Софт-line:
TrueConf Server 4.3.7 -- "TrueConf Server - універсальний програмний сервер ..." -- 19 червня 2018
KoolMoves 9.8.2 -- "KoolMoves - програма для створення web-анімації з використанням ..." -- 19 червня 2018
Q-Dir 7.06 -- "Q-Dir - файловий менеджер з оригінальним четырехпанельным інтерфейсом ..." -- 19 червня 2018
Калькулятор вібрації 1.0 -- "Калькулятор вібрації - програма, яка дозволяє швидко здійснити ..." -- 18 червня 2018
VK Notification 1.6 -- "VK Notification - відмінне додаток для всіх користувачів популярної ..." -- 18 червня 2018
AnimaShooter Capture 3.8.5.32 -- "AnimaShooter Capture - професійна програма для покадрової зйомки ..." -- 18 червня 2018
Directory Opus 12.9 -- "Directory Opus - досить потужний і зручний у використанні файловий ..." -- 18 червня 2018
VentaFax Private 7.9.255.613 -- "VentaFax - програма для прийому і передачі голосових і факсимільних ..." -- 18 червня 2018
Pushbullet v.338 -- "Pushbullet - зручний додаток, яке дозволяє відправляти миттєві ..." -- 18 червня 2018
Inkscape 0.92.3 -- "Inkscape - редактор векторної графіки з відкритим вихідним кодом, ..." -- 18 червня 2018

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 25

Розділи програмHetman Data Recovery Pack - пакет програм для відновлення інформації вилученою з будь-якого пристрою чи носія даних. У цей набір входить 8 утиліт, які дозволять Вам якісно, швидко і без спеціальних знань повернути втрачені з якихось причин файли:

  • Hetman FAT Recovery - ефективна програма для відновлення випадково видалених файлів, даних загублені після форматування, підтримує всі версії файлової системи FAT. Цей інструмент відновлює інформацію з USB флеш-дисків, цифрових камер, різних типів карт пам'яті, жорстких дисків і т. д.
  • Hetman NTFS Recovery - ця утиліта поверне інформацію з робочих, «битих» або пошкоджених жорстких дисків, відновить дані загублені після форматування, видалення або перетворення логічних розділів NTFS, а також може відновити випадково видалені файли («Shift» + «Del»).
  • Hetman Partition Recovery - цей інструмент відновлює дані з жорстких дисків і будь-яких інших носіїв інформації під управлінням файлових систем FAT і NTFS. Утиліта поєднує комплекс алгоритмів, які відновлюють як ім'я, атрибути, вміст файлу, так і структуру каталогів. Крім поточних розділів, утиліта Hetman Partition Recovery знаходить всі раніше створені диски і виводить їх користувачеві для подальшого пошуку і відновлення видалених файлів.
  • Hetman Photo Recovery - програма для відновлення фотографій, видалених з карт пам'яті SD, MicroSD, Compact Flash, USB-флеш-дисків, фотоапаратів, мобільних телефонів, смартфонів, планшетів, жорстких дисків персональних комп'ютерів і ноутбуків.
  • Hetman Uneraser - цей інструмент допоможе відновити файли, видалені з жорстких дисків персональних комп'ютерів та ноутбуків, карт пам'яті SD, MicroSD, Compact Flash, USB-флеш-дисків і т. д. Утиліта відновить випадково видалені файли або файли, загублені після очищення «Кошика».
  • Hetman Office Recovery допоможе відновити важливі документи як з повністю працездатних, так і пошкоджених накопичувачів. У програмі використаний ряд алгоритмів, які дозволяють відновлювати документи з відформатованих і заново розбитих на розділи дисків, пристроїв з ушкодженнями файлової системи і завантажувальної області. Доступний спеціальний режим для роботи з зношеними і нестабільно працюють накопичувачами.
  • Hetman Word Recovery - утиліта відновлює документи популярних пакетів Microsoft Office, Open Office, а також файли Adobe PDF, текстові файли налаштувань і т. д. Hetman Word Recovery повертає файли з будь-яких носіїв інформації з файловою системою FAT і NTFS.
  • Hetman Excel Recovery - цей інструмент допоможе повернути файли електронних таблиць, як з справних, так і з пошкоджених носіїв інформації. Низькорівневий алгоритм «Контентного аналізу» не обмежується аналізом файлової таблиці, а зчитує всі дані з поверхні диска з метою виявлення віддалених файлів. Програма відновить Excel XLS, XLSX файли з не читаються і пошкоджених пристроїв і дисків, які були відформатовані або заново розбиті на розділи.
Hetman Data Recovery Pack:

ТОП Software 

Головне на ПК-манія

Xiaomi випустила дешевий компактний рюкзак в 8 різних кольорах

Компанія Xiaomi анонсувала новий рюкзак на краудфандингової майданчику Youpin.Рюкзак виготовлений ...

IT новини 2018-06-19 07:09:21

У чіпах Intel знову знайдена небезпечна діра

Компанія Intel ще не встигла оговтатися від вразливостей Meltdown і Spectre, як в її процесорах ...

Hard новини 2018-06-19 06:27:02

Xiaomi Redmi 6 на чіпі MediaTek виявився не такий поганий

Китайська компанія Xiaomi зробила досить несподіваний крок, коли представила смартфони Redmi 6A і ...

Hard новини 2018-06-19 05:30:13

  • Prev
  • software
Scroll to top