Софт-line:
HitmanPro 3.8.14.304 Final -- "HitmanPro - ефективна і спритна утиліта для боротьби з вірусами, ..." -- 21 травня 2019
ArtMoney 8.05 SE -- "Хочете здобути безсмертя, нескінченна кількість патронів, нескінченні ..." -- 21 травня 2019
Clean Space 7.35 -- "Clean Space - утиліта для очищення комп'ютера від електронного сміття ..." -- 21 травня 2019
Управління навчальним центром 1.42 -- "Управління навчальним центром - зручна у використанні програма ..." -- 21 травня 2019
BeeBEEP 5.6.1 -- "BeeBEEP - портативний мессенжери, що дозволяє безпечно спілкуватися і ..." -- 21 травня 2019
Free Mouse Auto Clicker 3.8.6 -- "Free Mouse Auto Clicker - утиліта для автоматичного спрацьовування ..." -- 21 травня 2019
Soft4Boost Video Converter 4.9.3.229 -- "Soft4Boost Video Converter - зручний і простий у використанні ..." -- 21 травня 2019
doPDF 10.1.112 -- "doPDF - це безкоштовний PDF конвертер. Встановлюється як драйвер ..." -- 21 травня 2019
SecureAPlus Freemium 5.3.6 -- "SecureAPlus Freemium - безкоштовний антивірус із захистом на основі ..." -- 21 травня 2019
XYplorer 20.00.0000 / 17.40.0100 Free -- "XYplorer - просунутий файловий менеджер, який зовні нагадує ..." -- 21 травня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 26
Балів: 42
Балів: 131

Розділи програмTime Boss - програма для контролю доступу до комп'ютера (батьківського контролю). Безліч корисних, вивірених роками функцій, використовує незбориму захист паролем, веде журнал комп'ютерних подій і повну статистику використання.

Time Boss дозволяє створити індивідуальні профілі для будь-яких користувачів вашого комп'ютера і вказувати, коли і скільки кожен з них може користуватися комп'ютером, призначати програми і веб-сайти, які Time Boss повинен блокувати.

Основні можливості Time Boss:

  • Використовуючи Time Boss Ви зможете вказати тимчасове обмеження для роботи на комп'ютері індивідуально для будь-яких користувачів Windows, а також обмеження конкретно на роботу будь-яких програм (іграшок) і на роботу в Інтернеті. Ви можете встановлювати ліміти на день, тиждень або розкладом.
  • Веде інформативний журнал подій, що сталися на комп'ютері під час роботи користувача (старт/стоп програм, відвідані інтернет-сайти тощо) а також скріншот лог.
  • "Стелс" режим дозволяє заховати програму від усіх, крім Боса (Вас). Також програма підтримує Windows Sleep mode і Hibernate mode. Ви можете написати текст попереджень і поміняти картинку/відключити spash заставку.
  • Показує користувачеві-не-Босові, що залишився, якщо не включений "стелс" режим. Ви можете оперативно додати або зменшити час будь-якому користувачеві з його сесії (треба лише ввести свій пароль.
  • Чорний список обмежених програм (ігор) і сайтів, з можливістю відключити цілком або вказати індивідуальну розклад роботи для кожної програми.
  • Повністю захищений не тільки від дітей, але і від просунутих користувачів-не-Босів. Вони не можуть ні відключити програму в Диспетчері завдань, ні видалити/пошкодити файли, ні деінсталювати Time Boss.
 

Time Boss:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top