Софт-line:
RapidTyping 5.2 -- "RapidTyping - абсолютно безкоштовний клавіатурний тренажер, який ..." -- 16 січня 2018
DeviceIOView 1.05 -- "DeviceIOView - безкоштовна утиліта, яка дозволяє переглядати ..." -- 16 січня 2018
FlightGear 2017.3.1 -- "FlightGear - потужний симулятор польотів для різних літальних ..." -- 16 січня 2018
DeleteOldFiles (GUI версія) 4.0.3 -- "DeleteOldFiles (GUI версія) - версія програми DeleteOldFiles c ..." -- 15 січня 2018
Duplicate Cleaner Free 4.0.5 -- "Duplicate Cleaner - безкоштовна програма для пошуку і видалення ..." -- 15 січня 2018
PE Dropper Monitor 1.4.0.0 Free / 1.6.0.0 -- "PE Dropper Monitor - програма для ведення журналів подій (логів) для ..." -- 15 січня 2018
Pet Eye Fix Guide 2.2.7 -- "Pet Eye Fix Guide - програма для усунення ефекту засвічених очей з ..." -- 15 січня 2018
Back4Sure 3.7.4.1 -- "Back4Sure - безкоштовна програма для створення резервних копій всіх ..." -- 15 січня 2018
Testdel 2.4.7 -- "Testdel - це програма для проведення тестування учнів відповідно до ..." -- 14 січня 2018
TDSSKiller 3.1.0.15 -- "Kaspersky TDSSKiller - невелика безкоштовна програма від компанії ..." -- 13 січня 2018

Розділи програм

Відео дня

RollBack - потужне сучасне додаток для створення знімків системи з подальшим її відновленням при необхідності. Якщо з яких-небудь причин в роботі Вашої системи стали виникати збої, зависання, помічена втрата даних, що може бути викликане вірусною атакою або функціонуванням окремих додатків, то без цього інструменту просто не обійтися. Цей інструмент дозволить Вам швидко відкотитися до потрібної точки всього в кілька простих дій.

Важливо, що RollBack може повернути "до життя" не тільки втрачені файли, але і такі налаштування самої системи Windows, як параметри реєстру, безпеки, робочого столу, управління обліковими записами користувачів і т. д. За допомогою програми можна відкочуватися на довільні проміжки часу - від хвилин до цілих місяців.

Працювати з програмою дуже легко і комфортно завдяки грамотно продуманому інтерфейсу і простому функціоналу, де всі основні режими винесені в окремі закладки. Щоб створити точку відновлення, вкажіть її назву, дайте опис при необхідності і все. Аналогічно і з відновленням інформації - потрібно тільки знайти потрібний знімок, а інше програма зробить все сама.

Зручно, що якщо Ви не хочете відкочувати всі налаштування системи, а тільки восставновить окремі файли або папки з точки збереження, то і це можливо. Більш того, при необхідності кожен знімок системи відкривається як віртуальний диск, в якому можна "покопатися" через Провідник або інший файловий менеджер і знайти необхідні дані.

З додаткових можливостей варто відзначити інструмент дефрагментації знімків, встановлення паролю на них, щоб несанкціоновані користувачі не отримали доступ до інформації, і планувальник автоматичного створення точок відновлення за розкладом.

В цілому, RollBack дійсно дуже зручна в усіх відношеннях програма, яка дозволить Вам уникнути проблем при збоях і пошкодження системи, так як Ви в будь-який момент зможете відкотити зміни і відновити працездатність Windows. Така програма може бути рекомендовано як обов'язкове для користувачів всіх рівнів.

 

RollBack Rx Home:СКАЧАТИ >>>


ТОП 10 Software 

Новинки в світі Soft

RapidTyping 5.2

RapidTyping - абсолютно безкоштовний клавіатурний тренажер, який допоможе Вам швидко освоїти сліпий десятипальцевий ...

DeviceIOView 1.05

DeviceIOView - безкоштовна утиліта, яка дозволяє переглядати інформацію про обмін даними між програмним забезпеченням ...

FlightGear 2017.3.1

FlightGear - потужний симулятор польотів для різних літальних апаратів таких як літаки, вертольоти різних класів і ...

DeleteOldFiles (GUI версія) 4.0.3

DeleteOldFiles (GUI версія) - версія програми DeleteOldFiles c графічним користувальницьким інтерфейсом, яка ...

  • Prev
  • software
Scroll to top