Софт-line:
AVS Video ReMaker 6.3.1.230 -- "AVS Video ReMaker - зручна програма для редагування відеофайлів ..." -- 19 липня 2019
Dont Sleep 5.51 -- "Dont Sleep - портативна безкоштовна утиліта, яка може тимчасово ..." -- 18 липня 2019
AVS Video Converter 11.1.1.642 -- "AVS Video Converter - відео конвертер з розширеними можливостями. ..." -- 18 липня 2019
AVS Video Editor 9.1.1.336 -- "AVS Video Editor - повнофункціональний редактор для створення ..." -- 18 липня 2019
Icecream Video Editor 1.26 -- "Icecream Video Editor - безкоштовний відео редактор, пропонує велику ..." -- 18 липня 2019
AVS Audio Editor 9.1.1.537 -- "AVS Audio Editor - легка у використанні програма для створення, ..." -- 18 липня 2019
AVS Media Player 5.1.1.134 -- "AVS Media Player - повнофункціональний програмний медіаплеєр, що має ..." -- 18 липня 2019
BootRacer 7.80 Ukr -- "BootRacer - невелика утиліта, яка дозволяє автоматично перевіряти ..." -- 18 липня 2019
MediaInfo 19.07 -- "MediaInfo - дозволяє отримувати технічні дані і теги з відео - або ..." -- 17 липня 2019
DiskBoss 10.6.18 -- "DiskBoss - відмінне додаток, що дозволяє здійснювати повний контроль ..." -- 17 липня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 

Розділи програмDeviceLock - за допомогою програми ви зможете контролювати доступ користувачів або груп до пристроїв (дисководи, CD/DVD-приводи, змінні накопичувачі, диски, WiFi, Bluetooth і т. п.) і портів введення-виведення (USB, FireWire, COM, LPT, IrDA). Підтримуються всі види файлових систем FAT, NTFS (версії 4 і 5), CDFS і т. п. Додаток має систему віддаленого управління, що дозволяє забезпечувати доступ до всіх можливих функцій програми.

Як добре відомо системним адміністраторам вбудовані механізми розподілу прав доступу та завдання політик безпеки в операційних системах Windows не дозволяють контролювати доступ до USB-портів і Plug-and-Play-пристроїв. Тим не менше, використання неавторизованих пристроїв становить загрозу корпоративних мереж і даними. Все це робить механізм аутентифікації пристроїв, вбудований в DeviceLock, незамінним і часом безальтернативним рішенням проблем внутрішньої корпоративної безпеки. За допомогою програми ви можете:

 • Контролювати доступ користувачів до пристроїв
 • Контролювати доступ в залежності від часу та дня тижня
 • Захистити диски від випадкового або навмисного форматування.
Що нового в DeviceLock 8.3.72562?
 • NetworkLock: Додана підтримка сервісів файлового обміну і синхронізації MEGA і GitHub.
 • NetworkLock: Поліпшений контроль сервісу файлового обміну і синхронізації 4shared.
 • NetworkLock: Поліпшений контроль поштового веб-сервісу Gmail.
 • NetworkLock: Оптимізований контроль месенджера Skype для нових версій Skype 8.x і Skype 12.x.
 • NetworkLock: Істотно поліпшений контроль мережевого протоколу SMB. Найбільш значимі зміни включають контроль вхідних файлів на рівні дозволів для протоколу (Protocol Permissions), можливість контролю вихідних файлів по вмісту (включаючи файли, що передаються через з'єднання, внесені в Білий список мережевих протоколів) на рівні контентно-залежних правил для дозволів. Крім того, значно підвищена продуктивність перехоплення вихідних SMB сполук.
 • NetworkLock: Підвищена продуктивність модуля NetworkLock в деяких специфічних ситуаціях і оточеннях.
 • ContentLock / Discovery: Доданий новий метод детектування вмісту - "Цифрові відбитки" ("Digital Fingerprints"). Технологія детектування даних по цифрових відбитків використовується в DeviceLock DLP для інспекції даних, переданих через контрольовані пристрої та мережеві протоколи. Дана технологія заснована на порівняно коротких буквено-цифрових хешей інспектованих документів і файлів, також званих цифровими відбитками або фингерпринтами, з хэшами, збереженими в колекції (базі даних) цифрових відбитків. Це дозволяє однозначно ідентифікувати вміст документів або файлів для вирішення різних завдань забезпечення безпеки даних. Аналіз по цифрових відбитків дозволяє ідентифікувати як цілі документи, так і виявити їх часткове відповідність, наприклад, після зміни оригінального документа. Таким чином, цифрові відбитки дають можливість надійно ідентифікувати класифіковані файлів за їх вмістом, незважаючи на можливі спотворення і зміни, викликані додаванням несуттєвої інформації або «шумів», таких як окремі символи, незначущі слова і т. д.
 • ContentLock / Discovery: Додана можливість задавати власні властивості документів та їх значення у тематичних групах "Властивості документа" для пошуку зазначених параметрів у відповідних властивостях складових документів, документів сучасних форматів MS Office і PDF-файлів.
 • ContentLock / Discovery: В рамках тематичних груп "Властивості документа" додана підтримка читання міток класифікатора Boldon James в складених документах, документах сучасних форматів MS Office і PDF-файли з можливістю подальшого застосування контентно-залежних правил на основі класифікацій Boldon James.
 • ContentLock / Discovery: Розширені можливості редагування груп на базі шаблонів регулярних виразів (Regular Expression) у відповідному діалоговому вікні, де також були додані наступні опції: "Враховувати регістр", "Враховувати візуально схожі символи", "Кирилиця транслітерація".
 • ContentLock / Discovery: Додані нові шаблони регулярних виразів (Regular Expression) з відповідними валидаторами: "ОГРНИП (рос.)", "ОКАТО (рос.)", "Кореспондентський рахунок (рос.)", "Соціальна карта (рос.)", "Код підрозділу, який видав паспорт (рос.)", "КПП (рос.)", "ОКОГУ (рос.)", "ЗКФВ (рос.)", "ОКОПФ (рос.)", "Дамп кредитних карток", "Болгарська: ЕГН".
 • ContentLock / Discovery: Додані нові шаблони регулярних виразів: "Номер трудової книжки (рос.)", "Номер дипломатичного паспорта (рос.)" і "Номер паспорта громадянина СРСР".
 • ContentLock / Discovery: Оновлені наступні шаблони регулярних виразів: "СНІЛС (рос.)", "Номер паспорта (рос.)" і "Номер закордонного паспорта (рос.)".
 • ContentLock / Discovery: Додана можливість перегляду контентно-залежних груп безпосередньо з діалогового вікна "Редагування правила" по кнопці "Перегляд групи".
 • ContentLock / Discovery: Покращено детектування захищених паролем креслень AutoCAD і файлів MS Visio в контентно-залежних правил на базі тематичних груп "Властивості документа".
 • ContentLock / Discovery / Search Server: Оптимізовано витяг тексту з файлів форматів .pdf і ..wpd.
 • DeviceLock: Додана підтримка ОС Windows 10 версії 1803.
 • DeviceLock: DeviceLock Enterprise Server тепер підтримує драйвери SQL Server з TLS 1.1 і TLS 1.2.
 • DeviceLock: DeviceLock Enterprise Server при перегляді результатів виконання завдань моніторингу дозволяє переглядати імена параметрів, значення яких використовується агентом політиці відрізняються від відповідних значень у політиці, заданої в завданні моніторингу як еталон.
 • DeviceLock: Агент DeviceLock тепер вказує ім'я завантажуваного файлу налаштувань .dls у відповідного запису в журналі аудиту.
 • DeviceLock: Доданий новий тип подій у журналі аудиту (Audit Log): "Попередження". Події даного типу формуються в разі виявлення умов, що призводять до неможливості виконання заданих дій, або умов, які можуть викликати проблеми, якщо не вжити додаткових дій. "Попередження" буде записано в журнал, наприклад, в наступних випадках: якщо при застосуванні контентно-залежного правила для детектування вмісту виникла проблема його виконання; у разі виявлення пошкоджених налаштувань агента DeviceLock.
 

DeviceLock:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

 • Prev
 • software
Scroll to top