Софт-line:
Total Movie Converter 4.1.0.32 -- "Total Movie Converter - інструмент для конвертації відео файлів з ..." -- 14 червня 2019
Zer0 0.19.0.22 -- "Zer0 - зовсім невелика утиліта, яка допоможе видалити з жорсткого ..." -- 13 червня 2019
10-Strike LANState 9.1 -- "10-Strike LANState - програма для адміністраторів і простих ..." -- 12 червня 2019
XMedia Recode 3.4.6.5 -- "XMedia Recode - гідний уваги відеоконвертер з фунциями редактора ..." -- 12 червня 2019
PDF24 Creator 8.9.0 -- "PDF24 Creator - безкоштовна програма, яка дозволяє легко створювати ..." -- 12 червня 2019
Облік комп'ютерів 2.666 -- "Облік комп'ютерів - Програма призначена для обліку комп'ютерів, ..." -- 12 червня 2019
ShellExView 2.01 -- "ShellExView - невелика безкоштовна утиліта, яка відображає список ..." -- 12 червня 2019
World of Warships 0.8.4 -- "World of Warships - багатокористувальницька онлайн-гра в реальному ..." -- 11 червня 2019
ФотоШОУ PRO 14.2 -- "ФотоШОУ PRO - потужна програма для створення яскравих високоякісних ..." -- 11 червня 2019
World of Tanks 1.5.1.0 -- "World of Tanks - популярний багатокористувацький ММО-екшен, завдяки ..." -- 11 червня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 37

Розділи програмCloneApp - дуже зручне рішення для створення резервних копій профілів налаштувань і найпопулярніших додатків, що допоможе Вам швидко відновити всі їх основні параметри при перевстановлення системи або перенесення на інший ПК. Періодично всі користувачі стикаються у необхідністю встановлення/перевстановлення Windows, при цьому кожен раз доводиться встановлювати і налаштовувати по-новій необхідні для роботи програми. Цей процес пов'язаний з рутинними операціями і трохи втомлює, а якщо додатків багато, то ще й займає достатню час.

Спеціально для таких ситуацій і розроблений цього інструмент, який здатний створити резервні копії налаштувань програм для відновлення буквально в один клік. У базі програми вже міститься близько 140 самих популярних і часто використовуваних програм (браузери, медіа програвачі, архіватори, офісні пакети, завантажувачі, поштові клієнти, графічні редактори і багато чого іншого), і список цей регулярно поповнюється.

CloneApp сканує системний розділ і резервує каталоги профілів, файли баз даних, записів реєстру і інші дані, що і дозволяє потім швидко відновлювати налаштування додатків при повторній установці. Працювати з цим інструментом дуже просто: відзначаєте потрібні програми в списку (можна також перейти на вкладку "Windows", де зібрані тільки ті програми, які встановлені на ПК), натискаєте на "Start CloneApp" і чекаєте збереження налаштувань. До речі, дуже зручно, що CloneApp є портативною програмою, і всі профілі зберігаються в папку, з якої Ви і запускаєте сам додаток. Розмістивши інструмент на знімному носії, Ви зможете відновити свої налаштування на будь-якому потрібному Вам ПК - для цього в інтерфейсі CloneApp використовується кнопочка "Restore".

Більш просунуті користувачі мають можливість самостійно робити бекапи налаштувань, що може стати в нагоді при створенні копії тих програм, яких ще немає в базі: потрібно вказати каталог для розміщення необхідного додатку і відповідне ключі в системному реєстрі.

В цілому ж, все досить просто і зручно: з допомогою CloneApp процес налаштування програм і додатків при перевстановлення або перенесення системи стане для Вас комфортною і легкою процедурою, яка займе лічені хвилини.

 

CloneApp:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top