Софт-line:
Пуск під кутом 1.0 -- "Пуск під кутом - додаток, який імітує виконання лабораторної роботи з ..." -- 23 травня 2018
Прецесія і нутація гіроскопа 1.0 -- "Прецесія і нутація гіроскопа - додаток, який імітує виконання ..." -- 22 травня 2018
CMS SiteEdit 5.3 -- "CMS SiteEdit - професійний програмний комплекс для створення і ..." -- 22 травня 2018
Маятник Максвелла 1.0 -- "Маятник Максвелла - додаток, який імітує виконання лабораторної ..." -- 22 травня 2018
Момент інерції горизонтального стержня 1.0 -- "Момент інерції горизонтального стержня - додаток, який імітує ..." -- 21 травня 2018
Cache Icon Extractor 1.0.0.1 -- "Cache Icon Extractor - дана програма призначена для вилучення іконок ..." -- 21 травня 2018
PrivaZer 3.0.46.0 -- "PrivaZer - безкоштовна програма, яка призначена для очищення ПК від ..." -- 21 травня 2018
Закон Гука 1.0 -- "Закон Гука - додаток, який імітує виконання лабораторної роботи з ..." -- 20 травня 2018
Важелі першого і другого роду 1.0 -- "Важелі першого і другого роду - додаток, який імітує виконання ..." -- 19 травня 2018
MSI LiveUpdate 6.2.0.10 -- "MSI LiveUpdate — це корисні і потужні програми для автоматичного ..." -- 18 травня 2018

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 

Розділи програмSyncios - відмінний менеджер для роботи з усім вмістом Вашого iOS-пристрої на комп'ютері. Після встановлення програми і підключення iPhone, iPad або iPod через USB-кабель, Ви побачите досить-таки симпатичний інтерфейс, звідки і здійснюється повне управління вашим девайсом.

Тут відкриються закладки для перегляду наявних відеороликів, фотографій і картинок, електронних книг, встановлених додатків, інформації про контакти, SMS-повідомлення, закладки, записів і т. д. Медиаконтект iOS-пристрої може бути не тільки переглянути, але також вилучений або експортований на ПК. А для додатків можна ще отримати корисну інформацію про розміщення, займаному просторі, а також зробити резервну копію.

Крім управління вмісту iOS-девайса, в цій програмі є додаткові корисні функції. Так, тут Ви запросто можете завантажити відео з таких популярних хостингів як YouTube, Facebook, Vimeo, Dailymotion, LiveLeak, Metacafe і Niconico. Для цього потрібно перейти до закладки "Online Videos" і вставити потрібну URL-посилання (або просто перетягнути з адресного рядка браузера). Перед скачуванням Вам буде запропоновано кілька варіантів для скачування, що відрізняються якістю відео.

Крім цього, через це додаток можна познайомитися з будь-яким додатком з App Store і при бажанні встановити на свій пристрій - досить зручна функція. Це ж стосується і прослуховування/скачування рингтонів і шпалер.

Але і це ще не все. В закладці "Toolkit" є інструменти створення своїх рингтонів, організації бекапу, роботи з файловою системою, стріму фотографій, управління живленням, аудіо/відео конвертер, зручні менеджери для iTunes і медіа бібліотек і ін.

В цілому, Syncios дійсно потужний багатофункціональний комбайн для зручного і повноцінного управління iOS-пристроями, що дозволяє якісно налаштувати роботу Вашого мобільного девайса.

 

Syncios:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

Головне на ПК-манія

Стала відома вартість передплати YouTube Music для Росії

У новій версії додатка YouTube для iOS з'явилася інформація про вартість передплати YouTube Music ...

Новини інтернету 2018-05-23 11:18:27

Представлена спрощена версія смартфона Galaxy S8 – Galaxy S Luxury Light

Компанія Samsung офіційно представила спрощену версію смартфона Galaxy S8. Він називається Galaxy S ...

Hard новини 2018-05-23 10:33:59

США і Китай досягли угоди по ZTE

Ведуча китайська телекомунікаційна компанія і виробник смартфонів ZTE буде продовжувати купувати ...

IT новини 2018-05-23 06:55:34

  • Prev
  • software
Scroll to top