Софт-line:
Total Movie Converter 4.1.0.32 -- "Total Movie Converter - інструмент для конвертації відео файлів з ..." -- 14 червня 2019
Zer0 0.19.0.22 -- "Zer0 - зовсім невелика утиліта, яка допоможе видалити з жорсткого ..." -- 13 червня 2019
10-Strike LANState 9.1 -- "10-Strike LANState - програма для адміністраторів і простих ..." -- 12 червня 2019
XMedia Recode 3.4.6.5 -- "XMedia Recode - гідний уваги відеоконвертер з фунциями редактора ..." -- 12 червня 2019
PDF24 Creator 8.9.0 -- "PDF24 Creator - безкоштовна програма, яка дозволяє легко створювати ..." -- 12 червня 2019
Облік комп'ютерів 2.666 -- "Облік комп'ютерів - Програма призначена для обліку комп'ютерів, ..." -- 12 червня 2019
ShellExView 2.01 -- "ShellExView - невелика безкоштовна утиліта, яка відображає список ..." -- 12 червня 2019
World of Warships 0.8.4 -- "World of Warships - багатокористувальницька онлайн-гра в реальному ..." -- 11 червня 2019
ФотоШОУ PRO 14.2 -- "ФотоШОУ PRO - потужна програма для створення яскравих високоякісних ..." -- 11 червня 2019
World of Tanks 1.5.1.0 -- "World of Tanks - популярний багатокористувацький ММО-екшен, завдяки ..." -- 11 червня 2019


Компанія Dell Technologies представила вдосконалені рішення для зберігання, управління даними і їх захисту, що забезпечують зростання продуктивності, гнучкість і масштабованість.

Зокрема, було анонсовано нове покоління систем зберігання Dell, EMC Unity середнього класу, що перевершує в два рази в швидкості попередника і на 67 % випереджає найближчого конкурента.

Новинка розроблена для мультиоблачной середовища, підтримує роботу в публічному хмарі, забезпечуючи можливість переміщення даних в хмару, а також доступна послуга при використанні нових хмарних сервісів зберігання Dell, EMC. Також Dell, EMC Unity може стати будівельним блоком для Dell Cloud Technologies як валидированной архітектури.

Остання версія Dell, EMC Isilon забезпечує високу масштабованість, поліпшену інтеграцію з хмарою і безпеку для підтримки самих вимогливих файлових робочих навантажень.

ЗА Isilon OneFS 8.2 до 75 % покращує масштабованість кластера — він може містити до 252 вузлів, що забезпечує ємність до 58 Пбайт і загальну пропускну здатність 945 Гбайт/с на кластер. Крім того, нова гібридна горизонтально-масштабована NAS-платформа Isilon H5600 на базі операційної системи OneFS 8.2 забезпечує оптимальний баланс ємності і продуктивності.

У відповідь на прагнення підприємств розширити свою локальну ІТ-інфраструктуру, поширити її на публічне хмара, Dell Technologies доповнила свій портфель рішень для хмарної інфраструктури новими сервісами хмарного зберігання Dell, EMC Cloud Storage Services.

Cloud Storage Services розширюють можливості дата-центрів клієнтів до хмари, надаючи сховище Dell, EMC, безпосередньо підключений до ресурсів публічного хмари, як сервіс, дозволяючи замовникам отримати переваги надійного і постійного сховища Dell, EMC Storage, розгорнутого разом з публічним хмарою, і надає можливості мультиоблачной середовища.

Клієнти VMware можуть скористатися автоматизованим рішенням аварійного відновлення у якості сервісу (disaster-recovery-as-a-service, DRaaS) VMware Cloud на платформі AWS.

Компанія також представила нові рішення для управління даними за допомогою програмного забезпечення Dell, EMC PowerProtect і багатофункціонального спеціалізованого пристрою Dell, EMC PowerProtect X400.

Програмна платформа Dell, EMC PowerProtect Software забезпечує захист, реплікацію і повторне використання даних, а також можливості управління і самообслуговування на основі SaaS. Клієнти VMware можуть застосовувати у своїх середовищах vSphere сучасне і просте рішення для управління даними з автоматизованим резервним копіюванням і відновленням.

Система Dell, EMC PowerProtect X400, що поставляється у вигляді гібридного або повністю побудованого на флеш-пам'яті пристрою керування даними, передбачає можливості вертикального та горизонтального масштабування з нарощуванням обчислювальної потужності і ємності. PowerProtect X400 є першим рішенням управління даними Dell, EMC, яке для інтелектуальної балансування навантаження використовує машинне навчання, що дозволяє розміщувати дані захищені економічно.

Для малого та середнього бізнесу Dell, EMC випустила версії популярного інтегрованого пристрої захисту даних Dell, EMC Integrated Data Protection Appliance (IDPA) DP4400 ємністю 8-24 Тбайт. Версія системи IDPA DP4400 меншої ємності підійде для невеликих організацій і віддалених офісів. Вона дозволяє нарощувати ємність зберігання до 96 Тбайт.

Dell EMC Cloud Storage Services стануть доступними в травні цього року. Також у травні надійде в продаж Dell, EMC IDPA DP4400 8-24 Тбайт. Поставки СГД Dell, EMC Isilon H5600 почнуться в червні, а масиви Dell, EMC Unity XT Series, платформа Dell, EMC PowerProtect Software і пристрій PowerProtect X400 з'являться у продажу в липні. Програмне забезпечення Dell, EMC Isilon OneFS 8.2 вже доступно.

Головне на ПК-манія

Стартували перші продажі фітнес-браслета Xiaomi ...

Новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4, анонсований пару днів назад, вступив у першу свою продаж в ...

IT новини 2019-06-17 02:26:20

Lenovo випустила ноутбуки ThinkPad L490 і ...

Китайська компанія Lenovo випустила два бізнес-ноутбука ThinkPad L490 і ThinkPad L590, які стали ...

Hard новини 2019-06-17 02:21:49

Xiaomi завершить програму бета-тестування MIUI ...

Якщо у вас є смартфон Xiaomi, то ви використовуєте або бета-версію, або стабільну версію фірмової ...

Software новини 2019-06-17 02:14:50

Відео дня

Живі додатки

Системні програми

KNLauncher 1.02

KNLauncher призначений для більш зручного запуску додатків. Утиліта представлена у формі вікна-диска, на яке можна мишкою

Файли та диски

CD Mate Deluxe 2.5.4.17

CD Mate - відома програма запису CD-R/RW дисків. Програма дозволяє записувати диски форматів Data CD, Audio CD, Mixed Mode CD і

  • Prev
  • software
Scroll to top