Софт-line:
4K Video Downloader 4.7.2.2732 -- "4K Video Downloader - програма для завантаження відео, аудіо і ..." -- 26 травня 2019
TrayStatus 4.0 -- "TrayStatus - невелика утиліта для індикації в системному треї ..." -- 26 травня 2019
PDF Splitter 5.2.0.67 -- "PDF Splitter - корисна програма, за допомогою якої можна як ..." -- 26 травня 2019
8GadgetPack 29.0 -- "8GadgetPack - інструмент для встановлення та використання набору ..." -- 26 травня 2019
Unreal Commander 3.57 build 1417 -- "Unreal Commander - безкоштовний і потужний двохпанельний файловий ..." -- 26 травня 2019
ProxyChecker 8.2.0.40 -- "ProxyCheker - це програма для виявлення самого швидкого ..." -- 26 травня 2019
ClipboardFusion 5.6 -- "ClipboardFusion - утиліта для налаштування і зручної роботи з буфером ..." -- 25 травня 2019
Wireshark 3.0.2 -- "Wireshark - безкоштовний сніффер призначений для аналізу трафіку ..." -- 25 травня 2019
The Dude 6.44.3 -- "The Dude - безкоштовна програма, призначена для сканування мереж, ..." -- 24 травня 2019
TraceRouteOK 1.41 -- "TraceRouteOK - утиліта, яка здатна відстежити маршрут переміщення ..." -- 24 травня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 10
Балів: 67
Балів: 156

Розділи програмMask Surf - комплексне рішення для захисту вашої конфіденційної інформації під час перебування в Інтернет і видалення файлів-слідів, які накопичуються кожен раз, коли ви заходите на який-небудь Інтернет-сайт. Ці файли зберігають інформацію про те, які сайти і як часто ви відвідуєте, які скачуєте файли і які вводите паролі, і багато іншого.

Програма безкоштовна і надає вам більше можливостей, ніж сервіси-анонімайзери, що вимагають щомісячну оплату. Mask Surf дозволить вам замаскувати вашу конфіденційну інформацію або зробити її повністю невидимою для сторонніх очей. Ви зможете легко замаскувати або сховати дані про вашу ОС, переглядачі, мовою системи, що ваш IP адреса, за якою можна визначити місце вашого вашого перебування. Програма легко і зручно настроюється за допомогою спеціального майстра налаштувань, який запускається при першому старті.

Програма також дозволяє складати список проксі серверів, які ви зможете легко перемикати в контекстному меню одним натисненням кнопки миші. Ви навіть можете використовувати кілька різних браузерів одночасно, досить просто підключити їх до Mask Surf - і ви захищені. Видалення слідів, які залишаються після перебування в Інтернет налаштовується для кожного браузера індивідуально. Можна вибирати видалення кеша, cookies, дані форм і паролів, Інтернет адрес, введених в адресний рядок браузера і список з назвами завантажених файлів. Після того, як ви вибрали необхідні налаштування чищення, досить вибрати пункт меню "Чистка" - і ці дані перестануть існувати. На поточний момент підтримуються Internet Explorer, Opera5-8, Firefox і Mozilla Suite.

 

Mask Surf:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top