Софт-line:
AVS Video ReMaker 6.3.1.230 -- "AVS Video ReMaker - зручна програма для редагування відеофайлів ..." -- 19 липня 2019
Dont Sleep 5.51 -- "Dont Sleep - портативна безкоштовна утиліта, яка може тимчасово ..." -- 18 липня 2019
AVS Video Converter 11.1.1.642 -- "AVS Video Converter - відео конвертер з розширеними можливостями. ..." -- 18 липня 2019
AVS Video Editor 9.1.1.336 -- "AVS Video Editor - повнофункціональний редактор для створення ..." -- 18 липня 2019
Icecream Video Editor 1.26 -- "Icecream Video Editor - безкоштовний відео редактор, пропонує велику ..." -- 18 липня 2019
AVS Audio Editor 9.1.1.537 -- "AVS Audio Editor - легка у використанні програма для створення, ..." -- 18 липня 2019
AVS Media Player 5.1.1.134 -- "AVS Media Player - повнофункціональний програмний медіаплеєр, що має ..." -- 18 липня 2019
BootRacer 7.80 Ukr -- "BootRacer - невелика утиліта, яка дозволяє автоматично перевіряти ..." -- 18 липня 2019
MediaInfo 19.07 -- "MediaInfo - дозволяє отримувати технічні дані і теги з відео - або ..." -- 17 липня 2019
DiskBoss 10.6.18 -- "DiskBoss - відмінне додаток, що дозволяє здійснювати повний контроль ..." -- 17 липня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 

Розділи програмSafeInCloud - один з кращих менеджерів паролів, який зберігає всю особисту інформацію в зашифрованою базі даних з можливістю синхронізації через хмарні сервіси з іншими своїми пристроями. В цьому своєрідному сейфі можуть міститися дані аккаунтів від соціальних мереж або електронної пошти, номери кредитних карт, паролі входу на різні сервіси та служби, паспортні дані та інша конфіденційна інформація.

У програмі використовується алгоритм шифрування 256-AES, який характеризується підвищеною надійністю і стійкістю від злому, ставши своєрідним світовим стандартом шифрування.

Ввівши дані свого хмарного сховища (підтримуються Google Диск, Dropbox, Яндекс Диск або OneDrive), вся база даних автоматично синхронізується з вашим аккаунтом, що дозволить швидко і легко відновити її при необхідності (перевстановлення системи, перенесення на новий ПК і т. д.). Таким чином, в хмарі як би зберігається резервна копія всіх ваших даних. Якщо ви використовуєте інший пристрій (у тому числі і мобільний), на якому також встановлено клієнт цього менеджера паролів, то через хмару дані на них теж синхронізуються.

Що стосується інтерфейсу програми, то тут все просто інтуїтивно. Створюючи базу, потрібно буде придумати пароль на вхід. Зручно, що відразу ж показується ступінь його надійності. Крім того, в саму програму вбудований генератор паролів, який допоможе вам у створенні безпечних паролів, стійких до злому.

В цілому, SafeInCloud дійсно потужний і зручний менеджер паролів, який допоможе вам надійно і безпечно зберігати всю персональну інформацію з можливістю доступу до неї з будь-якої точки світу.

SafeInCloud:

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top