Софт-line:
Offline Explorer Enterprise 7.7.4642 -- "Offline Explorer Enterprise - програма призначена для швидкої і ..." -- 11 листопада 2019
Voxal Voice Changer 4.02 -- "Voxal Voice Changer - програма з допомогою якої можна змінювати ..." -- 11 листопада 2019
HandBrake 1.3.0 -- "HandBrake - безкоштовний відео конвертер з відкритим вихідним кодом, ..." -- 11 листопада 2019
Offline Explorer 7.7.4642 -- "Offline Explorer - одна з найбільш потужних програм, що дозволяють ..." -- 11 листопада 2019
NetSetMan 4.7.2 -- "NetSetMan - безкоштовна і зручна для повсякденного використання ..." -- 11 листопада 2019
Dicter 3.82 -- "Dicter - безкоштовний онлайн перекладач, який дозволяє переводити ..." -- 11 листопада 2019
MediaCoder 0.8.55.5938 / 0.8.59 -- "MediaCoder - Програма дозволяє підвищити компресію відео і аудіо з ..." -- 11 листопада 2019
DBFShow 0.117 -- "DBFShow - невелика програма для перегляду і редагування файлів DBF ..." -- 11 листопада 2019
Offline Explorer Pro 7.7.4642 -- "Offline Explorer Pro - одна з найбільш потужних програм, що ..." -- 11 листопада 2019
Таймер вимкнення 2.9 -- "Таймер вимкнення - проста і безкоштовна програма, за допомогою якої ..." -- 11 листопада 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 176

Розділи програмAirDroid - програма для повноцінного управління Вашим Android-пристроєм прямо з настільного комп'ютера Windows. Звичайно, для повноцінного зв'язку ПК з мобільним девайсом на основі гугловський операційки необхідно встановити даний клієнт не тільки на десктопний комп'ютер, але і на сам гаджет з Android.

Доступні опції та функціонал дійсно досить цікаві і різноманітні. AirDroid дозволяє відповідати на вхідні дзвінки і робити вихідні, читати SMS-ки і друкувати відповіді на них, редагувати список контактів, робити резервні копії важливих даних, керувати встановленими додатками і багато іншого. А якщо Ви кудись засунули телефон вдома і не можете його знайти, то відправивши команду подачі звукового сигналу, зможете без виснажливого пошуку знайти свій девайс.

Природно, AirDroid допоможе і передачу файлів з ПК на Android, так і в зворотному напрямку. При цьому Вам не знадобляться додаткові дроти, кабелі або якісь складні дії. Ще варто виділити опцію "дзеркала": на дисплеї комп'ютера буде відображатися екран смартфона або планшета, даючи можливість віддаленого управління ним.

Крім цього, тут Ви знайдете деякі додаткові корисні інструменти: файловий менеджер, утиліта вивільнення оперативної пам'яті, створення точки доступу Wi-Fi і багато іншого.

Для використання сервісу AirDroid потрібно пройти просту реєстрацію - вказати логін, адресу електронної пошти та пароль. Щоб ПК і мобільний пристрій заробили у зв'язці, на Android потрібно ввести ці ж дані. Зручно, що до одного комп'ютера доступна прив'язка відразу декількох гаджетів.

В цілому, AirDroid дуже корисний інструмент, який дозволяє Вам комфортно працювати з Вашим Android-пристроєм не відволікаючись від поточних справ за ПК.

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top