Софт-line:
Прецесія і нутація гіроскопа 1.0 -- "Прецесія і нутація гіроскопа - додаток, який імітує виконання ..." -- 22 травня 2018
CMS SiteEdit 5.3 -- "CMS SiteEdit - професійний програмний комплекс для створення і ..." -- 22 травня 2018
Маятник Максвелла 1.0 -- "Маятник Максвелла - додаток, який імітує виконання лабораторної ..." -- 22 травня 2018
Момент інерції горизонтального стержня 1.0 -- "Момент інерції горизонтального стержня - додаток, який імітує ..." -- 21 травня 2018
Cache Icon Extractor 1.0.0.1 -- "Cache Icon Extractor - дана програма призначена для вилучення іконок ..." -- 21 травня 2018
PrivaZer 3.0.46.0 -- "PrivaZer - безкоштовна програма, яка призначена для очищення ПК від ..." -- 21 травня 2018
Закон Гука 1.0 -- "Закон Гука - додаток, який імітує виконання лабораторної роботи з ..." -- 20 травня 2018
Важелі першого і другого роду 1.0 -- "Важелі першого і другого роду - додаток, який імітує виконання ..." -- 19 травня 2018
MSI LiveUpdate 6.2.0.10 -- "MSI LiveUpdate — це корисні і потужні програми для автоматичного ..." -- 18 травня 2018
Визначення моменту інерції різних тіл 1.0 -- "Визначення моменту інерції різних тіл - додаток, який імітує ..." -- 18 травня 2018


Зараз користувачі можуть оцінити нову функцію YouTube при перегляді запису концерту Мерилін Бейлі Можна вибирати один з чотирьох кутів зору шляхом натискання на відповідну іконку.

Сервіс YouTube почав тестування нової функції плеєра, яка дозволить користувачеві самостійно змінювати кут перегляду відео, повідомляє PC World.

На даний момент кількість контенту, в якому доступна нова можливість сильно обмежена - на поточний момент підтримується буквально один ролик із змінним кутом огляду.

Це пов'язано з тим, що Google відчуває алгоритми з метою виявлення недоліків та їх усунення перш, ніж можливість змінювати кут зору з'явиться в більшості завантаження роликів.

Зараз користувачі можуть оцінити нову функцію YouTube при перегляді запису концерту Мерилін Бейлі (Marilyn Bailey), американської знаменитості, дуже популярної в західному сегменті YouTube.

Можна вибирати один з чотирьох кутів зору шляхом натискання на відповідну іконку. Як відзначили перші користувачі, нова функція працює плавно, але все-таки поки не без нарікань.

Дана функція відноситься лише до тих відеороликів, що зняті на камери з 360-градусним кутом огляду, наприклад, на Kodak SP360l. До відео, записаним на звичайні камери, зміна кута огляду по цілком певних причин не застосовується.

Нагадаємо, кілька днів тому YouTube вибрав в якості основного стандарту передачі відео мова HTML5, який і дозволяє впроваджувати нові функції. Раніше протягом декількох років розробники тестували його можливості, віддаючи перевагу технології Adobe Flash, але вона містить в собі дуже багато критичних вразливостей, внаслідок чого від неї було прийнято рішення відмовитися.

 

pkhelp.net.ua

Головне на ПК-манія

Представлена 360-градусна камера Xiaomi Xiaofang Smart IP Camera

В асортименті китайської компанії Xiaomi з'явилася нова 360-градусна камера Xiaofang Smart IP ...

IT новини 2018-05-22 12:01:51

Смартфон LG Q7 з повноекранним дизайном дебютував в трьох версіях

Компанія LG офіційно представила смартфон середнього рівня Q7, який вийде в трьох модифікаціях — ...

Hard новини 2018-05-22 07:57:17

IDC: ринок напівпровідникової продукції очікує подальше зростання

Компанія International Data Corporation (IDC) зробила прогноз по світовому ринку ...

Hard новини 2018-05-22 07:48:04

Відео дня

Живі додатки

Безпека

Парогенератор 4.0.2

Парогенератор - програма для зберігання облікових записів, паролів від архівів і приміток. Особливості Парогенератор: Пошук

Хобі та захоплення

Graffiti Studio 2.0

Graffiti Studio - забавна програма для творчих і креативних людей, яка дає можливість спробувати себе в ролі графіті-художника.

  • Prev
  • software
Scroll to top