TOP

Софт-line:
SimpleWMIView 1.32 -- "SimpleWMIView - невелика простенька утиліта, за допомогою якої Ви ..." -- 21 липня 2018
Spark 2.8.3 -- "Spark - багатоплатформовий додаток, що дозволяє обмінюватися ..." -- 21 липня 2018
WinSnap 4.6.4 -- "WinSnap - відмінний багатофункціональний інструмент для швидкого ..." -- 21 липня 2018
Wise Hotkey 1.21.34 -- "Wise Hotkey - утиліта, за допомогою якої ви зможете призначити ..." -- 21 липня 2018
ImWatcher 1.5 -- "ImWatcher - професійна система відеоспостереження з підтримкою ..." -- 21 липня 2018
IDPhotoStudio 2.15.0.59 -- "IDPhotoStudio - цікава програма для створення і друку фотографій для ..." -- 21 липня 2018
Advanced Uninstaller Pro 12.21 -- "Advanced Uninstaller Pro - потужний деінсталятор для ..." -- 20 липня 2018
RadioTochka 15.0 -- "RadioTochka - невелика безкоштовна програма, яка призначена для ..." -- 20 липня 2018
Vampix 1.8.0.16 -- "Vampix - утиліта для поліпшення ефектів чорно-білих і кольорових ..." -- 20 липня 2018
BatteryInfoView 1.23 -- "" -- 20 липня 2018


Microsoft повідомила, що в даний час знаходиться на останніх стадіях тестування мобільних ПК, що розробляються в партнерстві з Qualcomm. Причому обидві компанії ведуть переговори з операторами в межах другої половини процесу розробки, щоб забезпечити зв'язок і поширення таких ПК на базі Windows 10 і однокристальних систем Snapdragon.

«Сектор ПК і телефонів протягом десятиліть існували в свого роду паралельних всесвітів, і які компанії можуть об'єднати ці світи краще, ніж Microsoft і Qualcomm?, — поставив риторичне питання Піт Бернард (Pete Bernard) з Microsoft під час зустрічі Qualcomm 4G/5G Summit в Гонконзі. — Ми в Рэдмонде працюємо з нашими партнерами в Сан-Дієго не покладаючи рук над цим завданням. В даний час ми щодня використовуємо вже сотні таких пристроїв і досить далеко просунулися в процесі розробки».

Microsoft говорить, що ця ініціатива покликана зробити ПК ще більш мобільними, а віце-президент Qualcomm Крістіано Амон (Cristiano Amon) називає її одним з найбільш захоплюючих поточних проектів його компанії крім створення 5G-модемів. Ключова складність зараз для ARM-базованих Windows-комп'ютерів — визначитися з каналами продажу, про що зараз ведуться активні переговори з операторами.

Microsoft збирається інтегрувати в такі мобільні ПК нового покоління вбудовані SIM-карти (технологія eSIM) — це дозволить просто активувати пристрою, але потребує фундаментальних змін в мережах стільникових операторів і надання послуг, над чим теж ведеться робота. Благо, Microsoft не єдина компанія, яка збирається просувати eSIM — наприклад, Apple вже випустила «розумні» годинник з такою технологією.

Піт Бернард також похвалився часом автономної роботи ПК на базі ARM-чіпів: «Можу розповісти один смішний анекдот: ми роздали ці пристрої всім нашим директорам і лідерам всередині підрозділу Windows, які беруть участь у розробці, і стали отримувати повідомлення про помилки, в яких говориться, що датчик ємності батареї не працює і показує майже повний заряд після довгої роботи. Виявилося, це не помилка: просто пристрої відрізняються гарною автономністю. Так що люди починають звикати до концепції володіння мобільним комп'ютером, в якому не потрібно постійно думати про заряд акумулятора і при цьому який має вбудовану підтримку LTE. Це дійсно вражає навіть наших власних розробників».

Microsoft говорить, що пристрої на базі Windows 10 і чіпів Qualcomm від сторонніх виробників будуть в перспективі мати різні форм-фактори, дизайн, ціновий діапазон і так далі. Багато компаній ради внести щось своє в концепцію таких мобільних комп'ютерів. У грудні 2016 року Microsoft говорила, що серед таких апаратів будуть 6-, 10 - і 14-дюймові рішення, а в травні поточного року повідомила, що співпрацює з ASUS, Lenovo і HP над створенням мобільних ПК на базі Snapdragon 835 і модему X16 LTE. Під час 4G/5G Summit виконавчий директор ASUS Джеррі Шен (Jerry Shen) заявив, що його компанія із задоволенням бере участь у проекті створення завжди підключених мобільних ПК.

Нагадаємо, що ARM-версія Windows 10 дозволить запускати «традиційні» x86-додатки без всяких застережень, причому обіцяна близька до апаратного виконання емуляція. Цікавою особливістю ARM-комп'ютерів стане інтеграція вперше для ПК концепції симбіозу потужних і спрощених ядер big.LITTLE. Але, схоже, вереснева інформація про дебюті таких рішень до кінця року виявилася невірною, і доведеться чекати вже 2018 року.

Головне на ПК-манія

Citrix і Microsoft запустили Citrix SD-WAN в Microsoft Virtual WAN

Американські IT-компанії Microsoft і Citrix оголосили про нову співпрацю, в рамках якого ...

Software новини 2018-07-21 16:05:33

Робоча станція HP Z2 SFF G4 наділена прискорювачем NVIDIA Quadro P1000

Компанія HP представила, як стверджується, найпотужнішу в світі робочу станцію невеликого ...

Hard новини 2018-07-21 14:24:56

Sharp виходить на європейський ринок зі смартфонами Aquos B10 і Aquos C10

Ще в минулому році компанія Sharp озвучила свої плани щодо виходу на мобільний ринок ...

Hard новини 2018-07-21 12:47:59

Відео дня

Живі додатки

Комп'ютерне навчання

English Puzzle 8.1.3.1

English Puzzle - Безкоштовна програма для поліпшення розуміння мовлення англійською мовою. Вимовлену фразу потрібно зібрати з

Системні програми

TaskBar Hider 1.0

TaskBar Hider - Вам набридло бачити на своїй панелі завдань величезна кількість кнопок і постійно шукати потрібну? Ваша панель

SALE !!!

 

  • Prev
  • software
Scroll to top