Софт-line:
Конвертер валют 1.0.0 -- "Конвертер валют - безкоштовний інструмент, який дозволить вам ..." -- 15 листопада 2019
qABCs 1.0.1 -- "qABCs - освітня утиліта, яка дозволяє дитині в ігровій формі вивчати ..." -- 15 листопада 2019
SLS-Склад-Лайт 7.1.15 -- "SLS-Склад-Лайт – безкоштовна програма складського обліку дозволяє ..." -- 15 листопада 2019
Snappy Driver Installer 1.19.9 (R1909) -- "Snappy Driver Installer (SDI) - потужний інструмент для пошуку, ..." -- 15 листопада 2019
Тирика-Магазин 10.0.8 -- "Тирика-Магазин - проста у використанні програма для магазинів та ..." -- 14 листопада 2019
Vkontakte Online 6.1 -- "Vkontakte Online - корисна програма, яка значно підвищує комфортність ..." -- 14 листопада 2019
DJ Audio Editor 7.8 -- "DJ Audio Editor - простий у використанні аудіо редактор, за допомогою ..." -- 14 листопада 2019
XnViewMP 0.94 -- "XnViewMP - потужний багатофункціональний додаток для роботи з ..." -- 13 листопада 2019
Easy Driver 5.6.13.33482 -- "Easy Driver - системний інструмент, який дозволить Вам завжди мати на ..." -- 13 листопада 2019
Реєстрація документів організації 4.8 -- "Реєстрація документів організації - програма призначена для ..." -- 13 листопада 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 189

Розділи програмDSynchronize - один з найпростіших портативних інструментів для синхронізації папок і файлів, що знаходяться на ПК, флешка, мережному диску або FTP-сервері. У цій програмі немає ніяких складних налаштувань - розробник намагався все зробити максимально доступним навіть для недосвідчених користувачів.

Визначтеся з папкою, дані якої Вам треба синхронізувати (Джерело), і місцем, де буде зберігатися копія (Мета). У налаштуваннях можна вказати додаткові параметри на свій розсуд:

  • двостороння синхронізація (при зміні однієї з директорій точно такі ж відбудуться і в інший),
  • додавання дати ім'я папки,
  • ведення журналу,
  • копіювання тільки нових файлів,
  • витягти USB після закінчення синхронізації та ін.

DSynchronize може працювати за розкладом. Тут є кілька варіантів: через певні проміжки часу або вибір конкретних дат, днів тижня і часу - використовуйте як Вам потрібно.

Що ще варто відзначити, так це можливість запуску програми у вигляді служби: після всіх налаштувань активуйте цю функцію, і тоді Ви навіть не помітите присутності DSynchronize, але при цьому всі параметри синхронізації будуть виконуватися.

Також присутня опція синхронізації в реальному часі, коли порівняння і заміна файлів на актуальні буде проводитися постійно під час роботи за ПК.

В цілому, незважаючи на маленький розмір, DSynchronize може сміливо конкурувати з платними аналогами сервісів синхронізації і порівняння даних, забезпечуючи для Вас надійне зберігання найактуальніших версій файлів.

СКАЧАТИ ПРОГРАМУ >>>

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top