Софт-line:
AIMP 4.60 Build 2144 -- "AIMP - це багатофункціональний аудіо центр. Завдяки вбудованим ..." -- 20 серпня 2019
ConfigureDefender 2.0.0.1 -- "ConfigureDefender - утиліта для перегляду і тонкої настройки важливих ..." -- 20 серпня 2019
NetRadio 1.6.3.4 -- "NetRadio — безкоштовна програма з 19 встановленими фіксованими ..." -- 19 серпня 2019
FxSound 13.027 -- "FxSound (раніше DFX Audio Enhancer) - відмінне додаток, що дозволяє ..." -- 19 серпня 2019
Free M4a to MP3 Converter 9.7 -- "Free M4a to MP3 Converter - простенький, але досить ефективний ..." -- 19 серпня 2019
6.1.2 NAPS2 -- "NAPS2 (Not Another PDF Scanner 2) - дуже зручна оболонка для ..." -- 18 серпня 2019
MpcStar 6.2 -- "MpcStar - безкоштовний мультимедійний програвач з вбудованим набором ..." -- 18 серпня 2019
Win 10 Tweaker 15.2 -- "Win 10 Tweaker — невелика, але дуже потужна програма, що дозволяє ..." -- 18 серпня 2019
Ashampoo WinOptimizer 17.00.23 -- "Ashampoo WinOptimizer – перевірений пакет для налаштування Microsoft ..." -- 18 серпня 2019
Ashampoo WinOptimizer 2019 15.00.05 -- "Ashampoo WinOptimizer - потужний набір інструментів, призначений для ..." -- 18 серпня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 271

Розділи програмCloneApp - дуже зручне рішення для створення резервних копій профілів налаштувань і найпопулярніших додатків, що допоможе Вам швидко відновити всі їх основні параметри при перевстановлення системи або перенесення на інший ПК. Періодично всі користувачі стикаються у необхідністю встановлення/перевстановлення Windows, при цьому кожен раз доводиться встановлювати і налаштовувати по-новій необхідні для роботи програми. Цей процес пов'язаний з рутинними операціями і трохи втомлює, а якщо додатків багато, то ще й займає достатню час.

Спеціально для таких ситуацій і розроблений цього інструмент, який здатний створити резервні копії налаштувань програм для відновлення буквально в один клік. У базі програми вже міститься близько 140 самих популярних і часто використовуваних програм (браузери, медіа програвачі, архіватори, офісні пакети, завантажувачі, поштові клієнти, графічні редактори і багато чого іншого), і список цей регулярно поповнюється.

CloneApp сканує системний розділ і резервує каталоги профілів, файли баз даних, записів реєстру і інші дані, що і дозволяє потім швидко відновлювати налаштування додатків при повторній установці. Працювати з цим інструментом дуже просто: відзначаєте потрібні програми в списку (можна також перейти на вкладку "Windows", де зібрані тільки ті програми, які встановлені на ПК), натискаєте на "Start CloneApp" і чекаєте збереження налаштувань. До речі, дуже зручно, що CloneApp є портативною програмою, і всі профілі зберігаються в папку, з якої Ви і запускаєте сам додаток. Розмістивши інструмент на знімному носії, Ви зможете відновити свої налаштування на будь-якому потрібному Вам ПК - для цього в інтерфейсі CloneApp використовується кнопочка "Restore".

Більш просунуті користувачі мають можливість самостійно робити бекапи налаштувань, що може стати в нагоді при створенні копії тих програм, яких ще немає в базі: потрібно вказати каталог для розміщення необхідного додатку і відповідне ключі в системному реєстрі.

В цілому ж, все досить просто і зручно: з допомогою CloneApp процес налаштування програм і додатків при перевстановлення або перенесення системи стане для Вас комфортною і легкою процедурою, яка займе лічені хвилини.

 

CloneApp:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top