TOP

Софт-line:
SimpleWMIView 1.32 -- "SimpleWMIView - невелика простенька утиліта, за допомогою якої Ви ..." -- 21 липня 2018
Spark 2.8.3 -- "Spark - багатоплатформовий додаток, що дозволяє обмінюватися ..." -- 21 липня 2018
WinSnap 4.6.4 -- "WinSnap - відмінний багатофункціональний інструмент для швидкого ..." -- 21 липня 2018
Wise Hotkey 1.21.34 -- "Wise Hotkey - утиліта, за допомогою якої ви зможете призначити ..." -- 21 липня 2018
ImWatcher 1.5 -- "ImWatcher - професійна система відеоспостереження з підтримкою ..." -- 21 липня 2018
IDPhotoStudio 2.15.0.59 -- "IDPhotoStudio - цікава програма для створення і друку фотографій для ..." -- 21 липня 2018
Advanced Uninstaller Pro 12.21 -- "Advanced Uninstaller Pro - потужний деінсталятор для ..." -- 20 липня 2018
RadioTochka 15.0 -- "RadioTochka - невелика безкоштовна програма, яка призначена для ..." -- 20 липня 2018
Vampix 1.8.0.16 -- "Vampix - утиліта для поліпшення ефектів чорно-білих і кольорових ..." -- 20 липня 2018
BatteryInfoView 1.23 -- "" -- 20 липня 2018


Вартість биткоина в 2016 році після волатильного 2015-го може протестувати максимуми 2013 року - $1,1 тис., а до кінця 2017 року подорожчати в десять разів - до $4,4 тис. Зростання вартості кріптовалюти, яка спочатку сприймалась як платіжний засіб сірого ринку, цього разу буде обумовлений не веб-махінаціями і не фінансовими пірамідами, а завдяки сповільненню зростанням пропозиції биткоинов, вважає Деніел Мастерс, співзасновник хедж-фонду Global Advisors, що спеціалізується на вкладеннях в биткоины, повідомляє Reuters.

На думку Мастерса, це наслідок того, що вартість биткоина починають визначати ті ж фактори, від яких залежить вартість "нормальних" нерозмінних грошей, зокрема баланс попиту і пропозиції.

Крім того, подорожчання биткоина буде сприяти збільшення числа платежів в цій криптовалюте з боку великих компаній і організацій, зростання інтересу до інвестицій в блокчейн ("ланцюжок блоків", публічний колективний регістр, на якому заснована вся мережа биткоинов), а також підвищення попиту на биткоин з боку КНР в умовах ослаблення юаня і уповільнення китайської економіки.

При цьому одне лише дворазове зменшення винагороди за майнінг - генерування биткоинов - збільшить вартість кріптовалюти на 50%, прогнозує Мастерс. "Якщо Організація країн - експортерів нафти (ОПЕК) завтра оголосить, що через півроку картель вдвічі скоротить видобуток, ціна нафти миттєво на це відреагує, - пояснює Мастерс. - Але ринок биткоина знаходиться на етапі становлення, і я не думаю, що цей фактор вже закладається в його вартість".

Що таке майнінг

Майнінг - це процес, побудований на рішенні комп'ютерами послідовності математичних завдань, в ході чого генерується певний унікальний код - їм, власне, і є биткоин. Кількість випущених биткоинов збільшується у відповідності із заданою програмою швидкістю, яка поступово сповільнюється у зв'язку з розширенням мережі користувачів. Швидкість генерації скоротилася настільки, що одиночний користувач вже не може самостійно отримувати биткоины з-за втрати часу і колосального зростання енерговитрат.

Децентралізований актив

Вартість биткоина майже подвоїлася за останні три місяці. Таким чином, у жовтні-грудні криптовалюта може продемонструвати кращу квартальну динаміку за останні два роки. Ціна биткоина в листопаді - вперше з серпня 2014 року - досягла $500. За даними FT, одним із драйверів зростання ціни став попит на биткоины з боку китайців, які почали скуповувати їх, щоб вкластися в місцевий підрозділ фонду МММ Сергія Мавроді. Після прийнятого в серпні рішення Нацбанку КНР про девальвації юаня населення стало шукати інші об'єкти для вкладення.

Бибби, гендиректор однієї з провідних биткоин-бірж в Китаї - BTCC - вважає, що криптовалюта володіє набагато більшим потенціалом. На його думку, биткоин до зменшення винагороди за майнінг, запланованого на липень 2016 року, подорожчає у вісім разів, до $3,5 тис. "Сьогодні ціна биткоина становить $1 на душу населення в світі, - говорить, маючи на увазі, що сукупна вартість, що перебувають в обігу биткоинов становить $6,5 млрд. - Це, звичайно, дуже мало для такого інноваційного, децентралізованого цифрового активу".

У минулому винагороду за майнінг вже зменшувалася - в листопаді 2012 року воно було знижено вдвічі. Тоді ставки були набагато менше, ніж зараз - биткоин коштував близько $12, і його вартість підскочила на 150% за сім місяців, що передують зменшення винагороди. До чергового зменшення залишилося приблизно стільки ж часу. Спочатку при створенні биткоина передбачалося, що винагорода буде зменшуватися раз у чотири роки - для стримування інфляції. "Зменшення винагороди скорочує пропозицію, яке при інших рівних робить підвищувальний тиск на ціни", - пояснює Джеремі Міллар, партнер лондонського консалтингового агентства Magister Advisors. Міллар вважає, що попит на биткоины буде зростати.

Головне на ПК-манія

Citrix і Microsoft запустили Citrix SD-WAN в Microsoft Virtual WAN

Американські IT-компанії Microsoft і Citrix оголосили про нову співпрацю, в рамках якого ...

Software новини 2018-07-21 16:05:33

Робоча станція HP Z2 SFF G4 наділена прискорювачем NVIDIA Quadro P1000

Компанія HP представила, як стверджується, найпотужнішу в світі робочу станцію невеликого ...

Hard новини 2018-07-21 14:24:56

Sharp виходить на європейський ринок зі смартфонами Aquos B10 і Aquos C10

Ще в минулому році компанія Sharp озвучила свої плани щодо виходу на мобільний ринок ...

Hard новини 2018-07-21 12:47:59

Відео дня

Живі додатки

Робота з текстом

ClickBook MMX 13.1

ClickBook MMX - потужна і водночас проста у використанні утиліта друку, що дозволяє друкувати текстові та інші документи у

Файли та диски

S. M. A. R. T. vision 4.1

Утиліта S. M. A. R. T. vision призначена для автоматичної діагностики стану сучасних Hard Disk Drive (HDD, вінчестер,

SALE !!!

 

  • Prev
  • software
Scroll to top