Софт-line:
Ultra Adware Killer 7.5.0.0 -- "Ultra Adware Killer - потужний інструмент для пошуку і видалення ..." -- 16 липня 2018
Image for Windows 3.20 -- "Image for Windows - потужна програма для створення копій (знімків) ..." -- 16 липня 2018
Lim Anti Boss 1.0 -- "Lim Anti Boss - безкоштовна програма, за допомогою якої легко і ..." -- 16 липня 2018
Калькулятор розрахунку шлакобетонних блоків ... -- "Калькулятор розрахунку шлакобетонних блоків призначений для ..." -- 16 липня 2018
Windows Mail Restore Tool 2.1.1 -- "Windows Mail Restore Tool - засіб відновлення Windows Mail, який ..." -- 16 липня 2018
iClone Pro 7.21.1609.2 -- "iClone Studio - програма для створення 3D-анімації. У ній користувачі ..." -- 16 липня 2018
Ashampoo Photo Commander 16.0.3 / 11.2.0 -- "Ashampoo Photo Commander - універсальний набір засобів для роботи з ..." -- 14 липня 2018
Калькулятор розрахунку полістиролбетонних блоків ... -- "Калькулятор розрахунку полістиролбетонних блоків призначений для ..." -- 13 липня 2018
Калькулятор розрахунку керамзитобетонних блоків ... -- "Калькулятор розрахунку керамзитобетонних блоків призначений для ..." -- 12 липня 2018
YellowpileXXL 1.0.0.754 -- "YellowpileXXL - проста, але дуже ефективна програма для створення ..." -- 12 липня 2018


За даними джерел The Financial Times, конфіденційні угоди з компанією Eyeo уклали Google, Amazon, Microsoft і Taboola. Видання відзначає, що таким чином учасники ринку інтернет-реклами, який оцінюється в $120 млрд, продемонстрували, що сприймають збільшення числа користувачів, які блокують рекламні оголошення, як реальну загрозу своїм доходам.

Adblock Plus є популярним розширення для браузерів Firefox і Chrome. За даними Eyeo, програму скачували більше 300 млн разів, а число активних користувачів щомісяця перевищує 50 млн чоловік.

Побоюючись за падіння доходів, німецькі медіа-холдинги RTL і ProSiebenSat.1 вже подали позови до Eyeo, вимагаючи відшкодування збитків. До них збираються приєднатися французькі видавці, пише FT.

Google, Amazon і Taboola відмовилися коментувати виданню угоду з Eyeo. Представник Microsoft заявив, що компанія завжди дає користувачам вибір у тому, що стосується реклами.

Eyeo заробляє гроші, за включення рекламних оголошень, не підлягають блокуванню, в "білий список". Зокрема, разблокированной виявилася реклама пошуковика Bing, що належить Microsoft.

Представник Eyeo пояснив, що в програму дозволеної реклами допускаються тільки сайти, які відповідають певним критеріям, наприклад "не спотворюють контент, який ми намагаємося прочитати". За його словами, розробник бере гроші тільки у великих компаній, щоб покрити підтримати проект.

Представник Eyeo, відмовився уточнювати, скільки саме запитує за зняття блокування. Представник однієї з медійних організацій, що попросила не називати її, заявив, що запитана розробником плата становить 30% від рекламної виручки, яку вдалося б одержати, якби реклама не блокувалася.

За даними PageFair і Adobe, за останній рік використання програм, які блокують інтернет-рекламу, збільшилася на 70%, і в світі налічується 144 млн активних користувачів таких розширень. Лише 20% учасників опитування, проведеного PageFair, заявили, що погодилися б оплачувати щомісячну передплату на улюблений сайт в обмін на відсутність реклами.

Головне на ПК-манія

Продажу комутаторів виросли на 12 %

Світовий ринок Ethernet-комутаторів став рости швидше завдяки проектам оновлення дата-центрів та ...

Hard новини 2018-07-17 03:10:05

Apple представила оновлені MacBook Pro

Купертиновская компанія, без пафосних презентацій та анонсів, випустила оновлені версії ноутбуків ...

Hard новини 2018-07-16 22:18:42

Huawei працює над швидкою зарядкою Super Charge наступного покоління

В даний час більшість виробників смартфонів придумують швидкі технології зарядки, гарантуючи, що ...

IT новини 2018-07-16 21:51:22

Відео дня

Живі додатки

Мультимедіа

ConvertXtoVideo 2.0.0.82

ConvertXtoVideo (колишній VSO Video converter) - відмінне додаток для конвертації відеофайлів будь-якого формату в інший.

Хобі та захоплення

Повтори 1.0

Повтори - легка і цікава музична гра, мета якої – навчити гравця розпізнавати і грати мелодії і ритми.Гра Повтори! складається

  • Prev
  • software
Scroll to top