Софт-line:
RapidTyping 5.2 -- "RapidTyping - абсолютно безкоштовний клавіатурний тренажер, який ..." -- 16 січня 2018
DeviceIOView 1.05 -- "DeviceIOView - безкоштовна утиліта, яка дозволяє переглядати ..." -- 16 січня 2018
FlightGear 2017.3.1 -- "FlightGear - потужний симулятор польотів для різних літальних ..." -- 16 січня 2018
DeleteOldFiles (GUI версія) 4.0.3 -- "DeleteOldFiles (GUI версія) - версія програми DeleteOldFiles c ..." -- 15 січня 2018
Duplicate Cleaner Free 4.0.5 -- "Duplicate Cleaner - безкоштовна програма для пошуку і видалення ..." -- 15 січня 2018
PE Dropper Monitor 1.4.0.0 Free / 1.6.0.0 -- "PE Dropper Monitor - програма для ведення журналів подій (логів) для ..." -- 15 січня 2018
Pet Eye Fix Guide 2.2.7 -- "Pet Eye Fix Guide - програма для усунення ефекту засвічених очей з ..." -- 15 січня 2018
Back4Sure 3.7.4.1 -- "Back4Sure - безкоштовна програма для створення резервних копій всіх ..." -- 15 січня 2018
Testdel 2.4.7 -- "Testdel - це програма для проведення тестування учнів відповідно до ..." -- 14 січня 2018
TDSSKiller 3.1.0.15 -- "Kaspersky TDSSKiller - невелика безкоштовна програма від компанії ..." -- 13 січня 2018
Яндекс незадоволений домінуванням Google в мобільному пошуку Яндекс хоче відокремити операційну систему Android від Google і інших користувальницьких сервісів американської компанії.

Російська інтернет-компанія Яндекс в середу подала заяву у Федеральну антимонопольну службу з проханням перевірити американську Google на предмет порушення російського антимонопольного законодавства, йдеться в повідомленні Яндекса.

Яндекс також бере участь у розслідуванні Єврокомісії, яка вивчає ситуацію з домінуванням Google Android. "Ми вважаємо, що сервіси для користувачів - такі як пошук, карти, пошта і т. д. - необхідно відокремити від операційної системи Android", - цитує Інтерфакс компанію.

У минулому році Google заборонила попередню всіх сервісів Яндекса на мобільних пристроях Fly, Explay і Prestigio. В Яндексі вважають, що ймовірність, що Google продовжить таку практику, є високою.

"Відкритість Android залишилася в минулому. Основою пристроїв на Android став закритий пакет технологій Google Mobile Services (GMS), що включає Google Play і ряд інших компонентів. Залежність виробників смартфонів і розробників від GMS зросла настільки, що Google може диктувати правила гри. Якщо виробники не погоджуються просувати на своїх пристроях сервіси Google, зокрема - встановлювати за замовчуванням пошук Google, вони можуть позбутися доступу до компонентів платформи Android, від яких залежить успішність їх смартфонів", - заявив Яндекс.

"Ми вважаємо, що у виробників повинен бути вибір - який пошук за замовчуванням буде встановлено на їх смартфонах і планшетах, і взагалі які сервіси їм контролювати. Установка сервісів для користувачів не повинна бути пов'язана з наданням GMS і Google Play. І вже тим більше компанія Google не повинна забороняти установки додатків конкурентів. Саме тому ми говоримо про необхідність відокремити операційну систему Android від Google і інших користувальницьких сервісів", - заявив представник "Яндекса" Очир Манджиков.

За даними Mail.ru в січні поточного року близько 70% мобільних інтернет-користувачів виходили в інтернет за допомогою трьох мобільних браузерів: Google Chrome (27%), Android Browser (29,5%) і Mobile Safari (13%). Частку мобільного Яндекс.Браузера, який присутній на ринку вже близько двох років, Mail.ru оцінює в 3,9%.

За даними ресурсу LiveInternet, у січні поточного року 58,9% російського ринку інтернет-пошуку припадало на частку Яндекса. Другим по частці ринку (32,8%) є Google. Причому частка останньої поступово зростає за рахунок інших гравців. Також помітним гравцем ринку, з часткою в 6,2%, залишається Mail.ru Group. Частки інших пошукачів виявилися менш 1%.

Нагадаємо, в кінці січня кілька депутатів Державної думи РФ від Компартії підготували запит генеральному прокурору Юрію Чайці та голови Банку Росії Ельвіра Набіулліна з проханням розібратися з Apple, Google, PayPal, Visa, MasterCard та іншими компаніями і їх російськими представництвами, які вирішили припинити свою діяльність в Криму.

За матеріалами: Інтерфакс

pkhelp.net.ua

Головне на ПК-манія

Купуєте б/у iPhone? Перевірте, чи не крадений він

Якщо ви мрієте про iPhone, але на новинку не вистачає коштів, є сенс придивитися до старих ...

Software новини 2014-10-04 00:42:23

Україна може закрити російські сайти, які допомагають терористам на Сході

Україна може закрити російські сайти, пособляющие терористам на Сході Українська влада розглядає ...

Новини інтернету 2014-04-29 19:24:47

У Мережі з'явилася карта підводних комунікацій інтернету

У Мережі з'явилася карта підводних комунікацій інтернету ...

Новини інтернету 2014-03-05 13:33:13

Google і Über працюють над створенням безпілотних таксі

Агентство Bloomberg повідомило, що компанія Google розробляє сервіс за викликом таксі через ...

Software новини 2015-02-04 15:42:07

У Росії запустять власну мережу інтернет "Чебурашка"

У Росії запустять власну мережу інтернет "Чебурашка" Росія може створити власну комунікаційну ...

Новини інтернету 2014-04-29 12:00:02

Інтимні фото голлівудських зірок потрапили в мережу

31 серпня соціальні мережі буквально підірвала новина про витік особистих фотографій ...

Software новини 2014-09-02 08:26:01

Відео дня

Живі додатки

Мультимедіа

Kingdia 3GP Video Converter 3.7.7

Kingdia 3GP Video Converter - потужний конвертер відео файлів у формат 3GP для перегляду на мобільних телефонах. Конвертує всі

Системні програми

Rainy Forest 1.0

Rainy Forest - якщо ви хочете опинитися в справжніх тропічних джунглях, то цей скрінсейвер для Вас. Здійсніть захоплюючу

Ігри та розваги

Райдужна Загадка

Райдужна Загадка - барвиста головоломка з приємною музикою в якій необхідно розташувати в ряд 3 і більше квіток однакового

Системні програми

Швидкі Події 1.3

Швидкі Події - програма, яка дозволяє Вам своєчасно нагадувати про важливі події, з дуже гнучкими налаштуваннями повідомлення,

  • Prev
  • software
Scroll to top