Софт-line:
Ultra Adware Killer 7.5.0.0 -- "Ultra Adware Killer - потужний інструмент для пошуку і видалення ..." -- 16 липня 2018
Image for Windows 3.20 -- "Image for Windows - потужна програма для створення копій (знімків) ..." -- 16 липня 2018
Lim Anti Boss 1.0 -- "Lim Anti Boss - безкоштовна програма, за допомогою якої легко і ..." -- 16 липня 2018
Калькулятор розрахунку шлакобетонних блоків ... -- "Калькулятор розрахунку шлакобетонних блоків призначений для ..." -- 16 липня 2018
Windows Mail Restore Tool 2.1.1 -- "Windows Mail Restore Tool - засіб відновлення Windows Mail, який ..." -- 16 липня 2018
iClone Pro 7.21.1609.2 -- "iClone Studio - програма для створення 3D-анімації. У ній користувачі ..." -- 16 липня 2018
Ashampoo Photo Commander 16.0.3 / 11.2.0 -- "Ashampoo Photo Commander - універсальний набір засобів для роботи з ..." -- 14 липня 2018
Калькулятор розрахунку полістиролбетонних блоків ... -- "Калькулятор розрахунку полістиролбетонних блоків призначений для ..." -- 13 липня 2018
Калькулятор розрахунку керамзитобетонних блоків ... -- "Калькулятор розрахунку керамзитобетонних блоків призначений для ..." -- 12 липня 2018
YellowpileXXL 1.0.0.754 -- "YellowpileXXL - проста, але дуже ефективна програма для створення ..." -- 12 липня 2018


Компанія Fujifilm представила нову бездзеркальну системну камеру преміум-класу Fujifilm X-Pro2 з новим процесором, новим 24,3-Мп сенсором, оснащену гібридний видошукач для миттєвого перемикання між оптичним та електронним відображенням. Нова камера сумісна з об'єктивами Fujinon під байонет X-mount і позиціонується компанією як краща серед камер серії Х.


Камера Fujifilm X-Pro2 оснащена 24,3-Мп матрицею X-Trans CMOS III з нерегулярною структурою розташування кольорових фільтрів, відсутність оптичного низькочастотного фільтра (OLPF) зменшує ефект муару і помилкових квітів. Новий продуктивний процесор X-Processor Pro збільшує швидкість обробки зображення в чотири рази порівняно з попереднім поколінням. Незважаючи на збільшене дозвіл матриці, швидкість відгуку також збільшилася. Час включення камери складає всього 0,4 с, інтервал зйомки 0,25 с, час спрацьовування затвора 0,05 с і швидкість автофокусування 0,06 с.

Наявність оптичного та електронного видошукачів дозволяє користувачам камери X-Pro2 використовувати переваги обох: оптичного для прямого огляду та електронного для просматра параметрів. Видошукач X-Pro2 володіє новою функцією «Мульти-збільшення" з можливістю автоматичного перемикання збільшення відповідно до використовуваним об'єктивом і режимом «Електронний Далекомір». Електронний видошукач оснащений ЖК-дисплеєм з роздільною здатністю 2,36 млн. пікселів. Частота оновлення зображення на дисплеї збільшена з 54 кадрів/с до 85 кадрів/с, тривалість затемнення зображення між кадрами знижена до 150 мс.


Швидкий механічний затвор з максимальною швидкістю 1/8000 с і синхронізації спалаху до 1/250 с забезпечує гнучкість вибору діафрагми в умовах яскравого освітлення або при зйомці зі спалахом днем. Максимальна штатний значення ISO в RAW для нової камери становить 12800, однак є можливість включення більш високих значень аж до ISO51200.

Кількість точок фокусування в новій моделі збільшена із 49 до 77, 40% площі матриці вкрите пікселями фазової детекції. За рахунок вдосконалення алгоритму прогнозування автофокусування і підвищення точності інформації з датчиків фазової детекції, стала можлива серійна зйомка зі швидкістю до 8 кадрів в секунду.

Камера Х-Pro2 має новий режим імітації плівки ACROS. Використовуючи високу продуктивність обробки процесора X-Processor Pro, цей режим дозволяє отримувати рівні тони, глибокий чорний колір і насичені текстури, які значно перевершують звичайні монохромні режими. Новий режим «Додавання зернистості» дозволяє отримувати зображення, що нагадують старі плівкові фотографії, особливо при друку.

Шасі камери виготовлений з магнієвого сплаву і складається з чотирьох частин. Воно має герметичну конструкцію, що складається з в цілому з 61 ущільнювача, що робить камеру пило-брызгозащищенной і здатною працювати при низькій температурі. Для затвора заявлений ресурс до 150000 спрацьовувань.


Камера оснащена подвійним слотом під карти SD, 3-дюймовим РК-дисплеєм з роздільною здатністю 1,62 млн. пікселів, диск чутливості ISO вбудований диск витягів, нагадуючи старі плівкові фотоапарати. На диск корекції експозиції додано положення (З) для розширення корекції експозиції переднім диском управління до ±5EV. У новій функції «My Menu» можна зберегти до 16 часто викликаються елементів меню.

Для камери Fujifilm X-Pro2 також буде доступний додатковий хват MHG-XPRO2 для зменшення тремтіння при роботі з великими об'єктивами, а також шкіряний чохол BLC-XPRO2 з можливістю заміни акумулятора без необхідності його зняття.

Головне на ПК-манія

Продажу комутаторів виросли на 12 %

Світовий ринок Ethernet-комутаторів став рости швидше завдяки проектам оновлення дата-центрів та ...

Hard новини 2018-07-17 03:10:05

Apple представила оновлені MacBook Pro

Купертиновская компанія, без пафосних презентацій та анонсів, випустила оновлені версії ноутбуків ...

Hard новини 2018-07-16 22:18:42

Huawei працює над швидкою зарядкою Super Charge наступного покоління

В даний час більшість виробників смартфонів придумують швидкі технології зарядки, гарантуючи, що ...

IT новини 2018-07-16 21:51:22

Відео дня

Живі додатки

Мережа та інтернет

FeedRoller RSS Ticker 0.64

FeedRoller RSS Ticker - невеликий RSS-клієнт. Прокручує заголовки ваших новинних сайтів і блогів безпосередньо на робочому столі.

Безпека

My Data Keeper 1.3

My Data Keeper - зручна програма для захисту паролів і будь-яких особистих даних. Паролі будуть зберігатися в одній базі даних,

  • Prev
  • software
Scroll to top