Hetman Data Recovery Pack 2.6
Софт-line:
Квитки ПДР. Росія 1.5.1.2 -- "Квитки ПДР. Росія - програма спеціально розроблена і призначена для ..." -- 13 серпня 2018
LinkCollector 4.7 -- "LinkCollector - зручний і легкий у використанні менеджер закладок, ..." -- 08 серпня 2018
MvSysInfo 1.5 -- "MvSysInfo - компактна портативна (не вимагає установки) утиліта, яка ..." -- 07 серпня 2018
Reg Converter 1.1 -- "Reg Converter - безкоштовна портативна утиліта конвертації даних ..." -- 06 серпня 2018
Windows Firewall Control 5.4.0.0 -- "Windows Firewall Control - невелика безкоштовна утиліта, яка ..." -- 02 серпня 2018
Apowersoft Screen Recorder 2.3.4 -- "Apowersoft Screen Recorder - проста у використанні, але має досить ..." -- 02 серпня 2018
Absolute Uninstaller 5.3.1.23 -- "Absolute Uninstaller - безкоштовна і проста у використанні програма, ..." -- 02 серпня 2018
Active Hard Disk Monitor 5.0.4 -- "Active@ Hard Disk Monitor - програма для перевірки і відстеження ..." -- 31 липня 2018
PHPNotepad 1.3.0 -- "PHPNotepad - безкоштовний редактор, орієнтований на програмістів і ..." -- 30 липня 2018
OCCT Perestroika 4.5.1 -- "OCCT Perestroika - програма призначена для проведення тестів на ..." -- 25 липня 2018

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 34

Розділи програмHetman Data Recovery Pack - пакет програм для відновлення інформації вилученою з будь-якого пристрою чи носія даних. У цей набір входить 8 утиліт, які дозволять Вам якісно, швидко і без спеціальних знань повернути втрачені з якихось причин файли:

  • Hetman FAT Recovery - ефективна програма для відновлення випадково видалених файлів, даних загублені після форматування, підтримує всі версії файлової системи FAT. Цей інструмент відновлює інформацію з USB флеш-дисків, цифрових камер, різних типів карт пам'яті, жорстких дисків і т. д.
  • Hetman NTFS Recovery - ця утиліта поверне інформацію з робочих, «битих» або пошкоджених жорстких дисків, відновить дані загублені після форматування, видалення або перетворення логічних розділів NTFS, а також може відновити випадково видалені файли («Shift» + «Del»).
  • Hetman Partition Recovery - цей інструмент відновлює дані з жорстких дисків і будь-яких інших носіїв інформації під управлінням файлових систем FAT і NTFS. Утиліта поєднує комплекс алгоритмів, які відновлюють як ім'я, атрибути, вміст файлу, так і структуру каталогів. Крім поточних розділів, утиліта Hetman Partition Recovery знаходить всі раніше створені диски і виводить їх користувачеві для подальшого пошуку і відновлення видалених файлів.
  • Hetman Photo Recovery - програма для відновлення фотографій, видалених з карт пам'яті SD, MicroSD, Compact Flash, USB-флеш-дисків, фотоапаратів, мобільних телефонів, смартфонів, планшетів, жорстких дисків персональних комп'ютерів і ноутбуків.
  • Hetman Uneraser - цей інструмент допоможе відновити файли, видалені з жорстких дисків персональних комп'ютерів та ноутбуків, карт пам'яті SD, MicroSD, Compact Flash, USB-флеш-дисків і т. д. Утиліта відновить випадково видалені файли або файли, загублені після очищення «Кошика».
  • Hetman Office Recovery допоможе відновити важливі документи як з повністю працездатних, так і пошкоджених накопичувачів. У програмі використаний ряд алгоритмів, які дозволяють відновлювати документи з відформатованих і заново розбитих на розділи дисків, пристроїв з ушкодженнями файлової системи і завантажувальної області. Доступний спеціальний режим для роботи з зношеними і нестабільно працюють накопичувачами.
  • Hetman Word Recovery - утиліта відновлює документи популярних пакетів Microsoft Office, Open Office, а також файли Adobe PDF, текстові файли налаштувань і т. д. Hetman Word Recovery повертає файли з будь-яких носіїв інформації з файловою системою FAT і NTFS.
  • Hetman Excel Recovery - цей інструмент допоможе повернути файли електронних таблиць, як з справних, так і з пошкоджених носіїв інформації. Низькорівневий алгоритм «Контентного аналізу» не обмежується аналізом файлової таблиці, а зчитує всі дані з поверхні диска з метою виявлення віддалених файлів. Програма відновить Excel XLS, XLSX файли з не читаються і пошкоджених пристроїв і дисків, які були відформатовані або заново розбиті на розділи.
Hetman Data Recovery Pack:

ТОП Software 

Головне на ПК-манія

МТС запустила сервіси на базі Microsoft Azure Stack зі своїх Цодів

Оператор мобільного та фіксованого зв'язку МТС оголосив про те, що компанія першою в Росії ...

Software новини 2018-08-14 09:15:51

Плата Commell LV-67X підтримує процесори Intel Coffee Lake

Компанія Commell представила плату невеликого форм-фактора LV-67X, придатну для використання в ...

Hard новини 2018-08-14 05:23:51

Смартфон Xiaomi Pocophone F1 ненадовго надійшов у продаж

Смартфон Xiaomi Pocophone F1 буде офіційно представлений 22 вересня, і до цього моменту про нього ...

Hard новини 2018-08-14 02:00:33

  • Prev
  • software
Scroll to top