Софт-line:
Ashampoo ClipFinder HD 2.52 -- "Ashampoo ClipFinder - безкоштовна програма, що дозволяє шукати і ..." -- 18 грудня 2018
EF Process Manager 18.08 -- "Програма EF Process Manager являє собою просунутий менеджер процесів, ..." -- 18 грудня 2018
Adblock 3.25.3 для Google Chrome -- "Adblock - популярне розширення для браузера Google Chrome, яке блокує ..." -- 18 грудня 2018
AppAudioConfig 1.05 -- "Починаючи з Windows Vista, у користувача з'явилася можливість ..." -- 18 грудня 2018
Lim Online TV 1.1.2 -- "Lim Online TV - зручний додаток для тих користувачів, хто хоче ..." -- 18 грудня 2018
Associator 2018.16 -- "Associator - непоганий заміна вбудованому в Windows інструменту ..." -- 17 грудня 2018
Freemake Video Downloader 3.8.2.1 -- "Freemake Video Downloader - безкоштовна і проста у використанні ..." -- 17 грудня 2018
DriverMax 10.14 -- "DriverMax - Програма допоможе легко і швидко перевстановити всі ..." -- 17 грудня 2018
Антибаннер Adguard 2.8.6 для Google Chrome -- "Антибаннер Adguard - розширення антибаннер для Google Chrome для ..." -- 17 грудня 2018
Vit Registry Fix Pro 12.9.4 -- "Vit Registry Fix Pro - потужна програма для очищення реєстру від ..." -- 17 грудня 2018


Новий формат файлу USDZ спростить перегляд AR-об'єктів в iOS.

Переглядати одні й ті ж фотографії і відео на комп'ютері або смартфоні досить просто. Формати файлів, такі як JPG і PNG для фотографій, і MOV або WMV для відео, відображаються однаково на будь-якому пристрої. Тепер, коли доповнена і навіть віртуальна реальність набирають популярність, виробники пристроїв і програмного забезпечення прагнуть стандартизувати те, як будуть виглядати тривимірні моделі для використання в різних додатках.

Ми знаємо, як ділитися фотографіями чи відео, але як ми можемо поділитися інтерактивною моделлю?

На своїй конференції WWDC в червні компанія Apple оголосила про те, що вона об'єдналася з Pixar для розробки нового формату файлів під назвою USDZ, який буде підтримуватися майбутньою операційною системою iOS 12.

Що таке USDZ?

USD означає Універсальний Scene Description — це формат файлу, який є фундаментальним для 3D-анімації Pixar. Тут ви можете , але це, по суті, спосіб для творців контенту кодувати 3D-об'єкти. Іншими словами зберігати об'єкти з достатньою інформацією про такі речі, як геометрія і тіні, щоб використовувати їх в додатках або для передачі один одному.

USDZ є певним архівом всіх елементів USD, на які може посилатися додаток в реальному часі, щоб об'єкт з'являвся на екрані в доповненої реальності.

Інтеграція з Apple ARKit 2

В рамках випуску iOS 12 в кінці цього року, компанія Apple також представила оновлену версію своєї платформи доповненої реальності ARKit. Вона має деякі цікаві функції, у тому числі можливість для декількох користувачів одночасно переглядати одну і ту ж сцену доповненої реальності з різних ракурсів одночасно. В платформу також буде вбудована підтримка файлів USDZ.

Якщо ви є частиною програми Apple Developer і тестуєте iOS 12, ви можете перейти і знайти колекцію об'єктів USDZ для взаємодії з використанням програми Quick Look for ARвід Apple.

Ви можете завантажувати AR об'єкти і взаємодіяти з ними прямо зараз, якщо у вас є бета-версія iOS 12.

Після того як ви завантажите об'єкт, ви можете розмістити його прямо перед собою, за допомогою типового програми, як такого , яке дозволяє вам розмістити віртуальну меблі в ваше реальне оточення, використовуючи камеру вашого телефону.

Хто може використовувати USDZ?

Під час WWDC, компанія Apple оголосила про те, що вона співпрацює з Adobe, щоб інтегрувати формат USDZ в додатку Creative Cloud, такі як фоторедактор Photoshop і для 3D-компонування Dimension. Загальна стратегія AR від Adobe називається .

Основна ідея полягає в тому, щоб дозволити авторам контенту створювати 3D-об'єкти і дозволяти користувачам взаємодіяти з ними у додатках і в Інтернеті через пристрої, що підтримують AR. У відео вище, USDZ — це контейнер, що містить елементи, які створюють 3D-скульптуру, що дозволяє iOS пристрою переглядати в режимі реального часу.

Є конкурент?

За словами Стефано Коразза (Stefano Corazza), керівника доповненої реальності в Adobe, в даний час компанія працює з USDZ, а також конкуруючим форматом, званим , який вже має підтримку від гігантів, таких як Google, Microsoft і Facebook.

Він каже, що формат glTF в першу чергу призначений для Інтернету і раніше працює над додаванням деяких функцій, властивих USDZ з самого початку.

Головне на ПК-манія

Xiaomi представила розумну світлодіодну стрічку, що настроюється по WiFi

Ми знали, що компанія Xiaomi готує до анонсу черговий продукт екосистеми Mijia, але ніяк не могли ...

IT новини 2018-12-18 09:01:32

Представлений бюджетний смартфон HTC Desire 12S з NFC

Компанія HTC, якої справи йдуть не дуже добре, продовжує випускати нові смартфони, і тепер світу ...

Hard новини 2018-12-18 09:00:48

В Instagram з'явилася функція збереження чернеток

Популярний сервіс фотоблогов Instagram нарешті ввів довгоочікувану можливість збереження чернеток ...

Software новини 2018-12-18 08:45:08

Відео дня

Живі додатки

Управління бізнесом

Міні-Опт 1.5

Міні-Опт - компактна торгово-складська програма. Всі основні режими роботи в торгівлі та зі складом, друк накладних,

Системні програми

Venice Carnival 3D Screensaver 1.0

Відвідайте знаменитий місто на воді в дні Венеціанського карнавалу - Venice Carnival 3D Screensaver - це одночасно і анімований

  • Prev
  • software
Scroll to top