Софт-line:
M8 Free Clipboard 30.10 -- "M8 Free Clipboard - інструмент для зручної роботи з буфером обміну, ..." -- 22 жовтня 2019
Wise Force Deleter 1.51.52 -- "Wise Force Deleter - утиліта для видалення будь-якого файлу на Вашому ..." -- 22 жовтня 2019
Giada 0.15.4 -- "Giada - невелика портативна многотрековая аудиостудия з відкритим ..." -- 22 жовтня 2019
AirDroid 3.6.6.0 -- "AirDroid - програма для повноцінного управління Вашим ..." -- 22 жовтня 2019
File & Image Uploader 7.9.0 -- "File & Image Uploader - програма для завантаження файлів на ..." -- 22 жовтня 2019
Записна книжка 0.5.1 -- "Записна книжка (Notebook) - додаток для ведення записів, текстів, ..." -- 22 жовтня 2019
Directory Monitor 2.13.1.1 -- "Directory Monitor - програма для моніторингу обраних папок на ..." -- 22 жовтня 2019
Генератор відгуків 2.0 -- "Генератор відгуків - примітивний генератор створення відгуків ..." -- 22 жовтня 2019
TV Player Classic 7.2.5 -- "TV Player Classic - безкоштовна програма для перегляду і запису ..." -- 21 жовтня 2019
7 Taskbar Tweaker 5.8 -- "7 Taskbar Tweaker - невелика безкоштовна утиліта, що представляє ..." -- 21 жовтня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 19
Балів: 139

Розділи програмSlimjet - чергова розробка web-браузера на основі Chromium. Як запевняють розробники, цей браузер відрізняється від йому подібних швидкою швидкістю відкриття сторінок і стабільною роботою. Повністю настроюється на індивідуальні особливості кожного користувача, тут велика увага приділяється конфіденційності використання інтернету, а вбудовані опції та можливості дозволять комфортно користуватися багатьма функціями без додаткової установки плагінів і розширень.

Є тут і зручний заповнювач форм і менеджер паролів, проведена інтеграція з Facebook, присутній простенький фоторедактор (можна використовувати деякі фотоефекти і рамки для обробки фото), а функція Photo Upload автоматично стискає прикріплені картинки, що збільшує швидкість їх завантаження до 20 разів, винесений в окремий гаджет прогноз погоди у Вашому регіоні. Багатьом користувачам сподобається і стане в нагоді можливість скачати онлайн потокове відео на свій локальний диск в різному якості і формат для подальшого використання. Крім того, при необхідності, можна ще й витягти mp3-доріжку з відеофайлу. Якщо відвідуєте який-небудь сайт іноземною мовою і є проблеми з розумінням тексту, то як не можна до речі буде вбудований перекладач, який переведе окремі слова, фрази і цілі тексти між двома зазначеними мовами.

Більше того, тут вже вбудована автоматична захист від фішингу та шкідливих програм, що вбереже від небажаних наслідків серфінгу в світовій павутині. Цей браузер використовує движок Blink, і якщо все-таки якогось розширення Вам не вистачає, то з магазину додатків для Chrome можна встановити будь-яке потрібне, оскільки ці браузери повністю сумісні.

Одним словом, використовуючи Slimjet, Ви отримуєте всі переваги Google Chrome з можливістю додаткових зручних налаштувань і корисних функцій.

Що нового в Slimjet 23.0.3.0?
  • Виправлені помилки
СКАЧАТИ ПРОГРАМУ >>>

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top