Софт-line:
Ashampoo Video Fisheye Removal 1.0.0 -- "Спотворення у вигляді риб'ячого ока – це основна проблема популярних ..." -- 23 січня 2019
EF StartUp Manager 18.11 -- "EF StartUp Manager - менеджер автозавантаження, який дозволяє ..." -- 23 січня 2019
Visual Similarity Duplicate Image Finder 6.7.0.1 -- "Visual Similarity Duplicate Image Finder - основною метою програми є ..." -- 22 січня 2019
friGate 3.0.12 для Chrome, Opera, Firefox -- "friGate - зручне розширення для популярних веб-браузерів Google ..." -- 22 січня 2019
KiTTY 0.70.0.6 -- "KiTTY - модифікація популярного Telnet SSH-клієнта PuTTY, але з ..." -- 21 січня 2019
AudioLava 2.0.2 -- "AudioLava - програмне забезпечення призначене для відновлення і ..." -- 21 січня 2019
Media Player Classic-Black Edition 1.5.2 / ... -- "Media Player Classic-Black Edition - відмінний мультимедійний ..." -- 21 січня 2019
Hosts File Editor 1.5.8 -- "Hosts File Editor - невелика безкоштовна утиліта, яка дозволяє легко ..." -- 21 січня 2019
4K Video Downloader 4.4.11 -- "4K Video Downloader - програма для завантаження відео, аудіо і ..." -- 20 січня 2019
Kaspersky Update Utility 3.0 (3.2.0.153) -- "Kaspersky Update Utility - офіційна утиліта оновлення антивірусних ..." -- 20 січня 2019


Компанія Fujifilm представила нову бездзеркальну системну камеру преміум-класу Fujifilm X-Pro2 з новим процесором, новим 24,3-Мп сенсором, оснащену гібридний видошукач для миттєвого перемикання між оптичним та електронним відображенням. Нова камера сумісна з об'єктивами Fujinon під байонет X-mount і позиціонується компанією як краща серед камер серії Х.


Камера Fujifilm X-Pro2 оснащена 24,3-Мп матрицею X-Trans CMOS III з нерегулярною структурою розташування кольорових фільтрів, відсутність оптичного низькочастотного фільтра (OLPF) зменшує ефект муару і помилкових квітів. Новий продуктивний процесор X-Processor Pro збільшує швидкість обробки зображення в чотири рази порівняно з попереднім поколінням. Незважаючи на збільшене дозвіл матриці, швидкість відгуку також збільшилася. Час включення камери складає всього 0,4 с, інтервал зйомки 0,25 с, час спрацьовування затвора 0,05 с і швидкість автофокусування 0,06 с.

Наявність оптичного та електронного видошукачів дозволяє користувачам камери X-Pro2 використовувати переваги обох: оптичного для прямого огляду та електронного для просматра параметрів. Видошукач X-Pro2 володіє новою функцією «Мульти-збільшення" з можливістю автоматичного перемикання збільшення відповідно до використовуваним об'єктивом і режимом «Електронний Далекомір». Електронний видошукач оснащений ЖК-дисплеєм з роздільною здатністю 2,36 млн. пікселів. Частота оновлення зображення на дисплеї збільшена з 54 кадрів/с до 85 кадрів/с, тривалість затемнення зображення між кадрами знижена до 150 мс.


Швидкий механічний затвор з максимальною швидкістю 1/8000 с і синхронізації спалаху до 1/250 с забезпечує гнучкість вибору діафрагми в умовах яскравого освітлення або при зйомці зі спалахом днем. Максимальна штатний значення ISO в RAW для нової камери становить 12800, однак є можливість включення більш високих значень аж до ISO51200.

Кількість точок фокусування в новій моделі збільшена із 49 до 77, 40% площі матриці вкрите пікселями фазової детекції. За рахунок вдосконалення алгоритму прогнозування автофокусування і підвищення точності інформації з датчиків фазової детекції, стала можлива серійна зйомка зі швидкістю до 8 кадрів в секунду.

Камера Х-Pro2 має новий режим імітації плівки ACROS. Використовуючи високу продуктивність обробки процесора X-Processor Pro, цей режим дозволяє отримувати рівні тони, глибокий чорний колір і насичені текстури, які значно перевершують звичайні монохромні режими. Новий режим «Додавання зернистості» дозволяє отримувати зображення, що нагадують старі плівкові фотографії, особливо при друку.

Шасі камери виготовлений з магнієвого сплаву і складається з чотирьох частин. Воно має герметичну конструкцію, що складається з в цілому з 61 ущільнювача, що робить камеру пило-брызгозащищенной і здатною працювати при низькій температурі. Для затвора заявлений ресурс до 150000 спрацьовувань.


Камера оснащена подвійним слотом під карти SD, 3-дюймовим РК-дисплеєм з роздільною здатністю 1,62 млн. пікселів, диск чутливості ISO вбудований диск витягів, нагадуючи старі плівкові фотоапарати. На диск корекції експозиції додано положення (З) для розширення корекції експозиції переднім диском управління до ±5EV. У новій функції «My Menu» можна зберегти до 16 часто викликаються елементів меню.

Для камери Fujifilm X-Pro2 також буде доступний додатковий хват MHG-XPRO2 для зменшення тремтіння при роботі з великими об'єктивами, а також шкіряний чохол BLC-XPRO2 з можливістю заміни акумулятора без необхідності його зняття.

Головне на ПК-манія

OLED-дисплеї навчилися інтегрувати в тканину

Пересувна електроніка незабаром може вийти на абсолютно новий рівень завдяки розробці команди ...

IT новини 2019-01-24 07:35:11

Xiaomi показала відео робочий прототип свого складного смартфона

На початку цього року популярний інсайдер Еван Бласс повідомив про розробку компанією Xiaomi ...

Hard новини 2019-01-24 07:29:38

Темпи зростання бізнесу Konica Minolta в Росії потроїлися

Компанія Konica Minolta, великий постачальник ІТ-послуг, а також рішень в області управління ...

Software новини 2019-01-24 05:19:10

Відео дня

Живі додатки

Системні програми

NFS Love JackPot 1.0

Зірвіть джекпот любові встановивши новий скрінсейвер NFS Love JackPot. Зіграйте по-крупному, і вашому серцю буде забезпечено

Мережа та інтернет

Fax Voip Softphone 3.1.1

Fax Voip Softphone — потужний і унікальний SIP / H. 323 програмний телефон, з яким можна здійснювати телефонні дзвінки,

  • Prev
  • software
Scroll to top