Софт-line:
CSVFileView 2.40 -- "CSVFileView - проста у використанні утиліта, яка призначена для ..." -- 10 грудня 2018
Radmin VPN 1.0.3524.2 -- "Radmin VPN - безкоштовна і проста у використанні програма для ..." -- 10 грудня 2018
ArsClip 5.27 -- "ArsClip - невелика корисна утиліта для розширення можливостей ..." -- 10 грудня 2018
SoftEther VPN 4.25 Build 9656 RTM -- "SoftEther VPN - надійний і простий у використанні інструмент для ..." -- 10 грудня 2018
Sysmon 8.0 -- "Sysmon - системна утиліта для моніторингу всіх процесів в операційній ..." -- 09 грудня 2018
Ivideon Server 3.6.0 -- "Ivideon Server - безкоштовний програмний продукт, який дозволяє легко ..." -- 09 грудня 2018
Іспит ГИБДД РФ 2019.1.1 -- "Іспит ГИБДД РФ - зручна програма за Правилами дорожнього руху ..." -- 07 грудня 2018
Epic Pen 3.7.8 -- "Epic Pen - зручна програма для Windows, що дозволяє малювати на ..." -- 07 грудня 2018
Cacheman 10.50 -- "Cacheman - утиліта, призначена для оптимізації операційних систем ..." -- 07 грудня 2018
RamMap 1.51 -- "RamMap - невелика системна утиліта для оцінки використання ..." -- 06 грудня 2018

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 350

Розділи програмDeviceLock - за допомогою програми ви зможете контролювати доступ користувачів або груп до пристроїв (дисководи, CD/DVD-приводи, змінні накопичувачі, диски, WiFi, Bluetooth і т. п.) і портів введення-виведення (USB, FireWire, COM, LPT, IrDA). Підтримуються всі види файлових систем FAT, NTFS (версії 4 і 5), CDFS і т. п. Додаток має систему віддаленого управління, що дозволяє забезпечувати доступ до всіх можливих функцій програми.

Як добре відомо системним адміністраторам вбудовані механізми розподілу прав доступу та завдання політик безпеки в операційних системах Windows не дозволяють контролювати доступ до USB-портів і Plug-and-Play-пристроїв. Тим не менше, використання неавторизованих пристроїв становить загрозу корпоративних мереж і даними. Все це робить механізм аутентифікації пристроїв, вбудований в DeviceLock, незамінним і часом безальтернативним рішенням проблем внутрішньої корпоративної безпеки. За допомогою програми ви можете:

 • Контролювати доступ користувачів до пристроїв
 • Контролювати доступ в залежності від часу та дня тижня
 • Захистити диски від випадкового або навмисного форматування.
Що нового в DeviceLock 8.3.72562?
 • NetworkLock: Додана підтримка сервісів файлового обміну і синхронізації MEGA і GitHub.
 • NetworkLock: Поліпшений контроль сервісу файлового обміну і синхронізації 4shared.
 • NetworkLock: Поліпшений контроль поштового веб-сервісу Gmail.
 • NetworkLock: Оптимізований контроль месенджера Skype для нових версій Skype 8.x і Skype 12.x.
 • NetworkLock: Істотно поліпшений контроль мережевого протоколу SMB. Найбільш значимі зміни включають контроль вхідних файлів на рівні дозволів для протоколу (Protocol Permissions), можливість контролю вихідних файлів по вмісту (включаючи файли, що передаються через з'єднання, внесені в Білий список мережевих протоколів) на рівні контентно-залежних правил для дозволів. Крім того, значно підвищена продуктивність перехоплення вихідних SMB сполук.
 • NetworkLock: Підвищена продуктивність модуля NetworkLock в деяких специфічних ситуаціях і оточеннях.
 • ContentLock / Discovery: Доданий новий метод детектування вмісту - "Цифрові відбитки" ("Digital Fingerprints"). Технологія детектування даних по цифрових відбитків використовується в DeviceLock DLP для інспекції даних, переданих через контрольовані пристрої та мережеві протоколи. Дана технологія заснована на порівняно коротких буквено-цифрових хешей інспектованих документів і файлів, також званих цифровими відбитками або фингерпринтами, з хэшами, збереженими в колекції (базі даних) цифрових відбитків. Це дозволяє однозначно ідентифікувати вміст документів або файлів для вирішення різних завдань забезпечення безпеки даних. Аналіз по цифрових відбитків дозволяє ідентифікувати як цілі документи, так і виявити їх часткове відповідність, наприклад, після зміни оригінального документа. Таким чином, цифрові відбитки дають можливість надійно ідентифікувати класифіковані файлів за їх вмістом, незважаючи на можливі спотворення і зміни, викликані додаванням несуттєвої інформації або «шумів», таких як окремі символи, незначущі слова і т. д.
 • ContentLock / Discovery: Додана можливість задавати власні властивості документів та їх значення у тематичних групах "Властивості документа" для пошуку зазначених параметрів у відповідних властивостях складових документів, документів сучасних форматів MS Office і PDF-файлів.
 • ContentLock / Discovery: В рамках тематичних груп "Властивості документа" додана підтримка читання міток класифікатора Boldon James в складених документах, документах сучасних форматів MS Office і PDF-файли з можливістю подальшого застосування контентно-залежних правил на основі класифікацій Boldon James.
 • ContentLock / Discovery: Розширені можливості редагування груп на базі шаблонів регулярних виразів (Regular Expression) у відповідному діалоговому вікні, де також були додані наступні опції: "Враховувати регістр", "Враховувати візуально схожі символи", "Кирилиця транслітерація".
 • ContentLock / Discovery: Додані нові шаблони регулярних виразів (Regular Expression) з відповідними валидаторами: "ОГРНИП (рос.)", "ОКАТО (рос.)", "Кореспондентський рахунок (рос.)", "Соціальна карта (рос.)", "Код підрозділу, який видав паспорт (рос.)", "КПП (рос.)", "ОКОГУ (рос.)", "ЗКФВ (рос.)", "ОКОПФ (рос.)", "Дамп кредитних карток", "Болгарська: ЕГН".
 • ContentLock / Discovery: Додані нові шаблони регулярних виразів: "Номер трудової книжки (рос.)", "Номер дипломатичного паспорта (рос.)" і "Номер паспорта громадянина СРСР".
 • ContentLock / Discovery: Оновлені наступні шаблони регулярних виразів: "СНІЛС (рос.)", "Номер паспорта (рос.)" і "Номер закордонного паспорта (рос.)".
 • ContentLock / Discovery: Додана можливість перегляду контентно-залежних груп безпосередньо з діалогового вікна "Редагування правила" по кнопці "Перегляд групи".
 • ContentLock / Discovery: Покращено детектування захищених паролем креслень AutoCAD і файлів MS Visio в контентно-залежних правил на базі тематичних груп "Властивості документа".
 • ContentLock / Discovery / Search Server: Оптимізовано витяг тексту з файлів форматів .pdf і ..wpd.
 • DeviceLock: Додана підтримка ОС Windows 10 версії 1803.
 • DeviceLock: DeviceLock Enterprise Server тепер підтримує драйвери SQL Server з TLS 1.1 і TLS 1.2.
 • DeviceLock: DeviceLock Enterprise Server при перегляді результатів виконання завдань моніторингу дозволяє переглядати імена параметрів, значення яких використовується агентом політиці відрізняються від відповідних значень у політиці, заданої в завданні моніторингу як еталон.
 • DeviceLock: Агент DeviceLock тепер вказує ім'я завантажуваного файлу налаштувань .dls у відповідного запису в журналі аудиту.
 • DeviceLock: Доданий новий тип подій у журналі аудиту (Audit Log): "Попередження". Події даного типу формуються в разі виявлення умов, що призводять до неможливості виконання заданих дій, або умов, які можуть викликати проблеми, якщо не вжити додаткових дій. "Попередження" буде записано в журнал, наприклад, в наступних випадках: якщо при застосуванні контентно-залежного правила для детектування вмісту виникла проблема його виконання; у разі виявлення пошкоджених налаштувань агента DeviceLock.
 

DeviceLock:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

Головне на ПК-манія

LinkSure Network хоче забезпечити безкоштовними інтернетом всю планету до 2026 року

Представники компанії LinkSure Network оголосили про те, що до 2026 року корпорація запустить на ...

Новини інтернету 2018-12-10 05:59:55

У США створюють комп'ютерну гру на основі драми Лесі Українки «Лісова пісня»

Американська компанія Colabee Studios з Сіетла завершує створення гри «Forest song». В її основі ...

IT новини 2018-12-10 05:59:16

Xiaomi Mi A1 почав отримувати Android Pie

Xiaomi знайшлося, чим порадувати власників смартфонів Xiaomi Mi A1, надавши їм оновлення Android ...

Software новини 2018-12-10 05:48:16

 • Prev
 • software
Scroll to top