Софт-line:
Chris-PC Game Booster 5.06.30 -- "Chris-PC Game Booster - корисна утиліта для оптимізації ПК на ..." -- 01 липня 2020
Vidmore Player 1.0.6 -- "Vidmore Player - потужний мультимедійний програвач, за допомогою ..." -- 22 червня 2020
Dobble (Дуплет) - отличная игра на реакцию -- " Вспомните один из своих утренников в детском саду или начальной ..." -- 19 червня 2020
Java Runtime Environment 8.0.251 -- "Java Runtime Environment (JRE) - програмне забезпечення необхідне для ..." -- 19 червня 2020
Volume2 1.1.5.404 / 1.1.6.423 beta -- "Volume2 - дуже зручна програма, яка дає користувачеві можливість ..." -- 19 червня 2020
KDevelop 5.5.0 -- "KDevelop - потужна інтегрована середовище розробки для C, C++, ..." -- 19 червня 2020
Workrave 1.10.43 -- "Workrave - корисний додаток, призначене для збереження здоров'я ..." -- 04 червня 2020
LightBulb 2.1 -- "LightBulb - додаток, який знижує напругу очей, вироблене при погляді ..." -- 04 червня 2020
HandyCache RC4 1.0.0.885 -- "HandyCache - проксі-сервер для роздачі інтернету в локальній мережі ..." -- 30 травня 2020
Помічник дурня 3.7.7.3 -- "Помічник дурня - граючи в "дурня", ви зазначаєте карти, свої, чужі, ..." -- 29 травня 2020

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 

Розділи програмPhotoDiva – інноваційний редактор портретів з повним набором інструментів для якісної і ефектною ретуші – розгладження зморшок, маскування прищів, акне, родимих плям, відбілювання зубів і т. д.

У програму вбудований особливий алгоритм, який з високою точністю розпізнає обличчя на знімку, що, в свою чергу, відкриває можливість покращувати фото в автоматичному і напівавтоматичному режимах.

Ключові особливості програми:

  • Авторетушь портретів. Програма включає готові стилі обробки. Набір пресетів охоплює всі ключові завдання – вирівнюйте тон шкіри, усуває дрібні недоліки, робіть зуби біліше, а очі – виразніше. Кожне з цих змін виконується простим клацанням миші. Перейшовши в режим ручних налаштувань, ви отримаєте можливість вносити більш точні локальні коригування і перетворювати вигляд окремих ділянок портрета – шкіри, очей, брів, губ і зубів.
  • Професійні інструменти ретушування. Для усунення більш великих і помітних недоліків програма пропонує такі інструменти, як «пензель відновлення» і «Штамп». Пензель ідеально справляється з дефектами, начебто прищів, чорних крапок, зморшок на лобі і в носогубних складках. Всі інші об'єкти ви зможете видалити з кадру, використовуючи штамп. Обидва інструменти дозволять домогтися максимально натурального результату.
  • Корекція рис обличчя. Можна змінювати зовнішній вигляд особи по своєму смаку. Використовуйте функцію «Пластику», щоб скорегувати овал обличчя, форму підборіддя, розмір очей, носа, губ і брів. Всі настройки виконуються простим переміщенням бігунків. Зміни носять недеструктивная характер – при правильно підібраних пропорціях фото не спотворюється, а результат виглядає природно.
  • Створення вирутального макіяжу. Унікальна можливість редактора – нанесення макіяжу безпосередньо на знімок. Набір програми включає все необхідне для повноцінного способу – помаду, рум'яна, тіні, пудра і халайтер. Вам не доведеться самостійно малювати поверх фото – виберіть косметичний продукт, задайте тон для малюнка і його форму. PhotoDiva автоматично розмістить потрібні колірні плями на потрібних ділянках портрета. Вам залишиться лише скорегувати силу ефекту.
  • Заміна і розмиття фону. Програма піклується про те, щоб на портреті був бездоганний не тільки головний герой знімка, але і задній план. Занадто нав'язливий фон ви зможете зробити менш чітким, налаштувавши радіальний фільтр. Зовсім невдалий задній план можна видалити повністю, вибравши новий фон. Редактор дозволяє виконати монтаж всього за пару хвилин.
СКАЧАТИ ПРОГРАМУ >>>

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top