Яндекс поскаржився російським властям на Google
Софт-line:
OkTools 3.6 -- "OkTools - корисне розширення для популярної соціальної мережі ..." -- 15 серпня 2018
YogaTimer 5.0 -- "YogaTimer - зручне у використанні додаток для PC. Являє собою таймер, ..." -- 14 серпня 2018
LogViewer 1.2.4.1 -- "LogViewer - Перегляд довгих логів. Особливість програми в ..." -- 14 серпня 2018
IECookiesView 1.79 -- "IECookiesView - невелика безкоштовна утиліта, яка відображає детальну ..." -- 14 серпня 2018
Квитки ПДР. Росія 1.5.1.2 -- "Квитки ПДР. Росія - програма спеціально розроблена і призначена для ..." -- 13 серпня 2018
LinkCollector 4.7 -- "LinkCollector - зручний і легкий у використанні менеджер закладок, ..." -- 08 серпня 2018
MvSysInfo 1.5 -- "MvSysInfo - компактна портативна (не вимагає установки) утиліта, яка ..." -- 07 серпня 2018
Reg Converter 1.1 -- "Reg Converter - безкоштовна портативна утиліта конвертації даних ..." -- 06 серпня 2018
Windows Firewall Control 5.4.0.0 -- "Windows Firewall Control - невелика безкоштовна утиліта, яка ..." -- 02 серпня 2018
Apowersoft Screen Recorder 2.3.4 -- "Apowersoft Screen Recorder - проста у використанні, але має досить ..." -- 02 серпня 2018


Яндекс незадоволений домінуванням Google в мобільному пошуку Яндекс хоче відокремити операційну систему Android від Google і інших користувальницьких сервісів американської компанії.

Російська інтернет-компанія Яндекс в середу подала заяву у Федеральну антимонопольну службу з проханням перевірити американську Google на предмет порушення російського антимонопольного законодавства, йдеться в повідомленні Яндекса.

Яндекс також бере участь у розслідуванні Єврокомісії, яка вивчає ситуацію з домінуванням Google Android. "Ми вважаємо, що сервіси для користувачів - такі як пошук, карти, пошта і т. д. - необхідно відокремити від операційної системи Android", - цитує Інтерфакс компанію.

У минулому році Google заборонила попередню всіх сервісів Яндекса на мобільних пристроях Fly, Explay і Prestigio. В Яндексі вважають, що ймовірність, що Google продовжить таку практику, є високою.

"Відкритість Android залишилася в минулому. Основою пристроїв на Android став закритий пакет технологій Google Mobile Services (GMS), що включає Google Play і ряд інших компонентів. Залежність виробників смартфонів і розробників від GMS зросла настільки, що Google може диктувати правила гри. Якщо виробники не погоджуються просувати на своїх пристроях сервіси Google, зокрема - встановлювати за замовчуванням пошук Google, вони можуть позбутися доступу до компонентів платформи Android, від яких залежить успішність їх смартфонів", - заявив Яндекс.

"Ми вважаємо, що у виробників повинен бути вибір - який пошук за замовчуванням буде встановлено на їх смартфонах і планшетах, і взагалі які сервіси їм контролювати. Установка сервісів для користувачів не повинна бути пов'язана з наданням GMS і Google Play. І вже тим більше компанія Google не повинна забороняти установки додатків конкурентів. Саме тому ми говоримо про необхідність відокремити операційну систему Android від Google і інших користувальницьких сервісів", - заявив представник "Яндекса" Очир Манджиков.

За даними Mail.ru в січні поточного року близько 70% мобільних інтернет-користувачів виходили в інтернет за допомогою трьох мобільних браузерів: Google Chrome (27%), Android Browser (29,5%) і Mobile Safari (13%). Частку мобільного Яндекс.Браузера, який присутній на ринку вже близько двох років, Mail.ru оцінює в 3,9%.

За даними ресурсу LiveInternet, у січні поточного року 58,9% російського ринку інтернет-пошуку припадало на частку Яндекса. Другим по частці ринку (32,8%) є Google. Причому частка останньої поступово зростає за рахунок інших гравців. Також помітним гравцем ринку, з часткою в 6,2%, залишається Mail.ru Group. Частки інших пошукачів виявилися менш 1%.

Нагадаємо, в кінці січня кілька депутатів Державної думи РФ від Компартії підготували запит генеральному прокурору Юрію Чайці та голови Банку Росії Ельвіра Набіулліна з проханням розібратися з Apple, Google, PayPal, Visa, MasterCard та іншими компаніями і їх російськими представництвами, які вирішили припинити свою діяльність в Криму.

За матеріалами: Інтерфакс

pkhelp.net.ua

Головне на ПК-манія

Kingston HyperX — тепер і ігрові картки micro SD

Компанія Kingston відома своєю ігровий периферією, оперативної пам'яті та SSD під брендом HyperX, ...

Hard новини 2018-08-15 07:20:04

Ринку серверів прогнозують зростання на 15,5 %

За оцінками дослідницької компанії Digitimes Research, у другому кварталі 2018 року по всьому ...

Hard новини 2018-08-15 04:18:19

Google відстежує переміщення користувачів смартфона навіть коли ця функція відключена

Кілька місяців тому Google вже викривали в стеженні за користувачами. Тоді в Мережі з'явилася ...

Новини інтернету 2018-08-14 23:08:47

Відео дня

Живі додатки

Комп'ютерне навчання

Immersia. Вивчення англійської мови 0.0.0.1 для

Immersia. Вивчення англійської мови - пригодницька гра для Google Chrome для вивчення англійської мови. Абсолютно новий і цікавий

Робота з текстом

TwinRewrite 1.1.0

TwinRewrite - зручний редактор рерайтов. Програма виводить статистику символів і слів, а також підраховує частку ключових слів

  • Prev
  • software
Scroll to top