Софт-line:
Total Movie Converter 4.1.0.32 -- "Total Movie Converter - інструмент для конвертації відео файлів з ..." -- 14 червня 2019
Zer0 0.19.0.22 -- "Zer0 - зовсім невелика утиліта, яка допоможе видалити з жорсткого ..." -- 13 червня 2019
10-Strike LANState 9.1 -- "10-Strike LANState - програма для адміністраторів і простих ..." -- 12 червня 2019
XMedia Recode 3.4.6.5 -- "XMedia Recode - гідний уваги відеоконвертер з фунциями редактора ..." -- 12 червня 2019
PDF24 Creator 8.9.0 -- "PDF24 Creator - безкоштовна програма, яка дозволяє легко створювати ..." -- 12 червня 2019
Облік комп'ютерів 2.666 -- "Облік комп'ютерів - Програма призначена для обліку комп'ютерів, ..." -- 12 червня 2019
ShellExView 2.01 -- "ShellExView - невелика безкоштовна утиліта, яка відображає список ..." -- 12 червня 2019
World of Warships 0.8.4 -- "World of Warships - багатокористувальницька онлайн-гра в реальному ..." -- 11 червня 2019
ФотоШОУ PRO 14.2 -- "ФотоШОУ PRO - потужна програма для створення яскравих високоякісних ..." -- 11 червня 2019
World of Tanks 1.5.1.0 -- "World of Tanks - популярний багатокористувацький ММО-екшен, завдяки ..." -- 11 червня 2019


З проектом плаваючих дата-центрів компанії Nautilus все не слава богу. ЦОД на баржі ледь не заробив в Ірландії, але орендарі порту в Лімерику, де планувалося причалити баржу з серверами, проти рішення і почали чинити йому судові перешкоди. З проектами в США теж не склалося, хоча формально компанія Nautilus отримала попереднє дозвіл на розміщення двох плаваючих ЦОД в Каліфорнії: одного біля законсервованої військово-морської бази біля Аламеда (Alameda Naval Air Station), а іншого біля міста Стоктон (Stockton).

Баржа з ЦОД в Аламеда повинна була бути спущена на воду ще в минулому році, але один з членів місцевої ради проголосував проти проекту, мотивуючи відмову побоюванням за життя групи морських котиків, облюбували місце для життя недалеко від місця приколу баржі Nautilus. За словами противника проекту, морська вода після охолодження серверів на баржі буде занадто тепла для викиду назад у море. Також він побоюється, що це призведе до токсичного отруєння водоростей в зоні проживання тюленів.

Глава компанії Nautilus, у свою чергу, запевняє, що плаваючий ЦОД не порушує встановлених норм на перевищення температури води для викиду. Перевищення температури води для проекту Nautilus становить частки градуса, що істотно нижче, ніж при роботі теплових електростанцій або навіть у разі розміщення звичайних суден в акваторіях. Що стосується можливого забруднення води, то система охолодження ЦОД на баржах Nautilus двоконтурна і внутрішній контур, який циркулює в системі охолодження ЦОД не перетинається з зовнішнім ― з морською водою. Тому загроза забруднення відсутня.

Навпаки, плаваючий ЦОД запропоновано в якості екологічно дружньої системи, яка має менше негативних впливів на навколишнє середовище, ніж традиційні дата-центри. Для наземних систем потрібна маса корисної для вирішення інших завдань води, багато електроенергії на охолодження і просто цінна територія. Плаваючі ЦОД у всіх трьох випадках демонструють кращі рішення, але, на жаль, стикаються з відсталістю мислення окремих представників влади чи бізнесу.

До речі, проект Nautilus є частиною курсу з використання непотрібними військових об'єктів. Замість консервації і повільного руйнування такі об'єкти могли б отримати друге життя. База в Аламеда була законсервована в 1997 році. Її територію і будівлі можна було б задіяти для цікавих проектів. З інших рішень можна відзначити стартує в квітні будівництво дата-центру в швейцарському Люцерні в невикористовуваному бункері з захистом від ядерного ураження, або використання закритих баз НАТО в Ісландії і Норвегії, і навіть проект по розміщенню ЦОД у шахтах для балістичних ракет. Будували на віки, так чому б цим не скористатися?

Головне на ПК-манія

Витрати в області Інтернету речей перевищать $1 ...

Компанія International Data Corporation (IDC) прогнозує, що світовий ринок Інтернету речей (IoT) ...

Новини інтернету 2019-06-14 08:44:30

Наближається завершення підтримки Microsoft SQL ...

Команда розробників Microsoft опублікувала інформаційне повідомлення про припинення c 9 липня ...

Software новини 2019-06-14 08:21:09

Gyrfalcon 2803 Plai Plug: ІІ-акселератор у ...

Компанія Gyrfalcon Technology анонсувала компактний пристрій 2803 Plai Plug, покликане підвищити ...

Hard новини 2019-06-14 06:16:47

Відео дня

Живі додатки

Файли та диски

Ainvo Disk Cleaner 2.4.1.470

Ainvo Disk Cleaner - безкоштовна утиліта для очищення дисків від непотрібних файлів. Є можливість вибору дисків. Висока швидкість

Мережа та інтернет

Remove Toolbar Buddy 4.60

Remove Toolbar Buddy - програма видаляє з веб-браузера Internet Explorer небажані панелі управління, адд-они, кнопки, меню та

  • Prev
  • software
Scroll to top