Софт-line:
Norton Security 22.14.0.54 -- "Norton Security - забезпечує необхідну ступінь захисту від вірусів, ..." -- 19 квітня 2018
PDF Candy Desktop 2.0 -- "PDF Candy Desktop багатофункціональна програма, що надає широкий ..." -- 19 квітня 2018
Kaspersky Rescue Disk 10.0.32.17 (09.04.2018) -- "Kaspersky Rescue Disk - засіб швидкої антивірусної допомоги, який ..." -- 18 квітня 2018
R-Studio 8.5 build 170237 -- "R-Studio - набір утиліт для відновлення даних і файлів з жорстких ..." -- 18 квітня 2018
Etcher 1.3.1 -- "Etcher – просте і надійне додаток для запису ISO, ZIP та інших ..." -- 17 квітня 2018
O&O RegEditor 12.0.2172 -- "O&O RegEditor - потужний редактор реєстру, аналог редактора ..." -- 17 квітня 2018
Hetman Partition Recovery 2.8 -- "Hetman Partition Recovery - програма для відновлення зіпсованих ..." -- 17 квітня 2018
Windows 7 Manager 5.1.9 -- "Windows 7 Manager - програма для настройки і оптимізації операційної ..." -- 16 квітня 2018
EDS Video Downloader 2.0.1.2 -- "EDS Video Downloader - відмінний і зручний завантажувач відео файлів ..." -- 16 квітня 2018
Hetman NTFS Recovery 2.8 -- "Hetman NTFS Recovery - програма для відновлення інформації з NTFS ..." -- 16 квітня 2018


Впровадження мобільних пристроїв на робочих місцях ще досить слабке, з'ясувалося в останньому опитуванні Gartner. Хоча 80% опитаних працівників мають один або кілька корпоративних пристроїв, настільні комп'ютери як і раніше є самим популярним пристроєм в підприємствах, оскільки вони є більш ніж у половини співробітників.

Результати дослідження базуються на дослідженні Gartner «Персональні технології», яке проводилося з червня по серпень 2016 року серед 9592 респондентів із США, великій Британії та Австралії.

36% працівників отримали ноутбуки, в тому числі трансформери. Впровадження гібридів в якості корпоративного пристрою як і раніше дуже слабка, але поступово збільшується. Аналітики Gartner очікують, що ще більше співробітників отримають ноутбуки-трансформери в найближчі три роки, завдяки оновленню Windows 10, яке може поліпшити користувальницький досвід щодо сенсорного введення. 75% працівників в розвинених країнах мають, принаймні, один пристрій типу ПК (включаючи настільні комп'ютери і ноутбуки, в тому числі трансформери).

На відміну від великої кількості корпоративних ПК на робочому місці, деякі працівники отримують мобільні пристрої. Більшість смартфонів, які використовуються на робочому місці, це персональні пристрої - тільки 23% опитаних співробітників мають корпоративні смартфони.

«Низьке прийняття корпоративних мобільних пристроїв підкреслює той факт, що на робочих місцях використовуються персональні мобільні пристрої, - заявила Мікако Кітагава, головний аналітик Gartner. - Більше половини співробітників, використовують смартфони на роботі, покладаються виключно на особисті пристрої».

Рівень використання власних планшетів відстає від смартфонів. Тільки 21% співробітників використовують планшети - незалежно від того, видані корпорацією або куплені особисто.

«В епоху мобільності чимось дивним здається, що корпоративне використання смартфонів і планшетів не таке високе, як ПК, навіть враховуючи використання власних пристроїв, - повідомляє Кітагава. - Незважаючи на те, що вартість надання мобільних пристроїв, дійсно, може швидко вирости, їх правильне використання підвищить продуктивність, яка може легко виправдати додаткові витрати».

Коли співробітників забезпечують корпоративними пристроями, вони, як правило, ними задоволені. Менше 20% опитаних заявили, що були незадоволені пристроями, виданими роботодавцем. Рівень задоволеності планшетами та смартфонами вище в порівнянні з настільними комп'ютерами і ноутбуками.

«У використанні особистих пристроїв на робочому місці немає нічого нового, але результати дослідження підтверджують, що ця тенденція стала новим стандартом на робочому місці. Дві третини респондентів заявили, що використовують особисті пристрої для роботи, - розповіла Кітагава. - Смартфони і фаблеты є найпопулярнішими власними пристроями, які використовуються для роботи - ними користуються 39% співробітників, і лише 10% використовують корпоративні смартфони і фаблеты».

Головне на ПК-манія

Представлені бюджетні смартфони Moto E5 з ємними акумуляторами

Компанія Motorola представила лінійку бюджетних смартфонів Moto E5. До неї увійшли три моделі — ...

Hard новини 2018-04-20 11:12:44

Суб-бренд Huawei представив свій перший ноутбук Honor MagicBook

Компанія Honor, що є суб-брендом Huawei, на сьогоднішньому заході анонсувала не тільки смартфон ...

Hard новини 2018-04-20 05:40:24

Представлений ігровий смартфон Nubia Red Magic з доступним цінником

Китайська компанія ZTE офіційно представила перший ігровий смартфон власного виробництва.Пристрій ...

Hard новини 2018-04-20 03:12:41

Відео дня

Живі додатки

Мультимедіа

Xilisoft Movie Maker 6.6.0 build 20170210

Xilisoft Movie Maker - потужна програма для створення, імпорт і редагування відео. Підтримуються всі популярні відео формати, в

Програмування

MenuEditor1 1.0.3.122

MenuEditor - простий у використанні інструмент, завдяки якому навіть непідготовлений користувач зможе створити повноцінне меню

  • Prev
  • software
Scroll to top