Софт-line:
Cryptor 2.1.0.19 / 3.1.0.73 -- "Cryptor - безкоштовна і проста у використанні програма, яка ..." -- 22 жовтня 2018
TeraCopy 2.3 / 3.26 -- "TeraCopy - невелика програма, яка замінює собою стандартний діалог ..." -- 22 жовтня 2018
Kaspersky Lab products Remover 1.0.1275 -- "Kaspersky Lab products Remover (kavremover) - утиліта видалення ..." -- 21 жовтня 2018
PureVPN 5.17.0 -- "PureVPN - один з кращих VPN-сервісів, що дозволяє отримати доступ до ..." -- 21 жовтня 2018
TurnedOnTimesView 1.35 -- "TurnedOnTimesView - невелика безкоштовна утиліта, яка аналізує журнал ..." -- 21 жовтня 2018
Firefox 52.0 для Однокласників -- "Firefox для Однокласників - спеціальна версія популярного браузера ..." -- 21 жовтня 2018
ThunderMaster 1.9 h -- "ThunderMaster - потужний інструмент оверклокера, завдяки якій можна ..." -- 20 жовтня 2018
CamsCapture 1.1 -- "CamsCapture – утиліта для фіксації зображень з веб камер і з камер ..." -- 20 жовтня 2018
Windows Doctor 3.0.0 -- "Windows Doctor - потужний багатофункціональний інструмент для ..." -- 20 жовтня 2018
Citrio 50.0.2661.275 -- "Citrio - ще один браузер побудований на движку Chromium. Має звичний ..." -- 20 жовтня 2018


Яндекс незадоволений домінуванням Google в мобільному пошуку Яндекс хоче відокремити операційну систему Android від Google і інших користувальницьких сервісів американської компанії.

Російська інтернет-компанія Яндекс в середу подала заяву у Федеральну антимонопольну службу з проханням перевірити американську Google на предмет порушення російського антимонопольного законодавства, йдеться в повідомленні Яндекса.

Яндекс також бере участь у розслідуванні Єврокомісії, яка вивчає ситуацію з домінуванням Google Android. "Ми вважаємо, що сервіси для користувачів - такі як пошук, карти, пошта і т. д. - необхідно відокремити від операційної системи Android", - цитує Інтерфакс компанію.

У минулому році Google заборонила попередню всіх сервісів Яндекса на мобільних пристроях Fly, Explay і Prestigio. В Яндексі вважають, що ймовірність, що Google продовжить таку практику, є високою.

"Відкритість Android залишилася в минулому. Основою пристроїв на Android став закритий пакет технологій Google Mobile Services (GMS), що включає Google Play і ряд інших компонентів. Залежність виробників смартфонів і розробників від GMS зросла настільки, що Google може диктувати правила гри. Якщо виробники не погоджуються просувати на своїх пристроях сервіси Google, зокрема - встановлювати за замовчуванням пошук Google, вони можуть позбутися доступу до компонентів платформи Android, від яких залежить успішність їх смартфонів", - заявив Яндекс.

"Ми вважаємо, що у виробників повинен бути вибір - який пошук за замовчуванням буде встановлено на їх смартфонах і планшетах, і взагалі які сервіси їм контролювати. Установка сервісів для користувачів не повинна бути пов'язана з наданням GMS і Google Play. І вже тим більше компанія Google не повинна забороняти установки додатків конкурентів. Саме тому ми говоримо про необхідність відокремити операційну систему Android від Google і інших користувальницьких сервісів", - заявив представник "Яндекса" Очир Манджиков.

За даними Mail.ru в січні поточного року близько 70% мобільних інтернет-користувачів виходили в інтернет за допомогою трьох мобільних браузерів: Google Chrome (27%), Android Browser (29,5%) і Mobile Safari (13%). Частку мобільного Яндекс.Браузера, який присутній на ринку вже близько двох років, Mail.ru оцінює в 3,9%.

За даними ресурсу LiveInternet, у січні поточного року 58,9% російського ринку інтернет-пошуку припадало на частку Яндекса. Другим по частці ринку (32,8%) є Google. Причому частка останньої поступово зростає за рахунок інших гравців. Також помітним гравцем ринку, з часткою в 6,2%, залишається Mail.ru Group. Частки інших пошукачів виявилися менш 1%.

Нагадаємо, в кінці січня кілька депутатів Державної думи РФ від Компартії підготували запит генеральному прокурору Юрію Чайці та голови Банку Росії Ельвіра Набіулліна з проханням розібратися з Apple, Google, PayPal, Visa, MasterCard та іншими компаніями і їх російськими представництвами, які вирішили припинити свою діяльність в Криму.

За матеріалами: Інтерфакс

pkhelp.net.ua

Головне на ПК-манія

Zyxel представила рішення для уніфікованого управління мережею

Виробник мережевого обладнання Zyxel Communications анонсував рішення для програмно-визначаються ...

Новини інтернету 2018-10-22 17:53:54

Huawei HiQ: хмарна платформа для моделювання квантових обчислень

Компанія Huawei анонсувала хмарну сервісну платформу HiQ, яка допоможе в розвитку концепції ...

Software новини 2018-10-22 17:31:23

Cirrus7 AI-Box: платформа для систем автоматизації і машинного зору

Для замовлення доступна система Cirrus7 AI-Box, використовує зв'язку з апаратного вироби NVIDIA ...

Hard новини 2018-10-22 14:31:56

Відео дня

Живі додатки

Ігри та розваги

Машина часу

Машина часу - гра "два в одному": "збери трійку" і пазли. Основна мета гри - збирати по 3 і більше фігур за один раз. Чим

Мережа та інтернет

Miro 6.0

Miro - відео плеєр з можливістю перегляду безкоштовних інтернет ТВ-каналів, а також з можливістю пошуку і завантаження відео з

  • Prev
  • software
Scroll to top