Софт-line:
AVS Video ReMaker 6.3.1.230 -- "AVS Video ReMaker - зручна програма для редагування відеофайлів ..." -- 19 липня 2019
Dont Sleep 5.51 -- "Dont Sleep - портативна безкоштовна утиліта, яка може тимчасово ..." -- 18 липня 2019
AVS Video Converter 11.1.1.642 -- "AVS Video Converter - відео конвертер з розширеними можливостями. ..." -- 18 липня 2019
AVS Video Editor 9.1.1.336 -- "AVS Video Editor - повнофункціональний редактор для створення ..." -- 18 липня 2019
Icecream Video Editor 1.26 -- "Icecream Video Editor - безкоштовний відео редактор, пропонує велику ..." -- 18 липня 2019
AVS Audio Editor 9.1.1.537 -- "AVS Audio Editor - легка у використанні програма для створення, ..." -- 18 липня 2019
AVS Media Player 5.1.1.134 -- "AVS Media Player - повнофункціональний програмний медіаплеєр, що має ..." -- 18 липня 2019
BootRacer 7.80 Ukr -- "BootRacer - невелика утиліта, яка дозволяє автоматично перевіряти ..." -- 18 липня 2019
MediaInfo 19.07 -- "MediaInfo - дозволяє отримувати технічні дані і теги з відео - або ..." -- 17 липня 2019
DiskBoss 10.6.18 -- "DiskBoss - відмінне додаток, що дозволяє здійснювати повний контроль ..." -- 17 липня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 

Розділи програмHetman Excel Recovery інструмент для відновлення втрачених або видалених важливих електронних таблиць як з повністю працездатних, так і пошкоджених накопичувачів. У цій програмі використаний ряд алгоритмів, які дозволяють відновлювати документи з відформатованих і заново розбитих на розділи дисків, пристроїв з ушкодженнями файлової системи і завантажувальної області. Крім того, доступний спеціальний режим для роботи з зношеними і нестабільно працюють накопичувачами.

Програма відновлює документи у форматах Microsoft Excel 97, 2000, XP, 2003, 2007, 2010 і 2013, а також і в форматі OpenOffice Calc, підтримуючи такі типи файлів: XLS і XLSX. Крім документів Microsoft Excel утиліта може допомогти у відновленні документів у форматі OpenDocumet (пакети Open Office, Libre і Star Office): формат ODS.

Задіяний цілий комплекс алгоритмів для пошуку видалених файлів. Крім звичайного аналізу файлової таблиці диска, використовується спеціально розроблена технологія під назвою «Контентний аналіз». З її допомогою програма може знайти і відновити файли, видалені тривалий час назад або перебувають на відформатованому диску. Алгоритм зчитує інформацію безпосередньо з поверхні диска. В процесі роботи здійснюється пошук відомих послідовностей бітів («сигнатур»), за допомогою яких програма намагається визначити тип файлу. Наприклад, електронні таблиці у форматах XLS і XLSX ідентифікуються послідовностями «D0 CF» і «50 4B» відповідно. Якщо потрібна послідовність була виявлена, утиліта намагається визначити довжину файлу і обчислити його точне місце розташування на диску.

Користуватися програмою дуже легко і просто, спеціальні знання і навички не потрібні. У програмі є покроковий майстер-підказувач, який допоможе на кожному етапі відновлення: вибір диска (папки) сканування, глибина аналізу, визначення формату файлів, місце збереження інформації і т. д. Зручно, що після сканування доступний попередній перегляд знайдених елементів, щоб Ви могли переконатися в правильності відновлюваного файлу. До речі, файл може бути збережений на ПК, записаний на CD/DVD-диск, упакований в ISO-образ або відправлений на віддалений FTP-сервер.

Одним словом, з Hetman Excel Recovery Ви зможете повернути "до життя" важливі для Вас електронні таблиці, які були втрачені в результаті різноманітних збоїв (пошкоджень) носія або просто ненавмисно видалені.

Що нового в Hetman Excel Recovery 2.5?
  • Поліпшений користувальницький інтерфейс
 

Hetman Excel Recovery:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top