Софт-line:
Driver Genius Pro 17.0.0.140 -- "Driver Genius - потужний менеджер драйверів, за допомогою якого можна ..." -- 22 червня 2018
Bootable USB Test 1.4.0000 -- "Bootable USB Test - зручний спосіб тестування завантажувального ..." -- 21 червня 2018
Avast Secure Browser 66.2.567.181 -- "Avast Secure Browser - браузер від компанії Avast, який пропонує ..." -- 21 червня 2018
SIP Killer 1.1 -- "SIP Killer - додатки для флуду телефонними дзвінками. Варіантів ..." -- 20 червня 2018
TSR Watermark Image 3.5.8.6 -- "TSR Watermark Image - безкоштовна програма, завдяки якій користувач ..." -- 20 червня 2018
LastPass 4.1.55 -- "LastPass - зручний інструмент, що дозволяє зберігати паролі і логіни, ..." -- 20 червня 2018
uGet Youtube Downloader 2.1.1 -- "uGet Youtube Downloader - невелика безкоштовна програма для ..." -- 20 червня 2018
FSS Google Books Downloader 1.9.0.6 -- "FSS Google Books Downloader - безкоштовна і проста у використанні ..." -- 19 червня 2018
Agisoft PhotoScan 1.4.1 -- "Agisoft PhotoScan - потужний графічний інструмент для створення ..." -- 19 червня 2018
TrueConf Server 4.3.7 -- "TrueConf Server - універсальний програмний сервер ..." -- 19 червня 2018

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 42

Розділи програмRollBack - потужне сучасне додаток для створення знімків системи з подальшим її відновленням при необхідності. Якщо з яких-небудь причин в роботі Вашої системи стали виникати збої, зависання, помічена втрата даних, що може бути викликане вірусною атакою або функціонуванням окремих додатків, то без цього інструменту просто не обійтися. Цей інструмент дозволить Вам швидко відкотитися до потрібної точки всього в кілька простих дій.

Важливо, що RollBack може повернути "до життя" не тільки втрачені файли, але і такі налаштування самої системи Windows, як параметри реєстру, безпеки, робочого столу, управління обліковими записами користувачів і т. д. За допомогою програми можна відкочуватися на довільні проміжки часу - від хвилин до цілих місяців.

Працювати з програмою дуже легко і комфортно завдяки грамотно продуманому інтерфейсу і простому функціоналу, де всі основні режими винесені в окремі закладки. Щоб створити точку відновлення, вкажіть її назву, дайте опис при необхідності і все. Аналогічно і з відновленням інформації - потрібно тільки знайти потрібний знімок, а інше програма зробить все сама.

Зручно, що якщо Ви не хочете відкочувати всі налаштування системи, а тільки восставновить окремі файли або папки з точки збереження, то і це можливо. Більш того, при необхідності кожен знімок системи відкривається як віртуальний диск, в якому можна "покопатися" через Провідник або інший файловий менеджер і знайти необхідні дані.

З додаткових можливостей варто відзначити інструмент дефрагментації знімків, встановлення паролю на них, щоб несанкціоновані користувачі не отримали доступ до інформації, і планувальник автоматичного створення точок відновлення за розкладом.

В цілому, RollBack дійсно дуже зручна в усіх відношеннях програма, яка дозволить Вам уникнути проблем при збоях і пошкодження системи, так як Ви в будь-який момент зможете відкотити зміни і відновити працездатність Windows. Така програма може бути рекомендовано як обов'язкове для користувачів всіх рівнів.

 

RollBack Rx Home:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

Головне на ПК-манія

8 терабайт у форматі M. 2: Samsung представила нові корпоративні SSD NF1

Компанія Samsung анонсувала твердотільний накопичувач для корпоративного сектора NF1. Новинка ...

Hard новини 2018-06-22 21:49:23

«МегаФон» розглядає можливість продажу інфраструктури баштової

«МегаФон» почав готувати свій баштовий бізнес до можливого продажу. Про це повідомляє ТАСС, ...

Новини інтернету 2018-06-22 19:51:41

IDC: річний обсяг світового ринку публічних хмарних сервісів виріс майже на третину

Дані, зібрані компанією International Data Corporation (IDC), говорять про те, що глобальний ...

Software новини 2018-06-22 19:45:38

  • Prev
  • software
Scroll to top