Софт-line:
Process Monitor 3.50 -- "Process Monitor - інструмент відстеження для Windows. У режимі ..." -- 13 листопада 2018
PersonaURL 1.7.8 -- "PersonaURL - безкоштовна програма для зберігання посилань і паролів. ..." -- 13 листопада 2018
cFosSpeed 10.26 -- "cFosSpeed - високопродуктивний мережний драйвер, призначений для ..." -- 13 листопада 2018
Радіо плеєр 2.1.1 -- "Радіо плеєр - невеликий і зручний радиопроигрыватель улюблених ..." -- 13 листопада 2018
Windows Word 1.2 -- "Windows Word - безкоштовний і зручний в експлуатації офісний редактор ..." -- 13 листопада 2018
Memtest86 7.5 build 1001 -- "Memtest86 - утиліта призначена для високоефективного тестування ..." -- 13 листопада 2018
Tab Mix Plus 0.5.0.4 для Mozilla Firefox -- "Tab Mix Plus - додаток до браузеру Firefox істотно розширює ..." -- 12 листопада 2018
File Governor 2.3 -- "File Governor - утиліта для зняття блокування файлів і папок без ..." -- 12 листопада 2018
PuTTY 0.66-RU-16 / 0.70 -- "Putty – безкоштовний Telnet/SSH клієнт. Це клієнтська програма для ..." -- 12 листопада 2018
Colors 2.4 -- "Colors - невелика портативна (не вимагає інсталяції), утиліта, яка ..." -- 12 листопада 2018


За даними інформагентства Bloomberg, яке посилається на анонімні, але добре обізнані джерела, компанія Microsoft збирається замінити постачальника програмованих матриць для серверів Microsoft. Досі в сервери Microsoft в якості прискорювачів встановлювалися матриці компанії Altera, яку кілька років тому поглинула компанія Intel. Всього в серверах Microsoft працює така кількість ПЛІС Intel/Altera, що їх сумарна продуктивність давно перевищила горезвісний эксафлопс. Але на цьому співпраця між Microsoft і Intel ризикує або скоротитися, або взагалі закінчитися. Якщо вірити джерелам, Microsoft збирається перейти на конкуруючі матриці компанії Xilinx.

Причиною для відмови роботи з Intel може бути те, що матриці Altera починають зазнавати труднощів з технологічними процесами виробництва мікропроцесорного гіганта. Вірніше, вони застрягли на рівні 14-нм техпроцесу, тоді як матриці Xilinx починають підкорювати 7-нм техпроцеси TSMC. Поглинувши Altera, компанія Intel зробила їй ведмежу послугу, адже до цього Altera могла вибирати контрактного виробника по своєму розумінню.

Втім, поки що, якщо вірити чуткам, Microsoft збирається використовувати матриці Xilinx приблизно в половині серверах сервісів Azure. Подальше співробітництво з Xilinx буде залежати від того, як ПЛІС компанії проявлять себе на практиці, а проявити себе вони повинні добре. Південнокорейська SK Telecom, наприклад, використовує величезні масиви ПЛІС Xilinx для розпізнавання мовлення в пакеті послуг для голосових асистентів.

Слід зазначити, що компанії Microsoft і Xilinx відмовилися коментувати чутки про реалізацію спільних проектів. Microsoft сказали, що продовжать працювати з Intel, а компанія Xilinx зазначила, що в минулому вона не раз пропонувала Microsoft фірмові рішення для установки в сервери Azure.

Встановлювати ПЛІС до складу серверів компанія Microsoft почала в 2010 році в рамках реалізації програми «Катапульта». Пілотний проект почав працювати в 2012 році і був поставлений на комерційні рейки в 2015 році одночасно з масивним розширенням платформи. Сьогодні масив ПЛІС в серверах Microsoft став самим великим у світі. Компанії Intel було б погано втратити цей канал поставок.

При цьому також треба розуміти, що інтеграція ПЛІС в проекти, подібні Microsoft Azure багато в чому залежить від програмних інструментів для складання матриць в робочі рішення. Компанія Intel за минулі роки підтвердила достатній або хороший рівень роботи фірмових компіляторів з FPGA Altera. Компанія Xilinx останнім часом так само посилила роботу у напрямку розробки утиліт, що полегшують використання FPGA для тих, хто ніколи з ними не стикався. У той же час від традиційної низькорівневої розробки компанія не відмовляється. Можливо, Microsoft вирішила, що високорівневі засоби розробки Xilinix краще таких у Intel. Що, в свою чергу, підвищує привабливість цих рішень для клієнтів Azure.

Головне на ПК-манія

Western Digital пропонує розширювати оперативну пам'ять масивами SSD

Для несформованого ринку рішень і послуг «обчислень в пам'яті» (in-memory computing) компанія ...

Hard новини 2018-11-13 17:12:25

Новий рейтинг TOP500: перші системи на ARM і AMD Zen і домінування Китаю

Традиційно в листопаді був опублікований оновлений список найбільш продуктивних суперкомп'ютерів ...

Hard новини 2018-11-13 11:57:05

Intel розкрила подробиці про продуктивність 48-ядерних Cascade Lake-AP

Нещодавно компанія Intel анонсувала свої нові процесори Cascade Lake-AP (Advanced Performance), ...

Hard новини 2018-11-12 23:14:45

Відео дня

Живі додатки

Мережа та інтернет

Xirrus Wi-Fi Inspector 1.2.0

Xirrus Wi-Fi Inspector - зручна програма для виявлення Wi-Fi мереж і надання по них різноманітної інформації, як наприклад

Комп'ютерне навчання

Момент інерції горизонтального стержня 1.0

Момент інерції горизонтального стержня - додаток, який імітує виконання лабораторної роботи з загальної фізики з метою

  • Prev
  • software
Scroll to top