Софт-line:
Cryptor 2.1.0.19 / 3.1.0.73 -- "Cryptor - безкоштовна і проста у використанні програма, яка ..." -- 22 жовтня 2018
TeraCopy 2.3 / 3.26 -- "TeraCopy - невелика програма, яка замінює собою стандартний діалог ..." -- 22 жовтня 2018
Kaspersky Lab products Remover 1.0.1275 -- "Kaspersky Lab products Remover (kavremover) - утиліта видалення ..." -- 21 жовтня 2018
PureVPN 5.17.0 -- "PureVPN - один з кращих VPN-сервісів, що дозволяє отримати доступ до ..." -- 21 жовтня 2018
TurnedOnTimesView 1.35 -- "TurnedOnTimesView - невелика безкоштовна утиліта, яка аналізує журнал ..." -- 21 жовтня 2018
Firefox 52.0 для Однокласників -- "Firefox для Однокласників - спеціальна версія популярного браузера ..." -- 21 жовтня 2018
ThunderMaster 1.9 h -- "ThunderMaster - потужний інструмент оверклокера, завдяки якій можна ..." -- 20 жовтня 2018
CamsCapture 1.1 -- "CamsCapture – утиліта для фіксації зображень з веб камер і з камер ..." -- 20 жовтня 2018
Windows Doctor 3.0.0 -- "Windows Doctor - потужний багатофункціональний інструмент для ..." -- 20 жовтня 2018
Citrio 50.0.2661.275 -- "Citrio - ще один браузер побудований на движку Chromium. Має звичний ..." -- 20 жовтня 2018


Підприємства Роскосмосу, які беруть участь у програмі ГЛОНАСС, обіцяють поліпшити точність визначення координат за допомогою системи ГЛОНАСС до 1,4 м вже до кінця цього року - зараз точність позиціонування вітчизняної навігаційної системи становить 2,7 м. Прогноз підвищення точності наведено в презентації начальника Інформаційно-аналітичного центру координатно-часового та навігаційного забезпечення ЦНИИмаша.

У ЦНИИмаше "Известиям" пояснили, що в даний час Роскосмос спільно з Міноборони Росії розробляють програму використання технічних рішень, закладених в космічних апаратах серії "Глонасс-М", результатом якої і стане заплановане підвищення точності.

Зокрема, у компанії "Російські космічні системи" розроблена бортова апаратура межспутниковых вимірювань і спеціальні наземні станції, які в сукупності дозволяють підвищити оперативність закладки эфемеридно-тимчасової інформації на борт вже знаходяться в космосі космічних апаратів, - пояснили в ЦНИИмаше. - Спільно з реалізацією програми розвитку зарубіжних станцій ГЛОНАСС це дозволить забезпечити підвищення тактико-технічних характеристик комплексу ГЛОНАСС.

За словами Миколи Тестоедова, генерального директора і генерального конструктора компанії "Інформаційні супутникові системи ім. академіка М. Ф. Решетньова" (виробник апаратів ГЛОНАСС), зараз закладка ефемерид (даних про місцезнаходження супутника) на борт здійснюється кожні 12 годин.

- Закладка точних даних про місцезнаходження супутника здійснюється в момент, коли апарат пролітає над територією Росії, - пояснює Тестоедов. - Дані закладені, і далі супутник летить 12 годин, протягом яких на нього впливають безліч факторів: сонячний вітер, вплив Місяця, нерівномірність земної поверхні і т. д. В супутнику закладена математична модель, всі ці фактори враховує, але все одно за 12 годин апарат накопичує певне відхилення від теоретичної траєкторії. Яке і дає похибку визначення координат. Якщо ми будемо частіше закладати на борт супутника точні ефемериди - не два, а чотири рази на добу, тоді похибка відходу від ідеальної траєкторії буде в два рази менше. Саме це ми і плануємо зробити, використовуючи межспутниковые лінії: ми завантажуємо ефемериди на супутник, летить над Росією, і він межспутниковой лінії передає дані іншим апаратам. Тим самим ми підвищуємо частоту закладки ефемерид, що і дає основний внесок у підвищення точності.

За словами Тестоедова, результати роботи, тобто суттєве підвищення точності, будуть помітні ближче до кінця року.

- GPS сьогодні демонструє точність визначення координат в районі 1 м. Різницю в точності між російською і американською системою ми знижуємо, - каже Тестоедов. - Підвищення точності, умовно кажучи, з 1 м до 0,5 м - це принципово більш складне завдання, ніж підвищення точності з 3 м до 1 м. Американці теж підвищують точність GPS, але ми поки проходимо той відрізок шляху, де зрозумілими рішеннями можна знімати великі шматки похибки. Тому ми їх і наздоганяємо. Як тільки ми наблизимося до метрової точності, нам буде вже дуже великою кров'ю даватися кожен новий сантиметр точності.

Цільові показники "Підтримання, розвиток і використання системи ГЛОНАСС на 2012-2020 роки" передбачають підвищення точності позиціонування до 60 см до 2020 року. За словами глави "ІСС імені Решетньова", такої точності дозволить досягти оновлена угруповання супутників "Глонасс-К" з більш точними бортовими годинами.

Атомні годинники - серце навігаційного супутника. Його передавачі випромінюють сигнал, що містить точний час і координати апарату в даний момент. Отримавши сигнали від декількох навігаційних супутників, чіп в користувальницькому приладі, будь то телефон або навігатор, обраховує свої координати. Чим більш точні дані він отримує, тим більш акуратно визначає координати.

Головне на ПК-манія

Zyxel представила рішення для уніфікованого управління мережею

Виробник мережевого обладнання Zyxel Communications анонсував рішення для програмно-визначаються ...

Новини інтернету 2018-10-22 17:53:54

Huawei HiQ: хмарна платформа для моделювання квантових обчислень

Компанія Huawei анонсувала хмарну сервісну платформу HiQ, яка допоможе в розвитку концепції ...

Software новини 2018-10-22 17:31:23

Cirrus7 AI-Box: платформа для систем автоматизації і машинного зору

Для замовлення доступна система Cirrus7 AI-Box, використовує зв'язку з апаратного вироби NVIDIA ...

Hard новини 2018-10-22 14:31:56

Відео дня

Живі додатки

Комп'ютерне навчання

Пошук на графі 1.0.5

Пошук на графі - програма реалізує алгоритми обходу орієнтованого графа: пошук у ширину та глибину. Граф задається у вигляді

Електронні книги

MsDos 3.0

MsDos - невеликий довідник, що містить описи команд MsDos, а також команд обробки Пакетних файлів", "Конфігурації системи" і

  • Prev
  • software
Scroll to top