Софт-line:
F. lux 4.103 -- "F. lux - невелика утиліта, корисна для тих, хто багато часу проводить ..." -- 17 вересня 2019
BitTorrent Free 7.10.5 build 45312 -- "BitTorrent - Клиенская програма пірингової мережі, націленої на ..." -- 16 вересня 2019
Demagog 7.30.378 -- "Demagog - говорить текстовий редактор. SAPI4 і SAPI5-сумісний ..." -- 16 вересня 2019
NI Glaz 3.6.5 -- "NI Glaz - програма, що видає повідомлення (як звичайні діалогові ..." -- 16 вересня 2019
PortScan 1.75 -- "PortScan - безкоштовна утиліта, за допомогою якої можна знайти всі ..." -- 15 вересня 2019
Synchredible 5.304 -- "Synchredible - програма для автоматичної синхронізації файлів і ..." -- 14 вересня 2019
O&O DiskImage Pro 14.1.355 -- "O&O DiskImage Pro - потужний інструмент для створення резервних ..." -- 13 вересня 2019
NVIDIA Studio Driver 431.86 WHQL -- "NVIDIA Studio Driver - нова серія драйверів від NVIDIA, орієнтована в ..." -- 13 вересня 2019
Кадри Плюс 7.1.3 -- "Кадри Плюс - потужне професійне додаток для автоматизації роботи ..." -- 13 вересня 2019
Mumble 1.3.0 -- "Mumble - досить зручне і просунуте рішення для організації голосового ..." -- 13 вересня 2019


Компанія Dell Technologies представила вдосконалені рішення для зберігання, управління даними і їх захисту, що забезпечують зростання продуктивності, гнучкість і масштабованість.

Зокрема, було анонсовано нове покоління систем зберігання Dell, EMC Unity середнього класу, що перевершує в два рази в швидкості попередника і на 67 % випереджає найближчого конкурента.

Новинка розроблена для мультиоблачной середовища, підтримує роботу в публічному хмарі, забезпечуючи можливість переміщення даних в хмару, а також доступна послуга при використанні нових хмарних сервісів зберігання Dell, EMC. Також Dell, EMC Unity може стати будівельним блоком для Dell Cloud Technologies як валидированной архітектури.

Остання версія Dell, EMC Isilon забезпечує високу масштабованість, поліпшену інтеграцію з хмарою і безпеку для підтримки самих вимогливих файлових робочих навантажень.

ЗА Isilon OneFS 8.2 до 75 % покращує масштабованість кластера — він може містити до 252 вузлів, що забезпечує ємність до 58 Пбайт і загальну пропускну здатність 945 Гбайт/с на кластер. Крім того, нова гібридна горизонтально-масштабована NAS-платформа Isilon H5600 на базі операційної системи OneFS 8.2 забезпечує оптимальний баланс ємності і продуктивності.

У відповідь на прагнення підприємств розширити свою локальну ІТ-інфраструктуру, поширити її на публічне хмара, Dell Technologies доповнила свій портфель рішень для хмарної інфраструктури новими сервісами хмарного зберігання Dell, EMC Cloud Storage Services.

Cloud Storage Services розширюють можливості дата-центрів клієнтів до хмари, надаючи сховище Dell, EMC, безпосередньо підключений до ресурсів публічного хмари, як сервіс, дозволяючи замовникам отримати переваги надійного і постійного сховища Dell, EMC Storage, розгорнутого разом з публічним хмарою, і надає можливості мультиоблачной середовища.

Клієнти VMware можуть скористатися автоматизованим рішенням аварійного відновлення у якості сервісу (disaster-recovery-as-a-service, DRaaS) VMware Cloud на платформі AWS.

Компанія також представила нові рішення для управління даними за допомогою програмного забезпечення Dell, EMC PowerProtect і багатофункціонального спеціалізованого пристрою Dell, EMC PowerProtect X400.

Програмна платформа Dell, EMC PowerProtect Software забезпечує захист, реплікацію і повторне використання даних, а також можливості управління і самообслуговування на основі SaaS. Клієнти VMware можуть застосовувати у своїх середовищах vSphere сучасне і просте рішення для управління даними з автоматизованим резервним копіюванням і відновленням.

Система Dell, EMC PowerProtect X400, що поставляється у вигляді гібридного або повністю побудованого на флеш-пам'яті пристрою керування даними, передбачає можливості вертикального та горизонтального масштабування з нарощуванням обчислювальної потужності і ємності. PowerProtect X400 є першим рішенням управління даними Dell, EMC, яке для інтелектуальної балансування навантаження використовує машинне навчання, що дозволяє розміщувати дані захищені економічно.

Для малого та середнього бізнесу Dell, EMC випустила версії популярного інтегрованого пристрої захисту даних Dell, EMC Integrated Data Protection Appliance (IDPA) DP4400 ємністю 8-24 Тбайт. Версія системи IDPA DP4400 меншої ємності підійде для невеликих організацій і віддалених офісів. Вона дозволяє нарощувати ємність зберігання до 96 Тбайт.

Dell EMC Cloud Storage Services стануть доступними в травні цього року. Також у травні надійде в продаж Dell, EMC IDPA DP4400 8-24 Тбайт. Поставки СГД Dell, EMC Isilon H5600 почнуться в червні, а масиви Dell, EMC Unity XT Series, платформа Dell, EMC PowerProtect Software і пристрій PowerProtect X400 з'являться у продажу в липні. Програмне забезпечення Dell, EMC Isilon OneFS 8.2 вже доступно.

Головне на ПК-манія

LG готує планшет G Pad 5 на базі старого ...

Компанія LG готує до випуску новий планшет G Pad 5, «серцем» якого виявилася однокристальна ...

Hard новини 2019-09-16 11:58:47

783-дюймовий 16K телевізор Sony Crystal LED ...

Телевізори Sony Crystal LED, які спочатку призначалися тільки для кінотеатрів, тепер стають ...

IT новини 2019-09-16 09:39:38

Xiaomi додала в Google Play додаток Cleaner Lite

Китайська компанія Xiaomi регулярно додає в магазин Google Play свої фірмові програми, які до цих ...

Software новини 2019-09-16 07:19:00

Відео дня

Живі додатки

Мережа та інтернет

CTSSystemManager 1.2.3

CTSSystemManager - безкоштовна програма, за допомогою якого можна легко управляти комп'ютером за допомогою веб-камери. При

Управління бізнесом

WinService Pro 5.0

WinService Pro - система для обліку замовлень в сервісному центрі (ремонтної майстерні). Дозволяє вести журнал замовлень по

  • Prev
  • software
Scroll to top