Софт-line:
CPU-Z 1.89 -- "CPU-Z - утиліта, яка надасть вам саму детальну інформацію про ..." -- 26 травня 2019
PrivalSystems 77.05.01.22 -- "PrivalSystems - програма призначена для конфіденційного зв'язку між ..." -- 26 травня 2019
6.2.3 MEmu -- "MEmu - один з найкращих емуляторів операційної системи Android, який ..." -- 26 травня 2019
4K Video Downloader 4.7.2.2732 -- "4K Video Downloader - програма для завантаження відео, аудіо і ..." -- 26 травня 2019
TrayStatus 4.0 -- "TrayStatus - невелика утиліта для індикації в системному треї ..." -- 26 травня 2019
PDF Splitter 5.2.0.67 -- "PDF Splitter - корисна програма, за допомогою якої можна як ..." -- 26 травня 2019
8GadgetPack 29.0 -- "8GadgetPack - інструмент для встановлення та використання набору ..." -- 26 травня 2019
Unreal Commander 3.57 build 1417 -- "Unreal Commander - безкоштовний і потужний двохпанельний файловий ..." -- 26 травня 2019
ProxyChecker 8.2.0.40 -- "ProxyCheker - це програма для виявлення самого швидкого ..." -- 26 травня 2019
ClipboardFusion 5.6 -- "ClipboardFusion - утиліта для налаштування і зручної роботи з буфером ..." -- 25 травня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 161

Розділи програм10-Страйк: Облік Трафіку - програма для обліку мережевого трафіку на комп'ютерах, комутаторах, серверах і інших пристроях, підключених до локальної мережі або Інтернет. Дозволяє з одного робочого місця вести моніторинг обсягів споживаного трафіку (вхідного і вихідного) на комп'ютерах мережі. Постійно здійснює збір статистики по вхідного, вихідного трафіку, і відображає динаміку зміни швидкості передачі даних у вигляді графіків і таблиць, які можуть переглядати в реальному часі. Реалізована у вигляді служби і може бути встановлена на сервері для обліку трафіку в мережі, накопичення статистики та видачі сповіщень у фоновому режимі цілодобово.

Можливості програми:

  • Аналіз споживання трафіку користувачами. Ви можете проаналізувати графіки витрати трафіку в мережі і виявити комп'ютери, які споживають найбільше трафіку, а також проаналізувати адреси в Інтернет, з якими йде найбільш інтенсивний обмін даними (при використанні сенсорів типу "Аналіз мережевих пакетів").
  • Налаштування оповіщення і запуск певних дій (видача повідомлення на екран, звуковий сигнал, відправка SMS і e-mail повідомлень, запис в лог-файл програми або в Event Log системи, запуск програми, завершення роботи комп'ютерів, перезапуск служб тощо) при перевищенні критичних значень швидкості або обсягу трафіку яким-небудь хостом.
  • Широкі можливості формування звітності та перегляду статистики у вигляді графіків і зведених таблиць. Висновок графіків швидкості вхідного і вихідного трафіку комп'ютерів і мережевих пристроїв на екран в режимі реального часу.
Що нового в 10-Страйк: Облік Трафіку 3.5?
  • Повністю змінений зовнішній вигляд головного вікна. Ми постаралися максимально спростити інтерфейс програми. Тепер всі графіки і статистика виводиться на одному екрані, без необхідності перемикання вкладок.
  • Додано зведений звіт з топ-5 споживачів трафіку і веб-сайтів.
  • Зроблено 2 режими роботи програми: звичайний і спрощений, який підійде тим користувачам, які хочуть вважати тільки трафік свого комп'ютера.
  • Виправлені виявлені помилки.
 

10-Страйк: Облік Трафіку:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top