Софт-line:
ProgDVB 7.23.2 -- "ProgDVB - відмінний інструмент для перегляду більш 4000 каналів ..." -- 18 березня 2018
Power Spy 12.39.6 -- "Power Spy - утиліта, яка дозволяє відстежувати дії користувача за ..." -- 18 березня 2018
Battery Limiter 1.0.4 -- "Battery Limiter - віджет на робочий стіл, який дозволить Вам керувати ..." -- 18 березня 2018
7-days TV 2.0.1.6 beta -- "7-days TV - оболонка для перегляду програми телепередач на ..." -- 18 березня 2018
DiskSorter 10.5.12 -- "DiskSorter - непоганий інструмент для сортування та класифікації ..." -- 18 березня 2018
ADVANCED Codecs for Windows 7, 8, 10 8.8.7 -- "ADVANCED Codecs for Windows 7, 8, 10 (Windows 7 Codecs) - набір ..." -- 18 березня 2018
Acronis Ransomware Protection 1.0.1310.0 -- "Acronis Ransomware Protection - надійний захист від різних ..." -- 18 березня 2018
StartEd 5.6.0.0 Lite -- "StartEd - утиліта, що дозволяє ефективно керувати програмами, які ..." -- 18 березня 2018
Навігатор Інтернетчика 3.0 -- "Навігатор Інтернетчика - електронний каталог ресурсів мережі ..." -- 18 березня 2018
System Ninja 3.2.1 -- "System Ninja - це безкоштовна утиліта для швидкого і акуратного ..." -- 18 березня 2018


Більше 60% відомих додатків для знайомств потенційно вразливі до різних кібератакам і представляють серйозну загрозу конфіденційності особистої інформації користувачів і корпоративних даних. До такого висновку прийшли дослідники IBM Security.

Майже в половині організацій на робочих мобільних пристроях, які співробітники використовують для доступу до ділової інформації, встановлено принаймні один популярний додаток для знайомств.

У сучасної мережевої культури додатки для знайомств є поширеним і зручним сервісом, за допомогою якого самотні люди всіх вікових категорій можуть знайти свою другу половину. Як показало дослідження Pew Research Center, один з 10 американців, або приблизно 31 млн людина, що користується послугами сайтів знайомств або додатками. Більш того, кількість людей, які зустрічаються з тими, з ким вони спілкувалися в інтернеті, зросла до 66%.

"Багато споживачі довіряють своїм мобільним пристроям роботу з різними додатками. Саме ця довіра і дає хакерам можливість експлуатувати уразливості, наприклад такі, які ми знайшли в додатках для знайомств, - сказав Калеб Барлоу, віце-президент IBM Security. - Споживачі повинні бути обережні при спілкуванні в таких програмах, уникаючи надмірного розкриття обсягу особистої інформації. Наше дослідження показує, що деякі користувачі можуть бути залучені в небезпечний обмін даними, що часто призводить до порушень безпеки і конфіденційності".

Згідно досліднику IBM Security, у 26 з 41 додатків для знайомств на платформі Android були виявлені вразливості середньої або високої ступені ризику. Аналізувалися програми, доступні в магазині Google Play в жовтні 2014 року. З допомогою вразливостей хакер може отримати доступ до цінної інформації про користувача.

Незважаючи на те, що деякі програми мають у своєму арсеналі заходи щодо захисту конфіденційності даних, співробітниками IBM були виявлені і ті, які потенційно уразливі для атак. У цьому випадку можливі наступні сценарії розвитку подій: додаток для знайомств використовується для завантаження шкідливого ПО, GPS-дані використовуються для відстеження переміщень користувача, крадіжки номерів кредитних карт з програми, дистанційного керування камерою або мікрофоном телефону, злом профілю користувача на сервісі знайомств.

У число вразливостей, виявлених в додатках для знайомств, входять: міжсайтовий скриптінг допомогою шкідливого ПО, включення/відключення плагіна захисту, слабкий генератор псевдовипадкових чисел і фішинг допомогою шкідливого ПО. З допомогою них хакер може здійснити атаку на мобільний пристрій.

Наприклад, хакери можуть перехопити файли cookies з програми через Wi-Fi або інше ненадійне з'єднання, а потім, завдяки їм, отримати доступ до інших функцій телефону: камери, GPS-навігації і мікрофону, використання яких дозволено сервісу. Зловмисники також можуть створити підроблений екран входу в систему для злому облікових даних облікового запису. Тобто, коли користувач спробує зайти в свій профіль, вся інформація буде передана шахраєві.

Головне на ПК-манія

Xiaomi представила компактну камеру з штучним інтелектом

На краудфандингової майданчику Xiaomi з'явилося нове пристрій — міні-камера Small Silent AI ...

IT новини 2018-03-18 17:23:22

Sony H8176 отримає 4K дисплей, можливо це Xperia Pro XZ2

На виставці Mobile World Congress (MWC) 2018, яка пройшла минулого місяця, компанія Sony показала ...

IT новини 2018-03-18 16:23:46

Порівняння звучання iPhone X і Samsung Galaxy S9

iPhone X і Samsung Galaxy S9 в даний момент є основними конкурентами, тому їх порівняння є цілком ...

Hard новини 2018-03-18 08:57:51

Відео дня

Живі додатки

Мультимедіа

Movavi Screen Capture 9.2.0

Movavi Screen Capture - програма для захоплення відео з екрану монітора і створення скріншотів всього екрану, вибраного вікна

Системні програми

Simple Wallpaper Changer 1.0.4.0

Simple Wallpaper Changer - безкоштовний додаток для автоматичної зміни шпалер робочого столу на випадкове зображення з вказаної

  • Prev
  • software
Scroll to top