Софт-line:
Soft4Boost Suite 4.8.9 -- "Soft4Boost Suite - збірник утиліт від розробника Soft4Boost, який ..." -- 20 травня 2019
Geek Uninstaller 1.4.6.140 Free -- "GeekUninstaller - безкоштовний і простий в роботі інструмент, за ..." -- 20 травня 2019
SoundVolumeView 1.86 -- "SoundVolumeView - проста утиліта, яка відображає загальну інформацію ..." -- 20 травня 2019
Uninstall Tool 3.5.8 -- "Uninstall Tool - невелика програма, що замінює незручну і ..." -- 20 травня 2019
Moo0 VoiceRecorder 1.47 -- "Moo0 VoiceRecorder - проста утиліта для запису звуку. Можна ..." -- 20 травня 2019
Brave 0.64.75 -- "Brave - інноваційний браузер на основі Chromium, який орієнтований в ..." -- 20 травня 2019
VisualCron 8.5.1 -- "VisualCron - просунутий планувальник завдань і інструмент ..." -- 20 травня 2019
Soft4Boost Audio Converter 5.4.5.129 -- "Soft4Boost Audio Converter - інструмент для конвертації аудіо між ..." -- 20 травня 2019
Actual Installer 7.3 -- "Actual Installer - це професійний інсталятор програм який дозволить ..." -- 20 травня 2019
R-Studio 8.10 build 173981 -- "R-Studio - набір утиліт для відновлення даних і файлів з жорстких ..." -- 20 травня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 126

Розділи програмHetman Excel Recovery інструмент для відновлення втрачених або видалених важливих електронних таблиць як з повністю працездатних, так і пошкоджених накопичувачів. У цій програмі використаний ряд алгоритмів, які дозволяють відновлювати документи з відформатованих і заново розбитих на розділи дисків, пристроїв з ушкодженнями файлової системи і завантажувальної області. Крім того, доступний спеціальний режим для роботи з зношеними і нестабільно працюють накопичувачами.

Програма відновлює документи у форматах Microsoft Excel 97, 2000, XP, 2003, 2007, 2010 і 2013, а також і в форматі OpenOffice Calc, підтримуючи такі типи файлів: XLS і XLSX. Крім документів Microsoft Excel утиліта може допомогти у відновленні документів у форматі OpenDocumet (пакети Open Office, Libre і Star Office): формат ODS.

Задіяний цілий комплекс алгоритмів для пошуку видалених файлів. Крім звичайного аналізу файлової таблиці диска, використовується спеціально розроблена технологія під назвою «Контентний аналіз». З її допомогою програма може знайти і відновити файли, видалені тривалий час назад або перебувають на відформатованому диску. Алгоритм зчитує інформацію безпосередньо з поверхні диска. В процесі роботи здійснюється пошук відомих послідовностей бітів («сигнатур»), за допомогою яких програма намагається визначити тип файлу. Наприклад, електронні таблиці у форматах XLS і XLSX ідентифікуються послідовностями «D0 CF» і «50 4B» відповідно. Якщо потрібна послідовність була виявлена, утиліта намагається визначити довжину файлу і обчислити його точне місце розташування на диску.

Користуватися програмою дуже легко і просто, спеціальні знання і навички не потрібні. У програмі є покроковий майстер-підказувач, який допоможе на кожному етапі відновлення: вибір диска (папки) сканування, глибина аналізу, визначення формату файлів, місце збереження інформації і т. д. Зручно, що після сканування доступний попередній перегляд знайдених елементів, щоб Ви могли переконатися в правильності відновлюваного файлу. До речі, файл може бути збережений на ПК, записаний на CD/DVD-диск, упакований в ISO-образ або відправлений на віддалений FTP-сервер.

Одним словом, з Hetman Excel Recovery Ви зможете повернути "до життя" важливі для Вас електронні таблиці, які були втрачені в результаті різноманітних збоїв (пошкоджень) носія або просто ненавмисно видалені.

Що нового в Hetman Excel Recovery 2.5?
  • Поліпшений користувальницький інтерфейс
 

Hetman Excel Recovery:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top