Софт-line:
4K Video Downloader 4.7.2.2732 -- "4K Video Downloader - програма для завантаження відео, аудіо і ..." -- 26 травня 2019
TrayStatus 4.0 -- "TrayStatus - невелика утиліта для індикації в системному треї ..." -- 26 травня 2019
PDF Splitter 5.2.0.67 -- "PDF Splitter - корисна програма, за допомогою якої можна як ..." -- 26 травня 2019
8GadgetPack 29.0 -- "8GadgetPack - інструмент для встановлення та використання набору ..." -- 26 травня 2019
Unreal Commander 3.57 build 1417 -- "Unreal Commander - безкоштовний і потужний двохпанельний файловий ..." -- 26 травня 2019
ProxyChecker 8.2.0.40 -- "ProxyCheker - це програма для виявлення самого швидкого ..." -- 26 травня 2019
ClipboardFusion 5.6 -- "ClipboardFusion - утиліта для налаштування і зручної роботи з буфером ..." -- 25 травня 2019
Wireshark 3.0.2 -- "Wireshark - безкоштовний сніффер призначений для аналізу трафіку ..." -- 25 травня 2019
The Dude 6.44.3 -- "The Dude - безкоштовна програма, призначена для сканування мереж, ..." -- 24 травня 2019
TraceRouteOK 1.41 -- "TraceRouteOK - утиліта, яка здатна відстежити маршрут переміщення ..." -- 24 травня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 10
Балів: 67
Балів: 156

Розділи програм


Gutnov Cyber Arsenal захищає комп'ютер від несанкціонованого доступу, забезпечує надійне зберігання інформації і безпечну передачу даних по електронній пошті.

Для зберігання важливих даних програма дозволяє створити віртуальний локальний диск, вміст якого автоматично шифрується після його закриття. Для шифрування інформації застосовуються найнадійніші на сьогоднішній день алгоритми. Генератор паролів дозволить підібрати найбільш надійну комбінацію пароля. Спеціальна технологія захищає дані від крадіжки. Навіть знаючи пароль, файл з даними можна відкрити тільки на тому комп'ютері, на якому він був створений.

Інша особливість програми полягає в можливості приховування інформації в графічних файлах. При приховуванні розмір зображення з прихованою інформацією лише на 2 байти більше, ніж розмір початкового зображення. Утиліта для створення захищених текстових документів допоможе створити і приховати текстовий документ в будь-якому файлі. Розмір файлу з прихованим документом не змінюється. Вбудована система асиметричного шифрування з використанням ключа довжиною до 16384 біт дозволить безпечно обмінюватися інформацією по електронній пошті. Система знищення даних забезпечить ефективне видалення непотрібної інформації без можливості відновлення. Якість стирання інформації відповідає стандартам Міністерства оборони США.

Спеціальна утиліта знищить всі сліди серфінгу в Інтернеті. Вбудований автоматичний міжмережевий екран захистить комп'ютер від мережевих атак і троянів. Мережеві утиліти програми дозволять переглянути дані про мережевих з'єднаннях і протестувати мережу, а спеціальний багатопотоковий аналізатор портів допоможе виявити уразливості захисту ПК.

Утиліта для перевірки серверів підбере анонімний проксі-сервер для безпечного серфінгу по мережі. Набір спеціальних інструментів програми надасть можливості для створення та зберігання паролів, видалення непотрібних програм, а спеціальний диспетчер завдань дозволить побачити всі запущені процеси, і дізнатися їх параметри.

 

Gutnov Cyber Arsenal:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top