Софт-line:
Равноускоренное рух 1.0 -- "Равноускоренное рух - додаток, який імітує виконання лабораторної ..." -- 20 квітня 2018
Norton Security 22.14.0.54 -- "Norton Security - забезпечує необхідну ступінь захисту від вірусів, ..." -- 19 квітня 2018
PDF Candy Desktop 2.0 -- "PDF Candy Desktop багатофункціональна програма, що надає широкий ..." -- 19 квітня 2018
Kaspersky Rescue Disk 10.0.32.17 (09.04.2018) -- "Kaspersky Rescue Disk - засіб швидкої антивірусної допомоги, який ..." -- 18 квітня 2018
R-Studio 8.5 build 170237 -- "R-Studio - набір утиліт для відновлення даних і файлів з жорстких ..." -- 18 квітня 2018
Etcher 1.3.1 -- "Etcher – просте і надійне додаток для запису ISO, ZIP та інших ..." -- 17 квітня 2018
O&O RegEditor 12.0.2172 -- "O&O RegEditor - потужний редактор реєстру, аналог редактора ..." -- 17 квітня 2018
Hetman Partition Recovery 2.8 -- "Hetman Partition Recovery - програма для відновлення зіпсованих ..." -- 17 квітня 2018
Windows 7 Manager 5.1.9 -- "Windows 7 Manager - програма для настройки і оптимізації операційної ..." -- 16 квітня 2018
EDS Video Downloader 2.0.1.2 -- "EDS Video Downloader - відмінний і зручний завантажувач відео файлів ..." -- 16 квітня 2018


Вартість биткоина в 2016 році після волатильного 2015-го може протестувати максимуми 2013 року - $1,1 тис., а до кінця 2017 року подорожчати в десять разів - до $4,4 тис. Зростання вартості кріптовалюти, яка спочатку сприймалась як платіжний засіб сірого ринку, цього разу буде обумовлений не веб-махінаціями і не фінансовими пірамідами, а завдяки сповільненню зростанням пропозиції биткоинов, вважає Деніел Мастерс, співзасновник хедж-фонду Global Advisors, що спеціалізується на вкладеннях в биткоины, повідомляє Reuters.

На думку Мастерса, це наслідок того, що вартість биткоина починають визначати ті ж фактори, від яких залежить вартість "нормальних" нерозмінних грошей, зокрема баланс попиту і пропозиції.

Крім того, подорожчання биткоина буде сприяти збільшення числа платежів в цій криптовалюте з боку великих компаній і організацій, зростання інтересу до інвестицій в блокчейн ("ланцюжок блоків", публічний колективний регістр, на якому заснована вся мережа биткоинов), а також підвищення попиту на биткоин з боку КНР в умовах ослаблення юаня і уповільнення китайської економіки.

При цьому одне лише дворазове зменшення винагороди за майнінг - генерування биткоинов - збільшить вартість кріптовалюти на 50%, прогнозує Мастерс. "Якщо Організація країн - експортерів нафти (ОПЕК) завтра оголосить, що через півроку картель вдвічі скоротить видобуток, ціна нафти миттєво на це відреагує, - пояснює Мастерс. - Але ринок биткоина знаходиться на етапі становлення, і я не думаю, що цей фактор вже закладається в його вартість".

Що таке майнінг

Майнінг - це процес, побудований на рішенні комп'ютерами послідовності математичних завдань, в ході чого генерується певний унікальний код - їм, власне, і є биткоин. Кількість випущених биткоинов збільшується у відповідності із заданою програмою швидкістю, яка поступово сповільнюється у зв'язку з розширенням мережі користувачів. Швидкість генерації скоротилася настільки, що одиночний користувач вже не може самостійно отримувати биткоины з-за втрати часу і колосального зростання енерговитрат.

Децентралізований актив

Вартість биткоина майже подвоїлася за останні три місяці. Таким чином, у жовтні-грудні криптовалюта може продемонструвати кращу квартальну динаміку за останні два роки. Ціна биткоина в листопаді - вперше з серпня 2014 року - досягла $500. За даними FT, одним із драйверів зростання ціни став попит на биткоины з боку китайців, які почали скуповувати їх, щоб вкластися в місцевий підрозділ фонду МММ Сергія Мавроді. Після прийнятого в серпні рішення Нацбанку КНР про девальвації юаня населення стало шукати інші об'єкти для вкладення.

Бибби, гендиректор однієї з провідних биткоин-бірж в Китаї - BTCC - вважає, що криптовалюта володіє набагато більшим потенціалом. На його думку, биткоин до зменшення винагороди за майнінг, запланованого на липень 2016 року, подорожчає у вісім разів, до $3,5 тис. "Сьогодні ціна биткоина становить $1 на душу населення в світі, - говорить, маючи на увазі, що сукупна вартість, що перебувають в обігу биткоинов становить $6,5 млрд. - Це, звичайно, дуже мало для такого інноваційного, децентралізованого цифрового активу".

У минулому винагороду за майнінг вже зменшувалася - в листопаді 2012 року воно було знижено вдвічі. Тоді ставки були набагато менше, ніж зараз - биткоин коштував близько $12, і його вартість підскочила на 150% за сім місяців, що передують зменшення винагороди. До чергового зменшення залишилося приблизно стільки ж часу. Спочатку при створенні биткоина передбачалося, що винагорода буде зменшуватися раз у чотири роки - для стримування інфляції. "Зменшення винагороди скорочує пропозицію, яке при інших рівних робить підвищувальний тиск на ціни", - пояснює Джеремі Міллар, партнер лондонського консалтингового агентства Magister Advisors. Міллар вважає, що попит на биткоины буде зростати.

Головне на ПК-манія

У суперкомп'ютерах Cray з'явилися процесори AMD EPYC

Виробник суперкомп'ютерів Cray повідомив про появу процесорів AMD EPYC у своїх системах для ...

Hard новини 2018-04-22 21:40:40

Безрамочные смартфони Moto G6 представлені офіційно

Компанія Motorola представила лінійку смартфонів Moto G6. До неї увійшли три моделі — Moto G6, Moto ...

Hard новини 2018-04-22 15:04:14

Samsung спростувала плани з придбання Nokia Digital Health

Досить авторитетні джерела днями заявили, що компанія Samsung є одним з чотирьох можливих ...

IT новини 2018-04-22 06:37:57

Відео дня

Живі додатки

Мультимедіа

BB FlashBack Pro 5.26.0.4270

BB FlashBack Pro - програма для запису екрану для створення навчальних програм, демо або навчальних матеріалів. Може одночасно

Системні програми

System Spec 3.08

System Spec - безкоштовно, не вимагає установки утиліта, яка надає користувачеві детальну інформацію про системні

  • Prev
  • software
Scroll to top