Софт-line:
SnagIt 18.2.1 build 1590 -- "SnagIt - основне призначення програми - зняття скріншотів з екрану ..." -- 20 вересня 2018
Active@ UNERASER 12.0 -- "Active@ UNERASER - ефективна утиліта для DOS і Windows, відновлює ..." -- 20 вересня 2018
PhotoStage Slideshow 5.10 -- "PhotoStage Slideshow - зручний і простий у використанні інструмент ..." -- 20 вересня 2018
NVIDIA Inspector 1.9.7.8 -- "NVIDIA Inspector - невелика безкоштовна програма, за допомогою якої ..." -- 20 вересня 2018
Batch It! 6.57 -- "Batch It! - це програма для обробки популярних графічних форматів ..." -- 20 вересня 2018
AOMEI PE Builder 2.0 -- "AOMEI PE Builder - засіб для створення завантажувального носія або ..." -- 19 вересня 2018
Alternate Pic View 2.620 -- "Alternate Pic View - непогана заміна стандартному додатком для ..." -- 19 вересня 2018
iRedSoft Image Resizer 5.43 -- "iRedSoft Image Resizer - програма для обробки колекцій цифрових ..." -- 19 вересня 2018
NonCompressibleFiles 2.83 -- "NonCompressibleFiles - невелика безкоштовна програма, яка дозволяє ..." -- 18 вересня 2018
SigmaCAD 1.1.0.646 -- "SigmaCAD - додаток яке призначене для виконання стандартних обчислень ..." -- 17 вересня 2018


Більше 60% відомих додатків для знайомств потенційно вразливі до різних кібератакам і представляють серйозну загрозу конфіденційності особистої інформації користувачів і корпоративних даних. До такого висновку прийшли дослідники IBM Security.

Майже в половині організацій на робочих мобільних пристроях, які співробітники використовують для доступу до ділової інформації, встановлено принаймні один популярний додаток для знайомств.

У сучасної мережевої культури додатки для знайомств є поширеним і зручним сервісом, за допомогою якого самотні люди всіх вікових категорій можуть знайти свою другу половину. Як показало дослідження Pew Research Center, один з 10 американців, або приблизно 31 млн людина, що користується послугами сайтів знайомств або додатками. Більш того, кількість людей, які зустрічаються з тими, з ким вони спілкувалися в інтернеті, зросла до 66%.

"Багато споживачі довіряють своїм мобільним пристроям роботу з різними додатками. Саме ця довіра і дає хакерам можливість експлуатувати уразливості, наприклад такі, які ми знайшли в додатках для знайомств, - сказав Калеб Барлоу, віце-президент IBM Security. - Споживачі повинні бути обережні при спілкуванні в таких програмах, уникаючи надмірного розкриття обсягу особистої інформації. Наше дослідження показує, що деякі користувачі можуть бути залучені в небезпечний обмін даними, що часто призводить до порушень безпеки і конфіденційності".

Згідно досліднику IBM Security, у 26 з 41 додатків для знайомств на платформі Android були виявлені вразливості середньої або високої ступені ризику. Аналізувалися програми, доступні в магазині Google Play в жовтні 2014 року. З допомогою вразливостей хакер може отримати доступ до цінної інформації про користувача.

Незважаючи на те, що деякі програми мають у своєму арсеналі заходи щодо захисту конфіденційності даних, співробітниками IBM були виявлені і ті, які потенційно уразливі для атак. У цьому випадку можливі наступні сценарії розвитку подій: додаток для знайомств використовується для завантаження шкідливого ПО, GPS-дані використовуються для відстеження переміщень користувача, крадіжки номерів кредитних карт з програми, дистанційного керування камерою або мікрофоном телефону, злом профілю користувача на сервісі знайомств.

У число вразливостей, виявлених в додатках для знайомств, входять: міжсайтовий скриптінг допомогою шкідливого ПО, включення/відключення плагіна захисту, слабкий генератор псевдовипадкових чисел і фішинг допомогою шкідливого ПО. З допомогою них хакер може здійснити атаку на мобільний пристрій.

Наприклад, хакери можуть перехопити файли cookies з програми через Wi-Fi або інше ненадійне з'єднання, а потім, завдяки їм, отримати доступ до інших функцій телефону: камери, GPS-навігації і мікрофону, використання яких дозволено сервісу. Зловмисники також можуть створити підроблений екран входу в систему для злому облікових даних облікового запису. Тобто, коли користувач спробує зайти в свій профіль, вся інформація буде передана шахраєві.

Головне на ПК-манія

У Росії діють 220 тисяч базових станцій LTE

У Міністерстві цифрового розвитку, зв'язку і масових комунікацій (Мінкомзв'язку) розповіли про ...

Новини інтернету 2018-09-21 19:54:01

Технологія LTE-900 дозволить поліпшити якість мобільного зв'язку в Росії

«Вимпелком» (бренд «Білайн») і Huawei оголосила про успішне тестування технології мобільного ...

Новини інтернету 2018-09-20 18:59:50

Ampere Computing початку продажу серверних процесорів ARM

У повній відповідності з обіцянками молода компанія Ampere Computing оголосила про початок ...

Hard новини 2018-09-20 14:26:21

Відео дня

Живі додатки

Комп'ютерне навчання

Speed Reading III 1.1.2

Speed Reading III – програма для тренування швидкого читання. В середньому людина читає текст із швидкістю 200 слів на хвилину

Для мобільного

Wondershare MobileGo 7.0.0

Wondershare MobileGo - незамінний інструмент, що дозволяє користувачеві ефективно управляти Android-смартфонами за допомогою

  • Prev
  • software
Scroll to top