Судного дня" начебто Stuxnet, і порівняли їх з зарином. Реальні шанси на введення такої заборони?" - запитала журналістка.

"Я два роки обговорював це з офіційними особами США, Росії та ООН. З ООН ми домовилися просувати ідею щодо заборони кіберозброєння, але ці зусилля перервалися. Не знаю, чому", - відповів Касперський.

Він підкреслив: системи уразливі перед кібератаками, так як спочатку не проектувалися як безпечні і захищені. "Все треба проектувати заново! Для цього в жодній країні світу не вистачить інженерів", - поскаржився він.

Журналістка нагадала, що Касперський не поділяє думки Білла Гейтса, Елона Маска і Стівена Хокінга, що штучний інтелект небезпечний людству.

Касперський пояснив: "Те, що вони називають штучним інтелектом, насправді не володіє інтелектом. Це просто алгоритми, не здатні змінювати себе самі. Але щодо майбутнього я згоден. Можливо, це лише наступний етап еволюції. Боюся, що еволюція хомо сапієнс закінчена, так як світ став глобальним. Але, можливо, хомо сапієнс створять штучний інтелект і потроху вдосконалюються. Можливо, створять нові ланцюжки генів. Це станеться. Але, сподіваюся, я до цього не доживу".

"The New York Times і Bloomberg стверджують, що Касперський м'яко ставиться до кібератак, що походить від російського уряду. Це правда?" - запитала журналістка.

"Ні. Як це може бути правдою? У нас є група глобальних досліджень та аналізу відповідає за аналіз найбільш професійних атак). Більша частина - 99%, точніше, 99,999% - всього шкідливого, що ми збираємо в інтернеті, - це щось кримінальне. У випадку з самими хитромудрими і вузькоспрямованими атаками ми не знаємо, які вони - злочинні або державні, але ми изловим цю рибку, ми не знаємо, що це за рибка, поки не витягнемо її з води. Отже, у багатьох випадках ми ловимо рибу і не знаємо, якою мовою ця риба говорить", - сказав Касперський.

"А що ви робите, коли ви виявляєте щось на зразок Stuxnet, що має відношення до урядів, які в політичному відношенні, можливо, не ладнають з Росією?" - запитала журналістка.

"У Росії та деяких інших країнах ми захищаємо урядові кола, а на Заході - не в такій мірі. Тому ми бачимо більше атак з Заходу. Наші клієнти зосереджені переважно в Росії і Східній Європі, хоча в Західній Європі у нас теж є деякі клієнти з урядових кіл", - повідомив Касперський.

"Міністерство внутрішньої безпеки США не дзвонить Касперському з проханням допомогти?" - запитала журналістка.

"Щоб поділитися деякою інформацією - так, але не заради захисту мереж. Ми не знаємо, що відбувається з урядом США. Не знаємо. Можливо, з-за цього ми взагалі не бачимо російських атак. Я цілком упевнений, що США, Росія і Китай знаходяться приблизно на одному рівні в плані можливостей, кількості атак і їх масштабу. Я не можу цього довести, але нюхом відчуваю", - сказав Касперський.

Головне на ПК-манія

Купуєте б/у iPhone? Перевірте, чи не крадений він

Якщо ви мрієте про iPhone, але на новинку не вистачає коштів, є сенс придивитися до старих ...

Software новини 2014-10-04 00:42:23

Україна може закрити російські сайти, які допомагають терористам на Сході

Україна може закрити російські сайти, пособляющие терористам на Сході Українська влада розглядає ...

Новини інтернету 2014-04-29 19:24:47

У Мережі з'явилася карта підводних комунікацій інтернету

У Мережі з'явилася карта підводних комунікацій інтернету ...

Новини інтернету 2014-03-05 13:33:13

Google і Über працюють над створенням безпілотних таксі

Агентство Bloomberg повідомило, що компанія Google розробляє сервіс за викликом таксі через ...

Software новини 2015-02-04 15:42:07

У Росії запустять власну мережу інтернет "Чебурашка"

У Росії запустять власну мережу інтернет "Чебурашка" Росія може створити власну комунікаційну ...

Новини інтернету 2014-04-29 12:00:02

Інтимні фото голлівудських зірок потрапили в мережу

31 серпня соціальні мережі буквально підірвала новина про витік особистих фотографій ...

Software новини 2014-09-02 08:26:01

Відео дня

Живі додатки

Мережа та інтернет

Synergy 1.8.2

Synergy - безкоштовна програма, за допомогою якої можна використовувати одну мишу і клавіатуру між різними комп'ютерами. Все що

Мультимедіа

Codec 8.4 g

Codec — збірка останніх версій найбільш популярних кодеків, призначених для відтворення найбільш поширених аудіо і відео

Системні програми

Різдвяна ялинка – Анімована Заставка 5.07

Різдвяна ялинка – це анімована заставка присвячена Різдву. Найголовнішим атрибутом Різдва є ялинка. Святково вбрана, прикрашена

Безпека

GoogleClean 5.0.114

GoogleClean - програма для захисту особистої інформації, яка збирається при реєстрації користувача в різних продуктах від

  • Prev
  • software
Scroll to top