Софт-line:
ClipboardFusion 5.4.1 -- "ClipboardFusion - утиліта для налаштування і зручної роботи з буфером ..." -- 13 грудня 2018
Xtreme Download Manager 7.1.2 -- "Xtreme Download Manager - досить непоганий завантажувач файлів з ..." -- 13 грудня 2018
Top Process Monitor 9.3 -- "Top Process Monitor - гаджет для бічної панелі Windows Vista/7, який ..." -- 13 грудня 2018
MultiMonitorTool 1.92 -- "MultiMonitorTool - невелика безкоштовна утиліта, яка дозволяє ..." -- 13 грудня 2018
MOBILedit! 10.0.1.25088 -- "MOBILedit! - зручна у використанні програма для управління мобільним ..." -- 13 грудня 2018
Avira Phantom VPN 2.12.4 -- "Avira Phantom VPN - зручний і простий у використанні інструмент, ..." -- 13 грудня 2018
World of Warships 0.7.11 -- "World of Warships - багатокористувальницька онлайн-гра в реальному ..." -- 13 грудня 2018
CSVFileView 2.40 -- "CSVFileView - проста у використанні утиліта, яка призначена для ..." -- 10 грудня 2018
Radmin VPN 1.0.3524.2 -- "Radmin VPN - безкоштовна і проста у використанні програма для ..." -- 10 грудня 2018
ArsClip 5.27 -- "ArsClip - невелика корисна утиліта для розширення можливостей ..." -- 10 грудня 2018


"Яндекс" відкриває ще один комерційний офіс за кордоном - в китайському Шанхаї, розповіли "Ъ" в компанії. Його співробітники будуть допомагати китайським учасникам ринку, які працюють в Росії, просувати свій сервіс і продукцію в Рунеті з використанням рекламних технологій та інструментів "Яндекса" для аналізу трафіку і аудиторії. Керувати офісом буде Девід Цай, який працює в компанії з 2012 року, перейшовши туди разом з командою SPB Software, розробника додатків, купленого "Яндексом" у 2012 році. Поки там будуть працювати кілька осіб, а штат буде розширюватися по мірі зростання завдань, уточнює представник "Яндекса" Ася Мелкумова.

Зараз китайські компанії виявляють великий інтерес до розширення географії продажу в Росію. Це продавці товарів повсякденного попиту (одяг, взуття, аксесуари), товарів для дітей, мобільних телефонів і планшетів, персональної електроніки і гаджетів, косметики, автозапчастин, послуг бронювання готелів і перельотів, перераховує пані Мелкумова. Їм "Яндекс" пропонує користуватися своїми комерційними продуктами - наприклад, системою контекстної реклами "Директ" або сервісом для оцінки відвідуваності сайтів і аналізу поведінки користувачів "Метрика". Серед тих, хто вже співпрацює з російською інтернет-компанією, великі e-commerce-майданчики (JD.com, LightIntheBox, DHGate), транспортні (наприклад, Hainan Airlines) і виробничі компанії (ZKTeco).

Крім того, платіжний сервіс "Яндекс.Гроші" (на 75% мінус 1 руб. належить Ощадбанку) вже активно просуває в Китаї агрегатора для прийому платежів з Росії "Яндекс.Каса". Так, за минулий рік через "Яндекс.Касу" підключили платежі понад 40 великих і середніх китайських онлайн-магазинів, і ще 20 продавців з Китаю знаходяться в процесі підключення. Китайський оборот агрегатора за рік зріс у сім разів і склав більше третини загального обороту, що обслуговується рітейлу, уточнюють в "Яндексі".

Про те, що "Яндекс" має намір в цьому році відкрити офіс в Китаї, "Ъ" розповідав у березні гендиректор компанії Олександр Шульгін. Це його 15-й закордонний офіс. За межами СНД у компанії є також офіси в Стамбулі, Люцерні, Берліні, Амстердамі.

Багато великі онлайн-рітейлери з Китаю вважають російський ринок одним з найбільш перспективних для свого міжнародного розвитку - AliExpress, JD.com, DHgate.com. Також на цьому тижні про початок роботи в Росії заявила платформа TradeEase - державний проект Китаю по відродженню торгівлі на кордоні в районі Харбіна. Обсяг транскордонної торгівлі в 2014 році склав близько $7 млрд і виросте за підсумками 2015 року вдвічі, причому в минулому році 63% цього сегмента прийшов з Китаю, оцінював у червні президент міжнародної бізнес-групи JD.com Віктор Сюй. За даними East-West Digital News, в 2014 році близько 15 млн росіян хоча б раз робили покупку за кордоном через інтернет. При цьому в Китаї що-небудь купували майже 50% з них, тоді як в 2013 таких було 24% (дані GfK). За оцінками "Пошти Росії", сьогодні понад 80% міжнародних вхідних поштових відправлень надходять до Росії з КНР.

Головне на ПК-манія

У Москві почалося зростання цін на послуги інтернет-доступу

Столичні провайдери починають підвищувати ціни на послуги доступу в Інтернет, про що повідомляє ...

Новини інтернету 2018-12-13 19:41:33

НДІ СОКБ запустив у Москві дата-центр SafeDC

Науково-випробувальний інститут систем забезпечення комплексної безпеки (НДІ СОКБ) розгорнув у ...

Software новини 2018-12-13 19:38:32

Xiaomi випустила нові механічні годинники CIGA

Китайська компанія Xiaomi випустила нові стильні механічні годинники під назвою CIGA.Xiaomi CIGA ...

IT новини 2018-12-13 17:13:00

Відео дня

Живі додатки

Хобі та захоплення

Числова мандала - Нумерологиский гороскоп 1.2

Числова мандала - інструмент пізнання людини і світу. Ви може розрахувати для себе і своїх близьких індивідуальний

Мультимедіа

Jahshaka 2.0

Jahshaka - потужний інструмент для роботи з відеоматеріалами, що дозволяє проводити необхідний монтаж, створювати і редагувати

  • Prev
  • software
Scroll to top