Софт-line:
Workrave 1.10.43 -- "Workrave - корисний додаток, призначене для збереження здоров'я ..." -- 04 червня 2020
LightBulb 2.1 -- "LightBulb - додаток, який знижує напругу очей, вироблене при погляді ..." -- 04 червня 2020
HandyCache RC4 1.0.0.885 -- "HandyCache - проксі-сервер для роздачі інтернету в локальній мережі ..." -- 30 травня 2020
Помічник дурня 3.7.7.3 -- "Помічник дурня - граючи в "дурня", ви зазначаєте карти, свої, чужі, ..." -- 29 травня 2020
Гамблер 3.46 RC (3.46.1.9) -- "Gambler - клієнт для ігрового сервера www.gambler.ru.Дозволяє грати і ..." -- 26 травня 2020
Microsoft Visual C++ Redistributable 2015-2019 ... -- "Microsoft Visual C++ Redistributable - пакет, що встановлює ..." -- 21 травня 2020
NeoAxis Engine 2020.2.1 -- "NeoAxis 3D Engine - потужна універсальна середовище для розробки ..." -- 21 травня 2020
Resonic Player 0.9.3.1806 -- "Resonic Player - досить шустрий аудіо програвач, який може ..." -- 21 травня 2020
ChrisPC Anonymous Proxy 8.15 Free -- "ChrisPC Anonymous Proxy - безкоштовний анонімайзер, який забезпечує ..." -- 20 травня 2020
Music Maker 28.0.2.43 -- "Music Maker - потужна програма для створення музики, який дозволяє ..." -- 14 травня 2020

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 8
Балів: 573
Балів: 573

Розділи програмMumble - досить зручне і просунуте рішення для організації голосового спілкування в мережі з використанням VoIP-технології. Основне застосування цієї програми - це групове спілкування в онлайн іграх між учасниками однієї команди. Однак у більш широкому сенсі Mumble можна використовувати для будь-яких типів спілкування в одній серверній комірці - на роботі, з друзями, проводити конференції і т. д.

Програма має досить гнучкі і тонкі налаштування параметрів звуку, що дає можливість одержати високу якість аудиозвучания: видаляються шуми, поліпшується чистота звуку, придушуються сторонні включення і ін.

Окремо виділяється особлива технологія позиціонування звуку, коли звучання голосів інших користувачів стає залежним від їх розташування в грі, дозволяючи на слух визначати поточну ситуацію на ігровій карті. Саме ця особливість зробила Mumble надзвичайно популярною саме в геймерському середовищі.

Зручно виконаний інтерфейс Mumble, де Ви буквально в один клік зможете "заглушити себе" (вимкнути мікрофон) і "зробити німим" (відключити голоси інших користувачів). Крім голосового спілкування присутній і текстовий формат обміну інформацією, при цьому функція "Текст-в-Мова" дозволить почути все, що Ви написали, іншим учасникам - дуже зручно і ефективно.

Для налаштування спілкування в групі знадобиться як серверна, так і клієнтська частина (входять до складу інсталятора Mumble). Один з користувачів створює сервер, до якого інші підключаються з використанням клієнта. Всі повідомлення між сервером і клієнтом шифруються 256-бітовим ключем, так що безпека персональних даних забезпечена на досить таки високому рівні.

Наприкінці хотілося б зазначити, що після установки Mumble Вам стануть доступні для спілкування відкриті безкоштовні сервера з усього світу: підключайтеся, спілкуйтеся, діліться цікавою інформацією, заводьте нових друзів і розширюйте свій кругозір.

СКАЧАТИ ПРОГРАМУ >>>

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top