Софт-line:
Равноускоренное рух 1.0 -- "Равноускоренное рух - додаток, який імітує виконання лабораторної ..." -- 20 квітня 2018
Norton Security 22.14.0.54 -- "Norton Security - забезпечує необхідну ступінь захисту від вірусів, ..." -- 19 квітня 2018
PDF Candy Desktop 2.0 -- "PDF Candy Desktop багатофункціональна програма, що надає широкий ..." -- 19 квітня 2018
Kaspersky Rescue Disk 10.0.32.17 (09.04.2018) -- "Kaspersky Rescue Disk - засіб швидкої антивірусної допомоги, який ..." -- 18 квітня 2018
R-Studio 8.5 build 170237 -- "R-Studio - набір утиліт для відновлення даних і файлів з жорстких ..." -- 18 квітня 2018
Etcher 1.3.1 -- "Etcher – просте і надійне додаток для запису ISO, ZIP та інших ..." -- 17 квітня 2018
O&O RegEditor 12.0.2172 -- "O&O RegEditor - потужний редактор реєстру, аналог редактора ..." -- 17 квітня 2018
Hetman Partition Recovery 2.8 -- "Hetman Partition Recovery - програма для відновлення зіпсованих ..." -- 17 квітня 2018
Windows 7 Manager 5.1.9 -- "Windows 7 Manager - програма для настройки і оптимізації операційної ..." -- 16 квітня 2018
EDS Video Downloader 2.0.1.2 -- "EDS Video Downloader - відмінний і зручний завантажувач відео файлів ..." -- 16 квітня 2018


Microsoft повідомила, що в даний час знаходиться на останніх стадіях тестування мобільних ПК, що розробляються в партнерстві з Qualcomm. Причому обидві компанії ведуть переговори з операторами в межах другої половини процесу розробки, щоб забезпечити зв'язок і поширення таких ПК на базі Windows 10 і однокристальних систем Snapdragon.

«Сектор ПК і телефонів протягом десятиліть існували в свого роду паралельних всесвітів, і які компанії можуть об'єднати ці світи краще, ніж Microsoft і Qualcomm?, — поставив риторичне питання Піт Бернард (Pete Bernard) з Microsoft під час зустрічі Qualcomm 4G/5G Summit в Гонконзі. — Ми в Рэдмонде працюємо з нашими партнерами в Сан-Дієго не покладаючи рук над цим завданням. В даний час ми щодня використовуємо вже сотні таких пристроїв і досить далеко просунулися в процесі розробки».

Microsoft говорить, що ця ініціатива покликана зробити ПК ще більш мобільними, а віце-президент Qualcomm Крістіано Амон (Cristiano Amon) називає її одним з найбільш захоплюючих поточних проектів його компанії крім створення 5G-модемів. Ключова складність зараз для ARM-базованих Windows-комп'ютерів — визначитися з каналами продажу, про що зараз ведуться активні переговори з операторами.

Microsoft збирається інтегрувати в такі мобільні ПК нового покоління вбудовані SIM-карти (технологія eSIM) — це дозволить просто активувати пристрою, але потребує фундаментальних змін в мережах стільникових операторів і надання послуг, над чим теж ведеться робота. Благо, Microsoft не єдина компанія, яка збирається просувати eSIM — наприклад, Apple вже випустила «розумні» годинник з такою технологією.

Піт Бернард також похвалився часом автономної роботи ПК на базі ARM-чіпів: «Можу розповісти один смішний анекдот: ми роздали ці пристрої всім нашим директорам і лідерам всередині підрозділу Windows, які беруть участь у розробці, і стали отримувати повідомлення про помилки, в яких говориться, що датчик ємності батареї не працює і показує майже повний заряд після довгої роботи. Виявилося, це не помилка: просто пристрої відрізняються гарною автономністю. Так що люди починають звикати до концепції володіння мобільним комп'ютером, в якому не потрібно постійно думати про заряд акумулятора і при цьому який має вбудовану підтримку LTE. Це дійсно вражає навіть наших власних розробників».

Microsoft говорить, що пристрої на базі Windows 10 і чіпів Qualcomm від сторонніх виробників будуть в перспективі мати різні форм-фактори, дизайн, ціновий діапазон і так далі. Багато компаній ради внести щось своє в концепцію таких мобільних комп'ютерів. У грудні 2016 року Microsoft говорила, що серед таких апаратів будуть 6-, 10 - і 14-дюймові рішення, а в травні поточного року повідомила, що співпрацює з ASUS, Lenovo і HP над створенням мобільних ПК на базі Snapdragon 835 і модему X16 LTE. Під час 4G/5G Summit виконавчий директор ASUS Джеррі Шен (Jerry Shen) заявив, що його компанія із задоволенням бере участь у проекті створення завжди підключених мобільних ПК.

Нагадаємо, що ARM-версія Windows 10 дозволить запускати «традиційні» x86-додатки без всяких застережень, причому обіцяна близька до апаратного виконання емуляція. Цікавою особливістю ARM-комп'ютерів стане інтеграція вперше для ПК концепції симбіозу потужних і спрощених ядер big.LITTLE. Але, схоже, вереснева інформація про дебюті таких рішень до кінця року виявилася невірною, і доведеться чекати вже 2018 року.

Головне на ПК-манія

У суперкомп'ютерах Cray з'явилися процесори AMD EPYC

Виробник суперкомп'ютерів Cray повідомив про появу процесорів AMD EPYC у своїх системах для ...

Hard новини 2018-04-22 21:40:40

Безрамочные смартфони Moto G6 представлені офіційно

Компанія Motorola представила лінійку смартфонів Moto G6. До неї увійшли три моделі — Moto G6, Moto ...

Hard новини 2018-04-22 15:04:14

Samsung спростувала плани з придбання Nokia Digital Health

Досить авторитетні джерела днями заявили, що компанія Samsung є одним з чотирьох можливих ...

IT новини 2018-04-22 06:37:57

Відео дня

Живі додатки

Мережа та інтернет

EMCO Network Malware Cleaner 6.3.10.1044

EMCO Network Malware Cleaner - програма для сканування і захисту від вірусів всієї локальної мережі. Дозволяє сканувати

Управління бізнесом

MyMoney 5.0

MyMoney - Це досить потужний, функціональний і в той же час зручна і проста в освоєнні програма для ведення домашньої

  • Prev
  • software
Scroll to top