Софт-line:
Driver Genius Pro 17.0.0.140 -- "Driver Genius - потужний менеджер драйверів, за допомогою якого можна ..." -- 22 червня 2018
Bootable USB Test 1.4.0000 -- "Bootable USB Test - зручний спосіб тестування завантажувального ..." -- 21 червня 2018
Avast Secure Browser 66.2.567.181 -- "Avast Secure Browser - браузер від компанії Avast, який пропонує ..." -- 21 червня 2018
SIP Killer 1.1 -- "SIP Killer - додатки для флуду телефонними дзвінками. Варіантів ..." -- 20 червня 2018
TSR Watermark Image 3.5.8.6 -- "TSR Watermark Image - безкоштовна програма, завдяки якій користувач ..." -- 20 червня 2018
LastPass 4.1.55 -- "LastPass - зручний інструмент, що дозволяє зберігати паролі і логіни, ..." -- 20 червня 2018
uGet Youtube Downloader 2.1.1 -- "uGet Youtube Downloader - невелика безкоштовна програма для ..." -- 20 червня 2018
FSS Google Books Downloader 1.9.0.6 -- "FSS Google Books Downloader - безкоштовна і проста у використанні ..." -- 19 червня 2018
Agisoft PhotoScan 1.4.1 -- "Agisoft PhotoScan - потужний графічний інструмент для створення ..." -- 19 червня 2018
TrueConf Server 4.3.7 -- "TrueConf Server - універсальний програмний сервер ..." -- 19 червня 2018

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 43

Розділи програмK7 Secure Web - додаток для забезпечення онлайн-безпеки клієнтів, що використовують фінансові операції в середовищі інтернету (проведення операцій з банківськими рахунками використовуючи інтернет доступ до особового рахунку у банку, здійснення покупок в інтернет магазинах, внесення персональних даних на онлайн-порталах державних і комерційних організацій). З її допомогою ви зможете захистити всі ваші фінансові онлайн-транзакцій навіть у системі, яка була пошкоджена шкідливими програмами.

Ключові характеристики K7 Secure Web:

 • Безпечні банківські онлайн операції. Унікальна технологія K7 Secure Web допомагає безпечно користуватися послугами онлайн-банкінгу, навіть якщо комп'ютер заражений будь-якими видами вірусів та загроз. Забезпечить захист від фішинг -, фармінг-атак, отримання інформації з клавіатури та інших загроз. Технологія повністю сумісна з усіма існуючими рішеннями безпеки.
 • Не вимагає ніяких оновлень сигнатур для захисту від шкідливих програм, призначених для крадіжки особистих даних та онлайн-транзакцій.
 • Має простий і легкий у використанні інтерфейс браузера. Пропонує сумісний розширення для будь-якого використовуваного інтернет браузера.
 • Безпечне середовище. Обмежує дії браузера віртуальним середовищем, дозволяючи запускати лише довірені компоненти, необхідні для виконання онлайн транзакції на веб-сайтах, виявляючи і знищуючи приховану діяльність шкідливих програм. Будь-яка спроба отримати доступ до цієї середовищі блокується за замовчуванням без втручання будь-яких складних запитів або користувача, забезпечуючи максимальну безпеку інформації та захист транзакцій.
 • Захист від кілоггерів (програм записуючих ваш пароль по натисканню клавіш клавіатури).
 • Захист від захоплення зображення монітора.
 • Захист внесеної інформації. Блокує будь-які спроби безпосередньо зчитувати дані, введені у форму і запобігає будь-які несанкціоновані зміни у веб-сторінках.
 • Безпечні зв'язку. Інтегрована функція K7 Secure Web надійно запобігає всі спроби прослуховування та/або перехоплення обміну інформацією, забезпечуючи безпечну зв'язок з сайтом.
 • Надійний сертифікат управління. Надійне управління сертифікатом K7 Secure Web не дозволяє шкідливому програмному забезпеченню здійснювати маніпуляції з сертифікатами і просто блокує сайти, які представляють підроблені або неправильні сертифікати без будь-яких дратівливих повідомлень.
 • Захист паролів і унікальної інформації доступу до особистій сторінці банку. Захист персональної інформації.
 • Забезпечення безпеки транзакцій.
 • Ідентифікація сайтів.
 

K7 SECURE WEB:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

Головне на ПК-манія

Створено концепт Windows 7 2018 Edition

Операційна система Windows 10 поступово переманює на свою сторону користувачів Windows 7. Однак у ...

Hard новини 2018-06-23 06:57:28

9 з 12 топ-виробників смартфонів родом з Китаю

Те, що китайські компанії практично окупували мобільний ринок, помітно неозброєним оком, а ...

IT новини 2018-06-23 06:56:07

Стала відома вартість планшета Xiaomi Mi Pad 4

25 червня компанія Xiaomi офіційно представить планшет Mi Pad 4-го покоління разом зі смартфоном ...

Hard новини 2018-06-23 04:45:34

 • Prev
 • software
Scroll to top