Софт-line:
FPS Monitor 5245 -- "FPS Monitor - це програма для виводу на екран FPS і різних сенсорів ..." -- 09 липня 2020
WorldWide Telescope 5.5.03 -- "WorldWide Telescope - унікальна програма від корпорації Microsoft, що ..." -- 04 липня 2020
Win Toolkit 1.7.0.15 -- "Win Toolkit (Windows 7 Toolkit) - безкоштовна утиліта, за допомогою ..." -- 04 липня 2020
Chris-PC Game Booster 5.06.30 -- "Chris-PC Game Booster - корисна утиліта для оптимізації ПК на ..." -- 01 липня 2020
Vidmore Player 1.0.6 -- "Vidmore Player - потужний мультимедійний програвач, за допомогою ..." -- 22 червня 2020
Dobble (Дуплет) - отличная игра на реакцию -- " Вспомните один из своих утренников в детском саду или начальной ..." -- 19 червня 2020
Java Runtime Environment 8.0.251 -- "Java Runtime Environment (JRE) - програмне забезпечення необхідне для ..." -- 19 червня 2020
Volume2 1.1.5.404 / 1.1.6.423 beta -- "Volume2 - дуже зручна програма, яка дає користувачеві можливість ..." -- 19 червня 2020
KDevelop 5.5.0 -- "KDevelop - потужна інтегрована середовище розробки для C, C++, ..." -- 19 червня 2020
Workrave 1.10.43 -- "Workrave - корисний додаток, призначене для збереження здоров'я ..." -- 04 червня 2020

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 39

Розділи програмIceWarp Server - багатофункціональний і простий в адмініструванні комунікаційний сервер, що включає в себе Поштовий Сервер, подвійну Антиспам & Антивірус захист Сервера Групової роботи, Сервер Миттєвих повідомлень, Сервер VoIP телефонії, ВебКлиент і мобільний доступ.

Можливості IceWarp:

 • IceWarp Поштовий Сервер, що підтримує SMTP, POP & IMAP стандарти і працює зі всіма відомими email клієнтами і службами на ринку. За замовчуванням, всі служби використовують SSL/TLS шифрування, підтримка різних видів розгортання від одного сервера для малого бізнесу до мульти серверів з розподілом навантаження обслуговують тисячі користувачів.
 • Всі вхідні і вихідні повідомлення можуть архівувати, як на стороні клієнта, так і на стороні сервера. Отримати доступ до архіву повідомлень користувач може за допомогою ВебКлиента або email клієнта підключеного по IMAP, повідомлення знаходяться в Архіві не можуть бути змінені.
 • VoIP сервер заснований на протоколі SIP дозволяє користувачам здійснювати дзвінки з програмних телефонів, бездротових Wi-Fi телефонів, Ethernet телефонів і д. р. Виклик може бути здійснено з будь адресної книги Outlook, WebMail, або IM.
 • Управління Вкладеннями-IceWarp пропонує функцію SmartAttach, яка допомагає поліпшити керування системними ресурсами і знизити навантаження. Вкладення автоматично витягуються з листів і переносяться в групові папки для зберігання.
 • Просте управління сервером.
 • Служба Каталогу дозволяє серверу IceWarp регулярно синхронізуватися зі службою Active Directory. Будь-які зміни а AD будуть негайно відображені в сервері IceWarp.
 • Має вбудовану систему перенесення акаунтів і пошти з будь-якого поштового сервера.
 • За підтримки відкритих стандартів користувачі можуть намічати і керувати подіями і ресурсами компанії. Підтримувані стандарти Internet Calendars, Free/Busy lookup, & iMIP для Outlook сумісний з запрошеннями. Так само користувачі можуть керувати Контактами, Завданнями, Журналами, синхронізувати дані з Outlook, IceWarp Десктоп клієнтом і мобільними пристроями.
 • За допомогою гнучких прав включаючи Читання, Запис, Редагування, Видалення користувачі можуть розділяти доступ до Пошти, Файлів, Завдань, Контактів, Календарів, Нотаток.
 • Через Спільні папки Групові дані можуть бути розділені між всією організацією, серед груп або користувачів. Так само, кожен користувач може керувати особистою контактною інформацією.
 • Доступ до пошти, календарів, контактів і інших завдань з будь-якого місця з робочого комп'ютера, вебпочта, мобільні пристрої.
 • Синхронізація з мобільними пристроями, підтримка SyncML, SyncML Push, Active sync.
 • Має вбудований брандмауер і дозволяє користувачам легко зашифрувати повідомлення за допомогою процесу шифрування на стороні сервера. Для всіх сервісів сервера використовується шифрування SSL/TLS 128-bit. Сервер включає додаткові функції захисту, запобігання вторгнень, захист від захоплення пароля, anti-bombing, anti-spoofing.

Що нового в IceWarp Server 11.0.1.2?

 • Підтримуються ОС Windows, Linux (Debian, Ubuntu).
 • Новий інтерфейс Веб-клієнта і онлайн-конференцій.
 • Дрібні поліпшення і виправлення помилок.

IceWarp Server 11.0.1.2.exe СКАЧАТИ > > >


 

ТОП Software 

 • Prev
 • software
Scroll to top