Софт-line:
4K Video Downloader 4.7.2.2732 -- "4K Video Downloader - програма для завантаження відео, аудіо і ..." -- 26 травня 2019
TrayStatus 4.0 -- "TrayStatus - невелика утиліта для індикації в системному треї ..." -- 26 травня 2019
PDF Splitter 5.2.0.67 -- "PDF Splitter - корисна програма, за допомогою якої можна як ..." -- 26 травня 2019
8GadgetPack 29.0 -- "8GadgetPack - інструмент для встановлення та використання набору ..." -- 26 травня 2019
Unreal Commander 3.57 build 1417 -- "Unreal Commander - безкоштовний і потужний двохпанельний файловий ..." -- 26 травня 2019
ProxyChecker 8.2.0.40 -- "ProxyCheker - це програма для виявлення самого швидкого ..." -- 26 травня 2019
ClipboardFusion 5.6 -- "ClipboardFusion - утиліта для налаштування і зручної роботи з буфером ..." -- 25 травня 2019
Wireshark 3.0.2 -- "Wireshark - безкоштовний сніффер призначений для аналізу трафіку ..." -- 25 травня 2019
The Dude 6.44.3 -- "The Dude - безкоштовна програма, призначена для сканування мереж, ..." -- 24 травня 2019
TraceRouteOK 1.41 -- "TraceRouteOK - утиліта, яка здатна відстежити маршрут переміщення ..." -- 24 травня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 10
Балів: 67
Балів: 156

Розділи програмPassword Memory - відмінне додаток для зберігання логінів і паролів доступу від інтернет-сервісів і даних кредитних карт. В даний час важко знайти людину, який би не мав облікового запису в соціальній мережі, поштовому клієнті реєстрації на якомусь ресурсі і т. д. При цьому важливо придумати надійні і важко взламываемые паролі. Однак тут виникає проблема із запам'ятовуванням своїх облікових даних, а запис інформації в текстовому вигляді (на папері або електронному носії) не забезпечує прийнятного рівня безпеки. В цьому випадку якраз і прийде на допомогу спеціально розроблений програмний продукт Password Memory.

В цій програмі Ви зможете записати всі свої реєстраційні дані від сервісів, сайтів, служб, програм і т. д. При цьому, заповнюючи форму, є можливість введення URL-адреси ресурсу, що дозволить швидко і безпечно залогінитись, не вводячи постійно ім'я і пароль. Якщо на якомусь сайті Ви входите вперше і ще не придумали пароль Password Memory пропонує за замовчуванням скористатися випадково згенерованим надійним паролем.

Крім цього, у Password Memory можна також зберігати і всю інформацію про кредитні карти: назва, банк-емітент, номер, PIN-код, CV-код, слово-пароль і т. д.

Що стосується безпеки, то створена Вами база записів кодується паролем і шифруються 256-бітовим і 128-бітним алгоритмами, які є одними з найбільш важко взламываемых. Сама ж база експортується у формати XML, HTML, текстовий або Excel файл. Безсумнівним плюсом є і можливість установки програми на знімний носій (наприклад, USB-флешка), тоді всі Ваші паролі завжди будуть під рукою.

В цілому, Password Memory дуже зручне і просте налаштування додаток, яке допоможе Вам безпечно користуватися всіма можливостями інтернету без ризику забути свої облікові дані.

 

Password Memory:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top