Софт-line:
Новорічні годинник 1.3 -- "Новорічні годинник - ці екранні годинник покаже Вам точний час, який ..." -- 08 грудня 2019
COVERT Pro 2.0.1.44 -- "COVERT Pro - надійний інструмент для захисту ПК від різних ..." -- 07 грудня 2019
EF Duplicate Files Manager 19.11 -- "EF Duplicate Files Manager - утиліта, яка дозволяє здійснювати пошук ..." -- 07 грудня 2019
WinBlack Pro 4.6 L1 -- "WinBlack Pro - многовалютная фінансова система для обліку та аналізу ..." -- 07 грудня 2019
EraVPN 1.00 -- "EraVPN - один з найбільш доступних і простих VPN сервісів з ..." -- 07 грудня 2019
Sketch Drawer 7.1 -- "Sketch Drawer - цікава програма для перетворення зображень в олівцеві ..." -- 07 грудня 2019
Atom 1.41.0 -- "Atom - функціональний безкоштовний текстовий редактор, який надає ..." -- 07 грудня 2019
Дизайн Календарів 14.0 -- "Дизайн Календарів - це доступна і зручна програма для створення ..." -- 07 грудня 2019
NeoSpy PRO 5.9 -- "NeoSpy - дозволяє вести прихований (програма не видно ні в треї, ні в ..." -- 04 грудня 2019
EF File Catalog 19.10 -- "EF File Catalog - проста у використанні програма, яка представляє ..." -- 04 грудня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 48

Розділи програмPhotoDiva – інноваційний редактор портретів з повним набором інструментів для якісної і ефектною ретуші – розгладження зморшок, маскування прищів, акне, родимих плям, відбілювання зубів і т. д.

У програму вбудований особливий алгоритм, який з високою точністю розпізнає обличчя на знімку, що, в свою чергу, відкриває можливість покращувати фото в автоматичному і напівавтоматичному режимах.

Ключові особливості програми:

  • Авторетушь портретів. Програма включає готові стилі обробки. Набір пресетів охоплює всі ключові завдання – вирівнюйте тон шкіри, усуває дрібні недоліки, робіть зуби біліше, а очі – виразніше. Кожне з цих змін виконується простим клацанням миші. Перейшовши в режим ручних налаштувань, ви отримаєте можливість вносити більш точні локальні коригування і перетворювати вигляд окремих ділянок портрета – шкіри, очей, брів, губ і зубів.
  • Професійні інструменти ретушування. Для усунення більш великих і помітних недоліків програма пропонує такі інструменти, як «пензель відновлення» і «Штамп». Пензель ідеально справляється з дефектами, начебто прищів, чорних крапок, зморшок на лобі і в носогубних складках. Всі інші об'єкти ви зможете видалити з кадру, використовуючи штамп. Обидва інструменти дозволять домогтися максимально натурального результату.
  • Корекція рис обличчя. Можна змінювати зовнішній вигляд особи по своєму смаку. Використовуйте функцію «Пластику», щоб скорегувати овал обличчя, форму підборіддя, розмір очей, носа, губ і брів. Всі настройки виконуються простим переміщенням бігунків. Зміни носять недеструктивная характер – при правильно підібраних пропорціях фото не спотворюється, а результат виглядає природно.
  • Створення вирутального макіяжу. Унікальна можливість редактора – нанесення макіяжу безпосередньо на знімок. Набір програми включає все необхідне для повноцінного способу – помаду, рум'яна, тіні, пудра і халайтер. Вам не доведеться самостійно малювати поверх фото – виберіть косметичний продукт, задайте тон для малюнка і його форму. PhotoDiva автоматично розмістить потрібні колірні плями на потрібних ділянках портрета. Вам залишиться лише скорегувати силу ефекту.
  • Заміна і розмиття фону. Програма піклується про те, щоб на портреті був бездоганний не тільки головний герой знімка, але і задній план. Занадто нав'язливий фон ви зможете зробити менш чітким, налаштувавши радіальний фільтр. Зовсім невдалий задній план можна видалити повністю, вибравши новий фон. Редактор дозволяє виконати монтаж всього за пару хвилин.
СКАЧАТИ ПРОГРАМУ >>>

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top