Софт-line:
Cryptor 2.1.0.19 / 3.1.0.73 -- "Cryptor - безкоштовна і проста у використанні програма, яка ..." -- 22 жовтня 2018
TeraCopy 2.3 / 3.26 -- "TeraCopy - невелика програма, яка замінює собою стандартний діалог ..." -- 22 жовтня 2018
Kaspersky Lab products Remover 1.0.1275 -- "Kaspersky Lab products Remover (kavremover) - утиліта видалення ..." -- 21 жовтня 2018
PureVPN 5.17.0 -- "PureVPN - один з кращих VPN-сервісів, що дозволяє отримати доступ до ..." -- 21 жовтня 2018
TurnedOnTimesView 1.35 -- "TurnedOnTimesView - невелика безкоштовна утиліта, яка аналізує журнал ..." -- 21 жовтня 2018
Firefox 52.0 для Однокласників -- "Firefox для Однокласників - спеціальна версія популярного браузера ..." -- 21 жовтня 2018
ThunderMaster 1.9 h -- "ThunderMaster - потужний інструмент оверклокера, завдяки якій можна ..." -- 20 жовтня 2018
CamsCapture 1.1 -- "CamsCapture – утиліта для фіксації зображень з веб камер і з камер ..." -- 20 жовтня 2018
Windows Doctor 3.0.0 -- "Windows Doctor - потужний багатофункціональний інструмент для ..." -- 20 жовтня 2018
Citrio 50.0.2661.275 -- "Citrio - ще один браузер побудований на движку Chromium. Має звичний ..." -- 20 жовтня 2018


Компанія Hitachi Data Systems анонсувала вихід нової лінійки рішень - масиви повністю на основі флеш-технологій, оновлена лінійка гібридних масивів і програмне забезпечення для оптимізації продуктивності і швидкого аналізу даних допоможуть клієнтам прискорити перехід до бізнес-інфраструктурі майбутнього.

У лінійку входить серія платформ Hitachi Virtual Storage Platform (VSP) серії F, повністю заснована на флеш-пам'яті, а також вдосконалені моделі продуктів Hitachi VSP серії G. Особливе місце займають флеш-модулі Hitachi нового покоління, що дають можливість стиснення даних в потоковому режимі (FMD DC2), а також інструменти з розширеним функціоналом Hitachi Automation Director Data Center Analytics, здатні максимально зменшити час відгуку і підвищити ефективну ємність зберігання.

Моделі VSP F400, F600 і F800 поєднують в собі можливості систем зберігання повністю на основі флеш-пам'яті і простоту вбудованого ПО. Серія продуктів VSP F підтримує до 1,4 млн операцій вводу-виводу в секунду. Крім того, всі продукти використовують нові флеш-модулі FMD DC2, що забезпечують стиснення даних без втрат в потоковому режимі. Подібні модулі створені для підвищення ефективної ємності зберігання та гарантують затримку не більше ніж на 1 мс при максимальному масштабуванні.

Завдяки використанню нових накопичувачів FMD DC2, що лежать в основі платформ VSP серії F, системи VSP серії G тепер здатні забезпечувати знижений час відгуку, ефективну ємність флеш-пам'яті і високу окупність інвестицій. Запатентована конструкція Hitachi FMD DC2 використовує високошвидкісну архітектуру паралельного опрацювання, що дозволяє, у порівнянні зі стандартними SSD, виконувати в п'ять разів більше операцій введення-виведення в секунду при записі і в три рази - при читанні. Рішення включає технологію організації декількох черг, яка дає можливість призначати операціями вводу-виводу більш високий пріоритет, ніж фоновим операцій, забезпечуючи наднизькі затримки навіть в умовах високого навантаження.

Модулі FMD DC2 також передбачають варіанти ємності до 6,4 Тб і можливість стиснення даних без втрат в потоковому режимі.

У найближчому майбутньому HDS планує розширити комплекс продуктів на основі флеш-пам'яті, включивши в нього ефективні рішення для центрів обробки даних. Розробки HDS підійдуть як для конвергентних і сверхконвергентных середовищ, так і для об'єктних систем зберігання.

Головне на ПК-манія

Zyxel представила рішення для уніфікованого управління мережею

Виробник мережевого обладнання Zyxel Communications анонсував рішення для програмно-визначаються ...

Новини інтернету 2018-10-22 17:53:54

Huawei HiQ: хмарна платформа для моделювання квантових обчислень

Компанія Huawei анонсувала хмарну сервісну платформу HiQ, яка допоможе в розвитку концепції ...

Software новини 2018-10-22 17:31:23

Cirrus7 AI-Box: платформа для систем автоматизації і машинного зору

Для замовлення доступна система Cirrus7 AI-Box, використовує зв'язку з апаратного вироби NVIDIA ...

Hard новини 2018-10-22 14:31:56

Відео дня

Живі додатки

Системні програми

WinRepository 1.0.19 beta

WinRepository - зручна програма-клієнт для роботи з дистрибутивами програм, що зберігаються на віддаленому сервері. Відображає

Робота з текстом

Microsoft Word to PDF 3.0

Microsoft Word to PDF - програма для конвертації документів Microsoft Word в PDF формат. Не вимагається MS Word і Adobe Reader.

  • Prev
  • software
Scroll to top