Софт-line:
Internet Download Accelerator 6.17 -- "Internet Download Accelerator - простий, але ефективний менеджер ..." -- 18 січня 2019
Kovka3D 2.4 -- "Kovka3D - програма для проектування будь-яких металоконструкцій як в ..." -- 18 січня 2019
Acoustica 7.1.8 -- "Acoustica - комплексне рішення для професійного створення, обробки і ..." -- 18 січня 2019
4K Stogram 2.6.17 -- "4K Stogram - десктопний клієнт Instagram, який дозволяє завантажувати ..." -- 17 січня 2019
KSA Power Supply Calculator WorkStation 1.5.0.0 -- "KSA Power Supply Calculator WorkStation - невелика, але корисна ..." -- 17 січня 2019
SyMenu 6.06.6896 -- "SyMenu - це утиліта, що дозволяє швидко запускати портативні ..." -- 16 січня 2019
Photoinstrument 7.6 Build 994 -- "PhotoInstrument - простий в освоєнні редактор для обробки цифрових ..." -- 16 січня 2019
WinUSB 3.7.0.1 -- "WinUSB - безкоштовний і простий у використанні інструмент, за ..." -- 16 січня 2019
Ashampoo Video Optimizer Pro 1.0.0 -- "Ashampoo Video Optimizer Pro – потужний і функціональний інструмент, ..." -- 16 січня 2019
Ворожіння на любов і майбутнє 1.00 -- "Ворожіння на любов і майбутнє - нумерологічне ворожіння на майбутнє ..." -- 16 січня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 201

Розділи програмHetman Data Recovery Pack - пакет програм для відновлення інформації вилученою з будь-якого пристрою чи носія даних. У цей набір входить 8 утиліт, які дозволять Вам якісно, швидко і без спеціальних знань повернути втрачені з якихось причин файли:

  • Hetman FAT Recovery - ефективна програма для відновлення випадково видалених файлів, даних загублені після форматування, підтримує всі версії файлової системи FAT. Цей інструмент відновлює інформацію з USB флеш-дисків, цифрових камер, різних типів карт пам'яті, жорстких дисків і т. д.
  • Hetman NTFS Recovery - ця утиліта поверне інформацію з робочих, «битих» або пошкоджених жорстких дисків, відновить дані загублені після форматування, видалення або перетворення логічних розділів NTFS, а також може відновити випадково видалені файли («Shift» + «Del»).
  • Hetman Partition Recovery - цей інструмент відновлює дані з жорстких дисків і будь-яких інших носіїв інформації під управлінням файлових систем FAT і NTFS. Утиліта поєднує комплекс алгоритмів, які відновлюють як ім'я, атрибути, вміст файлу, так і структуру каталогів. Крім поточних розділів, утиліта Hetman Partition Recovery знаходить всі раніше створені диски і виводить їх користувачеві для подальшого пошуку і відновлення видалених файлів.
  • Hetman Photo Recovery - програма для відновлення фотографій, видалених з карт пам'яті SD, MicroSD, Compact Flash, USB-флеш-дисків, фотоапаратів, мобільних телефонів, смартфонів, планшетів, жорстких дисків персональних комп'ютерів і ноутбуків.
  • Hetman Uneraser - цей інструмент допоможе відновити файли, видалені з жорстких дисків персональних комп'ютерів та ноутбуків, карт пам'яті SD, MicroSD, Compact Flash, USB-флеш-дисків і т. д. Утиліта відновить випадково видалені файли або файли, загублені після очищення «Кошика».
  • Hetman Office Recovery допоможе відновити важливі документи як з повністю працездатних, так і пошкоджених накопичувачів. У програмі використаний ряд алгоритмів, які дозволяють відновлювати документи з відформатованих і заново розбитих на розділи дисків, пристроїв з ушкодженнями файлової системи і завантажувальної області. Доступний спеціальний режим для роботи з зношеними і нестабільно працюють накопичувачами.
  • Hetman Word Recovery - утиліта відновлює документи популярних пакетів Microsoft Office, Open Office, а також файли Adobe PDF, текстові файли налаштувань і т. д. Hetman Word Recovery повертає файли з будь-яких носіїв інформації з файловою системою FAT і NTFS.
  • Hetman Excel Recovery - цей інструмент допоможе повернути файли електронних таблиць, як з справних, так і з пошкоджених носіїв інформації. Низькорівневий алгоритм «Контентного аналізу» не обмежується аналізом файлової таблиці, а зчитує всі дані з поверхні диска з метою виявлення віддалених файлів. Програма відновить Excel XLS, XLSX файли з не читаються і пошкоджених пристроїв і дисків, які були відформатовані або заново розбиті на розділи.
Hetman Data Recovery Pack:

ТОП Software 

Головне на ПК-манія

Штучний інтелект майже отримав нагороду за свій літературний роман

Вчені з Університету майбутнього Hakodate за допомогою штучного інтелекту написали роман «День, ...

IT новини 2019-01-18 12:01:45

Нова порція рендерів смартфона Xiaomi Mi 9 злита в Мережу

Поки флагманський смартфон Xiaomi Mi 9 не представлений офіційно, керівник китайської компанії ...

Hard новини 2019-01-18 12:00:56

Представлена портативна водонепроникна Bluetooth-колонка Ultimate Ears (UE) Boom 3

Компанія Ultimate Ears представила портативну водонепроникну Bluetooth-колонки BOOM 3, яка ...

IT новини 2019-01-18 11:58:50

  • Prev
  • software
Scroll to top