Софт-line:
4K Video Downloader 4.7.2.2732 -- "4K Video Downloader - програма для завантаження відео, аудіо і ..." -- 26 травня 2019
TrayStatus 4.0 -- "TrayStatus - невелика утиліта для індикації в системному треї ..." -- 26 травня 2019
PDF Splitter 5.2.0.67 -- "PDF Splitter - корисна програма, за допомогою якої можна як ..." -- 26 травня 2019
8GadgetPack 29.0 -- "8GadgetPack - інструмент для встановлення та використання набору ..." -- 26 травня 2019
Unreal Commander 3.57 build 1417 -- "Unreal Commander - безкоштовний і потужний двохпанельний файловий ..." -- 26 травня 2019
ProxyChecker 8.2.0.40 -- "ProxyCheker - це програма для виявлення самого швидкого ..." -- 26 травня 2019
ClipboardFusion 5.6 -- "ClipboardFusion - утиліта для налаштування і зручної роботи з буфером ..." -- 25 травня 2019
Wireshark 3.0.2 -- "Wireshark - безкоштовний сніффер призначений для аналізу трафіку ..." -- 25 травня 2019
The Dude 6.44.3 -- "The Dude - безкоштовна програма, призначена для сканування мереж, ..." -- 24 травня 2019
TraceRouteOK 1.41 -- "TraceRouteOK - утиліта, яка здатна відстежити маршрут переміщення ..." -- 24 травня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 66
Балів: 156

Розділи програмCloudfogger - додаток для автоматичного шифрування даних, що розміщуються на хмарних сховищах, доступ до них могли отримати тільки дозволені користувачі. Сервіси віддаленого зберігання і синхронізації файлів дуже зручні, але не безпечні - інформація може бути перехоплена по дорозі на хмару, та й сам сервер зберігання може бути зламаний, а Ваша персональна інформація стати надбанням хакерів. Щоб не хвилюватися про конфіденційність даних, можна скористатися даними простим і зручним інструментом шифрування.

Програма працює з усіма відомими (як популярними, так і не дуже) хмарними сервісами: Dropbox, OneDrive, Google Drive, Box, CloudSync, Yabdex Disk і т. д. Зручно, що програма сама визначає хмарні сервіси на вашому ПК. Перед тим як завантажитися в хмару дані шифруються алгоритмом AES-256, тому самі файли надходять на хмарні сервера вже в зашифрованому вигляді. Тепер доступ до файлів можна отримати тільки в тому випадку, якщо на пристрої, з якого здійснюється запит до інформації, також встановлений у додатку.

Саме шифрування не викликає якихось незручностей у роботі - ключ доступу до файлів вводиться лише один раз при завантаженні ПК, після чого можна працювати з даними в звичайному режимі. Але якщо, наприклад, Ваш пристрій буде вкрадено або включено без Вас, то зловмисник не зможе дізнатися і відкрити вміст захищених папок.

Для роботи з програмою необхідно створити обліковий запис - реєстрація проста і труднощів не складе. Як зазначалося, програма сама знаходить хмарні сервіси. Однак при бажанні Ви маєте можливість самостійно визначати папки, які потрібно шифрувати. Зручно, що утиліта якісно інтегрується в провідник Windows, завдяки чому доступні шифрування також окремих файлів. При необхідності передбачена можливість виключати з шифрування окремі директорії або файли з папок, які захищені Cloudfogger. Такі дані будуть завантажуватися на хмарні сервіси в звичайному режимі.

Варто відзначити функцію обміну зашифрованими файлами з іншими людьми. Якщо дані на хмарних сховищах будуть захищені Cloudfogger, то відправка звичайної посилання на них іншим людям не підійде. Для цього передбачено дозвіл доступу до файлів через інтерфейс - вкажіть довірений електронний ящик і безпечно обмінюйтеся інформацією з іншими людьми.

Загалом, все досить зручно, просто, а головне - використання хмарних сервісів стає безпечним.

 Cloudfogger: СКАЧАТИ >>>


 
 

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top