Софт-line:
Wireshark 3.0.2 -- "Wireshark - безкоштовний сніффер призначений для аналізу трафіку ..." -- 25 травня 2019
The Dude 6.44.3 -- "The Dude - безкоштовна програма, призначена для сканування мереж, ..." -- 24 травня 2019
TraceRouteOK 1.41 -- "TraceRouteOK - утиліта, яка здатна відстежити маршрут переміщення ..." -- 24 травня 2019
Mozilla Firefox Collection 1.2.0.3 -- "Mozilla Firefox Collection - безкоштовна колекція версій популярного ..." -- 24 травня 2019
CurrPorts 2.55 -- "CurrPorts - програма мережевого моніторингу, яка відображає список ..." -- 24 травня 2019
Dropbox 73.4.118 -- "Dropbox - програма для роботи з хмарним сховищем даних, що дозволяє ..." -- 24 травня 2019
ApHeMo 2.14.0.25 -- "ApHeMo - додаток для перевірки стану серверів Apache HTTP Server. Цей ..." -- 24 травня 2019
Soda PDF 3D Reader 11.1.4.1660 -- "Soda PDF 3D Reader - це зручна програма для читання, створення та ..." -- 24 травня 2019
DiskSavvy 11.9.18 -- "DiskSavvy - корисний інструмент для аналізу вільного і зайнятого ..." -- 24 травня 2019
Parkdale 2.99 -- "Parkdale - корисна утиліта для тестування швидкості запису і читання ..." -- 24 травня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 37
Балів: 65
Балів: 155

Розділи програмShareByLink - безкоштовна програма для обміну довільними файлами через інтернет. В даний час існує безліч сервісів і служб для передачі різних даних іншим користувачам, але найчастіше для цього потрібно проходити якусь реєстрацію і мати клієнт однієї і тієї ж програми як на стороні відправника, так і одержувача. А от якщо вам потрібно швидко поділитися файлом не з конкретним користувачем, а розмістити його у вигляді посилання на форумі, блозі або передати другові, з яким ви не зареєстровані в одній мережі, то для цього зручно скористатися саме цим додатком.

Принцип роботи програми полягає в завантаженні файлів на файлообмінний сервер http://iqu.ca, звідки потім і відбувається роздача. Якщо у вас є свій сервер, програма дозволяє налаштувати його для обміну даними (розділ "Expert Settings").

Користуватися ShareByLink дуже просто. Після установки додайте файли для відправки: підтримується як звичайний спосіб через Провідник, так і перетягування (drag-n-drop). Після цього залишиться натиснути кнопку "Upload&Make Link" і дочекатися завантаження даних. Ось власне і все - перед вами буде посилання на завантажені дані, що скопійована в буфер обміну. Відправивши таку посилання одному по e-mail, через сервіс обміну миттєвими повідомленнями, SMS або розмістивши на загальнодоступному ресурсі, будь-який користувач зможе завантажити файли на свій ПК через браузер. Ця посилання доступна для скачування протягом 30 днів.

Для зручності реалізована інтеграція інструменту в Windows Explorer: клацніть правою кнопкою мишки на файлі або папці і виберіть пункт завантаження через ShareByLink.

 

ShareByLink:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top