Софт-line:
UEStudio 19.10 -- "UEStudio - сучасна інтегрована середовище розробки з потужним ..." -- 16 жовтня 2019
Any Video Converter Free 6.3.4 -- "Any Video Converter Free - безкоштовна і проста у використанні ..." -- 16 жовтня 2019
Hard Disk Sentinel 5.50 -- "Hard Disk Sentinel - програма для моніторингу і контролю стану ..." -- 16 жовтня 2019
Fax Voip Windows Fax Service Provider 3.1.1 -- "Fax Voip Windows Fax Service Provider - додаток дозволяє Microsoft ..." -- 16 жовтня 2019
Media Player Morpher 6.2.1 -- "Media Player Morpher - зручний у використанні мультимедійний ..." -- 16 жовтня 2019
Ashampoo ZIP Pro 3 3.0.26 -- "Ashampoo ZIP Pro – справжній комплекс для стиснення, розпакування, ..." -- 16 жовтня 2019
Bandicut 3.1.5.511 -- "Bandicut Video Cutter - досить якісний і функціональний редактор, що ..." -- 16 жовтня 2019
FileTypesMan 1.86 -- "FileTypesMan - невелика безкоштовна утиліта, яка відображає список ..." -- 15 жовтня 2019
AV Voizgame 6.0.71 -- "AV Voizgame - утиліта, яка змінює голос в реальному часі і дозволяє ..." -- 14 жовтня 2019
PUBG Lite 1.0.0.7 beta -- "PUBG Lite - безкоштовна полегшена версія мегапопулярного в жанрі ..." -- 11 жовтня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 25

Розділи програмMumble - досить зручне і просунуте рішення для організації голосового спілкування в мережі з використанням VoIP-технології. Основне застосування цієї програми - це групове спілкування в онлайн іграх між учасниками однієї команди. Однак у більш широкому сенсі Mumble можна використовувати для будь-яких типів спілкування в одній серверній комірці - на роботі, з друзями, проводити конференції і т. д.

Програма має досить гнучкі і тонкі налаштування параметрів звуку, що дає можливість одержати високу якість аудиозвучания: видаляються шуми, поліпшується чистота звуку, придушуються сторонні включення і ін.

Окремо виділяється особлива технологія позиціонування звуку, коли звучання голосів інших користувачів стає залежним від їх розташування в грі, дозволяючи на слух визначати поточну ситуацію на ігровій карті. Саме ця особливість зробила Mumble надзвичайно популярною саме в геймерському середовищі.

Зручно виконаний інтерфейс Mumble, де Ви буквально в один клік зможете "заглушити себе" (вимкнути мікрофон) і "зробити німим" (відключити голоси інших користувачів). Крім голосового спілкування присутній і текстовий формат обміну інформацією, при цьому функція "Текст-в-Мова" дозволить почути все, що Ви написали, іншим учасникам - дуже зручно і ефективно.

Для налаштування спілкування в групі знадобиться як серверна, так і клієнтська частина (входять до складу інсталятора Mumble). Один з користувачів створює сервер, до якого інші підключаються з використанням клієнта. Всі повідомлення між сервером і клієнтом шифруються 256-бітовим ключем, так що безпека персональних даних забезпечена на досить таки високому рівні.

Наприкінці хотілося б зазначити, що після установки Mumble Вам стануть доступні для спілкування відкриті безкоштовні сервера з усього світу: підключайтеся, спілкуйтеся, діліться цікавою інформацією, заводьте нових друзів і розширюйте свій кругозір.

СКАЧАТИ ПРОГРАМУ >>>

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top