Софт-line:
Soft4Boost Suite 4.8.9 -- "Soft4Boost Suite - збірник утиліт від розробника Soft4Boost, який ..." -- 20 травня 2019
Geek Uninstaller 1.4.6.140 Free -- "GeekUninstaller - безкоштовний і простий в роботі інструмент, за ..." -- 20 травня 2019
SoundVolumeView 1.86 -- "SoundVolumeView - проста утиліта, яка відображає загальну інформацію ..." -- 20 травня 2019
Uninstall Tool 3.5.8 -- "Uninstall Tool - невелика програма, що замінює незручну і ..." -- 20 травня 2019
Moo0 VoiceRecorder 1.47 -- "Moo0 VoiceRecorder - проста утиліта для запису звуку. Можна ..." -- 20 травня 2019
Brave 0.64.75 -- "Brave - інноваційний браузер на основі Chromium, який орієнтований в ..." -- 20 травня 2019
VisualCron 8.5.1 -- "VisualCron - просунутий планувальник завдань і інструмент ..." -- 20 травня 2019
Soft4Boost Audio Converter 5.4.5.129 -- "Soft4Boost Audio Converter - інструмент для конвертації аудіо між ..." -- 20 травня 2019
Actual Installer 7.3 -- "Actual Installer - це професійний інсталятор програм який дозволить ..." -- 20 травня 2019
R-Studio 8.10 build 173981 -- "R-Studio - набір утиліт для відновлення даних і файлів з жорстких ..." -- 20 травня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 126

Розділи програмFotoTagger – безкоштовна програма для анотування зображень у форматі JPEG. Ви можете легко додавати приховувані коментарі, що описують окремі елементи або частини зображення, прямо поверх картинки. Ви можете також відображати комманетарии у формі "бульбашок", щоб створювати комікси з фотографій з вечірки. Кожен коментар може мати довільне розташування та містити текст, посилання на сайти або інші зображення, пояснення, переклад написів і багато іншого. Всі коментарі можуть бути заховані натисненням однієї кнопки, що дозволяє залишити оригінальне зображення недоторканним.

FotoTagger дозволяє швидко знайти не тільки зображення. але і його фрагмент: конкретної людини, об'єкт або коментар серед колекцій цифрових зображень і текстових анотацій.

Використовуєте Flickr? Аннотируйте фото в FotoTagger і завантажуйте їх в Flickr за лічені секунди. Анотації FotoTagger конвертуються в редаговані коментарі Flickr. Завантажуйте фото з Flickr, при цьому коментарі Flickr трансформуються в редаговані анотації FotoTagger. Публікуйте в Blogger.com і LiveJournal, обмінюйтеся аннотированными зображеннями через електронну пошту. Використовуйте можливість експорту в HTML цілих папок або обраних картинок для створення Веб галереї анотованих картинок. Їх можна переглядати в режимі автоматичного слайд шоу або перемикаючись між картинками вручну. Функція Organizer дає можливість переглянути і організовувати зображення, що зберігаються на локальному комп'ютері прямо з FotoTagger. Використовуйте одну і ту ж програму як для анотування зображень, так і для перегляду папок і зображень, їх копіювання та перенесення, і навіть перегляду даних Exif і IPTC. FotoTagger пропонує основні функції для перегляду зображень, включаючи збільшення/зменшення, поворот, зміна розмірів картинки.

FotoTagger 2.14.exe СКАЧАТИ > > >


 

 
 

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top