Софт-line:
ClipboardFusion 5.4.1 -- "ClipboardFusion - утиліта для налаштування і зручної роботи з буфером ..." -- 13 грудня 2018
Xtreme Download Manager 7.1.2 -- "Xtreme Download Manager - досить непоганий завантажувач файлів з ..." -- 13 грудня 2018
Top Process Monitor 9.3 -- "Top Process Monitor - гаджет для бічної панелі Windows Vista/7, який ..." -- 13 грудня 2018
MultiMonitorTool 1.92 -- "MultiMonitorTool - невелика безкоштовна утиліта, яка дозволяє ..." -- 13 грудня 2018
MOBILedit! 10.0.1.25088 -- "MOBILedit! - зручна у використанні програма для управління мобільним ..." -- 13 грудня 2018
Avira Phantom VPN 2.12.4 -- "Avira Phantom VPN - зручний і простий у використанні інструмент, ..." -- 13 грудня 2018
World of Warships 0.7.11 -- "World of Warships - багатокористувальницька онлайн-гра в реальному ..." -- 13 грудня 2018
CSVFileView 2.40 -- "CSVFileView - проста у використанні утиліта, яка призначена для ..." -- 10 грудня 2018
Radmin VPN 1.0.3524.2 -- "Radmin VPN - безкоштовна і проста у використанні програма для ..." -- 10 грудня 2018
ArsClip 5.27 -- "ArsClip - невелика корисна утиліта для розширення можливостей ..." -- 10 грудня 2018


Більше 60% відомих додатків для знайомств потенційно вразливі до різних кібератакам і представляють серйозну загрозу конфіденційності особистої інформації користувачів і корпоративних даних. До такого висновку прийшли дослідники IBM Security.

Майже в половині організацій на робочих мобільних пристроях, які співробітники використовують для доступу до ділової інформації, встановлено принаймні один популярний додаток для знайомств.

У сучасної мережевої культури додатки для знайомств є поширеним і зручним сервісом, за допомогою якого самотні люди всіх вікових категорій можуть знайти свою другу половину. Як показало дослідження Pew Research Center, один з 10 американців, або приблизно 31 млн людина, що користується послугами сайтів знайомств або додатками. Більш того, кількість людей, які зустрічаються з тими, з ким вони спілкувалися в інтернеті, зросла до 66%.

"Багато споживачі довіряють своїм мобільним пристроям роботу з різними додатками. Саме ця довіра і дає хакерам можливість експлуатувати уразливості, наприклад такі, які ми знайшли в додатках для знайомств, - сказав Калеб Барлоу, віце-президент IBM Security. - Споживачі повинні бути обережні при спілкуванні в таких програмах, уникаючи надмірного розкриття обсягу особистої інформації. Наше дослідження показує, що деякі користувачі можуть бути залучені в небезпечний обмін даними, що часто призводить до порушень безпеки і конфіденційності".

Згідно досліднику IBM Security, у 26 з 41 додатків для знайомств на платформі Android були виявлені вразливості середньої або високої ступені ризику. Аналізувалися програми, доступні в магазині Google Play в жовтні 2014 року. З допомогою вразливостей хакер може отримати доступ до цінної інформації про користувача.

Незважаючи на те, що деякі програми мають у своєму арсеналі заходи щодо захисту конфіденційності даних, співробітниками IBM були виявлені і ті, які потенційно уразливі для атак. У цьому випадку можливі наступні сценарії розвитку подій: додаток для знайомств використовується для завантаження шкідливого ПО, GPS-дані використовуються для відстеження переміщень користувача, крадіжки номерів кредитних карт з програми, дистанційного керування камерою або мікрофоном телефону, злом профілю користувача на сервісі знайомств.

У число вразливостей, виявлених в додатках для знайомств, входять: міжсайтовий скриптінг допомогою шкідливого ПО, включення/відключення плагіна захисту, слабкий генератор псевдовипадкових чисел і фішинг допомогою шкідливого ПО. З допомогою них хакер може здійснити атаку на мобільний пристрій.

Наприклад, хакери можуть перехопити файли cookies з програми через Wi-Fi або інше ненадійне з'єднання, а потім, завдяки їм, отримати доступ до інших функцій телефону: камери, GPS-навігації і мікрофону, використання яких дозволено сервісу. Зловмисники також можуть створити підроблений екран входу в систему для злому облікових даних облікового запису. Тобто, коли користувач спробує зайти в свій профіль, вся інформація буде передана шахраєві.

Головне на ПК-манія

Xiaomi випустила нові механічні годинники CIGA

Китайська компанія Xiaomi випустила нові стильні механічні годинники під назвою CIGA.Xiaomi CIGA ...

IT новини 2018-12-13 17:13:00

Стали відомі характеристики, ціна та терміни анонса Xiaomi Mi Max 4

Хоча до анонсу смартфона Xiaomi Mi Max 4 залишається ще багато часу, нова витік виявила його ...

Hard новини 2018-12-13 16:31:16

Wi-Fi-мережа «Ростелекома» для бізнесу стала однією з найбільших в Росії

«Ростелеком» розповів про розвиток мережі бездротового доступу в Інтернет, розрахованої на ...

Новини інтернету 2018-12-13 13:22:53

Відео дня

Живі додатки

Хобі та захоплення

Спорт прогноз total 1.0

Спорт прогноз total пропонує розрахунок футбольних тоталів, провідних чемпіонатів світу, таких як Прем'єр Ліга, 1-я і 2-я лмга

Системні програми

Переклад довідкового файлу Download Accelerator

Переклад довідкового файлу до популярної програми Download Accelerator Plus, яка дає можливість прискорити завантаження файлів

  • Prev
  • software
Scroll to top