Софт-line:
AVS Audio Editor 9.1.1.537 -- "AVS Audio Editor - легка у використанні програма для створення, ..." -- 18 липня 2019
AVS Media Player 5.1.1.134 -- "AVS Media Player - повнофункціональний програмний медіаплеєр, що має ..." -- 18 липня 2019
BootRacer 7.80 Ukr -- "BootRacer - невелика утиліта, яка дозволяє автоматично перевіряти ..." -- 18 липня 2019
MediaInfo 19.07 -- "MediaInfo - дозволяє отримувати технічні дані і теги з відео - або ..." -- 17 липня 2019
DiskBoss 10.6.18 -- "DiskBoss - відмінне додаток, що дозволяє здійснювати повний контроль ..." -- 17 липня 2019
Гість 19.7.16 -- "Гість - програма автоматизації портьє, адміністратора готелю і друку ..." -- 17 липня 2019
Geekbench 4.4.0 -- "Geekbench - крос-платформенний еталонний тест для вимірювання ..." -- 17 липня 2019
Alternate File Shredder 2.350 -- "Alternate File Shredder - простенький знищувач файлів, після чого ..." -- 17 липня 2019
RamMap 1.52 -- "RamMap - невелика системна утиліта для оцінки використання ..." -- 17 липня 2019
OkTools 4.2.2 -- "OkTools - корисне розширення для популярної соціальної мережі ..." -- 16 липня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 21

Розділи програмSlimjet - чергова розробка web-браузера на основі Chromium. Як запевняють розробники, цей браузер відрізняється від йому подібних швидкою швидкістю відкриття сторінок і стабільною роботою. Повністю настроюється на індивідуальні особливості кожного користувача, тут велика увага приділяється конфіденційності використання інтернету, а вбудовані опції та можливості дозволять комфортно користуватися багатьма функціями без додаткової установки плагінів і розширень.

Є тут і зручний заповнювач форм і менеджер паролів, проведена інтеграція з Facebook, присутній простенький фоторедактор (можна використовувати деякі фотоефекти і рамки для обробки фото), а функція Photo Upload автоматично стискає прикріплені картинки, що збільшує швидкість їх завантаження до 20 разів, винесений в окремий гаджет прогноз погоди у Вашому регіоні. Багатьом користувачам сподобається і стане в нагоді можливість скачати онлайн потокове відео на свій локальний диск в різному якості і формат для подальшого використання. Крім того, при необхідності, можна ще й витягти mp3-доріжку з відеофайлу. Якщо відвідуєте який-небудь сайт іноземною мовою і є проблеми з розумінням тексту, то як не можна до речі буде вбудований перекладач, який переведе окремі слова, фрази і цілі тексти між двома зазначеними мовами.

Більше того, тут вже вбудована автоматична захист від фішингу та шкідливих програм, що вбереже від небажаних наслідків серфінгу в світовій павутині. Цей браузер використовує движок Blink, і якщо все-таки якогось розширення Вам не вистачає, то з магазину додатків для Chrome можна встановити будь-яке потрібне, оскільки ці браузери повністю сумісні.

Одним словом, використовуючи Slimjet, Ви отримуєте всі переваги Google Chrome з можливістю додаткових зручних налаштувань і корисних функцій.

Що нового в Slimjet 23.0.3.0?
  • Виправлені помилки
СКАЧАТИ ПРОГРАМУ >>>

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top