Софт-line:
Virtual CloneDrive 5.5.1.0 -- "Virtual CloneDrive - утиліта, призначена для створення віртуальних ..." -- 26 лютого 2020
Sadovod 1.3.11_18 від 11.01.2020 -- "Додаток Sadovod створена на основі програми Cvetovod. Вона зберегла ..." -- 22 лютого 2020
LCircuit 1.3.1 -- "LCircuit - програма для моделювання роботи схем на основі булевої ..." -- 22 лютого 2020
Будильник 2.5.5.2 -- "Будильник - програма-годинник з безліччю корисних функцій.Дозволяє ..." -- 22 лютого 2020
fre:ac (BonkEnc) 1.0.33 -- "fre:ac (BonkEnc) - безкоштовний аудіо конвертер і CD ріппер з ..." -- 22 лютого 2020
PSPad 5.0.3 build 377 -- "PSPad - безкоштовний текстовий редактор для програмістів" -- 22 лютого 2020
EyeLeo 1.34 -- "EyeLeo - програма, яка допоможе вам піклуватися про своє здоров'я при ..." -- 22 лютого 2020
FlyingStars 1.1 -- "FlyingStar - програма для створення карти летючих зірок Феншуй, ..." -- 22 лютого 2020
Інтервальний таймер Табата Хікі 1.4 -- "Інтервальний таймер Табата Хікі - інтервальне тренування, ..." -- 22 лютого 2020
HelpNDoc 6.7.0.479 -- "HelpNDoc - потужна і зручна у використанні програма, за допомогою ..." -- 22 лютого 2020

Кавова машина все частіше зустрічається на кухнях любителів ранкової чашечки ароматної кави. Але ця побутова техніка все ще не стала обов'язковим атрибутом у будинку співвітчизників в основному через її дорожнечу.

Особливо недешевим є її ремонт. Наочно ознакоиться з цінами на ремонт кавоварок можна на сайті . Тому досить багато бажаючих полагодити несправний кофемашину самостійно. Допоможемо їм розібратися з основними несправностями.

1. Протікання води в місці з'єднання ріжка і «тіла» кавомашини.

Це не є серйозною несправністю, найчастіше її можна ліквідувати самостійно. Причиною зазвичай є засмічення ущільнювального кільця вологим макухою, жировою плівкою або якимись сторонніми предметами.

Достатньо промити забруднення, і акуратно зібрати ріжок.

Якщо причиною протікання є пошкодження ущільнювача (тріщина або порушення цілісності), необхідна його заміна новими, ідентичним за характеристиками. Це бажано робити в сервісних центрах. Таких, приміром, як , де заміну здійснюють тільки якісними витратними матеріалами.

2. Лунає сторонній свист, кава випливає слабо.

Зазвичай причиною цього дефекту є те, що сітка або фільтр в ріжку забивається. Цю проблему можна усунути самостійно: видалити сміття зубочисткою, і промити фільтр чи сітку під проточною водою. Показано також використання спеціальних засобів для очищення від жирів.

Основна умова – не допустити порушення цілісності покриття нутрощі машини: навіть мікроскопічні подряпини викличуть затримання перемеленого кави і швидке засмічення апарату.

Причиною засмічення фільтра і, як наслідок, зайвого шуму і поганого тиску потоку кави може бути надто дрібний помел кавових зерен. Тому в першу чергу необхідно перевірити ступінь помелу кави, що знаходиться в резервуарі. У разі надмірного дроблення зерен відрегулюйте вручну ступінь помелу (багато кавоварки забезпечені цією функцією).

Ще однією причиною зайвого шуму може бути фізичний знос внутрішнього механізму помпи, яку потрібно замінити в сервісному центрі.

3. Кофемашина повноцінно не функціонує і видає сторонній шум.

Спочатку потрібно переконатися в тому, що вода нагрівається і подається. Якщо апарат бере воду і гріє, але при цьому кава з «носика» не випливає, найімовірніше десь є повітряна пробка. Потрібно прогнати гарячу воду через капучинатор.

У разі, коли кава все-таки тече, але дуже слабо, необхідно спеціальним засобом прочистити всю систему, оскільки швидше за все мова йде про засміченні патрубків. Якщо ж і це не привело до бажаних результатів, машину потрібно відносити в сервісний центр.

Рекомендуємо не ризикувати дорогим апаратом і не намагатися відремонтувати його самостійно. Пам'ятайте, що скупий платить двічі, а спроби самостійно реанімувати складний механізм призводить до того, що ремонт ускладнюється в рази.

Теги:

Головне на ПК-манія

Класичні настільні ігри: цікаві та веселі

Настільні ігри, або настолки – цікавий та веселий спосіб провести час з рідними, або друзями. ...

Hard новини 2020-02-21 07:57:16

Samsung Galaxy Fold 2 вийде з новим стилусом S ...

Після недавніх новин про Galaxy Fold 2 настав час ще трохи розповісти про його дизайні. Згідно ...

IT новини 2020-02-19 18:00:29

AMD представила EPYC 7H12: найшвидший процесор ...

Сьогодні в Римі компанія AMD провела європейську презентацію процесорів EPYC Rome (символічно, чи ...

Hard новини 2020-02-19 17:48:14

Відео дня

Живі додатки

Ігри та розваги

RollBox II: Bloxorz 1.0

RollBox II: Bloxorz - тривимірна логічна гра, мета якої, перекочуючи блок по клітинам поля і не виходячи за межі, доставити

Графіка та дизайн

QipShot 2.1

QipShot - безкоштовна і проста у використанні утиліта, що дозволяє швидко робити скріншоти всього екрану або його виділеної

  • Prev
  • software
Scroll to top