Софт-line:
Kaspersky Rescue Disk 2019 від 18.02.2019 -- "Kaspersky Rescue Disk - засіб швидкої антивірусної допомоги, який ..." -- 20 лютого 2019
EF Process Manager 19.01 -- "Програма EF Process Manager являє собою просунутий менеджер процесів, ..." -- 20 лютого 2019
Free Music Video Downloader 2.22 -- "Free Music Video Downloader (раніше Free Music Downloader) - ..." -- 20 лютого 2019
CDRoller 11.40.20 -- "CDRoller - багатофункціональна утиліта для роботи з ..." -- 19 лютого 2019
FastCopy 3.63 -- "FastCopy - невелика, але дуже зручна утиліта від японських ..." -- 19 лютого 2019
Bolide Movie Creator 4.0 Build 1142 -- "Bolide Movie Creator - зрозумілий відеоредактор для новачків, які не ..." -- 19 лютого 2019
Dr.Web LiveUSB 9.0.1 (18.02.2019) -- "Dr.Web LiveUSB - програма для створення диска аварійного відновлення ..." -- 19 лютого 2019
VirtualBox 6.0.4.128413 -- "VirtualBox - система віртуалізації призначена для створення ..." -- 19 лютого 2019
LINE 5.13.1.1876 -- "LINE - нова розробка в сфері безоплатної комунікації і спілкування, ..." -- 19 лютого 2019
AhaView 4.59 -- "AhaView - зручний переглядач і конвертер графічних файлів. Вміє ..." -- 19 лютого 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 

Розділи програмK7 Secure Web - додаток для забезпечення онлайн-безпеки клієнтів, що використовують фінансові операції в середовищі інтернету (проведення операцій з банківськими рахунками використовуючи інтернет доступ до особового рахунку у банку, здійснення покупок в інтернет магазинах, внесення персональних даних на онлайн-порталах державних і комерційних організацій). З її допомогою ви зможете захистити всі ваші фінансові онлайн-транзакцій навіть у системі, яка була пошкоджена шкідливими програмами.

Ключові характеристики K7 Secure Web:

 • Безпечні банківські онлайн операції. Унікальна технологія K7 Secure Web допомагає безпечно користуватися послугами онлайн-банкінгу, навіть якщо комп'ютер заражений будь-якими видами вірусів та загроз. Забезпечить захист від фішинг -, фармінг-атак, отримання інформації з клавіатури та інших загроз. Технологія повністю сумісна з усіма існуючими рішеннями безпеки.
 • Не вимагає ніяких оновлень сигнатур для захисту від шкідливих програм, призначених для крадіжки особистих даних та онлайн-транзакцій.
 • Має простий і легкий у використанні інтерфейс браузера. Пропонує сумісний розширення для будь-якого використовуваного інтернет браузера.
 • Безпечне середовище. Обмежує дії браузера віртуальним середовищем, дозволяючи запускати лише довірені компоненти, необхідні для виконання онлайн транзакції на веб-сайтах, виявляючи і знищуючи приховану діяльність шкідливих програм. Будь-яка спроба отримати доступ до цієї середовищі блокується за замовчуванням без втручання будь-яких складних запитів або користувача, забезпечуючи максимальну безпеку інформації та захист транзакцій.
 • Захист від кілоггерів (програм записуючих ваш пароль по натисканню клавіш клавіатури).
 • Захист від захоплення зображення монітора.
 • Захист внесеної інформації. Блокує будь-які спроби безпосередньо зчитувати дані, введені у форму і запобігає будь-які несанкціоновані зміни у веб-сторінках.
 • Безпечні зв'язку. Інтегрована функція K7 Secure Web надійно запобігає всі спроби прослуховування та/або перехоплення обміну інформацією, забезпечуючи безпечну зв'язок з сайтом.
 • Надійний сертифікат управління. Надійне управління сертифікатом K7 Secure Web не дозволяє шкідливому програмному забезпеченню здійснювати маніпуляції з сертифікатами і просто блокує сайти, які представляють підроблені або неправильні сертифікати без будь-яких дратівливих повідомлень.
 • Захист паролів і унікальної інформації доступу до особистій сторінці банку. Захист персональної інформації.
 • Забезпечення безпеки транзакцій.
 • Ідентифікація сайтів.
 

K7 SECURE WEB:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

Головне на ПК-манія

Fujitsu представила перші сервери на процесорах Intel Xeon Scalable

У середу, 12 липня, японська корпорація Fujitsu анонсувала свої перші сервери на нових процесорах ...

Hard новини 2019-02-19 23:12:21

Продажу «Лабораторії Касперського» в Північній Америці впали на чверть

«Лабораторія Касперського» відрапортувала про роботу в 2018 року: виручка компанії в світовому ...

Software новини 2019-02-19 20:42:39

Як олімпійські фотографи знімають в басейнах, не торкаючись води

Від всесвітньої слави і повного забуття спортсменів на Олімпіаді можуть відокремлювати десяті ...

IT новини 2019-02-19 20:02:13

 • Prev
 • software
Scroll to top