Софт-line:
F. lux 4.103 -- "F. lux - невелика утиліта, корисна для тих, хто багато часу проводить ..." -- 17 вересня 2019
BitTorrent Free 7.10.5 build 45312 -- "BitTorrent - Клиенская програма пірингової мережі, націленої на ..." -- 16 вересня 2019
Demagog 7.30.378 -- "Demagog - говорить текстовий редактор. SAPI4 і SAPI5-сумісний ..." -- 16 вересня 2019
NI Glaz 3.6.5 -- "NI Glaz - програма, що видає повідомлення (як звичайні діалогові ..." -- 16 вересня 2019
PortScan 1.75 -- "PortScan - безкоштовна утиліта, за допомогою якої можна знайти всі ..." -- 15 вересня 2019
Synchredible 5.304 -- "Synchredible - програма для автоматичної синхронізації файлів і ..." -- 14 вересня 2019
O&O DiskImage Pro 14.1.355 -- "O&O DiskImage Pro - потужний інструмент для створення резервних ..." -- 13 вересня 2019
NVIDIA Studio Driver 431.86 WHQL -- "NVIDIA Studio Driver - нова серія драйверів від NVIDIA, орієнтована в ..." -- 13 вересня 2019
Кадри Плюс 7.1.3 -- "Кадри Плюс - потужне професійне додаток для автоматизації роботи ..." -- 13 вересня 2019
Mumble 1.3.0 -- "Mumble - досить зручне і просунуте рішення для організації голосового ..." -- 13 вересня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 63
Балів: 237

Розділи програмUlead VideoStudio Plus - Одна з кращих програм для редагування відео в домашніх умовах. Встановивши на свій комп'ютер Ulead VideoStudio Plus, ви отримаєте рішення повного циклу для захоплення, редагування, DVD-авторинга і запису дисків HD DVD.

Ulead VideoStudio Plus включає перше в індустрії рішення для редагування AVCHD-відео, поліпшені функції DV-to-DVD Wizard і Movie Wizard, більшу кількість титрів і субтитрів, інструменти для накладання та засоби коригування найбільш загальних проблем відео, включаючи автоматичне виправлення кольору/тону.

Ulead VideoStudio Plus підтримує всі найпопулярніші формати, включаючи відео високої роздільної здатності. Захоплення відео може здійснюватися практично з будь-якого відеоджерела: DV-камери (включаючи HDV - і AVCHD-відеокамер), камери на жорстких дисках (файловий формат MOD), USB-пристрої, мобільні телефони, DVD-рекордери, цифрові і аналогові TV-тюнери, відеомагнітофони та веб-камери.

У програмі є велика кількість налаштувань, безліч шаблонів і ефектів, за допомогою яких можна створювати власні твори в голлівудському стилі. Крім стандартних функцій, в Ulead VideoStudio Plus реалізовано повнофункціональне рішення для роботи з HD DVD. Тепер можна імпортувати відео формату High-Definition з жорсткого диска або з AVCHD відеокамер і редагувати його в режимі реального часу.

Крім усього іншого, Ulead VideoStudio Plus дозволяє перетворювати відео у формати, які можна завантажувати на мобільні пристрої Apple iPod, Sony PSP, смартфони.

 

Ulead VideoStudio Plus:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top