Софт-line:
WinNTSetup 4.0 -- "WinNTSetup – невелика безкоштовна портативна програма для створення ..." -- 10 грудня 2019
Free IP Switcher 3.1 -- "Всякий раз, коли користувач підключається до іншої мережі, доводиться ..." -- 10 грудня 2019
Антибаннер Adguard 3.3.4 для Google Chrome -- "Антибаннер Adguard - розширення антибаннер для Google Chrome для ..." -- 10 грудня 2019
SoftOrbits Photo Retoucher 6.0 -- "SoftOrbits Photo Retoucher - утиліта для відновлення та редагування ..." -- 10 грудня 2019
Registry Repair 5.0.1.103 -- "Registry Repair - це легкий у використанні інструмент для пошуку і ..." -- 10 грудня 2019
Free IP Scanner 3.2 -- "Free IP scanner - сканер портів і IP-адрес. Призначений як системним ..." -- 10 грудня 2019
Zond 265 4.7.1909.5 -- "Zond 265 (HEVC Video Analyzer) - інноваційний інструмент для ..." -- 10 грудня 2019
RDS Knight 4.3 -- "RDS-Knight - оптимальне рішення для Windows, що дозволяє ефективно ..." -- 09 грудня 2019
CloneApp 2.13.513 -- "CloneApp - дуже зручне рішення для створення резервних копій профілів ..." -- 09 грудня 2019
Склад 2000 5.0 -- "Склад 2000 - призначена для ведення обліку товарних запасів відразу ..." -- 09 грудня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 53

Розділи програмR-Drive Image - потужний і ефективний інструмент для створення образів жорстких дисків та резервного копіювання важливих даних. Використання файлів образу диска дуже зручно, оскільки в них міститься точна копія розділу жорсткого або логічного диска. Для створення таких образів не потрібне перезавантаження комп'ютера, а рівень стиснення знаходиться під Вашим повним контролем. Створений образ диска може бути збережений на самих різних носіях даних: USB-флешки, CD/DVD, Iomega Zip і Jazz.

Якщо з Вашим диском стався якийсь збій або втрата важливої інформації, то ця програма допоможе Вам швидко відновити всі дані образ на оригінальний диск, на інший розділ, вільний неформатированное простір і т. д. - як захочете. Для відновлення системного або заблокованого розділу, програма може перемикатися в так званий псевдографический режим безпосередньо з Windows або запускається завантажувальна версія програми з CD/DVD або комплекту дискет. Використовуючи R-Drive Image, Ви повністю відновити систему після тотальної втрати даних, викликаної збоєм системи, вірусної атаки або аварією апаратного забезпечення комп'ютера.

Також цей інструмент використовується для масового клонування системи у випадках, коли необхідно встановити одну, вже налаштовану систему, на кілька ідентичних комп'ютерів. Іншими словами, Вам треба тільки один раз вручну налаштувати ОС, потім створити її образ, а потім розпакувати образ на інших комп'ютерах, заощаджуючи час і кошти.

При необхідності відновлення лише окремих файлів, образ диска може бути приєднаний як віртуальний диск, дані з якого напряму копіюються за допомогою Провідника Windows або інших файлових утиліт.

Таким чином, R-Drive Image є однією з кращих утиліт резервного копіювання і відновлення даних для запобігання їх катастрофічної втрати після збоїв операційної системи або апаратної частини.

СКАЧАТИ ПРОГРАМУ >>>

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top