Софт-line:
ClipboardFusion 5.4.1 -- "ClipboardFusion - утиліта для налаштування і зручної роботи з буфером ..." -- 13 грудня 2018
Xtreme Download Manager 7.1.2 -- "Xtreme Download Manager - досить непоганий завантажувач файлів з ..." -- 13 грудня 2018
Top Process Monitor 9.3 -- "Top Process Monitor - гаджет для бічної панелі Windows Vista/7, який ..." -- 13 грудня 2018
MultiMonitorTool 1.92 -- "MultiMonitorTool - невелика безкоштовна утиліта, яка дозволяє ..." -- 13 грудня 2018
MOBILedit! 10.0.1.25088 -- "MOBILedit! - зручна у використанні програма для управління мобільним ..." -- 13 грудня 2018
Avira Phantom VPN 2.12.4 -- "Avira Phantom VPN - зручний і простий у використанні інструмент, ..." -- 13 грудня 2018
World of Warships 0.7.11 -- "World of Warships - багатокористувальницька онлайн-гра в реальному ..." -- 13 грудня 2018
CSVFileView 2.40 -- "CSVFileView - проста у використанні утиліта, яка призначена для ..." -- 10 грудня 2018
Radmin VPN 1.0.3524.2 -- "Radmin VPN - безкоштовна і проста у використанні програма для ..." -- 10 грудня 2018
ArsClip 5.27 -- "ArsClip - невелика корисна утиліта для розширення можливостей ..." -- 10 грудня 2018

Допомога hi-tech

Все для чайників і не тільки.

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти всі повідомлення в блозі на сайті.
 • Категорії
  Категорії Відображає список категорій з цього блогу.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Архіви
  Архіви Містить список блогів, які були створені раніше
 • Увійти
  Login Login form
Опублікував Автор: Створено: в Microsoft Office
 • Розмір шрифту: Більший Менший
 • Переглядів: 2558
 • Коментарів: 0
 • Поскаржитись

Microsoft Office 2013

Всім привіт. 6 липня Microsoft представила нову Preview-версію пакету офісних програм Microsoft Office 2013 Preview. Поки цей реліз дещо обмежений. З мов інтерфейсу присутні тільки англійську та іспанську, а також пакет доступний тільки для 32-бітних і 64-бітних систем. У фінальній версії ж обіцяють додати підтримку ARM-процесорів.

Хмара.

Основне нововведення - це інтеграція з хмарним сервісом Office 365. Це спрощує спільну роботу над документами, тепер можна надіслати посилання для ознайомлення з фалом, а також можна запросити приєднатися до редагування. Заходити в додатку офіс тепер потрібно за допомогою облікового запису Microsoft (або по-іншому Windows Live ID), після чого в правому верхньому кутку з'явиться аватар користувача і можливість переключитися на інший обліковий запис. В MS Office 2013 тепер інтегрована Yammer - соц. мережа для бізнесу, яку Microsoft придбала в цьому році. Більш цікавим для користувачів стане те, що Microsoft включила до складу офісу службу Skype. Тепер за допомогою клієнта Microsoft Lync можливо спілкуватися з друзями через Skype.

Інтерфейс.

Поступово продукти Microsoft набувають мінімалістичний інтерфейс. Тепер на черзі MS Office. Новий продукт виглядає мінімалістично і в чомусь прагне до Metro-інтерфейсу. У Office 2013 з'явилося багато анімації; наприклад, при перемиканнях в пунктах меню і при переходах. Всі анімації не надають "загальмованості", а навпаки виконуються досить швидко. Office 2013, як і Windows 8 і Windows RT, оптимізований для використання на сенсорному екрані з'явився навіть спеціальний режим керування Touch Mode, але все ж це не настільки серйозні зміни, яких можна було побоюватися. Desktop-версії це звичайний MS Office з переробленим інтерфейсом і вивчати програму з нуля не потрібно.

Word.

Після завантаження перед нами з'являється початкова сторінка, яка безумовно змінилася в порівнянні з версією 2010. В лівій панелі ми бачимо список недавно відкритих документів, а праворуч показуються шаблони для нових документів. Невелика, але приємна річ це те, що при відкритті документа, який вже редагувався раніше, з'явиться віконце, яке запропонує перейти до місця, на якому документ був закритий в минулий раз.

Простіше стало тепер додавати онлайн відео в документ. Тепер, вибравши в меню Insert пункт Online Video, можна вказати посилання на YouTube і з легкістю, потім змінювати розмір, становище відео і т. д. Текст в цей час автоматично буде підлаштовуватися під оформлення документа. Додалися функції при роботі з PDF файлами. Тепер можна не тільки зберігати роботу в PDF-файл, але і редагувати вже існуючий.

Excel.

Початкова сторінка така ж, як і у Word. З нововведень - це функція Flash Fill, яка аналізує структуру введеної вами інформації і, грунтуючись на цьому, дозволяє заповнити інші комірки даних. Звичайно, як показала практика, ця функція не так вже гладко працює, але ж ніхто і не чекає від програми точного передбачення дій користувача. Ще одне нововведення - це Quick Analysis.

З допомогою цієї функції можна швидко змінити уявлення введених даних. Наприклад, поміняти форматування таблиці, побудувати діаграму, розрахувати дані за формулами і т. д.

PowerPoint.

Початкова сторінка аналогічне двом попереднім додатками. Тепер для комфортного проведення презентацій, на екрані призначений режим Presenter View, який містить інструменти для спрощення демонстрації слайдів. Причому, цей режим видно тільки на екрані, а на проекторі будуть тільки слайди. В PowerPoint 2013 з'явилася можливість вставляти таблиці з Excel без втрати функціональності. Аналогічно функції Word, PowerPoint продовжує читання документа з місця, де користувач закінчив попередній сеанс роботи з ним.

Є й незначні зміни - це можливість встановити фонову музику на час всієї презентації, з'явилася можливість підібрати колір для написів і т. д.

Підсумки.

Поки зарано говорити про перспективи Office 2013, все залежить від умов підписки, від затребуваності хмарного сервісу та інших змін. Буде затребуваний новий Office ринком, або користувачі залишаться на старих версіях - покаже час.

Ваш помошник

Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 13 грудня 2018

Відео дня

Головне на ПК-манія

У Москві почалося зростання цін на послуги інтернет-доступу

Столичні провайдери починають підвищувати ціни на послуги доступу в Інтернет, про що повідомляє ...

Новини інтернету 2018-12-13 19:41:33

НДІ СОКБ запустив у Москві дата-центр SafeDC

Науково-випробувальний інститут систем забезпечення комплексної безпеки (НДІ СОКБ) розгорнув у ...

Software новини 2018-12-13 19:38:32

Xiaomi випустила нові механічні годинники CIGA

Китайська компанія Xiaomi випустила нові стильні механічні годинники під назвою CIGA.Xiaomi CIGA ...

IT новини 2018-12-13 17:13:00

Популярне в помічнику  

Як зареєструватися в Фейсбук? Реєстрація в Facebook
Інтернет
Я зареєструватися на Facebook  в недалекому 2010 році, і до речі, в контактах у мене цілих шість друзів! Чому так мало? Ні, не тому що я поганий друг. Я нормальна людина. Насправді я просто ніколи не був постійним користувачем соціальної мережі Facebook. Я заходжу туди раз в рік і два на великдень, саме тому у мене там практично немає друзів
Оцінити цей запис в блозі:

ТОП-3 блогерів

Петренко Віталій ще не створив свою біографію
Якщо ти хочеш вийти заміж за розумного, красивого ...
Корбут Руслан
139 пост(ів)

Ранні пташки росу п'ють, а пізні — слізки ллють.

 • Prev
 • software
Scroll to top