Софт-line:
NetworkTrafficView 2.25 -- "NetworkTrafficView - зручний інструмент мережевого моніторингу, який ..." -- 23 травня 2019
XETRANSLATOR 4.0 -- "XETRANSLATOR - безкоштовний офлайновий перекладач будь-яких текстових ..." -- 23 травня 2019
ChromeCacheView 1.87 -- "ChromeCacheView - невелика утиліта, скануюча папку кешу браузера ..." -- 23 травня 2019
Total Audio Converter 5.3.0.203 -- "Total Audio Converter - універсальний аудіо конвертер з продуманим ..." -- 23 травня 2019
Total Mail Converter 6.2.0.278 -- "Total Mail Converter - проста у використанні програма для ..." -- 23 травня 2019
LanAgent 6.7 -- "LanAgent – програма для прихованого спостереження за комп'ютерами в ..." -- 23 травня 2019
iDrive Basic 6.7.1.45 -- "iDrive - це сервіс хмарного зберігання даних, який призначений для ..." -- 23 травня 2019
BitComet 1.57 -- "BitComet - безкоштовний, потужний і зручний torrent клієнт. Підтримує ..." -- 23 травня 2019
Reg Organizer 8.29 -- "Reg Organizer - багатофункціональний менеджер і чистильник реєстру і ..." -- 23 травня 2019
RadioBOSS 5.8.5.1 -- "RadioBOSS - це програма для автоматизації радіостанцій, клубів, ..." -- 23 травня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 19
Балів: 50
Балів: 135

Розділи програмCCleaner - один з кращих наборів інструментів для оптимізації операційної системи і очищення її від всілякого сміття. Завдяки цій програмі, комп'ютер починає працювати швидше і стабільніше, а продуктивність конфігурації Вашої машини знаходиться на найвищих показниках.

CCleaner вміє глибоко сканувати систему, знаходячи і видаляючи старі, непотрібні, невживані і залишкові файли після роботи браузерів і програм, а також і оновлень системи. Підтримується робота з усіма популярними браузерами (Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Opera, Safari), де CCleaner почистить тимчасові файли, історію відвідувань завантажень, кукі-файли, автозаповнення реєстраційних форм та ін. Крім того, ця утиліта відмінно справлется з видаленням сміття, що залишається після різного роду додатків мультимедіа (AIMP, Adobe Flash Player, VLC і ін), продуктів Microsoft (Office, OneDrive і т. д.), поштових програм, чатів і завантажувачів (the Bat, Skype, uTorrent), архіваторів (WinRAR, 7-zip) і багатьох інших.

Окремим розділом виділено інструмент моніторингу реєстру: CCleaner перевіряє кожну запис в реєстрі на її відповідність додатків і служб, і в разі відсутності зв'язків - пропонує видалити биті або порожні записи. Так, CCleaner знайде в реєстрі відсутні бібліотеки DLL, невірні розширення файлів, помилки ActiveX, впорядкує меню "Пуск", пропрацює служби ОС, звірить шляху додатків і багато іншого. При цьому перед видаленням програма пропонує зробити резервну копію реєстру на випадок, якщо після чищення щось піде не так або просто Вам не сподобається. В цілому ж, очищення реєстру і різного сміття на ПК дозволяє отримати додатковий простір на жорстких дисках, а сама система запускається швидше і стає більш чуйною.

Крім очищення і видалення сміття CCleaner має ще ряд додаткових інструментів, які знадобляться в настройці і оптимізації комп'ютера:

  • розумна деінсталяція програм,
  • управління списком автозавантаження додатків при старті системи,
  • аналізатор диска з відображенням кількості і розміру різних типів файлів на диску (зображення, аудіо, відео, документи, архіви та ін),
  • пошук дублікатів файлів,
  • якісне стирання дисків (локальних та змінних),
  • відновлення системи.

Резюмуючи, треба сказати, що CCleaner розрахований на широке коло користувачів, виконаний в інтуїтивно зрозумілому стильному інтерфейсі і дозволить дати "друге дихання" Вашого комп'ютера без додаткових фінансових вливань у конфігурації "заліза".

СКАЧАТИ ПРОГРАМУ >>>


 

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top