Софт-line:
Express Uninstaller 3.1 -- "Express Uninstaller - інструмент для швидкого і якісного видалення ..." -- 18 жовтня 2018
SterJo Opera Passwords 1.4 -- "SterJo Opera Passwords - ця невелика утиліта може показати Вам всі ..." -- 18 жовтня 2018
Game Assistant 3.1 -- "Game Assistant - проста у використанні системна утиліта, за допомогою ..." -- 18 жовтня 2018
FlashFXP 5.4.0.3966 -- "FlashFXP - Популярний FTP клієнт. Дана програма дозволяє, крім ..." -- 18 жовтня 2018
Soft4Boost Photo Studio 7.1.3.159 -- "S4B Photo Studio - багатофункціональний додаток для редагування ..." -- 18 жовтня 2018
Zadarma 1.1.0.4572 -- "Zadarma - зручна і проста програма для Windows, яка володіє ..." -- 17 жовтня 2018
Droid4X 0.10.6 -- "Droid4X - чудовий емулятор ос Android для запуску додатків цієї ..." -- 17 жовтня 2018
IcoFX 3.2.1 -- "IcoFX - потужний редактор іконок і курсорів, що володіє всіма ..." -- 17 жовтня 2018
Free Instagram Download 2.1.31.315 -- "Free Instagram Download - зручна безкоштовна програма, яка допоможе ..." -- 17 жовтня 2018
Phoenix OS 2.5.0 / 1.5.0 -- "Phoenix OS - операційна система на основі Android, яку можна ..." -- 17 жовтня 2018

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 12
Балів: 32
Балів: 223

Розділи програмHetman Data Recovery Pack - пакет програм для відновлення інформації вилученою з будь-якого пристрою чи носія даних. У цей набір входить 8 утиліт, які дозволять Вам якісно, швидко і без спеціальних знань повернути втрачені з якихось причин файли:

  • Hetman FAT Recovery - ефективна програма для відновлення випадково видалених файлів, даних загублені після форматування, підтримує всі версії файлової системи FAT. Цей інструмент відновлює інформацію з USB флеш-дисків, цифрових камер, різних типів карт пам'яті, жорстких дисків і т. д.
  • Hetman NTFS Recovery - ця утиліта поверне інформацію з робочих, «битих» або пошкоджених жорстких дисків, відновить дані загублені після форматування, видалення або перетворення логічних розділів NTFS, а також може відновити випадково видалені файли («Shift» + «Del»).
  • Hetman Partition Recovery - цей інструмент відновлює дані з жорстких дисків і будь-яких інших носіїв інформації під управлінням файлових систем FAT і NTFS. Утиліта поєднує комплекс алгоритмів, які відновлюють як ім'я, атрибути, вміст файлу, так і структуру каталогів. Крім поточних розділів, утиліта Hetman Partition Recovery знаходить всі раніше створені диски і виводить їх користувачеві для подальшого пошуку і відновлення видалених файлів.
  • Hetman Photo Recovery - програма для відновлення фотографій, видалених з карт пам'яті SD, MicroSD, Compact Flash, USB-флеш-дисків, фотоапаратів, мобільних телефонів, смартфонів, планшетів, жорстких дисків персональних комп'ютерів і ноутбуків.
  • Hetman Uneraser - цей інструмент допоможе відновити файли, видалені з жорстких дисків персональних комп'ютерів та ноутбуків, карт пам'яті SD, MicroSD, Compact Flash, USB-флеш-дисків і т. д. Утиліта відновить випадково видалені файли або файли, загублені після очищення «Кошика».
  • Hetman Office Recovery допоможе відновити важливі документи як з повністю працездатних, так і пошкоджених накопичувачів. У програмі використаний ряд алгоритмів, які дозволяють відновлювати документи з відформатованих і заново розбитих на розділи дисків, пристроїв з ушкодженнями файлової системи і завантажувальної області. Доступний спеціальний режим для роботи з зношеними і нестабільно працюють накопичувачами.
  • Hetman Word Recovery - утиліта відновлює документи популярних пакетів Microsoft Office, Open Office, а також файли Adobe PDF, текстові файли налаштувань і т. д. Hetman Word Recovery повертає файли з будь-яких носіїв інформації з файловою системою FAT і NTFS.
  • Hetman Excel Recovery - цей інструмент допоможе повернути файли електронних таблиць, як з справних, так і з пошкоджених носіїв інформації. Низькорівневий алгоритм «Контентного аналізу» не обмежується аналізом файлової таблиці, а зчитує всі дані з поверхні диска з метою виявлення віддалених файлів. Програма відновить Excel XLS, XLSX файли з не читаються і пошкоджених пристроїв і дисків, які були відформатовані або заново розбиті на розділи.
Hetman Data Recovery Pack:

ТОП Software 

Головне на ПК-манія

QNAP TS-351: мережеве сховище для домашніх користувачів

Компанія QNAP Systems анонсувала нове мережеве сховище (NAS) даних під назвою TS-351, розраховане ...

Hard новини 2018-10-17 16:45:42

ARM і Intel створять єдину систему управління речами з підключенням до Інтернету

Компанії ARM і Intel випустили прес-релізи, в яких повідомили про укладення стратегічного ...

Новини інтернету 2018-10-17 08:59:21

«МегаФон» назвав терміни запуску LTE по всьому московському метро

Російський оператор мобільного та фіксованого зв'язку «МегаФон» оголосив про плани до кінця 2019 ...

Новини інтернету 2018-10-16 22:11:44

  • Prev
  • software
Scroll to top