Софт-line:
Bootable USB Test 1.4.0000 -- "Bootable USB Test - зручний спосіб тестування завантажувального ..." -- 21 червня 2018
Avast Secure Browser 66.2.567.181 -- "Avast Secure Browser - браузер від компанії Avast, який пропонує ..." -- 21 червня 2018
SIP Killer 1.1 -- "SIP Killer - додатки для флуду телефонними дзвінками. Варіантів ..." -- 20 червня 2018
TSR Watermark Image 3.5.8.6 -- "TSR Watermark Image - безкоштовна програма, завдяки якій користувач ..." -- 20 червня 2018
LastPass 4.1.55 -- "LastPass - зручний інструмент, що дозволяє зберігати паролі і логіни, ..." -- 20 червня 2018
uGet Youtube Downloader 2.1.1 -- "uGet Youtube Downloader - невелика безкоштовна програма для ..." -- 20 червня 2018
FSS Google Books Downloader 1.9.0.6 -- "FSS Google Books Downloader - безкоштовна і проста у використанні ..." -- 19 червня 2018
Agisoft PhotoScan 1.4.1 -- "Agisoft PhotoScan - потужний графічний інструмент для створення ..." -- 19 червня 2018
TrueConf Server 4.3.7 -- "TrueConf Server - універсальний програмний сервер ..." -- 19 червня 2018
KoolMoves 9.8.2 -- "KoolMoves - програма для створення web-анімації з використанням ..." -- 19 червня 2018

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 42

Розділи програмSpark Security Browser - хромоподобный web-браузер, який орієнтований в першу чергу на безпечний і комфортний серфінг в мережі Інтернет. Крім стандартних опцій, присутніх у всіх браузерів (менеджер закладок, мультивкладочность, управління завантаженнями, налаштування стартової сторінки, анонімний режим тощо), тут реалізовано кілька цікавих вбудованих інструментів, що дозволяють більш продуктивно користуватися ресурсами Інтернету.

Відразу хотілося б відзначити функцію Security Center (значок ліворуч від щита URL-адреси), який захищає від шахрайських і шкідливих сайтів, завантажених небезпечних файлів, показує інформацію про заблоковані рекламних модулях, а також містить елементи налаштування браузерною захисту, онлайн шопінгу і запису.

Крім цього, в Spark Security Browser впроваджений за замовчуванням плагін Adblock Plus, який ріже рекламу, але при цьому має гнучкі налаштування для показу ненав'язливих корисних оголошень.

Дуже до речі буде опція завантаження відео з найпопулярніших сайтів, таких як YouTube, Vimeo, Facebook і ін. тобто тепер немає необхідності використовувати сторонні розширення і програми для скачування вподобаного відео: кнопка збереження стає доступною як тільки Ви перейдете на сайт з відеороликами - просто виберіть місце і формат збереження.

А ще є вбудований торрент-клієнт, який здатний перехопити всі torrent - і magnet-посилання, безпечно закачавши будь-який контент з безлічі таких файлообмінних ресурсів. Всі налаштування цього модуля теж у Ваших руках: швидкість, кількість одночасних завантажень, місце зберігання і т. д.

Але і це ще не все. Якщо Ви стикаєтеся з необхідністю захоплення зображення з екрану монітора при роботі в браузері, то Spark Security Browser містить спеціальний інструмент для створення скріншотів з можливістю захоплення виділеної області браузера, всієї сторінки і будь-якого додатка на ПК (вікно браузера ховається).

Що стосується пошукових систем, то тут доступні Google, Yahoo і Bing користуйтеся тією, яка більш зручна. В довершення варто вказати, що браузер має кілька стилів візуального оформлення, що робить використання цього браузера не тільки безпечним і продуктивним, але і приємним.

 

Spark Security Browser:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

Головне на ПК-манія

Instagram користується більше мільярда людей!

Графічна соціальна мережа Instagram швидко завойовує популярність у користувачів по всьому світу. ...

Новини інтернету 2018-06-21 17:21:00

Huawei випустить процесор HiSilicon Kirin 1020 для смартфонів 5G

Компанія Huawei постійно працює на перспективу, особливо що стосується baseband-процесорів і чіпів ...

Hard новини 2018-06-21 15:57:17

Хмарна виручка Oracle досягла $1,7 млрд

Компанія Oracle, яку Bloomberg називає другим за величиною в світі виробником програмного ...

Software новини 2018-06-21 13:45:19

  • Prev
  • software
Scroll to top