Софт-line:
The Dude 6.44.3 -- "The Dude - безкоштовна програма, призначена для сканування мереж, ..." -- 24 травня 2019
TraceRouteOK 1.41 -- "TraceRouteOK - утиліта, яка здатна відстежити маршрут переміщення ..." -- 24 травня 2019
Mozilla Firefox Collection 1.2.0.3 -- "Mozilla Firefox Collection - безкоштовна колекція версій популярного ..." -- 24 травня 2019
CurrPorts 2.55 -- "CurrPorts - програма мережевого моніторингу, яка відображає список ..." -- 24 травня 2019
Dropbox 73.4.118 -- "Dropbox - програма для роботи з хмарним сховищем даних, що дозволяє ..." -- 24 травня 2019
ApHeMo 2.14.0.25 -- "ApHeMo - додаток для перевірки стану серверів Apache HTTP Server. Цей ..." -- 24 травня 2019
Soda PDF 3D Reader 11.1.4.1660 -- "Soda PDF 3D Reader - це зручна програма для читання, створення та ..." -- 24 травня 2019
DiskSavvy 11.9.18 -- "DiskSavvy - корисний інструмент для аналізу вільного і зайнятого ..." -- 24 травня 2019
Parkdale 2.99 -- "Parkdale - корисна утиліта для тестування швидкості запису і читання ..." -- 24 травня 2019
Duplicate Cleaner 4.1.2 Free -- "Duplicate Cleaner - безкоштовна програма для пошуку і видалення ..." -- 24 травня 2019

Допомога hi-tech

Все для чайників і не тільки.

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти всі повідомлення в блозі на сайті.
 • Категорії
  Категорії Відображає список категорій з цього блогу.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Архіви
  Архіви Містить список блогів, які були створені раніше
 • Увійти
  Login Login form

Опублікував Автор: Створено: в Microsoft Office
 • Розмір шрифту: Більший Менший
 • Переглядів: 2991
 • Коментарів: 0
 • Поскаржитись

Microsoft Office 2013

Всім привіт. 6 липня Microsoft представила нову Preview-версію пакету офісних програм Microsoft Office 2013 Preview. Поки цей реліз дещо обмежений. З мов інтерфейсу присутні тільки англійську та іспанську, а також пакет доступний тільки для 32-бітних і 64-бітних систем. У фінальній версії ж обіцяють додати підтримку ARM-процесорів.

Хмара.

Основне нововведення - це інтеграція з хмарним сервісом Office 365. Це спрощує спільну роботу над документами, тепер можна надіслати посилання для ознайомлення з фалом, а також можна запросити приєднатися до редагування. Заходити в додатку офіс тепер потрібно за допомогою облікового запису Microsoft (або по-іншому Windows Live ID), після чого в правому верхньому кутку з'явиться аватар користувача і можливість переключитися на інший обліковий запис. В MS Office 2013 тепер інтегрована Yammer - соц. мережа для бізнесу, яку Microsoft придбала в цьому році. Більш цікавим для користувачів стане те, що Microsoft включила до складу офісу службу Skype. Тепер за допомогою клієнта Microsoft Lync можливо спілкуватися з друзями через Skype.

Інтерфейс.

Поступово продукти Microsoft набувають мінімалістичний інтерфейс. Тепер на черзі MS Office. Новий продукт виглядає мінімалістично і в чомусь прагне до Metro-інтерфейсу. У Office 2013 з'явилося багато анімації; наприклад, при перемиканнях в пунктах меню і при переходах. Всі анімації не надають "загальмованості", а навпаки виконуються досить швидко. Office 2013, як і Windows 8 і Windows RT, оптимізований для використання на сенсорному екрані з'явився навіть спеціальний режим керування Touch Mode, але все ж це не настільки серйозні зміни, яких можна було побоюватися. Desktop-версії це звичайний MS Office з переробленим інтерфейсом і вивчати програму з нуля не потрібно.

Word.

Після завантаження перед нами з'являється початкова сторінка, яка безумовно змінилася в порівнянні з версією 2010. В лівій панелі ми бачимо список недавно відкритих документів, а праворуч показуються шаблони для нових документів. Невелика, але приємна річ це те, що при відкритті документа, який вже редагувався раніше, з'явиться віконце, яке запропонує перейти до місця, на якому документ був закритий в минулий раз.

Простіше стало тепер додавати онлайн відео в документ. Тепер, вибравши в меню Insert пункт Online Video, можна вказати посилання на YouTube і з легкістю, потім змінювати розмір, становище відео і т. д. Текст в цей час автоматично буде підлаштовуватися під оформлення документа. Додалися функції при роботі з PDF файлами. Тепер можна не тільки зберігати роботу в PDF-файл, але і редагувати вже існуючий.

Excel.

Початкова сторінка така ж, як і у Word. З нововведень - це функція Flash Fill, яка аналізує структуру введеної вами інформації і, грунтуючись на цьому, дозволяє заповнити інші комірки даних. Звичайно, як показала практика, ця функція не так вже гладко працює, але ж ніхто і не чекає від програми точного передбачення дій користувача. Ще одне нововведення - це Quick Analysis.

З допомогою цієї функції можна швидко змінити уявлення введених даних. Наприклад, поміняти форматування таблиці, побудувати діаграму, розрахувати дані за формулами і т. д.

PowerPoint.

Початкова сторінка аналогічне двом попереднім додатками. Тепер для комфортного проведення презентацій, на екрані призначений режим Presenter View, який містить інструменти для спрощення демонстрації слайдів. Причому, цей режим видно тільки на екрані, а на проекторі будуть тільки слайди. В PowerPoint 2013 з'явилася можливість вставляти таблиці з Excel без втрати функціональності. Аналогічно функції Word, PowerPoint продовжує читання документа з місця, де користувач закінчив попередній сеанс роботи з ним.

Є й незначні зміни - це можливість встановити фонову музику на час всієї презентації, з'явилася можливість підібрати колір для написів і т. д.

Підсумки.

Поки зарано говорити про перспективи Office 2013, все залежить від умов підписки, від затребуваності хмарного сервісу та інших змін. Буде затребуваний новий Office ринком, або користувачі залишаться на старих версіях - покаже час.

Ваш помошник

Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 25 травня 2019

Відео дня

Головне на ПК-манія

«1С» скорочує відставання від SAP на російському ...

Компанія «1С» скорочує відставання від SAP на російському ринку систем планування ресурсів ...

Software новини 2019-05-24 21:06:49

Redmi 7A з процесором Snapdragon 439 і батареєю ...

Бренд Redmi, який належить компанії Xiaomi, тільки що анонсував свій самий доступний смартфон ...

Hard новини 2019-05-24 19:14:24

У HPE впали продажі серверів

Hewlett Packard Enterprise (HPE) завершила другий квартал 2019 фінансового року (тримісячний ...

Hard новини 2019-05-24 19:13:41

Популярне в помічнику  

Як зареєструватися в Фейсбук? Реєстрація в Facebook
Інтернет
Я зареєструватися на Facebook  в недалекому 2010 році, і до речі, в контактах у мене цілих шість друзів! Чому так мало? Ні, не тому що я поганий друг. Я нормальна людина. Насправді я просто ніколи не був постійним користувачем соціальної мережі Facebook. Я заходжу туди раз в рік і два на великдень, саме тому у мене там практично немає друзів
Оцінити цей запис в блозі:

ТОП-3 блогерів

Петренко Віталій ще не створив свою біографію
Войтенко Костя
183 пост(ів)
Войтенко Костя ще не створив свою біографію
Якщо ти хочеш вийти заміж за розумного, красивого ...
 • Prev
 • software
Scroll to top