Софт-line:
iRedSoft Image Resizer 5.43 -- "iRedSoft Image Resizer - програма для обробки колекцій цифрових ..." -- 19 вересня 2018
NonCompressibleFiles 2.83 -- "NonCompressibleFiles - невелика безкоштовна програма, яка дозволяє ..." -- 18 вересня 2018
SigmaCAD 1.1.0.646 -- "SigmaCAD - додаток яке призначене для виконання стандартних обчислень ..." -- 17 вересня 2018
VMware OS Optimization Tool b1094 -- "VMware OS Оптимізація Tool - безкоштовна програма для оптимізації ..." -- 15 вересня 2018
Movavi СлайдШОУ 4.2.0 -- "Movavi СлайдШОУ - проста і зручна у використанні програма, що ..." -- 13 вересня 2018
Steganos Safe 20.0.0 Rev 12366 -- "Steganos Safe - програма, яка дозволяє надійно захистити ..." -- 13 вересня 2018
ASAP Utilities 7.4 -- "ASAP Utilities - це, мабуть, одна з найпопулярніших надбудови MS ..." -- 13 вересня 2018
ReIcon 1.8 -- "ReIcon - не вимагає установки утиліта для управління іконками ..." -- 13 вересня 2018
Advanced TIFF Editor 4.18.6.25 -- "Advanced TIFF Editor - потужний переглядач і редактор для файлів ..." -- 13 вересня 2018
SysExporter 1.76 -- "SysExporter - проста утиліта для витягання даних з сторонніх ..." -- 12 вересня 2018

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 67

Розділи програмSpark Security Browser - хромоподобный web-браузер, який орієнтований в першу чергу на безпечний і комфортний серфінг в мережі Інтернет. Крім стандартних опцій, присутніх у всіх браузерів (менеджер закладок, мультивкладочность, управління завантаженнями, налаштування стартової сторінки, анонімний режим тощо), тут реалізовано кілька цікавих вбудованих інструментів, що дозволяють більш продуктивно користуватися ресурсами Інтернету.

Відразу хотілося б відзначити функцію Security Center (значок ліворуч від щита URL-адреси), який захищає від шахрайських і шкідливих сайтів, завантажених небезпечних файлів, показує інформацію про заблоковані рекламних модулях, а також містить елементи налаштування браузерною захисту, онлайн шопінгу і запису.

Крім цього, в Spark Security Browser впроваджений за замовчуванням плагін Adblock Plus, який ріже рекламу, але при цьому має гнучкі налаштування для показу ненав'язливих корисних оголошень.

Дуже до речі буде опція завантаження відео з найпопулярніших сайтів, таких як YouTube, Vimeo, Facebook і ін. тобто тепер немає необхідності використовувати сторонні розширення і програми для скачування вподобаного відео: кнопка збереження стає доступною як тільки Ви перейдете на сайт з відеороликами - просто виберіть місце і формат збереження.

А ще є вбудований торрент-клієнт, який здатний перехопити всі torrent - і magnet-посилання, безпечно закачавши будь-який контент з безлічі таких файлообмінних ресурсів. Всі налаштування цього модуля теж у Ваших руках: швидкість, кількість одночасних завантажень, місце зберігання і т. д.

Але і це ще не все. Якщо Ви стикаєтеся з необхідністю захоплення зображення з екрану монітора при роботі в браузері, то Spark Security Browser містить спеціальний інструмент для створення скріншотів з можливістю захоплення виділеної області браузера, всієї сторінки і будь-якого додатка на ПК (вікно браузера ховається).

Що стосується пошукових систем, то тут доступні Google, Yahoo і Bing користуйтеся тією, яка більш зручна. В довершення варто вказати, що браузер має кілька стилів візуального оформлення, що робить використання цього браузера не тільки безпечним і продуктивним, але і приємним.

 

Spark Security Browser:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

Головне на ПК-манія

Кількість кіберзагроз у сегменті Інтернету речей стрімко зростає

Дослідження, проведене «Лабораторією Касперського», говорить про те, що мережеві зловмисники все ...

Новини інтернету 2018-09-18 17:34:11

Дата-центри втричі збільшили частку доходів від хмарних сервісів в Росії

Оператори комерційних центрів зберігання і обробки даних в Росії заробили на надання хмарних ...

Hard новини 2018-09-18 17:33:37

«Інформзахист» залучила до співпраці блокчейн-компанію Bitfury

Російський системний інтегратор в області інформаційної безпеки «Інформзахист» оголосив про ...

Software новини 2018-09-18 16:27:09

  • Prev
  • software
Scroll to top