Софт-line:
PDF Candy Desktop 2.0 -- "PDF Candy Desktop багатофункціональна програма, що надає широкий ..." -- 19 квітня 2018
Kaspersky Rescue Disk 10.0.32.17 (09.04.2018) -- "Kaspersky Rescue Disk - засіб швидкої антивірусної допомоги, який ..." -- 18 квітня 2018
R-Studio 8.5 build 170237 -- "R-Studio - набір утиліт для відновлення даних і файлів з жорстких ..." -- 18 квітня 2018
Etcher 1.3.1 -- "Etcher – просте і надійне додаток для запису ISO, ZIP та інших ..." -- 17 квітня 2018
O&O RegEditor 12.0.2172 -- "O&O RegEditor - потужний редактор реєстру, аналог редактора ..." -- 17 квітня 2018
Hetman Partition Recovery 2.8 -- "Hetman Partition Recovery - програма для відновлення зіпсованих ..." -- 17 квітня 2018
Windows 7 Manager 5.1.9 -- "Windows 7 Manager - програма для настройки і оптимізації операційної ..." -- 16 квітня 2018
EDS Video Downloader 2.0.1.2 -- "EDS Video Downloader - відмінний і зручний завантажувач відео файлів ..." -- 16 квітня 2018
Hetman NTFS Recovery 2.8 -- "Hetman NTFS Recovery - програма для відновлення інформації з NTFS ..." -- 16 квітня 2018
MKVToolnix 22.0.0 -- "MKVToolnix - багатоплатформовий додаток, що представляє собою ..." -- 16 квітня 2018

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 

Розділи програмHetman Data Recovery Pack - пакет програм для відновлення інформації вилученою з будь-якого пристрою чи носія даних. У цей набір входить 8 утиліт, які дозволять Вам якісно, швидко і без спеціальних знань повернути втрачені з якихось причин файли:

  • Hetman FAT Recovery - ефективна програма для відновлення випадково видалених файлів, даних загублені після форматування, підтримує всі версії файлової системи FAT. Цей інструмент відновлює інформацію з USB флеш-дисків, цифрових камер, різних типів карт пам'яті, жорстких дисків і т. д.
  • Hetman NTFS Recovery - ця утиліта поверне інформацію з робочих, «битих» або пошкоджених жорстких дисків, відновить дані загублені після форматування, видалення або перетворення логічних розділів NTFS, а також може відновити випадково видалені файли («Shift» + «Del»).
  • Hetman Partition Recovery - цей інструмент відновлює дані з жорстких дисків і будь-яких інших носіїв інформації під управлінням файлових систем FAT і NTFS. Утиліта поєднує комплекс алгоритмів, які відновлюють як ім'я, атрибути, вміст файлу, так і структуру каталогів. Крім поточних розділів, утиліта Hetman Partition Recovery знаходить всі раніше створені диски і виводить їх користувачеві для подальшого пошуку і відновлення видалених файлів.
  • Hetman Photo Recovery - програма для відновлення фотографій, видалених з карт пам'яті SD, MicroSD, Compact Flash, USB-флеш-дисків, фотоапаратів, мобільних телефонів, смартфонів, планшетів, жорстких дисків персональних комп'ютерів і ноутбуків.
  • Hetman Uneraser - цей інструмент допоможе відновити файли, видалені з жорстких дисків персональних комп'ютерів та ноутбуків, карт пам'яті SD, MicroSD, Compact Flash, USB-флеш-дисків і т. д. Утиліта відновить випадково видалені файли або файли, загублені після очищення «Кошика».
  • Hetman Office Recovery допоможе відновити важливі документи як з повністю працездатних, так і пошкоджених накопичувачів. У програмі використаний ряд алгоритмів, які дозволяють відновлювати документи з відформатованих і заново розбитих на розділи дисків, пристроїв з ушкодженнями файлової системи і завантажувальної області. Доступний спеціальний режим для роботи з зношеними і нестабільно працюють накопичувачами.
  • Hetman Word Recovery - утиліта відновлює документи популярних пакетів Microsoft Office, Open Office, а також файли Adobe PDF, текстові файли налаштувань і т. д. Hetman Word Recovery повертає файли з будь-яких носіїв інформації з файловою системою FAT і NTFS.
  • Hetman Excel Recovery - цей інструмент допоможе повернути файли електронних таблиць, як з справних, так і з пошкоджених носіїв інформації. Низькорівневий алгоритм «Контентного аналізу» не обмежується аналізом файлової таблиці, а зчитує всі дані з поверхні диска з метою виявлення віддалених файлів. Програма відновить Excel XLS, XLSX файли з не читаються і пошкоджених пристроїв і дисків, які були відформатовані або заново розбиті на розділи.
Hetman Data Recovery Pack:

ТОП Software 

Головне на ПК-манія

Оновлення Windows 10 Spring Creators змінило назву на April 2018 Update

Операційна система Windows 10 Redstone 4, реліз якої був відкладений із-за критичної помилки, ...

Новини інтернету 2018-04-19 10:58:06

Samsung вже затвердила дизайн Galaxy S10

Корейські ЗМІ стверджують, що компанія Samsung вже затвердила дизайн ювілейного смартфона Galaxy ...

Hard новини 2018-04-19 10:34:45

На Samsung подали в суд за порушення біометричного патенту

Флагманські смартфони Samsung мають сканери відбитків пальців, райдужної оболонки ока і ...

IT новини 2018-04-19 06:39:40

  • Prev
  • software
Scroll to top